Jump to content

BlackBerry Z10


k0miStiS
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ρυθμισεις-> ασφαλεια και απορρητο -> καρτα sim -> επεξεργασια αριθμου τηλεφωνου. Τυχαια το ειχα βρει και ειχα φαει τον τοπο στην εφαρμογη επαφων και κλησεων...

 

Ωραίος φίλε, ευχαριστώ!!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ωραιος ! ας μαζευτουν ρε παιδια σε ενα ποστ στην αρχικη σελιδα οτι εφαρμογη NATIVE που να αξιζει !!!
Πως να γινει αυτο; :O Εγω πχ τη συγκεκριμενη εφαρμογη εφημεριδων την εβαλα, την δοκιμασα και την εσβησα . Ειναι διαφορετικες οι αναγκες του καθενος. Να κανουμε μια λιστα με ολες τις native που χρησιμοποιει ο καθενας και θεωρει καλες θα επιανε σελιδες. Το κανουν για τις αλλες πλατφορμες;

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Προφανως morgan 21 οταν ελεγα για ταχυτητες και γρηγοραδα δεν εννοουσα το smoothness ενος λειτουργικου εναντι του αλλου και αυτο το διευκρινησα και πιο πανω. Οταν μιλουσα για ταχυτητες εκανα λογο για κινησεις που χρειαζεται κανεις να κανει σε σχεση με αλλα λειτουργικα. Αν με μια bb συσκευη κανεις για παραδειγμα μια δουλεια με δυο κινησεις, στα αλλα λειτουργικα μπορει να χρειαζεσαι 5 (μιλωντας με τυχαια νουμερα παντα) για να κανεις ακριβως το ιδιο.

 

Για να μην μπαινω και σε λεπτομερειες μπορεις να δεις τα βιντεακια του καραγκιοζακου που παρεθεσα ο οποιος μπορει και να τα τσεπωνει πλεον απο την blackberry μετα απο τοση διαφημιση που της εκανε αφιλοκερδως (αλλα παραλληλα λεει αληθειες) ωστε να δεις με λεπτομερειες τι ακριβως εννοω.

 

Επειδη και σενα σε διαβασα λιγακι "επιθετικο" μολις σου ειπαμε για το ios παρολο που δεν εχεις οπως λες να κερδισεις κατι απο αυτο, κανε εναν κοπο και παρακολουθα και τα τρια βιντεο και ισως καταλαβεις οτι μεχρι προχθες που το ios πηγε στην εκδοση 7, δεν εκανε ουτε τα μισα οχι μονο σε θεμα κινησεων και ευχρηστιας αλλα γιατι δεν υπηρχαν καν και καποια συνεχιζουν να μην υπαρχουν! Να σου αναφερω ενδεικτικα μοναχα πως η προβολη φωτογραφιων απευθειας απο την φωτογραφικη μηχανη για παραδειγμα, ηταν μια λειτουργια που ελειπε απο το ios μεχρι προσφατα ενω ας πουμε στο android υπηρχε. Ειναι η δεν ειναι ευχρηστια και ευκολια κινησεων να κανεις ληψη φωτογραφιας η βιντεο πατωντας οπου θες πανω στην οθονη ενω στα υπολοιπα λειτουργικα πρεπει να ψαχνεις το κουμπακι της ληψης? Μεχρι και η ρυθμιση του ξυπνητηριου που σε καμια περιπτωση δεν μπορει να χρησιμοποιηθει ως σοβαρο επιχειρημα, ειναι οτι πιο απλουστευμενο υπαρχει εναντι ολων των αλλων.

Μετρα αν θες και το κλεισιμο των εφαρμογων που αφηνεις να τρεχουν στο παρασκηνιο, ποσες κινησεις θα κανεις στο iphone και ποσες κινησεις θα κανεις σε μια bbos 10 συσκευη!

 

Το Hub μπορει να λες πως δεν σε συγκινει αλλα νομιζω πως ψευδεσαι αλλα και ετσι να ειναι, αλλο πραγμα να εχεις 3-4 εφαρμογες ξεχωριστα και να χρειαζεται να τις ανοιγεις μια μια και αλλο να τα κανεις ολα μεσω μια ευχρηστης και εργονομικης μανισιας λειτουργιας!

Ειναι σα να λες πως το tapatalk η καποια αντιστοιχη εφαρμογουλα δεν εχουν κανεναν λογο υπαρξης γιατι προτιμας ειτε να μπαινεις μεσω του browser της συσκευης σου και να παρακολουθεις τα αγαπημενα σου fora καθε φορα, ειτε τα θες εγκατεστημενα ενα ενα ξεχωριστα να τα ανοιγεις, να τα κλεινεις και παει λεγοντας. Κατι που θα τρωει μνημη και πορους απο την συσκευη, κατι που θα την βαραινει και θα ταλαιπωρει και σενα ταυτοχρονα.

 

Καλα στο θεμα της αυτονομιας ας μην το πιασουμε καλυτερα, ακομα και το z10 ειναι καλυτερο απο τα μηλοφωνα που ανα δυο ωρες θελουν την δοση τους μεσω μιας πριζας! Δεν ξερω κιολας μηπως η apple εχει πατενταρει και κανενα ειδικο αξεσουαρ ωστε να κουβαλας τον φορτιστη παντα μαζι σου μεσω καποιας θηκης η κατι τετοιο τελοσπαντων.

 

Για το bbworld θα συμφωνησω και γω πως ειναι φτωχο απεναντι σε ολα τα υπολοιπα market της αγορας, αλλα αυτο εχει να κανει με τις αναγκες του καθενα μας ξεχωριστα, επομενως μιλαμε υποκειμενικα και εδω. Στο θεμα ομως επαγγελματιας, επαγγελματικη συσκευη και επαγγελματικες εφαρμογες, παντα ηταν κορυφαια η blackberry με την σειρα note της samsung να δινει σεμιναρια επισης.

 

Μαλλον εχεις καιρο να δουλεψεις ios. Πρωτα απ ολα με βολευει καλυτερα να τραβαω φωτο η πατωντας ενα πληκτρο εντασης η ακομα με το κουμπι γιατι πατωντας στην οθονη κανω focus εκει που θελω. Με τις εφαρμογες που τρεχουν στο παρασκηνιο με το ios 7 μπορεις να κλεινεις μεχρι τρεις εφαρμογες κανωντας swipe προς τα πανω με 3 δαχτυλα. Την αυτονομια δεν το συζητω γιατι ειναι περιπου στα ιδια επιπεδα και εχει ενα μειωνεκτημα το z10 το οποιο μονο σε αναμονη ρουφαει την μπαταρια χωρις να υπαρχει λογος. Πχ πριν κοιμηθω με 100% μπαταρια με απλη αναμονη μετα απο 7 ωρες εχω 85% ενω με το iphone 100%. Αν δεν χειριζεσαι πολυ το iphone και ειναι πολλες ωρες σε αναμονη η συσκευη μου εβγαζε ανετα τις 2 μερες με το blackberry μονο 1. Και επαγγελματικες εφαρμογες δεν ειναι μονο αυτες που εχει η συσκευη μας αλλα και αυτες που υπαρχουν στο store οι οποιες οπως εχουμε πει στο bb ειναι ελειπες. Επιθετικος δεν ειμαι απλα την γνωμη μου λεω και πιστευω οτι δεν ειμαι ο μονος που εχω θεματα με την συσκευη.

iphone 6 Sony Vaio duo 13 ipod nano 6th
Link to comment
Share on other sites

Μαλλον εχεις καιρο να δουλεψεις ios. Πρωτα απ ολα με βολευει καλυτερα να τραβαω φωτο η πατωντας ενα πληκτρο εντασης η ακομα με το κουμπι γιατι πατωντας στην οθονη κανω focus εκει που θελω. Με τις εφαρμογες που τρεχουν στο παρασκηνιο με το ios 7 μπορεις να κλεινεις μεχρι τρεις εφαρμογες κανωντας swipe προς τα πανω με 3 δαχτυλα. Την αυτονομια δεν το συζητω γιατι ειναι περιπου στα ιδια επιπεδα και εχει ενα μειωνεκτημα το z10 το οποιο μονο σε αναμονη ρουφαει την μπαταρια χωρις να υπαρχει λογος. Πχ πριν κοιμηθω με 100% μπαταρια με απλη αναμονη μετα απο 7 ωρες εχω 85% ενω με το iphone 100%. Αν δεν χειριζεσαι πολυ το iphone και ειναι πολλες ωρες σε αναμονη η συσκευη μου εβγαζε ανετα τις 2 μερες με το blackberry μονο 1. Και επαγγελματικες εφαρμογες δεν ειναι μονο αυτες που εχει η συσκευη μας αλλα και αυτες που υπαρχουν στο store οι οποιες οπως εχουμε πει στο bb ειναι ελειπες. Επιθετικος δεν ειμαι απλα την γνωμη μου λεω και πιστευω οτι δεν ειμαι ο μονος που εχω θεματα με την συσκευη.

 

Το κλεισιμο των εφαρμογων πριν την ελευση της 7 εκδοσης του ios, δεν ηταν ετσι. Αρα ναι, εχω τρεις μηνες περιπου να το δουλεψω.

Και με τα bb με volume keys τραβας αν θες φωτο, απλα υπαρχει και αυτη η δυνατοτητα της ληψης σε οποιοδηποτε σημειο της οθονης και αν πατησεις.

Η αληθεια ειναι πως το z10 δεν το εχω δουλεψει, οποτε δεν ξερω τι παιζει με την μπαταρια του αν και εχω διαβασει διαφορα. Ουτε και στο iphone ειναι καλη οπου μεσα σε δυο ωρες με παιχνιδι, ιντερνετ και μουσικη την λιγωνεις εντελως. Ναι ναι καλα το z30 στο θεμα αυτονομιας!

Edited by baiosss

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Στο BBM η επιλογη G που ειναι το στιγμα , πως δουλευει ? δεν εβγαλα ακρη .

Σε καποια συνομιλια, το πατας, οριζεις χρονο και ο αλλος βλεπει το στιγμα σου realtime για οσο χρονο εχεις ορισει.

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Το κλεισιμο των εφαρμογων πριν την ελευση της 7 εκδοσης του ios, δεν ηταν ετσι. Αρα ναι, εχω τρεις μηνες περιπου να το δουλεψω.

Και με τα bb με volume keys τραβας αν θες φωτο, απλα υπαρχει και αυτη η δυνατοτητα της ληψης σε οποιοδηποτε σημειο της οθονης και αν πατησεις.

Η αληθεια ειναι πως το z10 δεν το εχω δουλεψει, οποτε δεν ξερω τι παιζει με την μπαταρια του αν και εχω διαβασει διαφορα. Ουτε και στο iphone ειναι καλη οπου μεσα σε δυο ωρες με παιχνιδι, ιντερνετ και μουσικη την λιγωνεις εντελως. Ναι ναι καλα το z30 στο θεμα αυτονομιας!

 

To ios 7 εντελως πληροφοριακα ειναι στον δεκατο μηνα οποτε μαλλον πανω απο 10 μηνες εχεις να το δουλεψεις. Και επειδη μιλαμε στο τοπικ του z10 μιλαμε για την συγκεκριμενη μπαταρια τωρα αν στο z30 q10 κτλ εχει καλυτερη μπαταρια δεν ειναι στο θεμα μας. Και σιγουρα αν παιζεις παιχνιδια ακους μουσικη κτλ η μπαταρια πεφτει γρηγορα αλωστε και στο z10 πεφτει το ιδιο αλλα ειναι λογικο... Λογικο δεν ειναι που στο z10 πεφτει η μπαταρια σε κατασταση αναμονης με 2g και κλειστο wi-fi σε 8 ωρες 20% Και το χειροτερο απο ολα να μην δινει update για το συγκεκριμενο προβλημα.

iphone 6 Sony Vaio duo 13 ipod nano 6th
Link to comment
Share on other sites

σε κατασταση αναμονης με 2g και κλειστο wi-fi σε 8 ωρες 20% Και το χειροτερο απο ολα να μην δινει update για το συγκεκριμενο προβλημα.
Με 2G και ανοικτο wifi πεφτει 16% με κλειστο 8-10%. Μηπως τρεχει καποια εφαρμογη και προσπαθει πχ να συγχρονισει; (dropbox). Και εχω και headless να λειτουργουν data counter και power tools.

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

To ios 7 εντελως πληροφοριακα ειναι στον δεκατο μηνα οποτε μαλλον πανω απο 10 μηνες εχεις να το δουλεψεις. Και επειδη μιλαμε στο τοπικ του z10 μιλαμε για την συγκεκριμενη μπαταρια τωρα αν στο z30 q10 κτλ εχει καλυτερη μπαταρια δεν ειναι στο θεμα μας. Και σιγουρα αν παιζεις παιχνιδια ακους μουσικη κτλ η μπαταρια πεφτει γρηγορα αλωστε και στο z10 πεφτει το ιδιο αλλα ειναι λογικο... Λογικο δεν ειναι που στο z10 πεφτει η μπαταρια σε κατασταση αναμονης με 2g και κλειστο wi-fi σε 8 ωρες 20% Και το χειροτερο απο ολα να μην δινει update για το συγκεκριμενο προβλημα.

 

Την εκδοση 7 την αναφερω σε γενικα πλαισια, δεν ξερω αν βρισκεται στο ios 7.1, 7,2 η κατι τετοιο τελοσπαντων.

Οπως και να εχει μιλαμε για λειτουργιες και ευκολιες που μεχρι προσφατα δεν τις ειχε.

Οσο για την μπαταρια, η εχεις πεσει σε ελαττωματικη μπαταρια η οντως κατι τρεχει απο πισω.

Δεν ειναι δυνατον να πεφτει 20% σε αναμονη οταν ακομα και στο android χανεις 2-3% σε ιδια κατασταση μεσα σε ενα δεκαωρο.

Edited by baiosss

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

2-3 % σε εμενα πεφτει , αρα κατι προβλημα εχεις , επεισης μαλλον δεν ξερεις τι θα πει android εκει να δεις γλεντια ποσο πεφτει!!!!

 

ειναι λογικο μιας και η μπαταρια ειναι 1800 και οχι 2500 που ειναι σε αλλα κινητα (μεσο ορο λεω) , απλα εκει που συμφωνω μαζι σου ειναι οτι αργει να φορτηση εκει ναι το εχω παραπονο

Ξερω τι θα πει αντροιντ περασε και ενα s3 απο τα χερια μου ενα διμηνο με το ζορι. Το οτι αργει η φορτιση δεν με πειραζει γιατι οταν επιστρεφω σπιτι το βαζω παντα και φορτιζει και πριν κοιμηθω το βγαζω

Με 2G και ανοικτο wifi πεφτει 16% με κλειστο 8-10%. Μηπως τρεχει καποια εφαρμογη και προσπαθει πχ να συγχρονισει; (dropbox). Και εχω και headless να λειτουργουν data counter και power tools.

Δεν ξερω αν τρεχει καμια εφαρμογη η μηπως δεν εχει κατσει κατι καλα αλλα θα του κανω ενα hard reset

Την εκδοση 7 την αναφερω σε γενικα πλαισια, δεν ξερω αν βρισκεται στο ios 7.1, 7,2 η κατι τετοιο τελοσπαντων.

Οπως και να εχει μιλαμε για λειτουργιες και ευκολιες που μεχρι προσφατα δεν τις ειχε.

Οσο για την μπαταρια, η εχεις πεσει σε ελαττωματικη μπαταρια η οντως κατι τρεχει απο πισω.

Δεν ειναι δυνατον να πεφτει 20% σε αναμονη οταν ακομα και στο android χανεις 2-3% σε ιδια κατασταση μεσα σε ενα δεκαωρο.

Δεν πιστευω να εχω πεσει σε ελατωματικη μπαταρια ποιο πολυ μου καθετε οτι κατι τρεχει απο πισω γιατι αν ειχα ελατωματικη μπαταρια θα επεφτε πολυ γρηγορα ενω δουλευω την συσκευη δεν ξερω θα του κανω και ενα hard reset και ισως με καποιες φορτισεις στρωσει και αλλο.

iphone 6 Sony Vaio duo 13 ipod nano 6th
Link to comment
Share on other sites

λεβεντες εχει κανεις αυτην εδω την εφαρμογη? http://appworld.blackberry.com/webstore/content/55069890/?lang=en&countrycode=GR θελω να κλειδωσω το remember-ημερολογιο, με αυτην θα κανω δουλεια η εχετε να προτεινετε κατι αλλο?

edit αυτην εδω γιατι δε μπορουμε να την κατεβασουμε?

https://appworld.blackberry.com/webstore/content/28389/?lang=el&countrycode=GR&platform=QNX&userauth=true

Edited by dimtz
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν. Έκανα πάλι δοκιμή με τον φορτιστή του ipad. Η συσκευή από 10% φορτισε σε 1 ώρα και 50 λεπτά. Ξεκινάει να τραβάει 1.25 Α για καποια λεπτά, πέφτει στα 850 mA και προς το τέλος στα 450 mA. Οπότε ένας φορτιστής Που καλύπτει το αρχικό μέγιστο που τραβάει θα σας καλύψει για φόρτιση 2 ωρών.

 

dimtz η δεύτερη εφαρμογή είναι για παλαιότερα λειτουργικά BlackBerry

Edited by songless_bird

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν. Έκανα πάλι δοκιμή με τον φορτιστή του ipad. Η συσκευή από 10% φορτισε σε 1 ώρα και 50 λεπτά. Ξεκινάει να τραβάει 1.25 Α για καποια λεπτά, πέφτει στα 850 mA και προς το τέλος στα 450 mA. Οπότε ένας φορτιστής Που καλύπτει το αρχικό μέγιστο που τραβάει θα σας καλύψει για φόρτιση 2 ωρών.

 

dimtz η δεύτερη εφαρμογή είναι για παλαιότερα λειτουργικά BlackBerry

 

Εχει ειπωθει πολλες φορες σε διαφορα τοπικ του φορουμ οτι φορτιζοντας την μπαταρια με μεγαλυτερους φορτιστες καταστρεφουμε την μπαταρια μας.

iphone 6 Sony Vaio duo 13 ipod nano 6th
Link to comment
Share on other sites

Το πρωί μου έβγαλε μήνυμα για ενημέρωση αλλά όταν προσπάθησα να την κάνω μου έβγαλε ότι έχω το τελευταίο λογισμικό
Link to comment
Share on other sites

Το πρωί μου έβγαλε μήνυμα για ενημέρωση αλλά όταν προσπάθησα να την κάνω μου έβγαλε ότι έχω το τελευταίο λογισμικό

 

κανε επαναφορα με blckberry link και θα σου περασει την τελευταια εκδοση, εμενα δε μου εβγαζε νεα ενημερωση και με την επαναφορα που εκανα μου περασε λογικα την τελευταια διοτι απο τοτε μου εμφανιζει το logo της vofafone κατα το ανοιγμα και κλεισιμο του κινητου ενω πρωτα δε το εμφανιζε

Link to comment
Share on other sites

κανε επαναφορα με blckberry link και θα σου περασει την τελευταια εκδοση, εμενα δε μου εβγαζε νεα ενημερωση και με την επαναφορα που εκανα μου περασε λογικα την τελευταια διοτι απο τοτε μου εμφανιζει το logo της vofafone κατα το ανοιγμα και κλεισιμο του κινητου ενω πρωτα δε το εμφανιζε

Μου βγαζει για την 10.0.3.521!!!!

Link to comment
Share on other sites

Εχει ειπωθει πολλες φορες σε διαφορα τοπικ του φορουμ οτι φορτιζοντας την μπαταρια με μεγαλυτερους φορτιστες καταστρεφουμε την μπαταρια μας.
Το κυκλωμα φορτισης ειναι μεσα στο κινητο. Ο,τι και να του βαλεις την ιδια διαδικασια θα επιλεξει για φορτιση. Η ιδια η BB δινει μεγαλυτερο ταχυφορτιστη ως αξεσουαρ . Το κινητο τραβαει το μεγιστο 1.25Α και μετα σταθεροποιειται στα 850mA. Αν εβλεπα οτι δινει συνεχεια 1.25 θα ελεγα οτι εχεις δικιο. Αλλα τα κυκλωματα φορτισης του κινητου αναλαμβανουν το καλυτερο για την μπαταρια ότι και να επιλεξουμε εμεις. Εδω το ιδιο το ipad που εχει 2.1Α φορτιστη δεν τραβαει πανω απο 1.6A.

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Μου βγαζει για την 10.0.3.521!!!!

 

αυτο για την επαναφορα θα σου σβησει τα παντα, ξεχασα να το αναφερω, αρα μη το κανεις, τωρα εμενα μου βγαζει την 10.2.1.2102, απο που ειναι αγορασμενο το κινητο? λογικα σου ερχονται πιο νωρις εσενα οι ενημερωσεις

 

----- προσθήκη μηνύματος 116 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Το κυκλωμα φορτισης ειναι μεσα στο κινητο. Ο,τι και να του βαλεις την ιδια διαδικασια θα επιλεξει για φορτιση. Η ιδια η BB δινει μεγαλυτερο ταχυφορτιστη ως αξεσουαρ . Το κινητο τραβαει το μεγιστο 1.25Α και μετα σταθεροποιειται στα 850mA. Αν εβλεπα οτι δινει συνεχεια 1.25 θα ελεγα οτι εχεις δικιο. Αλλα τα κυκλωματα φορτισης του κινητου αναλαμβανουν το καλυτερο για την μπαταρια ότι και να επιλεξουμε εμεις. Εδω το ιδιο το ipad που εχει 2.1Α φορτιστη δεν τραβαει πανω απο 1.6A.

 

αρα φιλε επειδη εχω ενα απο iphone να το χρησιμοποιησω? αυτο το αξεσουαρ που αναφερεις ποσα Α ειναι?

Link to comment
Share on other sites

αυτο για την επαναφορα θα σου σβησει τα παντα, ξεχασα να το αναφερω, αρα μη το κανεις, τωρα εμενα μου βγαζει την 10.2.1.2102, απο που ειναι αγορασμενο το κινητο? λογικα σου ερχονται πιο νωρις εσενα οι ενημερωσεις

 

απο σκρουτζομαγαζο το πηρα πριν απο περιπου ενα μηνα, στην επιλογη για ελεγχο μου γραφει οτι εχω το τελευταιο λογισμικο, ελπιζω να περασει συντομα σε ολους μας, την 10.2.1.2102 την ειχε οταν το πηρα ηδη περασμενη

Link to comment
Share on other sites

απο σκρουτζομαγαζο το πηρα πριν απο περιπου ενα μηνα, στην επιλογη για ελεγχο μου γραφει οτι εχω το τελευταιο λογισμικο, ελπιζω να περασει συντομα σε ολους μας, την 10.2.1.2102 την ειχε οταν το πηρα ηδη περασμενη

 

ε λογικα θεμα χρονου ειναι να ερθει για ολους μας, ελπιζω να προσφερει κατι αυτη η αναβαθμιση

Link to comment
Share on other sites

ε λογικα θεμα χρονου ειναι να ερθει για ολους μας, ελπιζω να προσφερει κατι αυτη η αναβαθμιση

 

μακαρι να δουμε οτι μας ενοχλει μεχρι τωρα να φιαξει :lol::ninja:

Link to comment
Share on other sites

 

αρα φιλε επειδη εχω ενα απο iphone να το χρησιμοποιησω? αυτο το αξεσουαρ που αναφερεις ποσα Α ειναι?

Αφοβα. Και ο premium ταξιδιου και ο αυτοκινητου, αυθεντικοι της BB, ειναι 1.8A.

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Αφοβα. Και ο premium ταξιδιου και ο αυτοκινητου, αυθεντικοι της BB, ειναι 1.8A.

 

απο 750 mA που το βγαζουν μαμα παμε στο 1.8Α? γιατι γινετε αυτο? μηπως κανανε λαθος την πρωτη φορα? ποιος ξερει :what:

Link to comment
Share on other sites

  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...