Jump to content

Blackberry Q10


k0miStiS
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Επιτέλους δουλεύει το πρόγραμμα πλοήγησης. Το κατέβασα και το ενεργοποίησα με τον κωδικό που το είχα αγοράσει από το android και δουλεύει μια χαρά μέχρι στιγμής.

 

εχεις κατεβασει την 10.3.1 την τελευταια leaked?κατεβασα το sygic στο z30 και τρεχει μια χαρα.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

εχεις κατεβασει την 10.3.1 την τελευταια leaked?κατεβασα το sygic στο z30 και τρεχει μια χαρα.

 

Ναι, αυτή τρέχω!!! Μέχρι στιγμής άψογη!!!

The_Apostolos

 

ΑΔΡΑΞΤΕ ΤΗ ΜΕΡΑ

Link to comment
Share on other sites

έχετε να προτείνετε κάποιο αξιοπρεπές screen protector για το Q10?
Blackberry 9000-9650-9810-9900-Q10 White-Q10 Black
Link to comment
Share on other sites

έχετε να προτείνετε κάποιο αξιοπρεπές screen protector για το Q10?

 

Έχω πάρει της trendy8 και ειμαι ευχαριστημένος. Στη συσκευασία έχει 2. Όταν το τοποθετείς πρέπει να είσαι προσεκτικός όμως, γιατί έχει ακριβώς τις διαστάσεις της οθόνης, οπότε, αν το τοποθετήσεις λίγο λάθος, δε θα φαίνεται ωραίο.

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

έχετε να προτείνετε κάποιο αξιοπρεπές screen protector για το Q10?

 

the best of the rest με αψογη προσαρμογη και ακομη πιο αψογη ποιοτητα (screen protector της SGP http://www.amazon.com/BlackBerry-Protector-Steinheil-Crystal-Premium/dp/B00D7HC8HG/ref=cm_cr_pr_pb_i/187-4865147-8108801)

Yπηρχε παλιοτερα στο skroutz και η συσκευασια περιειχε 2 τεμ , τωρα βεβαια δεν την βλεπω ....

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

 

Μίλησα με τη vodafone και επιμένουν ότι δεν μπορείς να έχεις πρόσβαση στο ίντερνετ με καρτοκινητό από το blackberry q10. οι χρήστες εδώ λένε πως δεν ισχύει. Μπορεί να το επιβεβαιώσει κάποιος με καρτοκινητό;

 

Ευχαριστώ πολύ.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

 

Μίλησα με τη vodafone και επιμένουν ότι δεν μπορείς να έχεις πρόσβαση στο ίντερνετ με καρτοκινητό από το blackberry q10. οι χρήστες εδώ λένε πως δεν ισχύει. Μπορεί να το επιβεβαιώσει κάποιος με καρτοκινητό;

 

Ευχαριστώ πολύ.

Συγγνώμη που φτάσαμε εδώ....δηλαδή η υποτίθεται ""επαγγελματίες " να μην ξέρουν την δουλεια τους ,αλλα ναι θα ακούς τους χρήστες των φόρουμ .

Δεν έχω καρτοκινητο αλλα να τους πεις να πιάσουν δουλεια πουθενά άλλο ,για να μην πω κάτι πιο βαρύ ....

Το Q10 όπως και όλα τα os10 blackberry δουλεύουν όπως όλα τα κινητα του κόσμου

Δεν χρειάζεσαι πλέον bes-bis....μια σύνδεση (προγράμμα) data από τον πάροχο ,όπως γίνεται με τα iPhone-Samsung κτλ για να το πω πιο απλά

:)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

 

Μίλησα με τη vodafone και επιμένουν ότι δεν μπορείς να έχεις πρόσβαση στο ίντερνετ με καρτοκινητό από το blackberry q10. οι χρήστες εδώ λένε πως δεν ισχύει. Μπορεί να το επιβεβαιώσει κάποιος με καρτοκινητό;

 

Ευχαριστώ πολύ.

 

Θαύμα, θαύμα εγω ξερω άτομο με καρτο που εχει πρόσβαση στον ιντερνετ με OS10!!!:w00t::w00t:

BlackBerry Passport and a Playbook
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

 

Μίλησα με τη vodafone και επιμένουν ότι δεν μπορείς να έχεις πρόσβαση στο ίντερνετ με καρτοκινητό από το blackberry q10. οι χρήστες εδώ λένε πως δεν ισχύει. Μπορεί να το επιβεβαιώσει κάποιος με καρτοκινητό;

 

Ευχαριστώ πολύ.

κλαιω με τη vodafone...εχουν μεινει 3 χρονια πισω....και μετα λεμε για τις πωλησεις της blackberry...

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας. Δυστυχώς δε ξέρουν την τύφλα τους φαίνεται. Θα το αγοράσω και εύχομαι να λειτουργεί με τα MB της κάρτας όπως σε άλλους χρήστες που διαβάζω εδώ. Να είστε καλά.
Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας. Δυστυχώς δε ξέρουν την τύφλα τους φαίνεται. Θα το αγοράσω και εύχομαι να λειτουργεί με τα MB της κάρτας όπως σε άλλους χρήστες που διαβάζω εδώ. Να είστε καλά.

Βουρ για το Q

Να το χαρείς :)

Υ.Γ και μην ξεχνιόμαστε....θα λειτουργει κανονικότατα

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας. Δυστυχώς δε ξέρουν την τύφλα τους φαίνεται. Θα το αγοράσω και εύχομαι να λειτουργεί με τα MB της κάρτας όπως σε άλλους χρήστες που διαβάζω εδώ. Να είστε καλά.

 

 

Έτσι ακριβώς είναι. Δεν θα έχεις κανένα πρόβλημα με χρήση κάρτας. Έτσι το χρησιμοποιώ πλέον σαν δεύτερη συκσκευή. Απλά είναι τηλεφωνάρα!!!

The_Apostolos

 

ΑΔΡΑΞΤΕ ΤΗ ΜΕΡΑ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

 

Μίλησα με τη vodafone και επιμένουν ότι δεν μπορείς να έχεις πρόσβαση στο ίντερνετ με καρτοκινητό από το blackberry q10. οι χρήστες εδώ λένε πως δεν ισχύει. Μπορεί να το επιβεβαιώσει κάποιος με καρτοκινητό;

 

Ευχαριστώ πολύ.

 

"Επαγγελματίες" της vodafone.... :down:

 

Σας ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας. Δυστυχώς δε ξέρουν την τύφλα τους φαίνεται. Θα το αγοράσω και εύχομαι να λειτουργεί με τα MB της κάρτας όπως σε άλλους χρήστες που διαβάζω εδώ. Να είστε καλά.

 

Έχω F2g και χρησιμοποιώ το Q10 μου με το 1GB που ενεργοποιώ, μέσω της εφαρμογής της wind. Αγόρασέ το άφοβα. :)

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας. Δυστυχώς δε ξέρουν την τύφλα τους φαίνεται. Θα το αγοράσω και εύχομαι να λειτουργεί με τα MB της κάρτας όπως σε άλλους χρήστες που διαβάζω εδώ. Να είστε καλά.

 

Βασικά, έτσι για το "****το" να περάσεις μια βόλτα από τον "ειδικό" να του το δείξεις μετά...

Back In Black
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποια "εκτίμηση" σχετικά με το πότε θα γίνει διαθέσιμη η επίσημη 10.3;

θα μπορουσε να δοθει και στις 17 Δεκεμβριου με την ελευση του classic ..

Βεβαια ακούστηκε και για αρχες του νεου ετους ...

Ας ελπισουμε πως ολα θα πανε καλα και θα δοθει σιγα σιγα για ολους απο 17 Δεκεμβριου...

Να ξερεις θα παμε κατευθειαν στην 10.3.1 και οχι 10.3.0...

Υπομονη λιγες μερες μεινανε για να μαθουμε , παρολαυτα υπαρχουν ηδη leak εκδόσεις με την 10.3 , οι οποιες λειτουργουν σχεδον αψογα και μπορεις να παρεις μια ωραια γευση για το τι θα δουμε σε λιγο καιρο

Edited by gatokefalo
Link to comment
Share on other sites

Εχω περασει leaked και πραγματικα καλυτερα δεν θα μπορουσε να τρεξει το κινητο.δοκιμασε να περασεις μια leaked ειναι πανευκολο...
Link to comment
Share on other sites

θα μπορουσε να δοθει και στις 17 Δεκεμβριου με την ελευση του classic ..

Βεβαια ακούστηκε και για αρχες του νεου ετους ...

Ας ελπισουμε πως ολα θα πανε καλα και θα δοθει σιγα σιγα για ολους απο 17 Δεκεμβριου...

Να ξερεις θα παμε κατευθειαν στην 10.3.1 και οχι 10.3.0...

Υπομονη λιγες μερες μεινανε για να μαθουμε , παρολαυτα υπαρχουν ηδη leak εκδόσεις με την 10.3 , οι οποιες λειτουργουν σχεδον αψογα και μπορεις να παρεις μια ωραια γευση για το τι θα δουμε σε λιγο καιρο

 

Αν έρθει 17 Δεκέμβρη ή εκεί γύρω, θα έρθει και σαν "δώρο" για τα Χριστούγεννα..

 

Εχω περασει leaked και πραγματικα καλυτερα δεν θα μπορουσε να τρεξει το κινητο.δοκιμασε να περασεις μια leaked ειναι πανευκολο...

 

Να σου πω. Έχω ήδη το Lumia μου, με PfD έκδοση των WP, "διαβάζω" για να κάνω root το Galaxy μου, γιατί δεν αντέχεται πλέον, οπότε θέλω να κρατήσω το Q10 μου σε official κατάσταση. Πραγματικά, ο τρόπος που "λειτουργεί" μου μοιάζει αψεγάδιαστος, πέρα από το Viber, και δε θέλω να κάνω το οτιδήποτε που θα πειράξει έστω και στο ελάχιστο τη λειτουργία του. :happy:

 

Edit: Πριν από λίγο πήγα να κάνω αγορά μιας εφαρμογής στο BBW. Στην αρχή αναγνώρισε την κάρτα και μου εμφάνισε την επιλογή να χρεώσω το λογαριασμό μου, το οποίο και επέλεξα ( καρτοκινητό vodafone ). Όμως, πριν την τελική επιβεβαίωση της χρέωσης, μου εμφάνισε τους όρους μια "ενδιάμεσης" υπηρεσίας, με το όνομα bango. Εννοείται ότι επέλεξα δε συμφωνώ, αφού δεν την έχω ξαναδεί και σε ένα σημείο των όρων έγραφε για επιπλέον χρεώσεις. Έχει εμφανιστεί και σε κανέναν άλλο;

Edited by mr_47
Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

αξιζει λετε να περιμενω το Classic ή να το παρω τελικα το Q10 τωρα που το βρηκα σε καλη τιμη..? (217euro) Edited by damianos_
Alcatel OT Max db > Alcatel OT 511 > Alcatel OT 715 > Nokia 6230i > Nokia 6290 > Nokia 5530 > Nokia E5-00 > BB Q10 > Xiaomi Mi A1
Link to comment
Share on other sites

αξιζει λετε να περιμενω το Classic ή να το παρω τελικα το Q10 τωρα που το βρηκα σε καλη τιμη..?

 

Δεν θα έχουν τρελές διαφορές πέρα από τα δύο εξτρά κουμπιά.. 10.3.1 βάζεις και τώρα στο Q10 σου.. Απλά θα έχεις ένα "παλαιότερο" μοντέλο και αυτό είναι όλο.. θα έλεγα να περιμένεις λίγο την τιμή του classic.

Link to comment
Share on other sites

αξιζει λετε να περιμενω το Classic ή να το παρω τελικα το Q10 τωρα που το βρηκα σε καλη τιμη..? (217euro)

 

θα έλεγα το classic :

 

Mεγαλύτερη οθόνη

Toolbelt

Μεγαλύτερη μπαταρία

Χαμηλότερο SAR (απ οτι λένε)

 

Βεβαια μεχρι την επίσημη ανακοινωση των specs απλά περιμένουμε

Link to comment
Share on other sites

Edit: Πριν από λίγο πήγα να κάνω αγορά μιας εφαρμογής στο BBW. Στην αρχή αναγνώρισε την κάρτα και μου εμφάνισε την επιλογή να χρεώσω το λογαριασμό μου, το οποίο και επέλεξα ( καρτοκινητό vodafone ). Όμως, πριν την τελική επιβεβαίωση της χρέωσης, μου εμφάνισε τους όρους μια "ενδιάμεσης" υπηρεσίας, με το όνομα bango. Εννοείται ότι επέλεξα δε συμφωνώ, αφού δεν την έχω ξαναδεί και σε ένα σημείο των όρων έγραφε για επιπλέον χρεώσεις. Έχει εμφανιστεί και σε κανέναν άλλο;

 

Αυτό δεν έχει τύχει σε κανέναν;

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας κι απο μενα αν και απο καιρο στο φορουμ δεν εχω γραψει ποτε απλα αραια και που σας μελεταω καθως βρισκω πολυ χρησιμα τα γραφομενα σας.

 

αξιζει λετε να περιμενω το Classic ή να το παρω τελικα το Q10 τωρα που το βρηκα σε καλη τιμη..? (217euro)

 

Αν επιτρέπεται, που το βρηκες τοσο φθηνο καθως και γω καποια στιγμη θελω να το παρω το συγκεκριμενο κινητο;

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας κι απο μενα αν και απο καιρο στο φορουμ δεν εχω γραψει ποτε απλα αραια και που σας μελεταω καθως βρισκω πολυ χρησιμα τα γραφομενα σας.

 

 

 

Αν επιτρέπεται, που το βρηκες τοσο φθηνο καθως και γω καποια στιγμη θελω να το παρω το συγκεκριμενο κινητο;

Ευχαριστώ.

 

Στο σκρουτζ θα το βρεις γύρω στα 270 καινούριο και σε μεταχειρισμένο κοντά στα 170 με 200 εδώ στις αγγελίες του φόρουμ (βλέπω έχεις 1 ενεργό μήνυμα άρα δεν μπορείς να έχεις πρόσβαση σε αυτές ακόμη), είτε στις αγγελίες του insomnia.gr

Link to comment
Share on other sites

@KonKart

Ευχαριστώ για την απάντηση αλλά αυτα που γράφεις τα γνωρίζω.

Η ερώτηση ηταν συγκεκριμενη για το post του damianos_

Link to comment
Share on other sites

  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...