Jump to content

Star S5 Butterfly (MIZ Z2 / UMI S1)


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Και η συσκευή

[ATTACH]32467[/ATTACH]

 

[ATTACH]32468[/ATTACH]

 

πες μου,εχει δυο κανονικες σιμ υποδοχες?Ετσι τιες βλεπω στην φωτο ....γιατι το s5 εχει μια κανονικη και μια micro.

Link to comment
Share on other sites

Μα το κινητό λειτουργεί κανονικά όσο κάνεις την διαδικασία. Αν δεν πετύχει απλά είναι σαν να μην του έκανες τπτ.

Λες ? .....

 

Το Star S5 έχει 2

Άλλωστε λέει

dual sim, dual stand by

 

Αλλά του didimas γράφει X920 ?....... Oxi Star S5 ?......... Τι παίζει ?

Αυτό είχες παραγγείλει ?

 

 

-Ομάδα Διαχείρισης- Μην κάνεις συνεχόμενα posts. Χρησιμοποίησε την τροποποίηση αν θέλεις να διορθώσεις κάτι ή την πολλαπλή παράθεση αν θέλεις να απαντήσεις σε περισσότερα από ένα άτομα.

Edited by navi55

rc helicopters / F1

Οτι νέο παλιώνει, οτι παλαιό αποκτά αξία [ άντε βγάλε άκρη ]

Link to comment
Share on other sites

Το Star S5 έχει 2

Άλλωστε λέει

dual sim, dual stand by

 

Αλλά του didimas γράφει X920 ?....... Oxi Star S5 ?......... Τι παίζει ?

Αυτό είχες παραγγείλει ?

 

το κοιταγα τωρα και πηγα να το γραψω κι εγω,ναι χ920,αλλο τηλεφωνο,ποιο εχεις παραγγειλει?

 

http://www.fastcardtech.com/Star-X920-Butterfly Η εκανες λαθος και παραγγειλες αυτο,η σου το εστειλαν απο μονοι τους,δεν ειναι το s5 κοιτα τις φωτο,ειναι ιδιο με το δικο σου 4gb λεει.

Edited by navi55
συνεχόμενα posts
Link to comment
Share on other sites

το tengda x920 είχα παραγγείλει, λόγω καλύτερης φωτογραφικής.

 

τοτε σου εστειλαν το star x920 που ειναι με 4 gb το Tegnda ειναι με 8,κοιτα την αρχικη παραγγελια,τι λεει το confirmation email που σου εστειλαν,τι μοντελο λεει οτι ειναι το κινητο και πες μας

Link to comment
Share on other sites

το tengda x920 είχα παραγγείλει, λόγω καλύτερης φωτογραφικής.

Ιδια χαρακτηριστικά με το Star S5 πάντως έχει.

Αρα το ίδιο είναι.

Το θέμα σου είναι τα Mb.

Ελπίζω να λυθούν τα προβλήματά σου με αίσιο τέλος.

rc helicopters / F1

Οτι νέο παλιώνει, οτι παλαιό αποκτά αξία [ άντε βγάλε άκρη ]

Link to comment
Share on other sites

Ιδια χαρακτηριστικά με το Star S5 πάντως έχει.

Αρα το ίδιο είναι.

Το θέμα σου είναι τα Mb.

Ελπίζω να λυθούν τα προβλήματά σου με αίσιο τέλος.

 

υπαρχει το star x920 butterfly με 4gb

και το Τengda x920 με 8gb

μοιαζουν και αυτα πολυ μεταξυ τους

Link to comment
Share on other sites

Είναι στης δουλείας το μέιλ, μπορώ να το δω το πρωί. Είμαι απολύτως σίγουρος πως το κονφιρμέισοον γράφει για το Tengda.

 

αν ειναι ετσι και το κινητο γραφει star τοτε θα παρεις τα λεφτα σου πισω απο το Paypal,κανε ενα screenshot απο το κινητο εκει που λεει το μοντελο και με το μεηλ αρκουν για την προσφυγη σου.

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω πως το Star γράφει Χ920Ε και όχι Χ920.

Στις πληροφορίες του τηλ δεν αναφέρει μάρκα.

[ATTACH]32472[/ATTACH]

 

Παντως αν στειλεις στο paypal το screenshot που εχεις εδω με το στικερ 4gb και τα λινκ των δυο τηλεφωνων και αν η παραγγελια σου ειναι για το Tengda τοτε θα καταλαβουν οτι σου εχουν στειλει το star γιατι το αλλο δεν εχει 4 gb μοντελο

Link to comment
Share on other sites

Πάντως το S5 έχει αυτά τα χαρακτηριστικά.

Η εικόνα είναι απο ιντερνετ και οχι απο το δικό μου.

rc helicopters / F1

Οτι νέο παλιώνει, οτι παλαιό αποκτά αξία [ άντε βγάλε άκρη ]

Link to comment
Share on other sites

Πάντως το S5 έχει αυτά τα χαρακτηριστικά.

Η εικόνα είναι απο ιντερνετ και οχι απο το δικό μου.

 

το γραφει και στις πληροφοριες τηλεφωνου το βλεπω.

Link to comment
Share on other sites

το γραφει και στις πληροφοριες τηλεφωνου το βλεπω.

Το δικό σου ίδια χαρακτηριστικά δεν έχει ?

rc helicopters / F1

Οτι νέο παλιώνει, οτι παλαιό αποκτά αξία [ άντε βγάλε άκρη ]

Link to comment
Share on other sites

η δονηση στα τρια softkeys δουλευει σε εσας? εχω ψαξει ολες τις ρυθμισεις και δεν βρισκω τροπο να την ενεργοποιησω

 

καμια βοηθεια.. ? :what:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια, μηπως τυχαινει να τσιμπησε κανεις back cover case για τη συσκευη; Ετσι οπως το παω με τη δουλεια (στα αμαξια ολη τη μερα και συνεχεια το βαζω και βγαζω απο τη θηκη της πορτας του οδηγου), τα γρατσουνισματα ειναι αναποφευκτα.

Αν τυχον αγορασε κανεις και του ταιριαζει στο μεγεθος, ας στειλει ενα Link. Η δερματινη θηκη δεν βοηθαει καθολου για καθημερινη και πολυωρη χρηση.

 

Α επισης να ανεφρω κατι που παρατηρησα για οποιον δουλευει το gps καθημερινα. Να το απενεργοποιητε οποτε δεν το χρειαζεστε, επειδη υπερθερμαινεται και ξελιγωνει την μπαταρια. Καλη μαγκια ειναι ενα widget του go launcher, που τα χει ολα μαζεμενα για γρηγορη προσβαση (wifi, gps, bluetooth, δονηση, σιγαση κλπ)

Edited by Tomygr
Link to comment
Share on other sites

phone model και brand δεν φαίνονται στην φωτο απο το site, όπως στις δικές σου.

Κατά τα άλλα, το κρίσιμο σημείο που αναφέρετε στην μνήμη, [ memory size total ] δεν φαίνεται καλά. Τεχνηέντως ? .... Αυτοί ξέρουν.

 

Παιδια, μηπως ...(στα αμαξια ολη τη μερα και συνεχεια το βαζω και βγαζω απο τη θηκη της πορτας του οδηγου), τα γρατσουνισματα ειναι αναποφευκτα...

Χωρίς να θέλω να σε ξενερόσω, εγώ στο αυτοκίνητο χρησιμοποιώ αυτό

http://www.focalprice.com/ERE04B/Magic_Sticky_AntiSlip_Antishake_Car_Pad_for_Cell_Phone_Black.html

 

και σκέφτομαι να πάρω και αυτό

http://www.focalprice.com/ER1389B/Portable_InCar_GPS_and_Phone_Holder_Black.html

 

ΠΡΟΣΟΧΗ

ΔΕΝ είναι θήκες :happy:

 

 

-Ομάδα Διαχείρισης- Μην κάνεις συνεχόμενα posts. Χρησιμοποίησε την τροποποίηση αν θέλεις να διορθώσεις κάτι ή την πολλαπλή παράθεση αν θέλεις να απαντήσεις σε περισσότερα από ένα άτομα.

Edited by navi55

rc helicopters / F1

Οτι νέο παλιώνει, οτι παλαιό αποκτά αξία [ άντε βγάλε άκρη ]

Link to comment
Share on other sites

phone model και brand δεν φαίνονται στην φωτο απο το site, όπως στις δικές σου.

Κατά τα άλλα, το κρίσιμο σημείο που αναφέρετε στην μνήμη, [ memory size total ] δεν φαίνεται καλά. Τεχνηέντως ? .... Αυτοί ξέρουν.

 

Το μότο τους είναι "Your honest pall" τρομάρα τους.

 

Στο dispiute λέτε να γράψω πως ζητάω να μου στείλουν το 8αρι ή να μου κάνουν full refund, καλύτερα;

Το μήνυμα απευθύνετε σ'αυτούς και όχι στο paypal.

Link to comment
Share on other sites

Το μότο τους είναι "Your honest pall" τρομάρα τους.

 

Στο dispiute λέτε να γράψω πως ζητάω να μου στείλουν το 8αρι ή να μου κάνουν full refund, καλύτερα;

Το μήνυμα απευθύνετε σ'αυτούς και όχι στο paypal.

Δίκοπο μαχαίρι....

 

Εγω μάλλον θα ζητούσα full refund, αλλά αυτή είναι η δική μου θέση - άποψη.

rc helicopters / F1

Οτι νέο παλιώνει, οτι παλαιό αποκτά αξία [ άντε βγάλε άκρη ]

Link to comment
Share on other sites

http://www.fastcardtech.com/Star-X920-Butterfly Η εκανες λαθος και παραγγειλες αυτο,η σου το εστειλαν απο μονοι τους,δεν ειναι το s5 κοιτα τις φωτο,ειναι ιδιο με το δικο σου 4gb λεει.

 

Έχεις δίκιο, αυτό μου έστειλαν. Έχει και τη θήκη, ενώ το Tengda δεν είχε.

Δεν μπορούσα πριν να το δω πριν, έμπαινα από το κινητό.

Στο order status αναφέρει τελικά ξεκάθαρα το Tengda x920 8GB.

 

10dimitis: κι εγώ αυτό θέλω μετά από όλη την ταλαιπωρία και αυτό θα ζητήσω.

Link to comment
Share on other sites

Έχεις δίκιο, αυτό μου έστειλαν. Έχει και τη θήκη, ενώ το Tengda δεν είχε.

Δεν μπορούσα πριν να το δω πριν, έμπαινα από το κινητό.

Στο order status αναφέρει τελικά ξεκάθαρα το Tengda x920 8GB.

 

10dimitis: κι εγώ αυτό θέλω μετά από όλη την ταλαιπωρία και αυτό θα ζητήσω.

 

Κανε dispute και ζητησε τους να σου στειλουν το σωστο η τα χρηματα πισω,εγω θα εστελνα ολα τα στοιχεια απο την αρχη ωστε να αποφυγω αδικαιολογητες καθυστερησεις απο το paypal,οτι και να απαντησει μετα το καταστημα δεν θα το λαβουν υπ'οψιν,πολυ ασχημα εκανες που το παραγγειλες απο εκει,οι κριτικες που εχω διαβασει ειναι χειροτερα απο απογοητευτικες.

Link to comment
Share on other sites

Κανε dispute και ζητησε τους να σου στειλουν το σωστο η τα χρηματα πισω,εγω θα εστελνα ολα τα στοιχεια απο την αρχη ωστε να αποφυγω αδικαιολογητες καθυστερησεις απο το paypal,οτι και να απαντησει μετα το καταστημα δεν θα το λαβουν υπ'οψιν,πολυ ασχημα εκανες που το παραγγειλες απο εκει,οι κριτικες που εχω διαβασει ειναι χειροτερα απο απογοητευτικες.

 

Το έκανα και ζητάω όλο το ποσό πίσω. Δεν είχε επιλογή να στείλω συνημμένα.

 

Το είχα παραγγείλει αρχικά από το pandawill, αλλά δεν το είχαν σε στοκ, ούτε ήξεραν πότε θα και ακύρωσα. Μετά είδα εδώ πως είναι αξιόπιστο το fastcardtech , τους ρώτησα αν το έχουν σε στοκ πρώτα και αφού πήρα καταφατική απάντηση το παρήγγειλα. Τα παρατράγουδα άρχισαν από εκείνη τη στιγμή, αλλά δεν έδωσα ιδιαίτερη σημασία. Από το σκάιπ μου έλεγαν τρεις μέρες μετά την πληρωμή πως δεν το είχαν σε στοκ και από τα μέιλ πως το' χαν. Τελικά πέντε μέρες μετά το έστειλαν.

Η υπομονή μου "ανταμείφθηκε"

Link to comment
Share on other sites

Το έκανα και ζητάω όλο το ποσό πίσω. Δεν είχε επιλογή να στείλω συνημμένα.

 

Το είχα παραγγείλει αρχικά από το pandawill, αλλά δεν το είχαν σε στοκ, ούτε ήξεραν πότε θα και ακύρωσα. Μετά είδα εδώ πως είναι αξιόπιστο το fastcardtech , τους ρώτησα αν το έχουν σε στοκ πρώτα και αφού πήρα καταφατική απάντηση το παρήγγειλα. Τα παρατράγουδα άρχισαν από εκείνη τη στιγμή, αλλά δεν έδωσα ιδιαίτερη σημασία. Από το σκάιπ μου έλεγαν τρεις μέρες μετά την πληρωμή πως δεν το είχαν σε στοκ και από τα μέιλ πως το' χαν. Τελικά πέντε μέρες μετά το έστειλαν.

Η υπομονή μου "ανταμείφθηκε"

 

http://www.trustpilot.com/review/www.fastcardtech.com

http://www.resellerratings.com/store/FastCardTech

 

Διαβασε εδω και θα καταλαβεις,ειδικα το δευτερο λινκ,μην ακους τι λεει ο καθενας εδω,οταν σου απαντησουν ζητα τους μεηλ να στειλεις τα συννημενα

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...