Jump to content

Galaxy Note 8 (N5100 / N5110)


v@gelis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Υπαρχει τελικα θηκη και ποια για να μην δημιουργουντε προβληματα μτ το πενακι και το κλειδωμα οθονησ ?

 

Οι γνήσιες της samsung δεν δημιουργουν πρόβλημα, εγω εχω παραγγειλει αυτη http://www.plaisio.gr/laptop-tablet/tablets/thikes/Samsung-Note-8-Book-Cover-Dark-Grey-%CE%95F-%CE%92%CE%9D510%CE%92S%CE%95GWW.htm και θα παω σε λίγο να την πάρω

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Στο Note 2 το s pen είχε πρόβλημα μόνο με κάποιες θήκες που είχαν μαγνήτη στο κούμπωμα για να κλείνουν.

Εδώ συμβαίνει και σε άλλες?

 

Ετσι φαινεται γιατι μολις βγαλω τη θηκη ολα δουλευουν μια χαρα και το πενακι κανει ολες τις λειτουργιες.

Link to comment
Share on other sites

Ετσι φαινεται γιατι μολις βγαλω τη θηκη ολα δουλευουν μια χαρα και το πενακι κανει ολες τις λειτουργιες.

 

Μεταξύ μας παίδες, παρήγγειλα απο ebay μια σκληρή slim θήκη (σαν την original) και μια δερμάτινη με 15 ευρώ συνολικά...

Δεν θα χάριζα στο Πλαίσιο 45 ευρώπουλα, παραείναι πολλά...

“When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.”
Link to comment
Share on other sites

Μεταξύ μας παίδες, παρήγγειλα απο ebay μια σκληρή slim θήκη (σαν την original) και μια δερμάτινη με 15 ευρώ συνολικά...

Δεν θα χάριζα στο Πλαίσιο 45 ευρώπουλα, παραείναι πολλά...

 

Αυτο ειναι σπόντα για μενα:lol: ..απο σκρουτζ μωρέ ήταν ακριβώς το ίδιο την τριτη που εκανα παραγγελία στο πλαίσιο, σήμερα έβγαλε το bird στα 31 την dark grey που ήθελα και στην ουσία χάνω 10 ευρώ αλλα τώρα τελέιωσε. Απο e-bay δεν έχω τολμήσει ακόμα να παραγγείλω..

Link to comment
Share on other sites

Μεταξύ μας παίδες, παρήγγειλα απο ebay μια σκληρή slim θήκη (σαν την original) και μια δερμάτινη με 15 ευρώ συνολικά...

Δεν θα χάριζα στο Πλαίσιο 45 ευρώπουλα, παραείναι πολλά...

 

Και γω απο ebay ιδια ειναι με την αυθεντικη στα 12 € μακαρι ομως να δινα να παιρνα την samsung παρα τα νευρα που χω κανει με αυτη.

Link to comment
Share on other sites

Πήρα 2 διαφορετικές θήκες (book cover) από eBay γύρω στα 10 ευρώ η καθεμιά, και μου δημιούργησαν πρόβλημα με τους μαγνήτες και οι δύο.

Τελικά έσκασα το 45αρι για την γνήσια της Samsung και όλα μια χαρά...!!

Γρηγόρης Δάρης
Link to comment
Share on other sites

Πήρα 2 διαφορετικές θήκες (book cover) από eBay γύρω στα 10 ευρώ η καθεμιά, και μου δημιούργησαν πρόβλημα με τους μαγνήτες και οι δύο.

Τελικά έσκασα το 45αρι για την γνήσια της Samsung και όλα μια χαρά...!!

 

ενω με τα ιδια χρηματα θα μπορουσες να παρεις μια και καλη και δερματινη

http://www.noreve.com/langue/en/product/Samsung_GT-N5100_Galaxy_Note_8.0_Tradition_leather_case.html

IPhone 3GS,Samsung S III,IPhone 5s,IPad mini retina
Link to comment
Share on other sites

ενω με τα ιδια χρηματα θα μπορουσες να παρεις μια και καλη και δερματινη

http://www.noreve.com/langue/en/product/Samsung_GT-N5100_Galaxy_Note_8.0_Tradition_leather_case.html

 

Αυτο ξαναπέστο...... :(

Γρηγόρης Δάρης
Link to comment
Share on other sites

Οι γνήσιες της samsung δεν δημιουργουν πρόβλημα, εγω εχω παραγγειλει αυτη http://www.plaisio.gr/laptop-tablet/tablets/thikes/Samsung-Note-8-Book-Cover-Dark-Grey-%CE%95F-%CE%92%CE%9D510%CE%92S%CE%95GWW.htm και θα παω σε λίγο να την πάρω

 

H καλύτερη θήκη για το 8αρι.........μεγιαααααααααα

ⓜⓘⓚⓔ ✈︎ Everything you can imagine is real [P²]
Link to comment
Share on other sites

H καλύτερη θήκη για το 8αρι.........μεγιαααααααααα

 

Αυτήν παραγγειλα αλλά στο birdphone στα 32€

Το black brown 3g μου, ταξιδεύει πρός Ελλάδα.

Απο expansys στα 350 κομπλε.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Αυτήν παραγγειλα αλλά στο birdphone στα 32€

Το black brown 3g μου, ταξιδεύει πρός Ελλάδα.

Απο expansys στα 350 κομπλε.

 

Μπράβο εξαιρετική τιμή. Με το καλό.

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

Αυτήν παραγγειλα αλλά στο birdphone στα 32€

Το black brown 3g μου, ταξιδεύει πρός Ελλάδα.

Απο expansys στα 350 κομπλε.

Super price και το bb που είναι από τα καλύτερα χρώματα που έχουν κυκλοφορήσει σε mobile συσκευές.

Μεγιες!!!!

Edited by Jig
ⓜⓘⓚⓔ ✈︎ Everything you can imagine is real [P²]
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ παιδιά. Θα με περιμένει την Τρίτη που έρχομαι στην Ελλάδα. Φρόντισε για όλα ο συμφορουμιτης ampelfit τον οποίο ευχαριστώ δημοσίως.
Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Αυτήν παραγγειλα αλλά στο birdphone στα 32€

Το black brown 3g μου, ταξιδεύει πρός Ελλάδα.

Απο expansys στα 350 κομπλε.

 

Σήμερα νομίζω την εβγαλε το bird στα 32, την δευτερα που την παράγγειλα στο πλαίσιο η τιμή ηταν η ιδια περίπου...πολύ καλή τιμή οντως, αλλά αφου θα είναι συνέχεια στη μαυρη θήκη ,δε με νοιάζει που είναι άσπρο το ταμπλετάκι...κι εσυ την dark grey πήρες??

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα νομίζω την εβγαλε το bird στα 32, την δευτερα που την παράγγειλα στο πλαίσιο η τιμή ηταν η ιδια περίπου...πολύ καλή τιμή οντως, αλλά αφου θα είναι συνέχεια στη μαυρη θήκη ,δε με νοιάζει που είναι άσπρο το ταμπλετάκι...κι εσυ την dark grey πήρες??

 

Ναι ταιριάζει με το S4 μου:D

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα Tn βοήθειά σας για ένα πρόβλημα που έχω με το video hub. Μολις το ανοίγω μου βγάζει ενα παράθυρο που λεει προσοχή προσεχώς Και μόλις Πατησω οk η εφαρμογή κλήνει. Συμβαίνει σε κανέναν? Καμία βοήθεια?

HTC Diamond --> NOKIA N97 mini --> SAMSUNG Galaxy W --> HTC One S --> LG G2 --> SAMSUNG Galaxy A5 --> Galaxy A7 --> Note 4 --> Lg g4 --> SAMSUNG Galaxy S7 Edge --> LG G6--> OnePlus 5T --> Huawei P20 pro --> Note 9 --> Huawei P30 pro --> Note 10+

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα Tn βοήθειά σας για ένα πρόβλημα που έχω με το video hub. Μολις το ανοίγω μου βγάζει ενα παράθυρο που λεει προσοχή προσεχώς Και μόλις Πατησω οk η εφαρμογή κλήνει. Συμβαίνει σε κανέναν? Καμία βοήθεια?

 

Απλά δεν είναι διαθέσιμο στην Ελλάδα.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Απλά δεν είναι διαθέσιμο στην Ελλάδα.

 

Κωστα ημουν στο Χαρη και ειδα το σφραγισμενο black/brown note 8 σου. Να το ανοιξουμε να δουμε τι λεει? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Φρόντισε για όλα ο συμφορουμιτης ampelfit τον οποίο ευχαριστώ δημοσίως.

Τον οποίον ευχαριστώ και εγώ με τη σειρά μου γιατί μου "χάρισε" την καλύτερη ταμπλέτα που έχουν πιάσει μέχρι σήμερα τα χέρια μου;)

Ρε παιδιά υπάρχει και άλλος που να μην έχει πάρει την 4.2.2. η είμαι ο μόνος σε αυτον τον πλανήτη που δεν...Χάρη(ampelfit) γιατί λες;

Μήπως να φταίει το ότι της είχες περάσει γερμανική ρομ και κάπου γίνεται conflict και δεν μπορεί να κάνει update το firmware ;

Αny help is wellcome...

Xiaomi Mi Max3 4/64
Link to comment
Share on other sites

Τον οποίον ευχαριστώ και εγώ με τη σειρά μου γιατί μου "χάρισε" την καλύτερη ταμπλέτα που έχουν πιάσει μέχρι σήμερα τα χέρια μου;)

Ρε παιδιά υπάρχει και άλλος που να μην έχει πάρει την 4.2.2. η είμαι ο μόνος σε αυτον τον πλανήτη που δεν...Χάρη(ampelfit) γιατί λες;

Μήπως να φταίει το ότι της είχες περάσει γερμανική ρομ και κάπου γίνεται conflict και δεν μπορεί να κάνει update το firmware ;

Αny help is wellcome...

 

Ναι βρε φίλε.Δεν είπαμε ότι αφού έχει διαφορετικό CSC από ρομ θα έχει πρόβλημα στην αναβάθμιση.

Το ίδιο δεν συμβαίνει και στα Νοτε ΙΙ.;

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

Κωστα ημουν στο Χαρη και ειδα το σφραγισμενο black/brown note 8 σου. Να το ανοιξουμε να δουμε τι λεει? :lol:

 

Κανένα πρόβλημα. Αρκεί να αναλαβεις την επιστροφή αν κάτι δεν είναι οπώς πρέπει :)

 

Υ.Γ. Ασε το Evernote και δοκίμασε μια βδομάδα το GNotes.

Φτιαξε φακέλους όπως τους θέλεις βάλε όσες φωτογραφίες θέλεις, επισυναψε αρχεία στις σημειώσεις σου, κάνε χειρόγραφες σημειώσεις και αστο να συγχρονίζει με οποιαδήποτε συσκευή εκτός WP.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Τον οποίον ευχαριστώ και εγώ με τη σειρά μου γιατί μου "χάρισε" την καλύτερη ταμπλέτα που έχουν πιάσει μέχρι σήμερα τα χέρια μου;)

Ρε παιδιά υπάρχει και άλλος που να μην έχει πάρει την 4.2.2. η είμαι ο μόνος σε αυτον τον πλανήτη που δεν...Χάρη(ampelfit) γιατί λες;

Μήπως να φταίει το ότι της είχες περάσει γερμανική ρομ και κάπου γίνεται conflict και δεν μπορεί να κάνει update το firmware ;

Αny help is wellcome...

 

Εμένα έχει ακόμα 4.1.2 Γαλική παρτίδα απο το birdphone

“When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.”
Link to comment
Share on other sites

Εμένα έχει ακόμα 4.1.2 Γαλική παρτίδα απο το birdphone

 

3g ή απλό ;

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Galaxy Note 8 (N5100 / N5110)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...