Jump to content

[S4] Διαθεσιμότητα και αγορά


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλυσπερα παιδια!!

Κατοχος και εγω σημερα του S4 αγορα απ το ΚΑΙΖΕR το κινητο ειναι αλου,δεν περιγραφεται,οσοι το εχουν καταλαβαινουν!!

Ηθελα να ρωτησω μου ειρθε αναβαθμηση σε κιτ.κατ 452 ΜΒ καπου..Αλλα το εχω να φωρτιζει τωρα,και ανυπομονω να το ξεψαχνησω!!

Οσο για το Update να το κανω??

Ευχαριστω!!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ειμαι αναμεσα σε s4 k note 2 .πειτε ρε παιδια ειναι καλυτερο τελικα η οχι;δεν με πειραζει το μεγεθος του note2 παντως.το σ4 σαφως πιο φρεσκο

 

s4 διαφορα..δεν εχει να ζηλεψει τιποτα απο τις καινουριες ναυαρχιδες!!!

I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

s4 διαφορα..δεν εχει να ζηλεψει τιποτα απο τις καινουριες ναυαρχιδες!!!

 

Ok με πεισατε..σαν πρωην κατοχος s2,s3,κ grand duos θα συνεχισω με s4 !!!!!γυροσα για λιγο σε iphone αλλα θελω s4....

Link to comment
Share on other sites

Proud owner of a purple s4 !

Παρέλαβα χθες από ortel σε μωβάκι από Γαλλία, σφραγισμένο, στην πένα κυριολεκτικά, με όλα του τα αυτοκολλητάκια. Το χρώμα είναι απλά μαγικό ! Έπαθα πλάκα όταν το άνοιξα.

Αφού κατέβαζε πόση ώρα τα updates, τώρα με την 4.4.2 πετάει ! Ακόμα το στήνω και μπορώ να πω ότι άξιζε σίγουρα τον κόπο και την αναμονή. Χαίρομαι για την επιλογή μου.

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες στην παρεα του s4 φιλε μου!!!

 

Φίλη ! :p

Καλώς σας βρήκα ! Έχοντας συντροφιά το s3 για ένα περίπου χρόνο, μπορώ να πω ότι ενώ η πρώτη ματιά δεν με άφησε με το στόμα ανοιχτό (λόγω των κοινών τους σημείων), σήμερα που σκάλισα την κάμερα, τα air gestures και το eye scrolling την καταβρήκα ! Έχει πολλή πλάκα...

Πάντως για την τιμή του είναι άριστη επιλογή, κοντράρει στα ίσια "ανώτερα" μοντέλα ή ακριβότερα.

Θεωρώ το s4 την πιο ολοκληρωμένη πρόταση συνολικά σε διαστάσεις, κάμερα, κάρτα μνήμης και εμπειρία χρήσης.

Με την τιμή να πέφτει καθημερινά, απλά τρέξτε να προλάβετε ! :lol:

Link to comment
Share on other sites

γεια σας,εχει παρει κανεις προσφατα απο το birdphone το black edition?ολα κομπλε?ειχε κανενα παραπονο?ας μου στειλει pm,ευχαριστω.
Link to comment
Share on other sites

Φίλη ! :p

Καλώς σας βρήκα ! Έχοντας συντροφιά το s3 για ένα περίπου χρόνο, μπορώ να πω ότι ενώ η πρώτη ματιά δεν με άφησε με το στόμα ανοιχτό (λόγω των κοινών τους σημείων), σήμερα που σκάλισα την κάμερα, τα air gestures και το eye scrolling την καταβρήκα ! Έχει πολλή πλάκα...

Πάντως για την τιμή του είναι άριστη επιλογή, κοντράρει στα ίσια "ανώτερα" μοντέλα ή ακριβότερα.

Θεωρώ το s4 την πιο ολοκληρωμένη πρόταση συνολικά σε διαστάσεις, κάμερα, κάρτα μνήμης και εμπειρία χρήσης.

Με την τιμή να πέφτει καθημερινά, απλά τρέξτε να προλάβετε ! :lol:

 

Με γιες και καλώς ήρθες στη παρέα του S4 :)

Επειδή μάλλον θα το παραγγείλει και μία γνωστή μου από το εν λόγω κατάστημα (ortel.gr αν θυμάμαι καλά) και επειδή προσωπικά πρώτη φορά το ακούω, δεν αντιμετώπισες κάποιο πρόβλημα με την αγορά σου σωστά?

Link to comment
Share on other sites

γεια σας,εχει παρει κανεις προσφατα απο το birdphone το black edition?ολα κομπλε?ειχε κανενα παραπονο?ας μου στειλει pm,ευχαριστω.

και εγω θα ηθελα παρακαλώ να μαθω το ιδιο...

Link to comment
Share on other sites

εγω θα το παραλαβω αυριο απο το birdphone το black edition και θα ενημερωσω αν ολα ειναι οκ.αλλα επειδη πηρα και αλλα τηλεφωνα απο το συγκεκριμενο μαγαζι δεν νομιζω να υπαρχει κανενα προβλημα. Edited by mpacardi
salonika city :thanks:
Link to comment
Share on other sites

μολις παρελαβα απο curier το το black edition και αναλυω τι ακριβως ηταν στην συσκευασια και μεσα στο κουτι.ταινιες ασφαλειας οκ φορτιστης σε μαυρο χρωμα καλωδιο συνδεσης usb μαυρο ακουστικα σε ασπρο χρωμα και τα ανταλακτικα των ακουστικων επισης σε ασπρο χρωμα η οθονη με ζελατινα προστασιας τελεια αλλα μεσα στις ρυθμισεις που μπηκα για να δω τις ταπετσαριες δεν υπαρχουν πουθενα αυτες που ειδαμε σε βιντεο για το συγκεκριμενο κινητο αλλα αυτες που εχον ολα τα s4.οσο και αν εψαξα δεν βρηκα τιποτα.τελος παντων δεν με εδιαφερει και πολυ το τηλεφωνο κατα τα αλλα τελειο και μου ηρθε και η αναβαθμιση σε kit kat.το τηλεφωνο ειναι μαλον γερμανικο θα το τσεκαρω μετα μεσω kies.α και κατι ακομα η μπαταρια ηταν σφραγισμενη στην ζελατινα της.οποτε ολα καλα Edited by mpacardi
salonika city :thanks:
Link to comment
Share on other sites

Γερμανικο μενου εχει φιλε, οποτε λογικα γερμανικο ειναι. Με προλαβες και τα εγραψες ολα πρωτος!

 

Οπως καταλαβαινετε, αλλος ενας νεος κατοχος του Black edition εδω και πολυ ευτυχης!

Το δεσμευσα το πρωι και το παρελαβα πριν λιγο απο το καταστημα birdphone.

Η συσκευασια δεν τα εχει ολα μαυρα οπως αναφερεται στην ελληνικη διαφημιση.

Δεν θυμαμαι που. αλλα ειχα δει οτι διαφημιζε μαυρα ακουστικα και μαυρα wallpapers.

Τα ακουστικα ειναι ασπρα, το εχω στη φορτιση δεν ελεγξα για τα wallpapers που λεει ο παραπανω κατοχος, αλλα προσωπικα μου αρκει η τελεια τυπου δερματινη θηκη της black edition. Πολυ ωραιο και το εργοστασιακο σκριν προτεκτορ.

Link to comment
Share on other sites

τις ταπετσαριες της κατεβασα απο το zetge στο google play 3 ειναι ολες και ολες.κατα τα αλλα το καπακι πισω ειναι ολα τα λεφτα.καλοριζικο μας.απο οτι ειδα ειναι τελικα αυστριακο ολα καλα
salonika city :thanks:
Link to comment
Share on other sites

Μια γρηγορη ερωτηση παιδια..πηρα ενα σκρουτζομαγαζο και μου ειπε το κινητο ειναι απο Λετονια...Υπαρχει καποιο θεμα αν ειναι απο εκει?

 

κανεις? μια βοηθεια παρακαλώ γιατι είμαι ετοιμος να ριξω παραγγελία:rolleyes:

Edited by Superuser
Συνένωση Μηνυμάτων
Link to comment
Share on other sites

κανεις? μια βοηθεια παρακαλώ γιατι είμαι ετοιμος να ριξω παραγγελία:rolleyes:

Κανένα πρόβλημα από ώπου και να είναι,όλα στην Κορέα καρτασκευάζονται.:)

Will keep updating....Galaxy S out of the box 2.1 Eclair JM5 Cos,2.2.1 Froyo JS3 + SPEEDMOD KERNEL-k13c-500hz + Clockwork Mod,Slim ICS + Semaphore Kernel + JVU modem,Slim Bean 4.1.2 + Semaphore 2.6.0.s,Cyanogen 10.1 + Semaphore 2.9.23 ....10.2 etc....,Cyanogenmod 11 snapshot M4 + Neo kernel cma 415mb. :shifty:
Link to comment
Share on other sites

Κανένα πρόβλημα από ώπου και να είναι,όλα στην Κορέα καρτασκευάζονται.:)

μιλαω για εγγυηση αν ισχυει ευρωπαικη και αν υπαρχει προβλημα με ελληνικα μενου και αναβαθμισεις...

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω οτι δεν κατασκευαζονται στην κορεα...

E εντάξει και στο dubai,vietnam,india έχει εργοστάσιο και στην κορέα επίσης.Από ώπου και να το πάρει από σκρουτζομάγαζα το I9505 η εγγυηση είναι πανευρωπαική.:)

Will keep updating....Galaxy S out of the box 2.1 Eclair JM5 Cos,2.2.1 Froyo JS3 + SPEEDMOD KERNEL-k13c-500hz + Clockwork Mod,Slim ICS + Semaphore Kernel + JVU modem,Slim Bean 4.1.2 + Semaphore 2.6.0.s,Cyanogen 10.1 + Semaphore 2.9.23 ....10.2 etc....,Cyanogenmod 11 snapshot M4 + Neo kernel cma 415mb. :shifty:
Link to comment
Share on other sites

τις ταπετσαριες της κατεβασα απο το zetge στο google play 3 ειναι ολες και ολες.κατα τα αλλα το καπακι πισω ειναι ολα τα λεφτα.καλοριζικο μας.απο οτι ειδα ειναι τελικα αυστριακο ολα καλα
να σε ρωτησω κατι δοκιμασες να βαλεις θηκη σιλικονης σου καθεται καλα η σε αφηνει λιγα κενα,γιατι εμενα μια που ειχα απο το προηγουμενο s4 μου αφηνει λιγα κενα μαλλον φταιει το πισω καπακι ειναι λιγο πιο χοντρο.μολις εβαλα ενα αλλο καπακι απο το αλλο το s4 ειρθε και εστρωσε και εκατσε τελεια χωρις κενα.θα παραγγειλω μαλον αλλη θηκη δεν ειναι για να αλαζουμε καπακι. Edited by mpacardi
salonika city :thanks:
Link to comment
Share on other sites

Κι

Γερμανικο μενου εχει φιλε, οποτε λογικα γερμανικο ειναι. Με προλαβες και τα εγραψες ολα πρωτος!

 

Οπως καταλαβαινετε, αλλος ενας νεος κατοχος του Black edition εδω και πολυ ευτυχης!

Το δεσμευσα το πρωι και το παρελαβα πριν λιγο απο το καταστημα birdphone.

Η συσκευασια δεν τα εχει ολα μαυρα οπως αναφερεται στην ελληνικη διαφημιση.

Δεν θυμαμαι που. αλλα ειχα δει οτι διαφημιζε μαυρα ακουστικα και μαυρα wallpapers.

Τα ακουστικα ειναι ασπρα, το εχω στη φορτιση δεν ελεγξα για τα wallpapers που λεει ο παραπανω κατοχος, αλλα προσωπικα μου αρκει η τελεια τυπου δερματινη θηκη της black edition. Πολυ ωραιο και το εργοστασιακο σκριν προτεκτορ.

 

Κι εγώ παρέλαβα χθες το Black edition και είναι όλα μαύρα (φορτιστής, καλώδιο, ακουστκα). Επίσης τα wallpapers

είναι μόνο τα μαύρα που ξέρουμε (σκακιέρα, κιθάρα κλπ). Χώρα κατασκευής Βιετνάμ, χώρα προορισμού Πορτογαλία.

NOKIA:5110,6150,6210,6310,6310i,6510,7110,E51,6700c,6700s, C3-01,N8,701,515, Lumia 925.

8110,8210,8250,8310,8810,8850,8910,8910i,8600Luna,8800,8800 Sirocco, 8800Arte.

SAMSUNG:Galaxy Note 8, Tab S 8.4

Galaxy Note3, Galaxy Alpha, S7 edge

Link to comment
Share on other sites

Γερμανικο μενου εχει φιλε, οποτε λογικα γερμανικο ειναι. Με προλαβες και τα εγραψες ολα πρωτος!

 

Οπως καταλαβαινετε, αλλος ενας νεος κατοχος του Black edition εδω και πολυ ευτυχης!

Το δεσμευσα το πρωι και το παρελαβα πριν λιγο απο το καταστημα birdphone.

Η συσκευασια δεν τα εχει ολα μαυρα οπως αναφερεται στην ελληνικη διαφημιση.

Δεν θυμαμαι που. αλλα ειχα δει οτι διαφημιζε μαυρα ακουστικα και μαυρα wallpapers.

Τα ακουστικα ειναι ασπρα, το εχω στη φορτιση δεν ελεγξα για τα wallpapers που λεει ο παραπανω κατοχος, αλλα προσωπικα μου αρκει η τελεια τυπου δερματινη θηκη της black edition. Πολυ ωραιο και το εργοστασιακο σκριν προτεκτορ.

 

εγω που το πηρα απο αλλο μαγαζι και ενας φιλος που το πηρε απο αλλο παλι skroutzomagazo ολα τα παρελκμενα του ειναι μαυρα τωρα γιατι το συγκεκριμενο μαγαζι εχει λευκα καλωδια και παρελκομενα καλα θα ηταν να ρωτησεις το μαγαζι φιλε μου ετσι απο περιεργια δεν γινεται ολα τα αλλα μαγαζια να εχουν διαφορετικα παρελκομενα . κατι γινεται. παρε ενα τηλεφωνακι και ρωτησες τους ετσι για το γαμοτο

 

----- προσθήκη μηνύματος 113 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

εγω που το πηρα απο αλλο μαγαζι και ενας φιλος που το πηρε απο αλλο παλι skroutzomagazo ολα τα παρελκμενα του ειναι μαυρα τωρα γιατι το συγκεκριμενο μαγαζι εχει λευκα καλωδια και παρελκομενα καλα θα ηταν να ρωτησεις το μαγαζι φιλε μου ετσι απο περιεργια δεν γινεται ολα τα αλλα μαγαζια να εχουν διαφορετικα παρελκομενα . κατι γινεται. παρε ενα τηλεφωνακι και ρωτησες τους ετσι για το γαμοτο

 

http://www.digitallife.gr/samsung-galaxy-s4-s4-mini-black-edition-45383

Link to comment
Share on other sites

δεν μπορω να καταλαβω τι γινεται .θα τους παρω τηλ. την δευτερα να ρωτησω πως γινεται σε αλλα τηλεφωνα να εχει μαυρα ακουστικα και τις ταπετσαριες τις μαυρες και σε εμενα ασπρα ακουστικα και ταπετσαριες σαν το κανονικο s4.
salonika city :thanks:
Link to comment
Share on other sites

δεν μπορω να καταλαβω τι γινεται .θα τους παρω τηλ. την δευτερα να ρωτησω πως γινεται σε αλλα τηλεφωνα να εχει μαυρα ακουστικα και τις ταπετσαριες τις μαυρες και σε εμενα ασπρα ακουστικα και ταπετσαριες σαν το κανονικο s4.

 

Το black edition περιλαμβάνει μαυρο φορτιστή, μαύρα ακουστικά, κατάμαυρο κινητό και back cover ala Note 3. Οτιδήποτε άλλο δεν είναι black edition.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S4] Διαθεσιμότητα και αγορά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...