Jump to content

Ποιο κινητό σας κρατήσατε για περισσότερο διάστημα;


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το 6630 έχει πλέον υποβιβαστεί :D .Το χρησιμοποιώ σαν δεύτερο κινητό τηλέφωνο μετά την αγορά του Ν95.

Ήταν η μοναδική μου συσκευή για 28 μήνες και μία μέρα.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 319
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ΝΟΚΙΑ 6510 για 1692 μέρες και συνεχίζει χωρίς να έχει επισκεφτεί πότε το σερβίς εκτός από μια αλλαγή μπαταρίας. το εχω σαν δεύτερο για το νον στοπ 500.

Leave me alone/Isolation bears hope

There's something else waiting/A promised destiny

Freezing me/I feel restless and low

These days full of sadness/How joyfully changed Into fear

My freakshow will start tonight/Don't miss the right time

Link to comment
Share on other sites

ΤΟ sharp GX 10i.Κρατησε ενα χρονο.Μετα πηρα αλλα 2 της ιδιας εταιρειας(χοντρο κολλημα σας λεω), σε διαστημα 1 μιση χρονου.για να καταληξω σε αυτο που εχω κατω απο το ψευδωνυμο μου.Κορυφαιο,θα το κρατησω αρκετα χρονια.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
nokia 6310i 2 χρονια

nokia 6600 13 μήνες

Qtek S100 7 μήνες

nokia 6630 2 μήνες

 

Το νοκια 6600 λειτουργεί 45 μήνες απροβλημάτιστα.

Δεν με ενδιαφέρει να αλλάξω συσκευή .Πριν μερικούς μήνες άλλαξα μπαταρία.Έχει ακόμα χρόνια μπροστά του.

:D

Link to comment
Share on other sites

2 χρονια με το Siemens C55

 

Και τωρα κλεινει 1 χρονο περιπου το Qtek S200

Currently Using: Apple iPhone 6s 64GB, HTC One Silver

Πέρασαν...: Nokia 3120, Siemens C55, Siemens SX1, Nokia 6600, Sony Ericsson K700i, Sony Ericsson W800i, Qtek S200, HTC TyTN II, Nokia 2680, Nokia 6500 Slide (Silver), Nokia E72, Apple iPad 2 32GB WiFi, Apple iPhone 4S White 16GB, HTC Desire (R.I.P.), Samsung Galaxy S4 Black, Apple iPad 3 32GB Cellular, HTC Desire 310

Link to comment
Share on other sites

To 3650 κοντά 4 χρόνια(!)...

Nokia 3310 (5/2002) -> Nokia 3650 (8/2003) -> Nokia N95 (7/2007) -> Nokia Lumia 800 (2/2012) -> Nokia Lumia 620 (11/2013) -> Nokia Lumia 830 (5/2015) -> Samsung S7 edge (5/2017) -> Samsung S20 (5/2020) -> iPhone 13 Pro (11/2022)

Link to comment
Share on other sites

το νόκια ν70 πλησιάζει τα 2 χρόνια σε λίγους μήνες,και σκοπεύω να το κρατήσω τουλάχιστον άλλον ενάμισι μέχρι να τελιώσω το λύκειο.

Link to comment
Share on other sites

Μέσα σε 2,5 χρόνια είχα 3 Nokia 8210. Το πρώτο στους 6 μήνες το βούτηξα στη θάλασσα, το δεύτερο στους 13 μήνες μου το εκλέψαν στη θάλασσα και το τρίτο το κράτησα για 11 μήνες μέχρι που αγόρασα ενα Nokia 7210. Το τρίτο 8210 πάντως δουλεύει ακόμα μια χαρά!
Link to comment
Share on other sites

Sharp gx20,απο το 2003,το οποιο λειτουργει ακομα μια χαρά,πλεον το χρησιμοποιει συγγενικο πρόσωπο...

Και το sharp v903 το κρατησα 1,5 χρονο,και αυτο λειτουργει,τωρα λιγο ομως σαν δευτερη συσκευη.

Οσα s.e πηρα με πρόδωσαν....γι αυτο και δεν αγοραζω ποτε ξανα s.e.

 

3 μηνες τώρα με το ν95 και ειμαι απολυτα ευχαριστημένος.

Πριν το ν95 ειχα για 6 μηνες ν73 επισης πολυ ικανοποιημένος.

Γενικα απο την νοκια δεν εχω παράπονο ουτε απο την sharp εννοειται.

Link to comment
Share on other sites

Nokia 6110, λειτουργεί ακόμα από το 1999, αν και δεν το πολυχρησιμοποιώ. Αυτό που χάλασε μόνο είναι ο φορτιστής του!
http://briefcases.pathfinder.gr/download/597036If you are not paying for it, you're not the customer; you're the product being sold.
Link to comment
Share on other sites

Nokia 3410, Sony Ericsson T610, Sharp V703. Λειτοργούν ακόμα, το τελευταίο μάλιστα σαν καινούργιο, απίστευτο κινητό.:rolleyes: Και το HTC P3600 χάλασε σε ένα μήνα.:mad:
Link to comment
Share on other sites

ΝΟΚΙΑ 8310,

2 χρονια, τους 14 μήνες βέβαια ήμουν φαντάρος και φοβόμουν να το αλλάξω μην μου κλέψουν το καινούργιο !

 

SE K750i,

1,5 χρόνο, χάλασε λόγω υγρασίας, δεν συνέφερε να το φτιάξω, πήρα το W810i το οποίο μόλις έκλεισε έτος.

και το p990i της εταιρείας που "προσπαθεί" να κλείσει 6-μηνο !

Link to comment
Share on other sites

εχω το NOKIA N70 απο 14/4/06 και θα το κρατησω τουλαχτιστον 2 χρονια :)Ειναι απο τα καλυτερα symbian μου βγηκαν ποτε!!Αν ειχε και καλυτερη οθονη...:p
Link to comment
Share on other sites

Ένα ΝΟΚΙΑ 8310 για κάτι παραπάνω από 1,5 χρόνο.... Ακόμα υπάρχει κ δουλεύει (όταν το είχα δοκιμάσει ήταν power!)..

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

Ένα ΝΟΚΙΑ 8310 για κάτι παραπάνω από 1,5 χρόνο.... Ακόμα υπάρχει κ δουλεύει (όταν το είχα δοκιμάσει ήταν power!)..

Κι εγώ το είχα και ήταν πανέμορφο κινητό το 8310

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Και το δικό μου πρώτο κινητό το έχω ακόμα και λειτουργεί άψογα, Alcatel one touch club, αγορασμένο το 1998...
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το Κ750 που έχω είναι ήδη 2 χρονών, και αυτό κρατάει και το ρεκόρ μακροζωίας. Το κινητό που κράτησα λιγότερο απο όλα: Ζ600. Ούτε 3 μήνες δεν έβγαλε :p
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...