Jump to content

Ποιο κινητό σας κρατήσατε για περισσότερο διάστημα;


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

edo kai 3 xronia xrhsnimopoio(ton proto xrono os basiko kai meta os 2o kinhto ) to erricksson t65.maresei h mpataria tou pou diarkeiiiii kai diarkeiiiii :D
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 319
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ego to megalitero pou exo kratisei einai 5 mines kai to mikrotero 1 mera
Γραμμη δεξια μετα αριστερα, λιγο πανω δεξια, ενα αλφα και μουτζουρα
Link to comment
Share on other sites

το πρωτο δεν το βαζω μεσα,εna siemens για ενα χρονο,ειμουν μικρη και δεν μου επερναν οι γονεις μου.

κρατησα για 9 μηνες το 6260 πραγμα πολυ δυσκολο για μενα καθως καθε 3 μηνες το πολυ αλλαζω κινητο.

Link to comment
Share on other sites

Κράτησα πιο πολύ απ'όλα το Nokia 6100...Ακόμη δουλεύει άψογα,παρ'όλο που το έχω ρίξει κάτω άπειρες φορές,ακόμη και επίτηδες στα νεύρα μου το έριχνα σε τοίχους,μια φορά θυμάμαι έκανα μπάνιο και το είχα βάλει κάπου εκεί δίπλα και γέμισε νερά μέσα,μιλάμε αυτό το τηλέφωνο είναι αθάνατο :p
Link to comment
Share on other sites

Απ'τον Απριλιο του 2003, το Νοκια 3650

Exeis allaksei mpataria kata th diarkeia ton dyomish ayton xronon h ekeinh antexei akoma epeita apo ena toso megalo diasthma synexoys xrhshs ths;

Link to comment
Share on other sites

Exeis allaksei mpataria kata th diarkeia ton dyomish ayton xronon h ekeinh antexei akoma epeita apo ena toso megalo diasthma synexoys xrhshs ths;

Οχι δεν την αλλαξα και να φανταστεις το πηρα και (ελαφρως) μεταχειρισμενο.

Αποδειχθηκε "σκυλί" :p

 

Αν η μπαταρια του το πει το ποιημα...τοτε πια,ναι,πιστευω θα ειναι καιρος για αλλαγη

http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

Αν θέλετε να μιλήσουμε για μπαταρία, Τ68 το έχω 4 χρόνια ακριβώς και δεν έχω δει την παραμικρή απώλεια στην διάρκεια. Αυτό και αν είναι σκυλάκι....
Less is more...
Link to comment
Share on other sites

Αν θέλετε να μιλήσουμε για μπαταρία, Τ68 το έχω 4 χρόνια ακριβώς και δεν έχω δει την παραμικρή απώλεια στην διάρκεια. Αυτό και αν είναι σκυλάκι....

 

ελπίζω να κρατήσει τόσο και στο Κ750 μου... :rolleyes: :p

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Αν θέλετε να μιλήσουμε για μπαταρία, Τ68 το έχω 4 χρόνια ακριβώς και δεν έχω δει την παραμικρή απώλεια στην διάρκεια. Αυτό και αν είναι σκυλάκι....

To T68 ομως δεν ειναι ενεργοβορο smartphone :p

http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

3 κινητα εχω κρατησει πολυ καιρο,το ενα ηταν το αγαπημενο μου και πρωτο μου κινητο το ericsson gf-788 σε μπλε,ειχα περασει τις καλυτερες φασεις της ζωης μου τοτε παρεα με αυτο και το ειχα κρατησει 1,5 χρονο περιπου και θα το κρατουσα κι αλλο αλλα απο τα πολλα ποτα που ειχε <<πιει>> δεν την παλεψε αλλο και παρεδωσε το πνευμα του.

το αλλο κινητο μετα το 788 που κρατησα περιπου πολυ ηταν ενα 6110 και το ειχα περιπου 6 μηνες.

και τελος περνω στο θεικο τοτε 6210 που το κρατησα 1 χρονο,κινηταρα πραγματικα.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
ericsson t39m απο τον φεβρ 02 μέχρι σήμερα η μπαταρια εχει πεσει λιγο (αλλα μιλαμε για λιγο) τραβαει ακομα ειχα πει οτι θα το αλλαζα οταν τα΄φτυνε αλλα τελικα τα'φτυσα εγω :lol:

gimme gimme shelter

:ninja:

and i've been putting out the fire with gasoooliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiine

Link to comment
Share on other sites

Ποιο κινητό αλήθεια από όλα όσα είχατε χρησιμοποιήσατε για περισσότερο καιρό πριν το αλλάξετε??Εγώ το Nokia 6110 για 3 χρόνια.Τότε ακόμα δεν ασχολούμουν με κινητά.. :whistle: Those were the days :)

 

Egw exw allaxei gurw sta 60-70 kinita...Alla to Ngage mou to exw 2 xronia!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Luau! If you're hungry for hunk of fat and juicy meat,

Eat my buddie Pumbaa here cuz he is a treat! A hundred dollar dine, a tasty swine, all you gotta do is get in line. Are ya achin'?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...