Jump to content

[S4] Διαθεσιμότητα και αγορά


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

και εγω που τον ειχα ρωτησει τον ιδιο για ενα xperia acro για την γυναικα μου , μου ειχε πει οτι στελνει ελλαδα.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Εγω προσωπικα δεν κοροϊδευω καποιον φιλε μου μιας και δεν εχω ψωνισει απο τον συγκεκριμενο για να γνωριζω ποια πολιτικη

ακολουθουσε με τα postages.

Στην προκειμενη τι αλλαξε δηλαδη και δεν αναφερει μεταφορικα?

 

 

 

 

Παρανοησες.Δεν ειπα οτι κοροϊδευεις καποιον.Ισα ισα συμφωνω με αυτα που γραφεις.Με το συγκεκριμενο πωλητη, επειδη μου εχει τυχει περιπτωση καλυτερα μακρια και αγαπημενοι.Αν καποιος θελει να το ρισκαρει δικαιωμα του

Αδυνατω να πιστεψω οτι υπαρχει ανθρωπος σημερα που ασχολειται με την τεχνολογια και μου ψωνιζει απο πωλητη ebay με reputation κατω του 99% μην πω 99,2%... Δηλαδη μουρλαινομαι!!!

Εψαξες και δεν βρηκες καπου αλλου?

Ελλαδα εχεις δει που παιζουν οι τιμες?

Πραγματικα βγαινω απο τα ρουχα μου...

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

http://www.ebay.co.uk/itm/Samsung-Galaxy-S-IV-S4-GT-I9500-3G-16GB-Black-Mist-Unlocked-Brand-NEW-/140977337952?pt=UK_Mobile_Phones&hash=item20d2e77660 λεω να το αγορασω απο αυτον εσεις τι λετε?? εγω θελω να ναι σφραγισμενο και δεν δεχεται ερωτησεις ο τυπος και λοιπα
Link to comment
Share on other sites

http://www.ebay.co.uk/itm/Samsung-Galaxy-S-IV-S4-GT-I9500-3G-16GB-Black-Mist-Unlocked-Brand-NEW-/140977337952?pt=UK_Mobile_Phones&hash=item20d2e77660 λεω να το αγορασω απο αυτον εσεις τι λετε?? εγω θελω να ναι σφραγισμενο και δεν δεχεται ερωτησεις ο τυπος και λοιπα

 

υπαρχουν τα contact details του

ukbnsl@hotmail.co.uk

 

Στειλε του ενα email και βλεπεις.

Αν και δεν τον συνιστω.

Βλεπω μαχιμες αρνητικες τους τελευταιους 12 μηνες.

Και πραγματα αξιας.

dsg ftw! :cool:

 

@Jordan@

Link to comment
Share on other sites

Εγω λεω οτι θα χάσετε τα λεφτά σας και θα μπείτε σε περιπέτειες τζάμπα. ..

Ειχαν στείλει σε γνωστό μου κινητο 600€ με κουτί ολα άψογα και καλα σφραγισμένο και οταν το άνοιξε ειχε μεσα αντί για κινητό τηλέφωνο ενα πήλινο σκεύος ..το είχαν ζυγίσει κιόλας και είχε ίδιο βάρος με το κινητό ..τόσο καλή δουλειά κάνουν αυτοί. ...αυτή είναι η ταπεινή μου άποψη. ..

LG 4X. P880. LG G. E975.

Zopo Zp950+.

Lenovo p770. HTC ONE Χ.

Samsung S4 . 9505.

Link to comment
Share on other sites

τοσο απατεωνες δηλαδη ? ε τοτε θα περιμενω το ελληνικο σκρουτζομαγαζο που θα το φερει και εχω μιλησει

 

οι γερμανοι υποτιθεται οτι παιρνουν και τις 2 εκδοσεις οπως και οι ιταλοι σωστα? τ αμαζον γτ δν το εχει ακομα δηλαδη ?

Edited by Superuser
Συνένωση Μηνυμάτων
Link to comment
Share on other sites

εγω παιδες το παραγγειλα απο εδω : http://www.ebay.co.uk/itm/111068287689?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649

Eχω παραγγειλει αλλες δυο φορες απο κοντα του για καποια αλλα κινητα κ ημουν ευχαριστημένος.Αυριο θα το εχω στα χερια μου κ θα σας πω εντυπώσεις.

 

Αυτο που εγώ είχα παραγγείλει από Αμερική το ακυρώσα...ψάχνω για Ευρώπη τώρα, θα πληρώσεις και τελωνείο φίλε;;; τι παίζει με αυτό θέμα;; συνολική τιμή πόσο θα σου βγει;;

Edited by ste3001

Samsung Galaxy S - S3 - S4, Galaxy Note 2 - Note 3- Note 4

LG G2 -G3 -G4 -G5 -G6

Oneplus 5

Link to comment
Share on other sites

Πάντως η τιμη στα σκρουτζομαγαζα εχει παγώσει και αυτο με στεναχωρεί...

Τέρμα οι γενναίες πτώσεις δηλαδη?:(

Link to comment
Share on other sites

Μην ανησυχείς μέχρι τα Χριστούγεννα θα έχει πέσει περίπου στα 400 ευρώ.... Ευτυχώς που υπάρχουν τα σκρουτζομαγαζα και καταλαβαίνουμε το μεγέθος της αισχροκέρδειας των μεγάλων καταστημάτων...
nokia 3310 - nokia 5130 - sharp gx 25 - k750i - nokia e66 - nokia 5800 - motorola milestone - htc desire-iphone 3gs - ideos x5 - lg optimus black - lg optimus 2x - iphone 4 16gb - galaxy s2 - 4s - s3 - iphone5 - lg g2 - lumia 1020 - note 2 - note 3 - 5s - iphone 6 (asus fonepad 3g 8gb) - lg v10 black - s7 edge
Link to comment
Share on other sites

Πάντως η τιμη στα σκρουτζομαγαζα εχει παγώσει και αυτο με στεναχωρεί...

Τέρμα οι γενναίες πτώσεις δηλαδη?:(

 

Ίσως να ανεβαίνει και λίγο, τουλάχιστον το ελληνικό.:(

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Επειδη ρωτατε για το Stechi, που στην αρχη το διαβασα κι εγω Στετσι (χαχαχα), και ειναι S-Tech-i τελικα, πηρα το δικο μου S4 απο εκει Παρασκευη απογευμα. Ειναι 100% ελληνικο, με ελληνικα βιβλιαρακια, πρωτη γλωσσα επιλογης στην εκκινηση της συσκευης Ελληνικα. Νεο μαγαζι, εξυπηρετικοτατο το παλληκαρι και η κοπελα, ακομα το φτιαχνουνε, και την Παρασκευη που πηγα, εκεινη την ωρα βαλανε τον παγκο. Το προτεινω ανεπιφυλακτα σαν μαγαζι, και για να μην παρεξηγηθω, δεν εχω καμια απολυτως φιλικη ή επαγγελματικη σχεση με το καταστημα!
Link to comment
Share on other sites

Επειδη ρωτατε για το Stechi, που στην αρχη το διαβασα κι εγω Στετσι (χαχαχα), και ειναι S-Tech-i τελικα, πηρα το δικο μου S4 απο εκει Παρασκευη απογευμα. Ειναι 100% ελληνικο, με ελληνικα βιβλιαρακια, πρωτη γλωσσα επιλογης στην εκκινηση της συσκευης Ελληνικα. Νεο μαγαζι, εξυπηρετικοτατο το παλληκαρι και η κοπελα, ακομα το φτιαχνουνε, και την Παρασκευη που πηγα, εκεινη την ωρα βαλανε τον παγκο. Το προτεινω ανεπιφυλακτα σαν μαγαζι, και για να μην παρεξηγηθω, δεν εχω καμια απολυτως φιλικη ή επαγγελματικη σχεση με το καταστημα!

 

Η προσφορά δεν υπάρχει σήμερα.

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

τα skroutzομαγαζα στον οκταπυρινο ποση αναμονη δινουν?και τι τιμη τον εχουν ?ξερει κανενας φιλος που τον εχει παραγκειλει να μου πει?θελω την αλλη βρομαδα να το παραγκειλω,αλλα θελω ελληνικο κινητο,το ebay με αυτα που διαβασα ουτε για πλακα:!: (και απο οτι βλεπω το s4 με τον οκταπυρινο ειναι το πραγματικο s4! αλλιως ειναι ενα s3 s η s3+ η s3 plus)
Link to comment
Share on other sites

Πολυ γραφουν το "may not post to Greece" πχ, αλλα αν τους στειλεις μηνυμα σου στελνουν και σου λενε ναι 'η οχι

και αρκετες φορες σου γραφουν και τα εξοδα αποστολης.

 

Αδυνατω να πιστεψω οτι υπαρχει ανθρωπος σημερα που ασχολειται με την τεχνολογια και μου ψωνιζει απο πωλητη ebay με reputation κατω του 99% μην πω 99,2%... Δηλαδη μουρλαινομαι!!!

Εψαξες και δεν βρηκες καπου αλλου?

Ελλαδα εχεις δει που παιζουν οι τιμες?

Πραγματικα βγαινω απο τα ρουχα μου...

 

Ο "ανθρωπος" μόνο άνθρωπος δεν είναι καθώς πλησιάζει το 1.000.000 συναλλαγές.

Μπορείς να βγεις και από τα εσώρουχά σου αλλά ο συγκεκριμένος πωλητής είναι πιο σίγουρος και από λεφτά στην τράπεζα...

Πιο εύκολα θα σου επίστρέψει χρήματα ο συγκεκριμένος αν δε μείνεις ικανοποιημένος παρά η ίδια σου η τράπεζα σε περίπτωση ηλεκτρονικής απάτης...

Are you with Us?
Link to comment
Share on other sites

Η προσφορά δεν υπάρχει σήμερα.

 

Υπήρχε, το μεσημέρι κατά τις 2 πρέπει να πήρα το τελευταίο κομμάτι αύριο το περιμένω.

Link to comment
Share on other sites

Ο "ανθρωπος" μόνο άνθρωπος δεν είναι καθώς πλησιάζει το 1.000.000 συναλλαγές.

Μπορείς να βγεις και από τα εσώρουχά σου αλλά ο συγκεκριμένος πωλητής είναι πιο σίγουρος και από λεφτά στην τράπεζα...

Πιο εύκολα θα σου επίστρέψει χρήματα ο συγκεκριμένος αν δε μείνεις ικανοποιημένος παρά η ίδια σου η τράπεζα σε περίπτωση ηλεκτρονικής απάτης...

 

Εχεις παραγγειλει ποτε απο το συγκεκριμενο μαγαζι?

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Στην Αμερική κυκλοφόρησε το 32Gb για τα AT&T κινητά, αλλά μην ξεχνάμε ότι η Samsung είναι Νοτιοκορεάτικη δηλαδή η νέα πολητεία των ΗΠΑ. Οι παρακατιανοί και φτωχοί Ευρωπαίοι ας περιμένουν.

 

Τόσα χρόνια με Apple και πήρα το S3 για να κάνω αλλαγή σε κάτι νέο και ίσως καλύτερο. Διαπίστωσα ότι όταν βγαίνει νέα έκδοση αυτή δεν πήγαινε ταυτόχρονα σε όλα τα S3 αλλά εξαρτάται πια Rom φοράει το κινητό σου και πιανής χώρας είναι!!!! Η Apple βγάζει για όλα τα iPhone , iPad , iPod την ίδια στιγμή παγκοσμίως.

 

Τώρα μας πασάραν τα 16gb S4 που αφήνουν κενό μόλις 8Gb !!! και τα υπόλοιπα 32gb και 64gb όποτε γουστάρουν, η πλάκα είναι να βγει το iPhone 5s νωρίτερα και να πάνε τα άλλα άπατα.

Edited by valandis
Link to comment
Share on other sites

Άραγε αυτοί που έχουν ίδιες κάμερες, επεξεργαστές, συσκευές με τον Αμερικανό, τον Αγγλο και τον Κινέζο, αυτοί που παίρνουν τις αναβαθμίσεις ταυτόχρονα με όλο τον κόσμο, αυτοί που διαθέτουν το πλήρες περιεχόμενο της πλατφόρμας (μουσική, ταινίες, βιβλία), αυτοί που μπορούν να πουλήσουν τις εφαρμογές τους στη χώρα τους, είναι τα πρόβατα;

 

Δυστυχώς, η Samsung και η Google μας έχουν @εσμ@νους.

Link to comment
Share on other sites

παιδια πια η γνωμη σας για το expansys? ειναι να παρω απο εκει ενα μαυρακι σ4 που πουλαει φιλος? τα κινητα απο εκει ειναι ελληνικα? εγγυηση?
:thanks:
Link to comment
Share on other sites

παιδια πια η γνωμη σας για το expansys? ειναι να παρω απο εκει ενα μαυρακι σ4 που πουλαει φιλος? τα κινητα απο εκει ειναι ελληνικα? εγγυηση?

 

Ειναι συνηθως γαλλικα και δεν εχουν κανενα προβλημα με την εγγυηση.Ζητα την αποδειξη που αναφερει και το IMEI καλού κακού.Και μην ξανακουσω αυτη τη καραμελα με ελληνικα κινητα :)

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Ο "ανθρωπος" μόνο άνθρωπος δεν είναι καθώς πλησιάζει το 1.000.000 συναλλαγές.

Μπορείς να βγεις και από τα εσώρουχά σου αλλά ο συγκεκριμένος πωλητής είναι πιο σίγουρος και από λεφτά στην τράπεζα...

Πιο εύκολα θα σου επίστρέψει χρήματα ο συγκεκριμένος αν δε μείνεις ικανοποιημένος παρά η ίδια σου η τράπεζα σε περίπτωση ηλεκτρονικής απάτης...

 

Για να παρεις μια ιδεα και απο το brakedown του αρνητικου fb

γιατι μαλλον δεν προσεχεις... και προϊοντα φθηνα ετσι???? :lol::lol:

 

"The item proved to be faulty but I was refused a refund or replacement" £314.99

NEW UNLOCKED SAMSUNG GALAXY TAB 2 10.1 P5100 16GB 3G & WI-FI WHITE TABLET (#190801103648)

 

"Received empty iPhone box,seller did not refunded me!Stay away from this seller!" £319.99

NEW SIM FREE FACTORY UNLOCKED APPLE iPHONE 4 8GB 3G & WIFI BLACK MOBILE PHONE (#130855463229)

 

"Terrible communication no willing to help.refund from ebay never back again" £314.99

NEW SIM FREE FACTORY UNLOCKED SAMSUNG I9305 GALAXY S III LTE 4G BLACK PHONE (#130895035751)

 

"I bought S4 and it could not detect the mobile network consistently. I returned." £499.99

NEW SIM FREE FACTORY UNLOCKED SAMSUNG I9500 GALAXY S4 16GB WHITE MOBILE PHONE (#190835591041) (για να μην ξεχνιομαστε)

 

εσυ ψωνιζε απο εδω και περιμενε να σου γυρισει τα χρηματα πισω... :lol::lol:

dsg ftw! :cool:

 

@Jordan@

Link to comment
Share on other sites

@jpcupra

Εγω περιμενω να απαντησει ο φιλος στο ερωτημα μου (2-3 posts πιο πανω)

Ωραια τα γραφουμε αλλα καλο ειναι να ακουμε και καμια συμβουλη απο ανθρωπο που εχει αποψη για το συγκεκριμενο πωλητη (μονο αξιοπιστο δεν τον λες,τον πωλητη προφανως για να μη παρεξηγουμαστε)

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Τελικά όντως Ελληνική συσκευή παρέλαβα σήμερα από το S-Tech-i.

Ήθελα να ρωτήσω μου έστειλαν απλή απόδειξη (όχι από υπολογιστή) όπου στο πίσω μέρος υπάρχει το ΙΜΕΙ γραμμένο με στυλό και σφραγίδα του καταστήματος. Η απόδειξη είναι συραμμένη σε ένα χαρτί Α4 όπου γραφεί τα στοιχειά μου το μοντέλο το ΙΜΕΙ ημερομηνία έναρξης και λήξης εγγύησης και σφραγίδα από το κατάστημα.

Δεν νομίζω να έχω κάποιο θέμα με την εγγύηση ε; και τα αλλά σκρουτζομαγαζα δίνουν αντίστοιχα χαρτιά για εγγύηση;

Edited by kos
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S4] Διαθεσιμότητα και αγορά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...