Jump to content

Φωτογραφίες & βίντεο από Nokia Lumia συσκευές


stendor
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Είμαι καινούργιος κάτοχος ενός lumia 1020 και παρατήρησα, όταν ενεργοποιείται η κάμερα και το βάλεις στο αυτί σου ακούγεται ένας θόρυβος. Τι μπορεί να είναι αυτό;;φαντάζομαι ότι είναι φυσιολογικό ε;
Link to comment
Share on other sites

https://www.dropbox.com/sc/ao2ykkdzen9nrrf/AADMvkTfFNmE8TlzJxf5DeHqa

 

 

απο το 1520 ολα στο αυτόματο , πλέον ειμαι κάτοχος του 1020 :D όποτε θα έχω και απο εκει δείγματα της κάμερας !! η καλύτερη υλοποίηση που θα μπορούσαν να κάνουν σε κινητό οσο αφορα την καμερα !! δεν μπορω να φανταστώ τι έχουμε να δούμε στο μέλλον !!!θες δεν θες κάνεις τον φωτογράφο

Edited by stigmes
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Για να έχουμε το μέγιστο αποτελέσμα στης φωτογραφίες μας, ποια εφαρμογή κάμερας να χρησιμοποιούμε;
Link to comment
Share on other sites

Για να έχουμε το μέγιστο αποτελέσμα στης φωτογραφίες μας, ποια εφαρμογή κάμερας να χρησιμοποιούμε;

 

Nokia Camera προτείνουν όλοι

Link to comment
Share on other sites

Οι εικόνες δεν παίζουν φίλε!

 

Ωχ δεν ανοίγουν τα λινκ?? Σε εμένα ανοίγουν κανονικά τώρα που κοίταξα :/

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχω λογια... Οποιος εχει δει αυτη τη φωτογραφια εχει πει WTF ?

 

Ειναι η 5αρα με ΖΟΥΜ!

 

το white balance ειναι λαθος....η φωτο ειναι κιτρινη.

Link to comment
Share on other sites

το white balance ειναι λαθος....η φωτο ειναι κιτρινη.

 

Ο τοίχος και ο φωτισμός γενικά γύρω γύρω ήταν κιτρινα για αυτό βγήκε έτσι

Link to comment
Share on other sites

Ο τοίχος και ο φωτισμός γενικά γύρω γύρω ήταν κιτρινα για αυτό βγήκε έτσι

 

γι αυτο υπαρχει το white balance ...για να το προσαρμοζεις αναλογα με το φωτισμο που υπαρχει

Link to comment
Share on other sites

https://www.dropbox.com/sc/ao2ykkdzen9nrrf/AADMvkTfFNmE8TlzJxf5DeHqa

 

 

απο το 1520 ολα στο αυτόματο , πλέον ειμαι κάτοχος του 1020 :D όποτε θα έχω και απο εκει δείγματα της κάμερας !! η καλύτερη υλοποίηση που θα μπορούσαν να κάνουν σε κινητό οσο αφορα την καμερα !! δεν μπορω να φανταστώ τι έχουμε να δούμε στο μέλλον !!!θες δεν θες κάνεις τον φωτογράφο

 

Με ποια έκδοση windows phone είσαι? 8 ή 8.1?

Link to comment
Share on other sites

Το υποψιάστηκα λόγω του ότι με τα 8.1 η ποιότητα είναι χαμηλότερη σε σχέση με την επίσημη έκδοση. Μέχρι στιγμής τα 8.1 δεν είναι προσαρμοσμένα 100% για όλες τις συσκευές και κυρίως στο θέμα της κάμερας.
Link to comment
Share on other sites

Το υποψιάστηκα λόγω του ότι με τα 8.1 η ποιότητα είναι χαμηλότερη σε σχέση με την επίσημη έκδοση. Μέχρι στιγμής τα 8.1 δεν είναι προσαρμοσμένα 100% για όλες τις συσκευές και κυρίως στο θέμα της κάμερας.

 

Είναι οι 5 αρες να ξέρεις πάντως.θα ανεβάσω αν θες σε κάποια και το μεγάλο μέγεθος να συγκρίνεις

Link to comment
Share on other sites

Το υποψιάστηκα λόγω του ότι με τα 8.1 η ποιότητα είναι χαμηλότερη σε σχέση με την επίσημη έκδοση. Μέχρι στιγμής τα 8.1 δεν είναι προσαρμοσμένα 100% για όλες τις συσκευές και κυρίως στο θέμα της κάμερας.

 

επειδή είμαι καινούριος σε wp για να καταλαβω, η 8.1 είναι που φοράμε είναι beta?:.... και η τελικη εφόσον μας ερθει θα εχουμε ακομα καλυτερα αποτελέσματα στην καμερα??

Link to comment
Share on other sites

Ναι, κατά κάποιο τρόπο είναι beta. Όταν θα βγει η τελική θα είναι προσαρμοσμένη με τους σωστούς οδηγούς για το κάθε μοντέλο. Ειδικά στο θέμα της κάμερας υπάρχουν αρκετές αναφορές ότι με την preview η ποιότητα είναι χειρότερη.
Link to comment
Share on other sites

Ναι, κατά κάποιο τρόπο είναι beta. Όταν θα βγει η τελική θα είναι προσαρμοσμένη με τους σωστούς οδηγούς για το κάθε μοντέλο. Ειδικά στο θέμα της κάμερας υπάρχουν αρκετές αναφορές ότι με την preview η ποιότητα είναι χειρότερη.

 

Ok ευχαριστώ για την απάντηση σου.

Link to comment
Share on other sites

Νokia 1020 auto...Γιατί δεν είμαι ευχαριστημένος??

 

http://i60.tinypic.com/156qog2.jpg

Edited by impreza_sti
Αφαίρεση εικόνας μεγάλου μεγέθους
3310 3510 3650 6270 Ε65 5800 iphone4 X1 Lumia1020
Link to comment
Share on other sites

Νokia 1020 auto...Γιατί δεν είμαι ευχαριστημένος??

 

http://i60.tinypic.com/156qog2.jpg

 

Μπαινει πολυ φως μεσα στο φακο

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...