Jump to content

[S4] Διαθεσιμότητα και αγορά


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

To παρηγγειλα και εγω απο το birdphone σε μωβ χρωμα.Ειναι το πρωτο μου smartphone και ευχομαι να μην το μετανιωσω..Εχω διαβασει παρα πολλα εδω και εχω αγχωθει.Μακαρι ολα να μου βγουν καλα και απροβληματιστα.Το πρωτο πραγμα που θα κανω ειναι να δω την ταινια να μην ειναι παραβιασμενη και το κολπο με το *#0*# για να βεβαιωθω οτι ολα ειναι ενταξει.Με το καλο λοιπον να ερθω στην παρεα σας!!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

To παρηγγειλα και εγω απο το birdphone σε μωβ χρωμα.Ειναι το πρωτο μου smartphone και ευχομαι να μην το μετανιωσω..Εχω διαβασει παρα πολλα εδω και εχω αγχωθει.Μακαρι ολα να μου βγουν καλα και απροβληματιστα.Το πρωτο πραγμα που θα κανω ειναι να δω την ταινια να μην ειναι παραβιασμενη και το κολπο με το *#0*# για να βεβαιωθω οτι ολα ειναι ενταξει.Με το καλο λοιπον να ερθω στην παρεα σας!!

 

με το καλο φιλε και πρόσεχε όταν το παρεις τι ταινίες. εγώ δεν το πήγα πίσω γιατί είδα ότι το κινητό ήτανε ένταξη αλλα και να πάθη τίποτα θα το στυλο πίσω γιατί από το κουτί εγώ δεν το έβγαλα στο κατάστημα από e-shop το παλικάρι το άνοιξε γιατί είδαμε ότι η ταινία ήτανε κομμένη οποτε ότι και αν γίνει e-shop μου έδωσε παραβιασμένη συσκευασία

Link to comment
Share on other sites

με το καλο φιλε και πρόσεχε όταν το παρεις τι ταινίες. εγώ δεν το πήγα πίσω γιατί είδα ότι το κινητό ήτανε ένταξη αλλα και να πάθη τίποτα θα το στυλο πίσω γιατί από το κουτί εγώ δεν το έβγαλα στο κατάστημα από e-shop το παλικάρι το άνοιξε γιατί είδαμε ότι η ταινία ήτανε κομμένη οποτε ότι και αν γίνει e-shop μου έδωσε παραβιασμένη συσκευασία

Η καρτα σιμ που εχω ειναι 10ετιας...Τι θελει για να μπει??Κοψιμο?Να το κανω μονος μου?

Link to comment
Share on other sites

Η καρτα σιμ που εχω ειναι 10ετιας...Τι θελει για να μπει??Κοψιμο?Να το κανω μονος μου?

 

πάνε να στην κόψουνε 3 euro μου pirane.aa και το κομμάτι που θα περισεύει μην το πετάς καράτα την για να μπορείς να την χρισιμιοπις σε άλλες συσκευές

Link to comment
Share on other sites

Η καρτα σιμ που εχω ειναι 10ετιας...Τι θελει για να μπει??Κοψιμο?Να το κανω μονος μου?

 

Καλύτερα να στο κάνουν σε ενα κατάστημα κινητής.

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

πάνε να στην κόψουνε 3 euro μου pirane.aa και το κομμάτι που θα περισεύει μην το πετάς καράτα την για να μπορείς να την χρισιμιοπις σε άλλες συσκευές

 

 

Σου πήρανε λεφτά για να σου κόψουν την κάρτα;; ήμαρτον με τους απατεώνες!

Στον πάροχο σου να πήγαινες θα σου την έκοβε δωρεάν η και θα σου έδινε νέα micro sim αν αυτή που έχεις είναι τόσο παλιά!

Ζήσε την κάθε σου μέρα σαν να ήταν η τελευταία!

καποια στιγμή θα τα καταφέρεις....

 

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Σου πήρανε λεφτά για να σου κόψουν την κάρτα;; ήμαρτον με τους απατεώνες!

Στον πάροχο σου να πήγαινες θα σου την έκοβε δωρεάν η και θα σου έδινε νέα micro sim αν αυτή που έχεις είναι τόσο παλιά!

 

Δεν ξερω σε ποιο παροχο αναφερεσε αλλα κι εγω που ηθελα να κανω το ιδιο πριν λιγο καιρο και πηγα σ΄ενα καταστημα cosmote, μου ζητησαν 5 ευρω για να μου αντικαταστησουν την κανονικη sim με micro:mad:

Τελικα πηγα στο μαγαζι που πηρα το κινητο και την εκοψαν τζαμπα και σε μισο λεπτο:D

Link to comment
Share on other sites

Και εμένα μου ζήτησαν 3 ευρό για κόψιμο sim και μάλιστα μου πρότεινε ο πωλητής να αγοράσω και το εργαλείο με 9ευρω σε κατάστημα wind, να υποθέσω ότι βλέπουν την συσκευή που έχεις και κόβουν ταρίφα δεν ξέρω πάντως έφυγα και σε άλλο κατάστημα μου την έκοψαν δίχως επιβάρυνση.

 

Samsung Galaxy Z Fold4 5G Phantom Black. 

     Samsung Galaxy Watch5 Pro Titanium 45mm. 

          Samsung Galaxy buds live white. 

 

hqdefault.jpg

Link to comment
Share on other sites

Εμενα που ειναι whats up δεν με συμφερει να παρω καινουργια μικρη σιμ καρτα,οποτε θα κοψω την παλια.Γιατι αλλιως πρεπει απο την αρχη να το κανω καρτοκινητο και να περασω το προγραμμα μεσα 1330 και τις επαφες κτλ κτλ."Η μηπως λεω μπαρουφες?
Link to comment
Share on other sites

Εμενα που ειναι whats up δεν με συμφερει να παρω καινουργια μικρη σιμ καρτα,οποτε θα κοψω την παλια.Γιατι αλλιως πρεπει απο την αρχη να το κανω καρτοκινητο και να περασω το προγραμμα μεσα 1330 και τις επαφες κτλ κτλ."Η μηπως λεω μπαρουφες?

Δεν ξέρω αν λες μπαρούφες , πάντως λύση υπάρχει .

Πέρνα τις επαφές στον google account που εχεις ώστε να συγχρονίζονται με την κάθε συσκευή που αγοράζεις και μπορείς να αγοράσεις καινούργια micro sim χωρίς πρόβλημα .

Edited by m7ixalis

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

To πηρα σημερα το πρωι στα χερια μου.Ειδα το παρακατω βιντεο και μου μπηκαν ψυλλοι στα αυτια:wacko:,,,μιας και στην πισω οψη,το λογοτυπο samsung δεν ηταν ομοιορφο με το καπακι αλλα σαν αναγλυφο,δηλαδη φαινοταν η διαφορα,ειχε ανωμαλη επιφανεια και το λογοτυπο galaxy s4 δεν υπηρχε!!!!!Οποτε πηρα τηλ. τη samsung hellas,εδωσα το IMEI και με καθησυχασαν οτι ειναι αυθεντικο και προοριζεται για τη Γαλλια.Οποτε μην ψαρωνετε με αναλογα βιντεο.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά λέω να πάρω το galaxy S4 για να αλλάξω το Iphone 4 το οποίο πλέον είναι πολύ αργό. Το iphone 5s δεν με έχει κερδίσει.

Να περιμένω το 9506? Θα έχει την τιμή του 9505? ή θα ξεφύγει προς τα πάνω? Δεν έχω σκοπό να δώσω πάνω από 5 κατοστάρικα.

Yπάρχουν δυο τρόποι για να πετύχεις…

1)ποτέ μη λες όλα όσα ξέρεις

2)

Link to comment
Share on other sites

Θα αργήσει ακόμα να έρθει το 9506 και η τιμή του θα είναι πολύ πάνω από 500ρικο για κανά 2-3μηνό.Οπότε αν το θές πάρτο τώρα να το χαρείς το 9505 και μετά βλέπεις.
Will keep updating....Galaxy S out of the box 2.1 Eclair JM5 Cos,2.2.1 Froyo JS3 + SPEEDMOD KERNEL-k13c-500hz + Clockwork Mod,Slim ICS + Semaphore Kernel + JVU modem,Slim Bean 4.1.2 + Semaphore 2.6.0.s,Cyanogen 10.1 + Semaphore 2.9.23 ....10.2 etc....,Cyanogenmod 11 snapshot M4 + Neo kernel cma 415mb. :shifty:
Link to comment
Share on other sites

To πηρα σημερα το πρωι στα χερια μου.Ειδα το παρακατω βιντεο και μου μπηκαν ψυλλοι στα αυτια:wacko:,,,μιας και στην πισω οψη,το λογοτυπο samsung δεν ηταν ομοιορφο με το καπακι αλλα σαν αναγλυφο,δηλαδη φαινοταν η διαφορα,ειχε ανωμαλη επιφανεια και το λογοτυπο galaxy s4 δεν υπηρχε!!!!!Οποτε πηρα τηλ. τη samsung hellas,εδωσα το IMEI και με καθησυχασαν οτι ειναι αυθεντικο και προοριζεται για τη Γαλλια.Οποτε μην ψαρωνετε με αναλογα βιντεο.

 

Τα ευρωπαϊκά 9505 δεν γράφουν samsung galaxy s4 πίσω. Επίσης το logo της Samsung είναι ανάγλυφο σε όλα τα original galaxy που είχα. Δεν κατάλαβα γιατί το λέει αυτό ο τύπος στο βίντεο. Και στο δικό μου το λογότυπο samsung είναι ανάγλυφο. Από ποιο μαγαζί το πήρες?

Link to comment
Share on other sites

Τα ευρωπαϊκά 9505 δεν γράφουν samsung galaxy s4 πίσω. Επίσης το logo της Samsung είναι ανάγλυφο σε όλα τα original galaxy που είχα. Δεν κατάλαβα γιατί το λέει αυτό ο τύπος στο βίντεο. Και στο δικό μου το λογότυπο samsung είναι ανάγλυφο. Από ποιο μαγαζί το πήρες?

Aπο birdphone,γαλλικο ειναι το δκο μου.Το πηρα σε μωβ χρωμα,κα η μπροστινη του οψη ειναι μια χαρα.Αλλα η πισω οψη(το πισω καπακι δηλαδη)ειναι μιλαμε εντελως δευτερο...Δεν ξερω αν ολα ειναι ετσι,οχι μωβ δεν ειναι,αλλα λες και ειναι απο το χειροτερο εργοστασιο βαλκανιων!!!

Link to comment
Share on other sites

Aπο birdphone,γαλλικο ειναι το δκο μου.Το πηρα σε μωβ χρωμα,κα η μπροστινη του οψη ειναι μια χαρα.Αλλα η πισω οψη(το πισω καπακι δηλαδη)ειναι μιλαμε εντελως δευτερο...Δεν ξερω αν ολα ειναι ετσι,οχι μωβ δεν ειναι,αλλα λες και ειναι απο το χειροτερο εργοστασιο βαλκανιων!!!

 

Μην ανησυχείς. Το συγκεκριμένο κατάστημα είναι από τα καλά. Και εγώ από εκεί το πήρα σε μαύρο. Δεν ήξερα ότι βγαίνει και σε μωβ..

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας,να ρωτησω κατι εσεις που θα ξερετε,σκεφτομαι να παρω το s4 απο skroutz.το θεμα ειναι οτι αν το παραγγειλω θα το παραγγειλω στα τέλη σεπτεμβρη(θελω να τελειωσει η εξεταστικη πρωτα).υπαρχει περιπτωση να ανεβει η τιμη?(ανακοινωνεται κ το iphone);ή να εχουμε εξαντληση? μαλλον η αγορα θα γινει απο birdphone,αλλα να ρωτησω κ 2 αλλα μαγαζια?το cityphone και το open365 ειναι αξιοπιστα? επισης το kaizer εχει 3 μααγαζια?η αλλο ειναι το καθενα?

 

τελος,αν και ειναι καθαρα θεμα προσωπικου γουστο, μαυρο ή μπλε?

 

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

οταν το πληκτορλογησεις σου εμφανιζει μια οθονη με τατραγωνακια,πατας καθε ενα απο αυτα και ελεγχεις αν λειτουργουν σωστα οι αισθητητηρες και αν εχει καμενα pixels.(δεν εχω το κινητο μπροστα μου για λεπτομεριες,αλλα το εχω δοκιμασει σε διαφορα s4).

για μια γρηγορη απαντηση ελπιζω να βοηθησα

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα αρχικα συγνωμη για τα ορθογραφικα ειμαι απο σερβια και τωρα μαθαινω ορθογραφια. ηθελα να ρωτήσω ενδιαφερομαι να αγορασω το samsung s4 και βρηκα τις καλυτερες προσφορες στο σκρουτζ η ερωτιση μου ειναι κατα ποσο ειμαι ασφαλης αν κανω μια τετοια αγορα, ειναι γνησια τηλεφωνα, θα εχω προβλημα με σερβις ή τι προβλημα μπορει να αντιμετωπίσω? αγοραζω απο ξενα κρατη αλλα τωρα βρισκομαι ελλαδα και ενημερωθηκα για αυτη την ιστοσελιδα σας παρακαλώ βοηθηστε με για το πως και τι θα αντιμετωπισω ευχαριστω εκ των προτερων ολους εσας

ειμαι εντελως ασχετη με αυτα τα θεματα:(

Link to comment
Share on other sites

Ναι είναι γνήσια τηλέφωνά ναι έχεις πανευρωπαϊκή εγγύηση και δεν θα έχεις θέμα με service τώρα για αξιοπιστία των καταστημάτων.. Τα περισσότερα είναι οκ αλλά δες και τα σχόλια και αξιολογήσεις από κάτω

Καλός ήρθες στην Ελλάδα :D

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα αρχικα συγνωμη για τα ορθογραφικα ειμαι απο σερβια και τωρα μαθαινω ορθογραφια. ηθελα να ρωτήσω ενδιαφερομαι να αγορασω το samsung s4 και βρηκα τις καλυτερες προσφορες στο σκρουτζ η ερωτιση μου ειναι κατα ποσο ειμαι ασφαλης αν κανω μια τετοια αγορα, ειναι γνησια τηλεφωνα, θα εχω προβλημα με σερβις ή τι προβλημα μπορει να αντιμετωπίσω? αγοραζω απο ξενα κρατη αλλα τωρα βρισκομαι ελλαδα και ενημερωθηκα για αυτη την ιστοσελιδα σας παρακαλώ βοηθηστε με για το πως και τι θα αντιμετωπισω ευχαριστω εκ των προτερων ολους εσας

ειμαι εντελως ασχετη με αυτα τα θεματα:(

 

Ρίχνοντας μια γρήγορη ματιά στο θέμα θα δεις ποια καταστήματα είναι αξιόπιστα και ποια όχι.

Επίσης θα βρεις και άλλα καταστήματα που δεν υπάρχουν στο Skroutz αλλά είναι αξιόπιστα με πολύ καλές τιμές όπως για παράδειγμα το Extreme Mobile.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Νίκος

Πρώην Super Moderator του «παλιού» καλού myphone.

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ συγνμη για την ορθογραφια αλλα ειμαι λιγο καιρο ελλαδα. ηθελα μια ερωτηση. θελω να αγορασω το σ4 απο σκρουτζ ποιο καταστημα συμβουλευεται? ποιο ρωμα και τι να τουσ πω για να ειναι ολα καλα με την συσκευη μου? μαρια
Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ συγνμη για την ορθογραφια αλλα ειμαι λιγο καιρο ελλαδα. ηθελα μια ερωτηση. θελω να αγορασω το σ4 απο σκρουτζ ποιο καταστημα συμβουλευεται? ποιο ρωμα και τι να τουσ πω για να ειναι ολα καλα με την συσκευη μου? μαρια

 

Birdphone το πηρα πριν τρεις μερες γερμανικο κομπλε..

HTC HD2 (best of the best)

HTC EVO 3D

SAMSUNG GALAXY S3/ S4

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S4] Διαθεσιμότητα και αγορά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...