Jump to content

[Nexus 4] Αξεσουάρ


DoctorM
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

πηρα εγω ενα και δεν με αρεσε καθολου.δυσκολα μπαινει και βγαινει πολυ πλαστικουρα και φοβαμαι μην μου κανει καμια γρατζουνια στο βγαλε βαλε στο αλουμινιο .ασε που και το πλαισιο γυρω απο την θηκη ειναι κολημενο και ξεκολησε απο την δευτερη μερα.γενικα μαπα η ολη κατασκευη μακρια απο την αγορα του Edited by mpacardi
salonika city :thanks:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

πηρα εγω ενα και δεν με αρεσε καθολου.δυσκολα μπαινει και βγαινει πολυ πλαστικουρα και φοβαμαι μην μου κανει καμια γρατζουνια στο βγαλε βαλε στο αλουμινιο .ασε που και το πλαισιο γυρω απο την θηκη ειναι κολημενο και ξεκολησε απο την δευτερη μερα.γενικα μαπα η ολη κατασκευη μακρια απο την αγορα του

 

Επιβεβαιωνω και εγω. Ακριβως η ιδια εμπειρια

Edited by piotr
Link to comment
Share on other sites

το θεμα ειναι που θα βρεις την γνησια αλλα γιατι δεν πιστευω κανεναν γιατι κυκλοφορουν μαιμου με το λογοτυπο της lg που σε περδευουν και δεν ξερεις τι σου γινεται Edited by mpacardi
salonika city :thanks:
Link to comment
Share on other sites

το θεμα ειναι που θα βρεις την γνησια αλλα γιατι δεν πιστευω κανεναν γιατι κυκλοφορουν μαιμου με το λογοτυπο της lg που σε περδευουν και δεν ξερεις τι σου γινεται

Εγώ το περιμένω ήδη, ώστε να καταθέσω εντυπώσεις. http://www.play247.gr/index.php?main_page=product_info&products_id=55488

"And more, much more than this, I did it my way...", είπε ο θείος Φρανκ!
Link to comment
Share on other sites

ναι την ειχα δει και εγω την κατεβασαν στα 19.90 ειπα μια να την παρω αλλα και παλι δεν ειμουν σιγουρος οτι θα ειναι η γνησια.τελος παντων βολευτηκα με την http://www.ebay.com/itm/271163370688?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649 και δεν το μετανιωσα.και οταν την παρεις πες μας αν το μεσα ειναι πλαστικο η λαστιχο. Edited by mpacardi
salonika city :thanks:
Link to comment
Share on other sites

το θεμα ειναι που θα βρεις την γνησια αλλα γιατι δεν πιστευω κανεναν γιατι κυκλοφορουν μαιμου με το λογοτυπο της lg που σε περδευουν και δεν ξερεις τι σου γινεται

 

Στο κουτι της γνησιας απο πισω εχει ολογραμμα της lg και barcode.στις μαιμουδιες δεν εχει.εχω παρει 2 φορες μαιμου.τη μια την εδωσα.ηταν χαλια.η δευτερη αψογη εφαρμογη.τελεια τα κουμπια

Link to comment
Share on other sites

Το παρέλαβα σήμερα το πρωί. Πρόκειται για το original bumper της LG, με το ολόγραμμα της εταιρίας πίσω και το αντίστοιχο ..."made in Korea" :lol:

Tέλεια εφαρμογή, χωρίς να "παίζει" η θήκη. Εσωτερικά δεν έχει κάποιο ξεχωριστό, αποσπώμενο πλαστικό, παρά είναι ενιαία κατασκευή. Επίσης απροβλημάτιστη και άμεση λειτουργία των κουμπιών. Συν τοις άλλοις, είναι απίστευτα καλαίσθητο!!! :love:

"And more, much more than this, I did it my way...", είπε ο θείος Φρανκ!
Link to comment
Share on other sites

το μεσα απο λαστιχο μαλακο ειναι η σκληρο πλαστικο και πες μας αν μπαινει και βγαινει ευκολα
salonika city :thanks:
Link to comment
Share on other sites

το μεσα απο λαστιχο μαλακο ειναι η σκληρο πλαστικο και πες μας αν μπαινει και βγαινει ευκολα

To υλικό είναι πλαστικό μεν, σκληρό δε (δεν θυμίζει ας πούμε σε καμία περίπτωση σιλικόνη/λάστιχο). Τόσο, όσο χρειάζεται -υποθέτω- ώστε να παρέχει και μια ελάχιστη σταθερότητα. Το "μπες-βγες" γίνεται σχετικά άνετα. Θέλει λίγο παραπάνω πίεση βέβαια, αλλά αυτό μάλλον θετικό το βλέπω, καθώς δεν υπάρχει φόβος πως το bumper με την πρώτη ευκαιρία θα βγει.

Όπως και να 'χει, ξαναλέω πως πρόκειται για το αυθεντικό αξεσουάρ από την LG, με ότι αυτό συνεπάγεται για την (πολύ καλή & στιβαρή κατ' εμέ) ποιότητα κατασκευής και εμφάνιση.

"And more, much more than this, I did it my way...", είπε ο θείος Φρανκ!
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολυ με καλυψες πληρως.εγω βρηκα και αυτο και λεω να την παρω.http://www.ebay.com/itm/Genuine-Original-in-Box-Black-Borderline-Bumper-case-for-Google-Nexus-4-LG-E960-/151111710971?pt=UK_MobilePhones_MobilePhonesCasesPouches&hash=item232ef5b8fb Edited by mpacardi
salonika city :thanks:
Link to comment
Share on other sites

Το παρέλαβα σήμερα το πρωί. Πρόκειται για το original bumper της LG, με το ολόγραμμα της εταιρίας πίσω και το αντίστοιχο ..."made in Korea" :lol:

Tέλεια εφαρμογή, χωρίς να "παίζει" η θήκη. Εσωτερικά δεν έχει κάποιο ξεχωριστό, αποσπώμενο πλαστικό, παρά είναι ενιαία κατασκευή. Επίσης απροβλημάτιστη και άμεση λειτουργία των κουμπιών. Συν τοις άλλοις, είναι απίστευτα καλαίσθητο!!! :love:

 

Δεν αξιζει τα χρηματα της σε καμια περιπτωση. Btw εχει δυο μερη, δεν ειναι ενιαια.

 

Μερικες μαιμουδες εχουν και ολογραμμα.

Link to comment
Share on other sites

ναι οντως ετσι ειναι χωριζεται σε δυο κοματια το πλαισιο το ας το πουμε αλουμινενιο βγαινει απο το υπολοιπο το πλαστικο και γινεται δυο κοματια.ηταν να την παρω και εγω αλλα καλα που δεν την πηρα γιατι νομιζα οτι το μεσα ηταν απο μαλακο καουτσουκ για να μην κανει σημαδια στο βγαλε βαλε στο αλουμινιο που εχει το τηλεφωνο περιμετρικα
salonika city :thanks:
Link to comment
Share on other sites

ναι οντως ετσι ειναι χωριζεται σε δυο κοματια το πλαισιο το ας το πουμε αλουμινενιο βγαινει απο το υπολοιπο το πλαστικο και γινεται δυο κοματια.ηταν να την παρω και εγω αλλα καλα που δεν την πηρα γιατι νομιζα οτι το μεσα ηταν απο μαλακο καουτσουκ για να μην κανει σημαδια στο βγαλε βαλε στο αλουμινιο που εχει το τηλεφωνο περιμετρικα

 

Σημαδια δεν εχω δει σε κανενα απο τα 9 (:confused:) nexus.

Aλλα απλα δεν αξιζει να δωσεις τοσα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν αξιζει τα χρηματα της σε καμια περιπτωση. Btw εχει δυο μερη, δεν ειναι ενιαια.

 

Μερικες μαιμουδες εχουν και ολογραμμα.

Περί ορέξεως, κολοκυθόπιτα, που έλεγαν κ οι παλιότεροι... :lol::lol: Από τη στιγμή που έχω (-ουμε) δώσει ένα σεβαστό ποσό για τη συσκευή, δε νομίζω πως τα €10 της διαφοράς θα κάνουν τη ...διαφορά. Σε απόλυτα νούμερα μιλώντας, ίσως για κάποιον να αλλάζει το πράγμα.

Εμένα πάντως, που γενικώς δε θέλω να έχω το άγχος της πτώσης /σπασίματος/αλλαγής κλπ & που δεν φημίζομαι για την καλο...μεταχείριση των τηλεφώνων μου, με καλύπτει και με το παραπάνω.

 

Το "ενιαίο μέρος" αφορούσε την εσωτερική επένδυση από πλαστικό. Δική μου ασάφεια...

"And more, much more than this, I did it my way...", είπε ο θείος Φρανκ!
Link to comment
Share on other sites

Η μαιμου δεν εχει διαφορα, οποτε οσα ζητανε για την αυθεντικη ειναι αστεια.

Μια μαιμου μαλιστα τη φτιαχνει η ιδια εταιρια, ειχα postαρει ενα λινκ παλιοτερα.

Τελος, προστασια απο πτωσεις με το bumper δεν υπαρχει. Αν σου επεσε και δεν επαθε τιποτα, θα ηταν το ιδιο και χωρις θηκη.

Btw εχω αυθεντικο bumper στο κινητο μου απο τη πρωτη μερα κυκλοφοριας. :lol:

Edited by g47
Link to comment
Share on other sites

Η μαιμου δεν εχει διαφορα, οποτε οσα ζητανε για την αυθεντικη ειναι αστεια.

Μια μαιμου μαλιστα τη φτιαχνει η ιδια εταιρια, ειχα postαρει ενα λινκ παλιοτερα.

Τελος, προστασια απο πτωσεις με το bumper δεν υπαρχει. Αν σου επεσε και δεν επαθε τιποτα, θα ηταν το ιδιο και χωρις θηκη.

Btw εχω αυθεντικο bumper στο κινητο μου απο τη πρωτη μερα κυκλοφοριας. :lol:

Φίλε g47, επίτρεψέ μου -εμπειρικά- να έχω άλλη άποψη. Παρ' όλα αυτά, όπως είπα και πιο πάνω, "περί ορέξεως..." :cool:

"And more, much more than this, I did it my way...", είπε ο θείος Φρανκ!
Link to comment
Share on other sites

Έχω κάνει order αυτόν τον wireless charger λέτε επειδή είναι unofficial να γίνει καμιά στραβή είδα ότι ο seller έχει καλό feedback ? http://www.ebay.com/itm/161104202961?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649
Not a fanboy. Just a minimal fan.
Link to comment
Share on other sites

καλυτερα να εβρισκες εναν ελαφρως μεταχειρισμενο η και καινουργιο απο εδω και γνησιο μαλιστα η τιμη δεν εχει μεγαλη διαφορα με αυτον που θα παρεις 40 ευρω ελαφρως μεταχειρισμενο και 50 με 55 για καινουργιο σφραγισμενο.κυτα στις αγγελιες θα βρεις μην μπλεκεις σε περιπετειες με τους καθε λογης κινεζους
salonika city :thanks:
Link to comment
Share on other sites

Εγώ μόλις παρήγγειλα αυτόν.

Γράφουν καλά σχόλια στο xda, οπότε θα δούμε! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ μόλις παρήγγειλα αυτόν.

Γράφουν καλά σχόλια στο xda, οπότε θα δούμε! :rolleyes:

 

Ωραίος φαίνεται,περιμένω εντυπώσεις όταν ερθει..

Link to comment
Share on other sites

Πάντως έχουν βγει άλλα δύο μοντέλα από τη Sony. Θα σου πρότεινα να κοιτάξεις το SBH50 που είναι το πιο πρόσφατο και πιο πλήρες.

 

Ευχαριστώ πολύ! Τελικώς πήρα αυτό χθες. Εξαιρετικές εντυπώσεις όσο το έχω δουλέψει, μέχρι http://img.tapatalk.com/d/13/09/15/zygu5abe.jpgτώρα. Πιστεύω οτι αξίζει τα χρήματά του.

Με το nfc κάνει pair αμέσως. Η οθόνη του όμορφη, ευδιάκριτη, όμορφες γραμματοσειρές.

Κατεβάζεις smart connect, έκανε αμέσως update το firmware του ακουστικού, από το τηλέφωνο κι έχει κάποιες πολύ καλές εφαρμογές, όπως να βλέπεις τα sms, Twitter, fb κλπ.

Να σημειώσω πως εφόσον κατεβάσεις το software κάνει αντιστοίχηση στον τηλεφωνικό κατάλογο και δείχνει και το όνομα καλούντος. Συνεπώς δοκιμάστε το παιδιά και στο mw600.

Επίσης δεν έχω κανένα παράπονο στην αναπαραγωγή μουσικής. Παίζει καθαρά και σε αξιοπρεπή ένταση.

Link to comment
Share on other sites

Έχει κάνεις υπόψην του κάποια flip case που να ανοίγει από το πλάι και όχι από πάνω;
Nexus 7 2013 32GB: Stock 6.0.1
Link to comment
Share on other sites

Έχει κάνεις υπόψην του κάποια flip case που να ανοίγει από το πλάι και όχι από πάνω;

 

Αυτη τι σου λεει;

 

http://www.ebay.com/bhp/lg-google-nexus-4-case :)

"Everyone thinks of changing the world, but no one thinks of changing himself"
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Nexus 4] Αξεσουάρ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...