Jump to content

Amoi N828


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

τωρα που επεσε η τιμη και ειναι στα 12ε η διαφορα με το thl w100

ποιο απο τα 2 θα προτιμουσατε και αν ειναι ευκολο το λογο προτιμησης

ευχαριστω

μην το ψαχνετε, έχω δουλέψει και τα 2, το Amoi είναι πολύ ανώτερο σε ποιότητα κατασκευής (και εσωτερικών εξαρτημάτων), πιο αξιοπιστο, με καλύτερη κάμερα και μεγαλύτερη μπαταρία

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Τελικα στο manual δεν αναφερει ποσο sar εχει η συσκευη;Αν το χει ψαξει κσποιος, ας το πει γιατι δεν το βρισκω πουθενα και για μενα ειναι σημαντικο.

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

νασαι καλα σταυρο σ ευχαριστω κ για την εδω απαντηση σου κ για διπλα

ειχα παραγγειλει το thl w100 χθες αλλα μετα που ειδα τη μειωση στο n828 μπηκα σε πειρασμο

οποτε σημερα ακυρωσα το w100 κ παρηγγειλα to n828 :)

Link to comment
Share on other sites

Κανένα δοκιμασμένο hands-free που να λειτουργεί σωστά, έχει να προτείνει κάποιος;

Είχαν στο aliexpress τα BYZ S500 http://m.aliexpress.com/item/1144433314.html, που λέει ότι είναι για το Amoi N828, παράγγειλα τα ίδια από eBay, αλλά δεν δουλεύουν σωστά (ακούγονται σιγά, και μόλις πατήσεις το κουμπί της κλήσης, δυναμώνουν).

Edited by kted
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα. Είμαι έτοιμος να το παραγγείλω από minideal.net. Θα ήθελα να ρωτήσω αν πρέπει να προσέξω κάτι στην παραγγελία:

1) Για να έχω τα ελληνικά.

2) Έβαλα σαν τρόπο αποστολής gp χωρίς έξοδα. Έκανα καλά?

3) Οτιδήποτε άλλο.

 

Σας ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

...ένας εύκολος τρόπος να το τσεκάρεις το busybox, είναι με το Root Checker Pro (δεύτερο tab δεξιά). Μπορείς επίσης να βάλεις το τελευταίο Busybox pro όπου σου λέει τί και πού είναι εγκατεστημένο πριν επιλέξεις install. Η SuperSU 1.51 είναι η τελευταία, μπορείς να βάλεις την pro από τα link που είχα δώσει παραπάνω.

 

Στην τελική όσοι έχουν "ανυπέρβλητα" για κάποιο λόγο εμπόδια, γιατί δεν εγκαθιστούν μια prerooted rom;

 

Kαι εγώ κατά καιρούς είχα κάτι περίεργα προβλήματα με το superSU αλλά γλύτωσα όταν άλλαξα rom. Έχω την δεύτερη κατά σειρά της Samsung εδώ και καμιά δεκαριά μέρες και δεν έχω κανένα πρόβλημα. Η συγκεκριμένη rom είχε κάποια κινέζικα προγράμματα για root τα οποία και έσβησα με την εφαρμογή titanium backUp. Έπρεπε να σβηστούν με συγκεκριμένη σειρά μιας και όταν έσβηνες μία συγκεκριμένη εφαρμογή έχανες τα δικαιώματά σου και δεν μπορούσες να διαγράψεις τις υπόλοιπες κινεζιές. Στην συνέχεια εγκατέστησα το SuperSU το αναβάθμησα και τώρα όλα καλά.

Link to comment
Share on other sites

Kαι εγώ κατά καιρούς είχα κάτι περίεργα προβλήματα με το superSU αλλά γλύτωσα όταν άλλαξα rom. Έχω την δεύτερη κατά σειρά της Samsung εδώ και καμιά δεκαριά μέρες και δεν έχω κανένα πρόβλημα. Η συγκεκριμένη rom είχε κάποια κινέζικα προγράμματα για root τα οποία και έσβησα με την εφαρμογή titanium backUp. Έπρεπε να σβηστούν με συγκεκριμένη σειρά μιας και όταν έσβηνες μία συγκεκριμένη εφαρμογή έχανες τα δικαιώματά σου και δεν μπορούσες να διαγράψεις τις υπόλοιπες κινεζιές. Στην συνέχεια εγκατέστησα το SuperSU το αναβάθμησα και τώρα όλα καλά.

 

...επειδή το ανέφερες, να σε ρωτήσω: το fm radio σου δουλεύει; γιατί και στα δύο AMOI N828 που δοκίμασα την εν λόγω rom v1 και πιο πρόσφατη v3 (hand happiness) δεν ακούγεται o ήχος από ακουστικά ή ηχείο (και είναι γενικότερη διαπίστωση χρηστών). Τελικά επέστρεψα στην αρχική του jack44.

Γενικά πάντως παρατηρώ σταδιακά διάφορα προβλήματα. Χθες π.χ. στο ένα κινητό με αυτή τη ROM, το σύστημα κολλούσε στο logo της Samsung και τελικά έβγαζε error ότι το system δεν αποκρίνεται. Μόνη επιλογή ήταν μετά από 30 περίπου δεύτερα μπορούσες να πατήσεις ok και έβγαζε μαύρη οθόνη ενώ το κινητό ζεσταινόταν πολύ στο άνω μέρος (κοντά στην κάμερα). Εν συνεχεία μέσω power button μπορούσες να επιλέξεις απενεργοποίηση (ενώ με επανεκκίνηση ή recovery απλά επαναλαμβανόταν η διαδικασία).

Τελικά με ψάξιμο είδα ότι συμβαίνει σε Android κινητά όπως Samsung και η λύση είναι αφαίρεση μπαταρίας, manual είσοδο στο recovery, wipe dalvic cache, cache, data και fix permissions. Φυσικά έτσι χάνεις τις εφαρμογές και τα δεδομένα τους αλλά γλυτώνεις την επανεγκατάσταση rom. Ο χρόνος θα δείξει αν ήταν μεμονωμένο γεγονός ή κάτι συμβαίνει.

 

Σχετικά με αυτά που αναφέρεις για σένα, έχω να προσθέσω ότι αυτές οι rom έχουν ένα κινέζικο root (μπλε εικονίδιο R). Αν πρώτα το αντικαταστήσεις με το SuperSU και μετά το αφαιρέσεις καθώς και όλες τις άλλες κινεζιές δεν υπάρχει πρόβλημα δικαιωμάτων αφαίρεσης.

Edited by emxa2k
Link to comment
Share on other sites

καταιγισμος ερωτησεων... :)

1) ποιον επεξεργαστη εχει MTK6589 ή MTK6589M?

2) Ειδα οτι δεν εχει led ειδοποιησεων, υπαρχει τροπος σε αναπαντητες/sms να αναβουν τα κατω πληκτρα ή κατι αλλο?

3) Η αλλαγη για το ποια καρτα θα εχει 3g γινεται μεσα απο το μενου > διαχειριση καρτα sim ή πρεπει να αλλαζω θεση στης καρτες sim?

4) Ποια ειναι η ποιο απροβληματιστη/σταθερη rom?

5) Με το gps υπαρχει καποιο προβλημα?, κλειδωνει γρηγορα? αν μπορει καποιος να μου πει σε σχεση με το thl w7 ή το thl w100.

 

Ευχαριστω.

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση προς τους χρήστες. Το ΑΜΟΙ Ν828 είναι DUAL SIM CARD STANDBY. Τι θα πει αυτό? Απ' ότι διάβασα είναι και οι δυο γραμμές ενεργές αλλά όταν μιλάς στην μία η άλλη απενεργοποιείται και επανενεργοποιείται όταν τελειώσεις το τηλεφώνημα. Εάν στο διάστημα αυτό είχες κλήση στην άλλη γραμμή ενημερώνεσαι με μήνυμα? Μπορεί κάποιος χρήστης να μ' ενημερώσει τι γίνεται στην πράξη. Ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Τελικα στο manual δεν αναφερει ποσο sar εχει η συσκευη;Αν το χει ψαξει κσποιος, ας το πει γιατι δεν το βρισκω πουθενα και για μενα ειναι σημαντικο.

Ευχαριστω

Στις τελευταίες σελίδες αναφέρει μια τιμή, 0.12 κάτι. Φαντάζομαι είναι η ελάχιστη τιμή sar της συσκευής. Γενικά σαν ποιοτικό που ναι, έχει και καλή κεραία, δεν θα ξεπερνάει το 0.8W/kg

 

καταιγισμος ερωτησεων... :)

1) ποιον επεξεργαστη εχει MTK6589 ή MTK6589M?

2) Ειδα οτι δεν εχει led ειδοποιησεων, υπαρχει τροπος σε αναπαντητες/sms να αναβουν τα κατω πληκτρα ή κατι αλλο?

3) Η αλλαγη για το ποια καρτα θα εχει 3g γινεται μεσα απο το μενου > διαχειριση καρτα sim ή πρεπει να αλλαζω θεση στης καρτες sim?

4) Ποια ειναι η ποιο απροβληματιστη/σταθερη rom?

5) Με το gps υπαρχει καποιο προβλημα?, κλειδωνει γρηγορα? αν μπορει καποιος να μου πει σε σχεση με το thl w7 ή το thl w100.

Ευχαριστω.

1. MTK6589

2. Νομίζω έχει led, αν δεν έχει, αυτό που θες γίνεται με το Buttonled απ το xda

3. Σε όλα πρέπει να αλλάξεις την θέση των Sim, κι ας υπάρχει επιλογή, απ ' όσο έχω δει στην πράξη

4. Η στοκ

5. κανένα πρόβλημα

 

Ερώτηση προς τους χρήστες. Το ΑΜΟΙ Ν828 είναι DUAL SIM CARD STANDBY. Τι θα πει αυτό? Απ' ότι διάβασα είναι και οι δυο γραμμές ενεργές αλλά όταν μιλάς στην μία η άλλη απενεργοποιείται και επανενεργοποιείται όταν τελειώσεις το τηλεφώνημα. Εάν στο διάστημα αυτό είχες κλήση στην άλλη γραμμή ενημερώνεσαι με μήνυμα? Μπορεί κάποιος χρήστης να μ' ενημερώσει τι γίνεται στην πράξη. Ευχαριστώ

Ό,τι λες γίνεται. Αν έχει ρυθμισει στον πάροχό σου να σου ρχεται μήνυμα για τις κλήσεις όταν είσαι εκτός δικτύου, σου ρχεται. Όλα έτσι λειτουργούν, δεν υπάρχει πια συσκευή με 2 πομποδέκτες

Link to comment
Share on other sites

...επειδή το ανέφερες, να σε ρωτήσω: το fm radio σου δουλεύει; γιατί και στα δύο AMOI N828 που δοκίμασα την εν λόγω rom v1 και πιο πρόσφατη v3 (hand happiness) δεν ακούγεται o ήχος από ακουστικά ή ηχείο (και είναι γενικότερη διαπίστωση χρηστών). Τελικά επέστρεψα στην αρχική του jack44.

Γενικά πάντως παρατηρώ σταδιακά διάφορα προβλήματα. Χθες π.χ. στο ένα κινητό με αυτή τη ROM, το σύστημα κολλούσε στο logo της Samsung και τελικά έβγαζε error ότι το system δεν αποκρίνεται. Μόνη επιλογή ήταν μετά από 30 περίπου δεύτερα μπορούσες να πατήσεις ok και έβγαζε μαύρη οθόνη ενώ το κινητό ζεσταινόταν πολύ στο άνω μέρος (κοντά στην κάμερα). Εν συνεχεία μέσω power button μπορούσες να επιλέξεις απενεργοποίηση (ενώ με επανεκκίνηση ή recovery απλά επαναλαμβανόταν η διαδικασία).

Τελικά με ψάξιμο είδα ότι συμβαίνει σε Android κινητά όπως Samsung και η λύση είναι αφαίρεση μπαταρίας, manual είσοδο στο recovery, wipe dalvic cache, cache, data και fix permissions. Φυσικά έτσι χάνεις τις εφαρμογές και τα δεδομένα τους αλλά γλυτώνεις την επανεγκατάσταση rom. Ο χρόνος θα δείξει αν ήταν μεμονωμένο γεγονός ή κάτι συμβαίνει.

 

Σχετικά με αυτά που αναφέρεις για σένα, έχω να προσθέσω ότι αυτές οι rom έχουν ένα κινέζικο root (μπλε εικονίδιο R). Αν πρώτα το αντικαταστήσεις με το SuperSU και μετά το αφαιρέσεις καθώς και όλες τις άλλες κινεζιές δεν υπάρχει πρόβλημα δικαιωμάτων αφαίρεσης.

 

Έχω εγκαταστήσει και τις 3 κατα σειρά roms της samsung αλλά δεν ξέρω ποιες έχεις δοκιμάσει εσύ καθώς υπάρχουν διαφορετικές versions.

Στην πρώτη δεν θυμάμαι να είχα δοκιμάσει το ράδιο. Στην δεύτερη που είμαι τώρα δουλεύει μια χαρά ενώ στην τρίτη κράσαρε η αφαρμογή κατά το άνοιγμά της και αυτός ήταν και ο λόγος που γύρισα στην δεύτερη. Αν δεν τα έχω μπερδέψει, η ρομ που έχω τώρα είναι η ML_N828-S4-ROM_BY_jack441.zip Αndroid 4.2.2

Το άλλο που λες για την εκκίνηση δεν μου έχει τύχει ποτέ αλλά μήπως είναι το γνωστο πρόβλημα με το fastboot??

Aυτό με την root εφαρμογή με το R που λες δεν είχα εγκαταστήσει το SuperSU όταν τα διέγραφα από φόβο πιθανόν conflict

 

καταιγισμος ερωτησεων... :)

1) ποιον επεξεργαστη εχει MTK6589 ή MTK6589M?

2) Ειδα οτι δεν εχει led ειδοποιησεων, υπαρχει τροπος σε αναπαντητες/sms να αναβουν τα κατω πληκτρα ή κατι αλλο?

3) Η αλλαγη για το ποια καρτα θα εχει 3g γινεται μεσα απο το μενου > διαχειριση καρτα sim ή πρεπει να αλλαζω θεση στης καρτες sim?

4) Ποια ειναι η ποιο απροβληματιστη/σταθερη rom?

5) Με το gps υπαρχει καποιο προβλημα?, κλειδωνει γρηγορα? αν μπορει καποιος να μου πει σε σχεση με το thl w7 ή το thl w100.

 

Ευχαριστω.

2) Δεν έχει led ειδοποιήσεων και μπορείς να κάνεις αυτό που λέει ο gerstavros2.

3) Γίνεται μέσα από τις ρυθμίσεις, δεν χρειάζεται να αλλάξεις θέση στις κάρτες.

Link to comment
Share on other sites

...ένας εύκολος τρόπος να το τσεκάρεις το busybox, είναι με το Root Checker Pro (δεύτερο tab δεξιά). Μπορείς επίσης να βάλεις το τελευταίο Busybox pro όπου σου λέει τί και πού είναι εγκατεστημένο πριν επιλέξεις install. Η SuperSU 1.51 είναι η τελευταία, μπορείς να βάλεις την pro από τα link που είχα δώσει παραπάνω.

 

Στην τελική όσοι έχουν "ανυπέρβλητα" για κάποιο λόγο εμπόδια, γιατί δεν εγκαθιστούν μια prerooted rom;

 

Εκανα αυτο που ειπες και προς το παρον και root εχω kai busybox pro και root check pro και φαινεται να δουλευουν ολα οκ (δεν ανοιγω να εγκαταστησω τα binaries -αληθεια σε τι στο καλο χρησιμευουν?- γιατι παιζει να μου βγει παλι το root). Thanks!

Δεν βαζω αλλη ρομ γιατι η εργοστασιακη δουλευει ΡΟΛΟΪ οποτε δεν εχω λογο να την αλλαξω.

Τι παιζει με το busybox και την αλλαγη φωτεινοτητας του κινητου?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια. ειμαι νεος στην παρεα και σε αγορες απο κινα κ.λ.π. εψαχνα ενα καλο κινητο και κυριως φτηνο. τυχαια βρηκα το amoi n828 και μαρεσε. βρηκα το forum αυτο επειδη εψαχνα για στοιχεια που αφορουν το κινητο. διαβασα ολες τις αναρτησεις σας και κατεληξα στο να το παραγγειλω σημερα στην τιμη των 122€ χωρις να υπαρχει καποιο εξτρα κουπονι η οτιδηποτε. απο Minideal μιλαω. για να μην τα παρατραβαω θελω να ρωτησω καποια πραγματα.

1) υπαρχει κατι που πρεπει να κανουμε στην ρομ μολις το παρουμε στα χερια μας? ειναι υποχρεωτικο και γιατι? (ενας πληρης οδηγος!)

2)υπαρχει κατι αλλο που ειναι υποχρεωτικο να κανουμε μολις το παρουμε? εστω κ αν ολα ειναι καλα δλδ να λειτουργουν ολες οι εφαρμογες οπως κατι που ειπωθηκε οτι δεν εχει ελληνικα και μονο αγγλικα και ρωσικα...τι ακριβως παιζει?

να ξεκαθαρισω και κατι αλλο. ξερω οτι υπωθηκαν αυτα σε προηγουμενα ποστ αλλα επειδη με τα κινητα ειμαι τελειως μα τελειως στοκος... ειναι απλα λεξεις στα αυτια μου. δεν καταλαβαινv τιποτα...partition και wipe cache και ολα αυτα ειναι λιγο περιεργα. συγνωμη για το ατελειωτο post και για τις ερωτησεις που εχουν ξαναειπωθει.. :)

Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειάζεται να κάνεις τίποτα. Το τηλ έχει ελληνικά και το μόνο που αν θες να κάνεις είναι να κατεβάσεις ένα keyboard για να στελνεις sms με 160 ελληνικούς χαρακτήρες ανά μύνημα. Αλλιώς το κάθε μύνημά σου στα ελληνικά θα έχει χωριτικότητα 70 χαρακτήρων.

Αφού όπως είπε όλα αυτά που ακούς είναι "κινέζικα" δεν χρειάζεται να κάνεις τίποτε άλλο

Link to comment
Share on other sites

ειναι κινεζικα κανονικα. δεν θα κανω και την τρελη χρηση γιαυτο. απλα πραγματα καποιες εφαρμογες κ.λ.π ! ευχαριστω πολυ για την απαντηση. ενα λινκ για keyboard αν σου ειναι ευκολο?! και πως εγκαταστειτε για να το εχω υποψην μου οταν με το καλο ερθει το κινητο. Edited by mechanical
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια. ειμαι νεος στην παρεα και σε αγορες απο κινα κ.λ.π. εψαχνα ενα καλο κινητο και κυριως φτηνο. τυχαια βρηκα το amoi n828 και μαρεσε. βρηκα το forum αυτο επειδη εψαχνα για στοιχεια που αφορουν το κινητο. διαβασα ολες τις αναρτησεις σας και κατεληξα στο να το παραγγειλω σημερα στην τιμη των 122€ χωρις να υπαρχει καποιο εξτρα κουπονι η οτιδηποτε. απο Minideal μιλαω. για να μην τα παρατραβαω θελω να ρωτησω καποια πραγματα.

1) υπαρχει κατι που πρεπει να κανουμε στην ρομ μολις το παρουμε στα χερια μας? ειναι υποχρεωτικο και γιατι? (ενας πληρης οδηγος!)

2)υπαρχει κατι αλλο που ειναι υποχρεωτικο να κανουμε μολις το παρουμε? εστω κ αν ολα ειναι καλα δλδ να λειτουργουν ολες οι εφαρμογες οπως κατι που ειπωθηκε οτι δεν εχει ελληνικα και μονο αγγλικα και ρωσικα...τι ακριβως παιζει?

να ξεκαθαρισω και κατι αλλο. ξερω οτι υπωθηκαν αυτα σε προηγουμενα ποστ αλλα επειδη με τα κινητα ειμαι τελειως μα τελειως στοκος... ειναι απλα λεξεις στα αυτια μου. δεν καταλαβαινv τιποτα...partition και wipe cache και ολα αυτα ειναι λιγο περιεργα. συγνωμη για το ατελειωτο post και για τις ερωτησεις που εχουν ξαναειπωθει.. :)

128 € εχει οχι 122 λαθος κανουν οι μετατροπεις νομισματων:p
Link to comment
Share on other sites

1. MTK6589

2. Νομίζω έχει led, αν δεν έχει, αυτό που θες γίνεται με το Buttonled απ το xda

3. Σε όλα πρέπει να αλλάξεις την θέση των Sim, κι ας υπάρχει επιλογή, απ ' όσο έχω δει στην πράξη

4. Η στοκ

5. κανένα πρόβλημα

 

2) Δεν έχει led ειδοποιήσεων και μπορείς να κάνεις αυτό που λέει ο gerstavros2.

3) Γίνεται μέσα από τις ρυθμίσεις, δεν χρειάζεται να αλλάξεις θέση στις κάρτες.

Σας ευχαριστω και τους δυο :)

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

ειναι κινεζικα κανονικα. δεν θα κανω και την τρελη χρηση γιαυτο. απλα πραγματα καποιες εφαρμογες κ.λ.π ! ευχαριστω πολυ για την απαντηση. ενα λινκ για keyboard αν σου ειναι ευκολο?! και πως εγκαταστειτε για να το εχω υποψην μου οταν με το καλο ερθει το κινητο.

 

Ένα που θυμάμαι τώρα είναι αυτό:

http://slideme.org/application/greek-keyboard

Αν κάποια στιγμή μάθεις "κινέζικα" :) υπάρχει και αυτή ή λύση:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=308539

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω παρα πολυ για τις χρησιμες πληροφοριες. περιμενω με αγωνια να δω την αγορα μου.! το tracking number που μου δινει το mini deal το χρησιμοποιω στο singapore post στην καρτελα Track item ? για να δω αν εχει φτασει ελλαδα? και μετα μπαινω στην σελιδα των ΕΛΤΑ και με το Transaction ID που μου δινει παλι το mini deal βλεπω που βρισκεται? σωστα? γιατι μπαινω στο singapore post και βαζω στην καρτελα Track item το tracking number της mini deal αλλα μου βγαζει αυτο..INFORMATION RECEIVED

(This is not an acknowledgment of the physical receipt of the stated Registered Article

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω παρα πολυ για τις χρησιμες πληροφοριες. περιμενω με αγωνια να δω την αγορα μου.! το tracking number που μου δινει το mini deal το χρησιμοποιω στο singapore post στην καρτελα Track item ? για να δω αν εχει φτασει ελλαδα? και μετα μπαινω στην σελιδα των ΕΛΤΑ και με το Transaction ID που μου δινει παλι το mini deal βλεπω που βρισκεται? σωστα? γιατι μπαινω στο singapore post και βαζω στην καρτελα Track item το tracking number της mini deal αλλα μου βγαζει αυτο..INFORMATION RECEIVED

(This is not an acknowledgment of the physical receipt of the stated Registered Article

 

Θα κοιτάξεις εδώ http:// http://en.4px.com/index.php?option=com_tracking4px

Όχι όμως για το transaction id. Θα σού στείλουν άλλο email με tracking number, που αρχίζει από "RF".

 

Αν έχεις ήδη κάποιο άλλο τηλέφωνο android, δοκίμασε αυτό για να μην ξημεροβραδιαζεσαι στο checking...

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.app.grandag.trackchecker

Edited by kted
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω παρα πολυ για τις χρησιμες πληροφοριες. περιμενω με αγωνια να δω την αγορα μου.! το tracking number που μου δινει το mini deal το χρησιμοποιω στο singapore post στην καρτελα Track item ? για να δω αν εχει φτασει ελλαδα? και μετα μπαινω στην σελιδα των ΕΛΤΑ και με το Transaction ID που μου δινει παλι το mini deal βλεπω που βρισκεται? σωστα? γιατι μπαινω στο singapore post και βαζω στην καρτελα Track item το tracking number της mini deal αλλα μου βγαζει αυτο..INFORMATION RECEIVED

(This is not an acknowledgment of the physical receipt of the stated Registered Article

Στο ταχυδρομείο σινγκαπούρης, αυτό που σου βγάζει σημαίνει ότι το πακέτο ταχυδρομήθηκε κι αύριο μεθαύριο θα αναχωρίσει για ελλάδα. Μετά με τον ίδιο κωδικό θα δεις την πορεία εντός ελλάδας στο tracking των ελτα

Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις γιατι καθε φορα που κλεινω το κινητο μετα ο ηχος κλησης που εχω βαλει χανεται κ επιστρεφει στον εργοστασιακο;
Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις γιατι καθε φορα που κλεινω το κινητο μετα ο ηχος κλησης που εχω βαλει χανεται κ επιστρεφει στον εργοστασιακο;

Πρόχειρη λύση: απενεργοποιίησε την ταχεία εκκίνηση/γρήγορη εκκίνηση/quick boot

Link to comment
Share on other sites

Πως το κανω αυτο; Εψαξα ρυθμισεις κ δν τ βρηκα

Ρυθμίσεις->Προσβασιμότητα

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...