Jump to content

Galaxy Note 8 (N5100 / N5110)


v@gelis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ο wacom digitizer, δε, είναι σοβαρή υπόθεση.

Καλησπέρα παιδιά,

μετά από δύο χρόνια συμβίωσης με ΝΟΤΕ κατάλαβα πως τελικά είμαι "φτιαγμένος" για wakom digitizer, και s-pen, οπότε η απόφαση ελήφθη, βγάζω στο σφυρί το nexus 7 και έρχομαι στο ΝΟΤΕ 8 ασαπ.

Με τη σειρά των ΝΟΤΕ ησύχασα, για πρώτη φορά μου έφυγε το άγχος των εκάστοτε νέων συσκευών, πλέον ξέρω πως θα πηγαίνω σταθερά στα εκάστοτε next gen NOTE (ταμπλέτα /σμαρτφοουν). Εκτός συγκλονιστικού απροόπτου φυσικά...

(σόρυ για το οφ τοπικ, αλλά διαβάζοντας το thread μου βγήκε ένας καημός...)

Xiaomi Mi Max3 4/64
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Με το καλό λοιπόν να αποκτήσεις το 8άρι Note, αλλά φοβάμαι ότι το 7άρι Nexus θα πρέπει να το "σκοτώσεις" για να φύγει άμεσα...
Link to comment
Share on other sites

Ναι το έχω υπόψιν μου ότι θα το δώσω κοψοχρονια,

αλλά επειδή και επαγγελματικα θα με εξυπηρετήσει παρα πολύ (ναι μεν και με το ΝΟΤΕ 2 κάνω τα ίδια σχεδόν αλλά όπως και να το κάνουμε οι 8 ίντσες είναι άλλη επιφάνεια εργασίας και αλλιώς γράφουν),δεν το πολύσκέφτομαι.

Ελπίζω πάντως να με ξεπληρώσει για την χασούρα που θα έχω από το νεξους.:)

Xiaomi Mi Max3 4/64
Link to comment
Share on other sites

NEA ΜΕΙΩΣΗ ΤΙΜΗΣ ΣΤΟ ΑΜΑΖΟΝ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ !!!!

374 €, γυρω στα 390 € με τα μεταφορικά

Καλα, εχουν δικιο μερικοι φιλοι, μεχρι τελος Ιουνιου το βλεπω στα 320-350 €

Link to comment
Share on other sites

Ακούγεται οτι θα βγει και σε αλλο χρωμα!!!

 

Μακάρι γιατί εντάξει ωραίο και μοδάτο το λευκό αλλά όπως και να το κάνουμε σε μαύρο ή γκρι είναι πιο σοβαρό και επαγγελματικό...

Link to comment
Share on other sites

Tα καταστήματα Public και η Samsung Electronics Hellas παρουσιάζουν το νέο tablet Samsung Galaxy Note 8, σε ένα ξεχωριστό event που θα διοργανωθεί την Πέμπτη 16 Μαϊου, στη νέα αίθουσα εκδηλώσεων, στον 5ο όροφο του Public Συντάγματος, στις 12:00.

 

Το νέο Samsung Galaxy Note 8 θα είναι εκεί και θα σας περιμένει για να γνωρίσετε από κοντά όλα του τα χαρακτηριστικά!

Link to comment
Share on other sites

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

 

Πραγματικά πολύ ωραία. Μεγειές!

(Τσιμπάει η τιμούλα λίγο αλλά χαλάλι για αυτό το tablet)

Link to comment
Share on other sites

http://www.ebay.co.uk/itm/Black-Smart-Wake-Slim-Leather-Case-Cover-For-Samsung-Galaxy-Note-8-0-N5100-N5110-/390579218069?var=660126813301

Υπάρχει και αυτή που είναι πιο φθηνή...

Την έχω παραγγείλει πριν 4 μέρες σε άσπρο χρώμα...

Δεν ειναι κακή...

Μόλις έρθει θα ποσταρω και για τις δύο φυσικά...

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

http://www.ebay.co.uk/itm/Black-Smart-Wake-Slim-Leather-Case-Cover-For-Samsung-Galaxy-Note-8-0-N5100-N5110-/390579218069?var=660126813301

Υπάρχει και αυτή που είναι πιο φθηνή...

Την έχω παραγγείλει πριν 4 μέρες σε άσπρο χρώμα...

Δεν ειναι κακή...

Μόλις έρθει θα ποσταρω και για τις δύο φυσικά...

 

Θα γεμισεις θηκες εσυ.

Να σε ρωτησω Νικο,εσυ το εχεις το tablet αν ειναι βαλε καμια φωτογραφια αν μπορεις!

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

@ v@gelis -> Βαγγέλη εχεις αποκομίσει κάποιες πρώτες εντυπώσεις απο την μπαταρία;

Θα εχουμε αντοχές τύπου NOTE 2;

Συγκρίνω ανόμοια πράγματα το ξέρω, αλλα ειναι σημαντικό για εμένα να ξέρω πως οσο με βγάζει το NOTE2 μέσα στην ημέρα θα με βγάζει και το 8ρι:)

Xiaomi Mi Max3 4/64
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

@ v@gelis -> Βαγγέλη εχεις αποκομίσει κάποιες πρώτες εντυπώσεις απο την μπαταρία;

Θα εχουμε αντοχές τύπου NOTE 2;

Συγκρίνω ανόμοια πράγματα το ξέρω, αλλα ειναι σημαντικό για εμένα να ξέρω πως οσο με βγάζει το NOTE2 μέσα στην ημέρα θα με βγάζει και το 8ρι:)

 

το εχω περιπου 5 μερες...Η μπαταρία ειναι σκυλί...Ολα του βεβαια ειναι πολύ καλά,αλλα και η μπαταρία στο wifi μοντελο που εχω παει πολύ καλά...

Περίπου 7 ωρες βιντεο youtube βγάζει με την 3τη ουσιαστικά φορτιση(1 ο βαγγελης+2 εγω)

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Η Cosmodata μόλις έβγαλε την έκδοση με WiFi στα 408 Ευρώ.

 

TABLET SAMSUNG GALAXY N5110 16GB WH

 

€331+ΦΠΑ λοιπόν.

 

Γι'αυτό έλεγα μην βιάζεστε...

Link to comment
Share on other sites

το εχω περιπου 5 μερες...Η μπαταρία ειναι σκυλί...Ολα του βεβαια ειναι πολύ καλά,αλλα και η μπαταρία στο wifi μοντελο που εχω παει πολύ καλά...

Περίπου 7 ωρες βιντεο youtube βγάζει με την 3τη ουσιαστικά φορτιση(1 ο βαγγελης+2 εγω)

 

Νίκο Καλημέρα. Τα περιθώρια γύρω από την οθόνη φαίνονται άσχημα επειδή είναι λίγο μεγάλα;

Γενικά η αίσθηση στο χέρι πως σου φαίνεται;

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

το εχω περιπου 5 μερες...Η μπαταρία ειναι σκυλί...Ολα του βεβαια ειναι πολύ καλά,αλλα και η μπαταρία στο wifi μοντελο που εχω παει πολύ καλά...

Περίπου 7 ωρες βιντεο youtube βγάζει με την 3τη ουσιαστικά φορτιση(1 ο βαγγελης+2 εγω)

 

Ευχαριστώ πολύ Νίκο, όπως το υπέθετα. Μου γκρέμισες και τον τελευταίο ενδοιασμό σχετικα με την αποκτησή του. :)

Xiaomi Mi Max3 4/64
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ Νίκο, όπως το υπέθετα. Μου γκρέμισες και τον τελευταίο ενδοιασμό σχετικα με την αποκτησή του. :)

 

Δεν κρατιεσαι Δημητρη ε; :)

ⓜⓘⓚⓔ ✈︎ Everything you can imagine is real [P²]
Link to comment
Share on other sites

Πάντως παιδιά αφού ξεκίνησε ήδη στην Ελλάδα με τελική τιμή στα €408 λογικά -για όσουν αντέχουν και κάνουν υπομονή- θα πέσει κανένα 50ευρο μέσα στον Ιούνη στα Skroutzoμάγαζα...
Link to comment
Share on other sites

http://www.ebay.co.uk/itm/Black-Smart-Wake-Slim-Leather-Case-Cover-For-Samsung-Galaxy-Note-8-0-N5100-N5110-/390579218069?var=660126813301

Υπάρχει και αυτή που είναι πιο φθηνή...

Την έχω παραγγείλει πριν 4 μέρες σε άσπρο χρώμα...

Δεν ειναι κακή...

Μόλις έρθει θα ποσταρω και για τις δύο φυσικά...

 

Νικο μου ηρθε σημερα αυτη σε πορτοκαλι.

Πολυ καλη, αλλα δεν εχω το ταμπλετ στα χερια μου :lol:

Κατα τα αλλα, στις ερωτησεις των παιδιων, να πω πως η μπαταρια του με μια και μοναδικη φορτιση που προλαβα να του κανω μου φανηκε πολυ καλη, για τα δεδομενα της συσκευης.

Επισης, τα περιθωρια γυρω απο την οθονη δε δημιουργουν προβλημα, ουτε φαινονται αντιαισθητικα - ισα ισα που θεωρω πως το λευκο παει πολυ στη συγκεκριμενη συσκευη (σε αντιθεση, πχ, με το νοτελι 2 που δε μου αρεσε σε λευκο χρωμα).

Link to comment
Share on other sites

Νικο μου ηρθε σημερα αυτη σε πορτοκαλι.

Πολυ καλη, αλλα δεν εχω το ταμπλετ στα χερια μου :lol:

Κατα τα αλλα, στις ερωτησεις των παιδιων, να πω πως η μπαταρια του με μια και μοναδικη φορτιση που προλαβα να του κανω μου φανηκε πολυ καλη, για τα δεδομενα της συσκευης.

Επισης, τα περιθωρια γυρω απο την οθονη δε δημιουργουν προβλημα, ουτε φαινονται αντιαισθητικα - ισα ισα που θεωρω πως το λευκο παει πολυ στη συγκεκριμενη συσκευη (σε αντιθεση, πχ, με το νοτελι 2 που δε μου αρεσε σε λευκο χρωμα).

 

Εχω παραγγείλει την ιδια σε λευκό...

Πόσες μερες σου εκανε βαγγελη???

Επίσης εχω παραγγείλει και την οριτζιναλ παλι σε λευκό εχω βαλει πιο πισω λινγκ...

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Galaxy Note 8 (N5100 / N5110)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...