Jump to content

[S4] Διαθεσιμότητα και αγορά


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ως περιεργος και...ψειρας κανω μια τελευταια ερωτηση.

birdpone@kaizer κλπ,τα τηλεφωνα τα παραδιδουν ανοιχτα(παρεμβαση για τσεκ του τηλεφωνου απο τους ιδιους)

ή το παιρνουμε σφραγισμενο.thx

Ενδέχεται να έχουν διπλή ταινία ασφαλείας(ειδικά τα γαλλικά),τώρα γιατί δεν ξέρω αλλά σε ένα Galaxy Mega που είχα πάρει πριν λίγους μήνες από kaizershop είχε διπλή ταινία.

Αν είσαι πολύ ψείρας πάντως θα σε τρωει μέσα σου γιατί και πως(το ξέρω από τον εαυτό μου;)).

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

το λεω γιατι διαβασ απιο πανω σε αλλα ποστ των παιδιων,οτι τα ανοιγουν για τσεκ.τι ισχυει τελικα..?
Link to comment
Share on other sites

το λεω γιατι διαβασ απιο πανω σε αλλα ποστ των παιδιων,οτι τα ανοιγουν για τσεκ.τι ισχυει τελικα..?

 

Έχω κάνει αγορές και από τα δύο μαγαζιά και μου ήρθαν και τα 2 σφραγισμένα χωρίς κάποιο ίχνος ότι έχουν δοκιμαστεί ή επανασφραγιστεί.

Από την άλλη έχω διαβάσει αρκετές φορές εδώ για δοκιμές σε συσκευές χωρίς βέβαια αυτό να σημαίνει και κάτι..

50/50 όπως το καταλαβαίνω.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σκέφτομαι να το αγοράσω σε μωβ, αλλά φαντάζομαι μετά αν χρειαστεί να το πουλήσω θα είναι πολύ δύσκολο γιατί δεν θα έχει τόση ζήτηση. Έτσι δεν είμαι σίγουρη αν αξίζει να το πάρω καινούργιο κ κοιτάζω προς μεταχειρισμένο. Εσείς τι πιστεύετε;
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σκέφτομαι να το αγοράσω σε μωβ, αλλά φαντάζομαι μετά αν χρειαστεί να το πουλήσω θα είναι πολύ δύσκολο γιατί δεν θα έχει τόση ζήτηση. Έτσι δεν είμαι σίγουρη αν αξίζει να το πάρω καινούργιο κ κοιτάζω προς μεταχειρισμένο. Εσείς τι πιστεύετε;

 

παρτο στο χρωμα που σ αρεσει

μετα απο χρονια που θα το πουλησεις δεν θα παιζει και πολυ θεμα το χρωμα(υπαρχουν και οι θηκες)

αλλωστε ετσι οπως παει σε λιγα χρονια θα ειναι ολοι γκει..:X

οποτε θα εχει ζητηση το χρωμα:D

Link to comment
Share on other sites

ετσι οπως παει σε λιγα χρονια θα ειναι ολοι γκει..:X

οποτε θα εχει ζητηση το χρωμα:D

 

:lol: έλιωσα χαχαχαχαχα σ ευχαριστώ για την απάντηση... απλά σκεφτόμουν μήπως είναι υπερβολικό τόσο μεγάλο κινητό σε τόσο έντονο χρώμα. Μέχρι στιγμής είχα μόνο το s3 σε λευκό. Οπότε θα το αναζητήσω μεταχειρισμένο, αν έχει κάποιος να προτείνει τπτ εδώ είμαστε :D

Link to comment
Share on other sites

:lol: έλιωσα χαχαχαχαχα σ ευχαριστώ για την απάντηση... απλά σκεφτόμουν μήπως είναι υπερβολικό τόσο μεγάλο κινητό σε τόσο έντονο χρώμα. Μέχρι στιγμής είχα μόνο το s3 σε λευκό. Οπότε θα το αναζητήσω μεταχειρισμένο, αν έχει κάποιος να προτείνει τπτ εδώ είμαστε :D

 

Τώρα το είδα, είναι όντως πολύ έντονο το χρώμα..γιατί δεν το παίρνεις σε μπλέ και να πάρεις αυτή τη θήκη. Θα κάνει και ωραία αντίθεση μπλέ με μωβ.

Link to comment
Share on other sites

Ωραία ιδέα είτε μπλε είτε μωβ σκεφτόμουν ώστε να αλλάξω τελείως κ να παίξω με τα χρώματα. Ο,τι βρεθεί πρώτο κ σε καλύτερη τιμή. Ευχαριστώ παιδιά :)
Link to comment
Share on other sites

Ωραία ιδέα είτε μπλε είτε μωβ σκεφτόμουν ώστε να αλλάξω τελείως κ να παίξω με τα χρώματα. Ο,τι βρεθεί πρώτο κ σε καλύτερη τιμή. Ευχαριστώ παιδιά :)

Εγώ στη θέση σου θα αγόραζα μαύρο Galaxy S4 και θα χτύπαγα κάτι τέτοιο. Έτσι, και μουράτη θηκούλα θα έχεις που σε εσάς τις γυναίκες σας αρέσει να συνδιάζετε χρώμα ρούχων με αξεσουάρ, και μεταπωλητική αξία καλή θα έχει το S4 σε περίπτωση που αρκετά αργότερα το βαρεθείς και το πουλήσεις.

Πάρε μαύρη θήκη, εκρού (του νεκρού) και μωβάκι που σ'αρέσει και ανάλογα το "σετ" εξόδου αλλάζεις και θήκη.Άντε όλα εγώ θα σας τα λέω; :lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]deltahacker.gr Ελληνικό περιοδικό για το ethical hacking

Η αληθινή αξία ενός ανθρώπου φαίνεται στο πως φέρεται σε κάποιον, από τον οποίο δεν μπορεί να έχει κανένα όφελος

Link to comment
Share on other sites

μολις το πηρα,σε λευκο στα 373(πιο πολλα κινητα πουλαγε το μαγαζι παρα ψωμια ο φουρναρης)

σε 15 λεπτα φυγανε 1 note,1 htc,2 s4,1 s4 mini,1 g2 και μια ντουζινα θηκες και οι κωτσομεντιαμαρκες βαραγανε μυγες

σε συγκριση με το iphone 4 βλεπω εξωγιηνους

πολυ ελαφρυ,μια χαρα μεγεθος απορω που λενε για παντοφλα(και ερχομαι απο 3.5')

Link to comment
Share on other sites

πολυ ελαφρυ,μια χαρα μεγεθος απορω που λενε για παντοφλα(και ερχομαι απο 3.5')

Καλορίζικο να είναι και καλοδούλευτο...

Εγώ, αν και πολύ ευχαριστημένος με το S3, το πούλησα για χάρη του S4 επειδή είχε λίγο μεγαλύτερη οθόνη και ταυτόχρονα είναι μικρότερο και σε πάχος αλλά και σε πλάτος.

Επίσης η AMOLED έχει βελτιωθεί αρκετά σε σχέση με το S3 με έμφαση στην ποιο πιστή απόδοση των χρωμάτων

[sIGPIC][/sIGPIC]deltahacker.gr Ελληνικό περιοδικό για το ethical hacking

Η αληθινή αξία ενός ανθρώπου φαίνεται στο πως φέρεται σε κάποιον, από τον οποίο δεν μπορεί να έχει κανένα όφελος

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας,

 

ενδιαφέρομαι για αγορά του S4 από το birdphone. Παρατήρησα ότι έχει το ίδιο ακριβώς μοντέλο και χρώμα 2 φορες, ένα στα 488€ και ένα στα 375€. Στο φθινό επιπλέον έχει την ετικέτα Ευρωπαϊκής Αντιπροσωπείας. Τι σημαίνει αυτό και γιατί τέτοια διαφορά στην τιμή;;

 

Σε περίπτωση προβλήματος τι γίνεται;

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

να σαι καλα.φοραει 4.3 γερμανικο

ειμαι ενταξει?

το μονο που παρατηρησα ειναι η ενταση σε ηχο κλησης και youtube

δεν τρελαθηκα

 

φιλε μου απο που το πηρες το κινητακι? καλορίζικο κιολας

 

----- προσθήκη μηνύματος 103 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Παιδιά τελικά το S4 Black Edition δεν εμφανίστηκε πουθενά. :mad:

 

http://9to5google.files.wordpress.com/2014/02/galaxy-s4-black-edition-02.png?w=347&h=607

 

Στο amazon.de νομίζω το χει 470. 100 ευρώ σχεδόν περισσότερο από τα κοινά s4.

Άραγε η πρόσοψη είναι ίδια με του κοινού μαύρου?

Διαφέρει μόνο στο πίσω καπάκι?

 

Όποιος ξέρει κάτι παραπάνω ας δώσει τα φώτα του.

Υ.Γ. Το Σ5 τελικά χωρίς ψευτόδερμα.

http://qelectronics.gr/index.php?option=com_virtuemart&view=productdetails&virtuemart_product_id=440&Itemid=0 εδω το βλεπω το εχει φερει παιδια

Link to comment
Share on other sites

kaizer ομονοια

παω στοιχημα οτι τα νανου-donats λιγοτερους πελατες δεχονται ημερησιως

αραγε αμα δεν ειχαμε κριση τι θα γινοτανε?

Link to comment
Share on other sites

 

Το θέμα είναι που θα βρούμε σκέτο το καπάκι!

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου απο που το πηρες το κινητακι? καλορίζικο κιολας

 

----- προσθήκη μηνύματος 103 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

http://qelectronics.gr/index.php?option=com_virtuemart&view=productdetails&virtuemart_product_id=440&Itemid=0 εδω το βλεπω το εχει φερει παιδια

 

Παιδια εγω το πηρα σημερα απο το kaizershop 398 ευρω. Και η πλακα ειναι οτι πηγα να παρω το black mist και μου λεει η κοπελια ποιο απο τα δυο θελετε; Αφηρημενος της λεω γιατι εχει κι αλλο μοντελο; Και μου λεει αυτο με το καινουργιο καπακι το black edition. Και ετσι πηρα αυτο και ειναι πολυ ωραιο.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εγω το πηρα σημερα απο το kaizershop 398 ευρω. Και η πλακα ειναι οτι πηγα να παρω το black mist και μου λεει η κοπελια ποιο απο τα δυο θελετε; Αφηρημενος της λεω γιατι εχει κι αλλο μοντελο; Και μου λεει αυτο με το καινουργιο καπακι το black edition. Και ετσι πηρα αυτο και ειναι πολυ ωραιο.

Καλορίζικο το κινητό!

Το θέμα είναι εαν το καπάκι έχει ακριβώς τις ίδιες εγκοπές με το κανονικό S4.Εαν έχει, τότε σίγουρα οι Κινέζοι στο ebay θα βγάλουν τέτοια καπάκια αρκετά σύντομα.

Μήπως σου είναι εύκολο να αφαιρέσεις το καπάκι και να μας ανεβάσεις μια φωτογραφία; Θα ήταν πολύ εξυπηρετικό

[sIGPIC][/sIGPIC]deltahacker.gr Ελληνικό περιοδικό για το ethical hacking

Η αληθινή αξία ενός ανθρώπου φαίνεται στο πως φέρεται σε κάποιον, από τον οποίο δεν μπορεί να έχει κανένα όφελος

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εγω το πηρα σημερα απο το kaizershop 398 ευρω. Και η πλακα ειναι οτι πηγα να παρω το black mist και μου λεει η κοπελια ποιο απο τα δυο θελετε; Αφηρημενος της λεω γιατι εχει κι αλλο μοντελο; Και μου λεει αυτο με το καινουργιο καπακι το black edition. Και ετσι πηρα αυτο και ειναι πολυ ωραιο.

 

καλοριζικο φιλε μου τι ειναι φιλε μου το κινητακι γερμανικο γαλλικο???? ξερεις? ανεβασε καμια φωτο

Link to comment
Share on other sites

Μπορούμε απο το IMEI να καταλάβουμε από που είναι το κινητό; Σκέφτομαι και εγώ να πάρω απο το συγκεκριμένο μαγαζί αλλά έχω ακούσει διάφορα για τις χώρες προέλευσης
Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο το κινητό!

Το θέμα είναι εαν το καπάκι έχει ακριβώς τις ίδιες εγκοπές με το κανονικό S4.Εαν έχει, τότε σίγουρα οι Κινέζοι στο ebay θα βγάλουν τέτοια καπάκια αρκετά σύντομα.

Μήπως σου είναι εύκολο να αφαιρέσεις το καπάκι και να μας ανεβάσεις μια φωτογραφία; Θα ήταν πολύ εξυπηρετικό

https://drive.google.com/file/d/0B2uJE-S1NNwUVTlfOEtMSmxsRVU/edit?usp=sharing

https://drive.google.com/file/d/0B2uJE-S1NNwUN1ZVQ0l3VVE1TnM/edit?usp=sharing

 

καλοριζικο φιλε μου τι ειναι φιλε μου το κινητακι γερμανικο γαλλικο???? ξερεις? ανεβασε καμια φωτο

Φιλε μου το κινητο απ οτι ειδα με το serial number λεει οτι εχει κατασκευαστει στο βιετναμ και η η γλωσσα που ξεκινησε ηταν ρουμανικα. Εβαλα και στο kies το s/n και δε μου εβγαζε τιποτα. Οτι ειναι εισαγωγης ειναι σιγουρο γιατι εχω ψωνισει παρα πολλα απο το kaizershop αλλα δεν ειχα με κανενα ποτε προβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Όπως βλέπω από τη φωτογραφία, εσωτερικά το κάλυμμα έχει ακριβώς τις ίδιες εγκοπές με το κανονικό οπότε λογικά ταιριάζει.Το θέμα είναι να βρούμε και που το πουλάνε.

[sIGPIC][/sIGPIC]deltahacker.gr Ελληνικό περιοδικό για το ethical hacking

Η αληθινή αξία ενός ανθρώπου φαίνεται στο πως φέρεται σε κάποιον, από τον οποίο δεν μπορεί να έχει κανένα όφελος

Link to comment
Share on other sites

κ απο το imei κ serial number!!!!

Πως γίνεται; Σκέφτομαι να πάρω στο birdphone να τους πω να μου δώσουν τους αριθμούς (απότι έχω ακούσει στα δίνουν αν τα ζητήσεις). Μετά τι κάνω;

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S4] Διαθεσιμότητα και αγορά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...