Jump to content

[S4] Διαθεσιμότητα και αγορά


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αν ένα μαγαζί δεν παρέχει DOA και μας έρθει "νεκρό" το τηλέφωνο, δεν υπάρχει δυνατότητα να επισκευαστεί στο service; Ή μετά θα θεωρείται refurbished ας πούμε και όχι καινούργιο;

 

Παιδιά λίγο εδω βοηθείστε αφού δεν μπορώ να πάω η ιδια στο σκρουτζομαγαζο καθ ότι κατοικώ στη Θεσσαλονίκη.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Συντοπιτισα παρτους ενα τηλεφωνο να τους ενημερωσεις ,καλεις μια courier και τους το στελνεις πισω........

Εχω κινητο Motorola....αυτο με την κεραια το καπακι και τα πρασινα γραμματα.Ναι αυτο που ζυγιζει 24Κg

Σταθερο FTTH 200Mbps

Link to comment
Share on other sites

Σωστός ;) Δεν το είχα σκεφτεί αλλά όταν γίνεται π****** θέλει να το αντιμετωπίσεις έτσι. Μακάρι να μην χρειαστεί φυσικά.
Link to comment
Share on other sites

Μερικά μαγαζιά δυστυχώς το DOA το ερμηνεύουν όπως θέλουν, για παράδειγμα μου έχουν πει σε ερώτηση μου αν έχουν DOA ναι, αλλά όταν τους ρώτησα λεπτομέρειες μου είπαν ότι μόνο αν δεν ανάβει στο αλλάζουμε εμείς αλλιώς αν έχει οτιδήποτε άλλο πρόβλημα πάει στην αντιπροσωπία service και αυτοί αποφασίζουν, βράσε οριζα δλδ

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Ακόμα και αν δεν στο αλλάξει το μαγαζί το πας στην αντιπροσωπία η οποία αν εγκρίνει την αντικατάσταση της συσκευής σου δίνει γραπτώς RMA και πας στο μαγαζί για αντικατάσταση της συσκευής.

Γενικά θα σας πρότεινα αν προκύψει ελάττωμα στη συσκευή στις μέρες του DOA να απευθυνθείτε απευθείας στην αντιπροσωπία ώστε η συσκευή να πάει σε εξουσιοδοτημένο Service για έλεγχο.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Νίκος

Πρώην Super Moderator του «παλιού» καλού myphone.

Link to comment
Share on other sites

μερα με την μερα βουταει στα πολυ βαθια..εφτασε 323!επεσε κατω κ απο το lg g2.
I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

οποτε....

ποιο μαγαζι θα μου προτινατε ωστε να το αγορασω?

 

kaizershop!!!

I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

kaizershop!!!

 

 

+1 κι από μένα στο kaizer, 6 κινητά έχω πάρει από εκεί, κανένα πρόβλημα, ποτέ :)

Ζήσε την κάθε σου μέρα σαν να ήταν η τελευταία!

καποια στιγμή θα τα καταφέρεις....

 

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

kaizershop!!!

Το kaizershop ειχε ανεβασει για λιγο την τιμη στα 336€ και τι κρατησε για μια μερα σταθερη αλλα και παλι επεσε στα 327.95€ και λογικα 326€ αυριο!:p

Και γω λογικα απο εκει θα το παρω, εχω ακουσει καλα λογια αλλα εχει και τις φθηνοτερες τιμες.

Link to comment
Share on other sites

Το Kaiser Δεν δίνει εγγύηση. Εγγύηση έχεις από τη Samsung Για 2 χρόνια σε κάθε Ευρωπαϊκή συσκευή. Και φυσικά χωρίς γραμμένο το Knox

 

Ξέρεις, γελάω πολύ με κάτι αγγελίες που γράφουν το κινητό είναι σε άριστη κατάσταση, μόνο που έσπασε η οθόνη, ενώ δίνεται μαζί κ η απόδειξη εγγύηση κ η τιμή είναι πχ 30 ευρώ κάτω από καινούργιο !!! :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, ενδιαφέρομαι για αγορά i9505.

1)Από το κατάστημα ζητησα το ΙΜΕΙ και από τη Samsung μου είπαν ότι είναι προορισμένο για Γαλλία.

Από updates πως πάνε τα Γαλλικά κινητά;

Υπάρχει περίπτωση να υπάρχει κάποιο θέμα με τη λειτουργία του στην Ελλάδα;

 

2)Θυμάμαι σε παλιότερες συσκευές κοιτώντας το 7-8 ψηφίο καταλάβαινες που κατασκευάστηκε το κινητό. Στη συγκεκριμένη περίπτωση έχω 06 που απότι έμαθα είναι κατασκευασμένο στην Κίνα ή στο Μεξικό. Ισχύει αυτό πλέον;

Edited by dimitris89gr
Link to comment
Share on other sites

Πάρ' το βρε το κινητό να το χαρείς 2 χρόνια εγγύηση έχει και μην το πολυσκαλίζεις... Από τη στιγμή που είναι ευρωπαϊκό όλα καλά ! Σάμπως αυτά που παίρναμε από τα καταστήματα τα ελληνικά ξέραμε τι ήταν ή μήπως τα ψειρίζαμε τόσο;
Link to comment
Share on other sites

Παιδια απο το sgg2 πηγαινω στο 4 , μολις το παρηγγειλα απο kaizershop :D ελπιζω να μην αργησει χαχαχαχα .Πιστευω εκανα καλη επιλογη και για τα λεφτα που το εχει το kaizer μια χαρα
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, ενδιαφέρομαι για αγορά i9505.

1)Από το κατάστημα ζητησα το ΙΜΕΙ και από τη Samsung μου είπαν ότι είναι προορισμένο για Γαλλία.

Από updates πως πάνε τα Γαλλικά κινητά;

Απότι είδα δεν έχει βγεί γαλλικό kitkat. Αυτό σημαίνει ότι δε θα κάνει update στην 4.4.2 OTA;

Link to comment
Share on other sites

Απότι είδα δεν έχει βγεί γαλλικό kitkat. Αυτό σημαίνει ότι δε θα κάνει update στην 4.4.2 OTA;

 

Θα κανει update οταν βγει.

Link to comment
Share on other sites

θα ερθει κ για Γαλλια (xef)λιγο υπομονη!!παρτε το κινητο να το χαρειται ειναι μεγαλη ευκαιρια τωρα που βγαινουν οι αλλες σειρες!!!
I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

θα ερθει κ για Γαλλια (xef)λιγο υπομονη!!παρτε το κινητο να το χαρειται ειναι μεγαλη ευκαιρια τωρα που βγαινουν οι αλλες σειρες!!!

Από τον Ιανουάριο λένε υπομονή θα έρθει :lol:

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια τι κανετε? Ηθελα την γνωμη σας λιγο. Σκεφτομαι να παρω κινητο και ως πρωτη ιδεα μου ηρθε το S4. Αυτη την στιγμη η τιμη του ειναι κοντα στα 320 ευρω. Υπαρχει περιπτωση με την εισοδο του S5 να πεσει κατω απο τα 300 ? Το λεω γιατι θα ηθελα να δωσω λιγοτερα απο 300 ευρω για κινητο. Εσεις τι πιστευεται ? Εκτος αμα εχετε να προτεινετε καποιο αλλο κινητο σε αυτα τα λεφτα.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S4] Διαθεσιμότητα και αγορά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...