Jump to content

[Nexus 4] Αξεσουάρ


DoctorM
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Για στείλε μας λινκ..

 

Είναι μερικές σελίδες πίσω όλες οι πληροφορίες.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδιά ψάχνω θήκη για προστασία από χτυπήματα, αλλά να μπορεί να βγαίνει πανεύκολα όσες φορές θέλω μέσα στην ημέρα και χωρίς να τρώει ζόρι από το βάλε βγάλε.

Τι προτείνετε;

Και εγώ μια τέτοια ψάχνω να την βγάζω αρκετές φορές μέσα στη μέρα και να μην γρατσουνάει το κινητό.Όποιος γνωρίζει ας μας κατατοπίσει λιγάκι:)

Link to comment
Share on other sites

Μεσα σε 8 μερες ηρθε.. Καθολου ασχημα!! Thanks @nitrodr125 για τον "παρασυρμο"http://img94.imageshack.us/img94/9053/d1d1.jpg
Panasonic g500,Siemens C10,Siemens C25, Ericsson t10s, Ericsson τ28s, Nokia 5110, Nokia 5210, Nokia 7110, Nokia 8210,Nokia 5100, Sharp gx20s, Nokia 6681, Nokia 5800, Nokia 6700, Iphone 3gs, Xperia x10 mini pro, Htc desire HD, Nexus s, Gs2, nexus7, Galaxy note 2, Nexus 4 ,Ipad air, Iphone 5s, Iphone 6, iPad Air2, Iphone6s, Iphone7, Mi Mix 2s, Mi 9 T Pro
Link to comment
Share on other sites

Μεσα σε 8 μερες ηρθε.. Καθολου ασχημα!! Thanks @nitrodr125 για τον "παρασυρμο"

Και μένα ήρθε αρκετά γρήγορα. Ποιό συνδιασμό πήρες ;

Link to comment
Share on other sites

Παραγγειλα τις προαλλες ενα bumper απο αυτον εδω http://www.ebay.co.uk/itm/Unique-Soft-TPU-Bumper-Frame-Case-Cover-Skin-LG-Google-Nexus-4-LG-E960-/261253935102?pt=UK_MobilePhones_MobilePhonesCasesPouches&var=&hash=item826f6f86b7 ηρθε σημερα.αψογο παιδια.τελεια εφαρμογη.ειχα δοκιμασει και αλλα bumper και ηταν σα ξεχειλωμενα στα πλαινα
Link to comment
Share on other sites

Και μένα ήρθε αρκετά γρήγορα. Ποιό συνδιασμό πήρες ;

Αν και γενικα ειμαι του μπλε χρωματος, εδω πηρα τζιν εξωτερικα με κοκκινη επενδυση. Νομιζω σαν και την δικη σου ειναι, πολυ καλη θηκη παντως και συστηνεται ανεπιφυλακτα!!

Panasonic g500,Siemens C10,Siemens C25, Ericsson t10s, Ericsson τ28s, Nokia 5110, Nokia 5210, Nokia 7110, Nokia 8210,Nokia 5100, Sharp gx20s, Nokia 6681, Nokia 5800, Nokia 6700, Iphone 3gs, Xperia x10 mini pro, Htc desire HD, Nexus s, Gs2, nexus7, Galaxy note 2, Nexus 4 ,Ipad air, Iphone 5s, Iphone 6, iPad Air2, Iphone6s, Iphone7, Mi Mix 2s, Mi 9 T Pro
Link to comment
Share on other sites

Όσοι έχετε το SONY ERICSSON MW600, έχει καλή αυτονομία; Η αναγνώριση κλήσεων λειτουργεί κανονικά στην οθόνη του ΜW600 και αν ναι , δείχνει αριθμό ή όνομα επαφής;
Link to comment
Share on other sites

Όσοι έχετε το SONY ERICSSON MW600, έχει καλή αυτονομία; Η αναγνώριση κλήσεων λειτουργεί κανονικά στην οθόνη του ΜW600 και αν ναι , δείχνει αριθμό ή όνομα επαφής;

 

Μια χαρά είναι, ειδικά για τα λεφτά του. Δείχνει αριθμό. Εγώ βέβαια το έχω για μουσική κυρίως οπότε δε με απασχολούν αυτά.

Link to comment
Share on other sites

Όσοι έχετε το SONY ERICSSON MW600, έχει καλή αυτονομία; Η αναγνώριση κλήσεων λειτουργεί κανονικά στην οθόνη του ΜW600 και αν ναι , δείχνει αριθμό ή όνομα επαφής;

 

Μόνο αριθμό δείχνει και δουλεύει μια χαρά.

Και η μουσική παίζει σωστά από το κινητό.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα πουλάω την ultra thin air της sgp δεν την έχω χρησιμοποιήσει καθόλου γιατί δεν με βόλεψε .... για όποιον ενδιαφέρεται ας μου στείλει pm

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Η μπαταρία πόσο κρατάει όταν ακους μουσική συνέχεια ; Γενικότερα και σαν handsfree πόσο κρατάει ;

 

Στο ράδιο με 2-3 ώρες την ημέρα, βγάζει 4 ημέρες. Με μουσική μέσω κινητού σπάνια βάζω για πολύ ώρα.

Στην αναμονή ως handsfree και με λίγη ομιλία κάθε μέρα, βγάζει και 6 ημέρες.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Στο ράδιο με 2-3 ώρες την ημέρα, βγάζει 4 ημέρες. Με μουσική μέσω κινητού σπάνια βάζω για πολύ ώρα.

Στην αναμονή ως handsfree και με λίγη ομιλία κάθε μέρα, βγάζει και 6 ημέρες.

 

Πολύ καλά !!!!!

Στο e-shop το έχει 34.90€. Παίζει πουθενά τίποτα φτηνότερο ;

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλά !!!!!

Στο e-shop το έχει 34.90€. Παίζει πουθενά τίποτα φτηνότερο ;

 

Εγώ το δικο μου το πήρα απο το eBay απο Γερμανικό πωλητή και το είχε καμια 10αρια ευρώ πιο φτηνά από το φτηνότερο σκρουτζομαγαζο.

Δεν χάνεις τίποτα να το ψαξεις.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το δικο μου το πήρα απο το eBay απο Γερμανικό πωλητή και το είχε καμια 10αρια ευρώ πιο φτηνά από το φτηνότερο σκρουτζομαγαζο.

Δεν χάνεις τίποτα να το ψαξεις.

Ebay ψωνίζω συνήθως (co.uk) αλλά έχει μικρή διαφορά από eshop, 32€ ειναι ο πιο φτηνός που έχω βρει.

Link to comment
Share on other sites

χαιρετώ το φόρουμ, νέος με νεξους 4!!

μόλις το παρέλαβα και αμέσως παρήγγειλα και θήκη(πίσω μέρος) και ένα screen protector.. επειδή αυτό είναι όλο γυαλί θα έχω θέμα με αυτόν το συνδυασμό ή κάνει δουλειά? και τα 2 είναι της puro. αν έχετε να προτείνεται κάποιας άλλης εταιρείας, κάποιον άλλο συνδυασμό ακούω μιας και μπορώ ακόμη να ακυρώσω την παραγγελία :)

Link to comment
Share on other sites

χαιρετώ το φόρουμ, νέος με νεξους 4!!

μόλις το παρέλαβα και αμέσως παρήγγειλα και θήκη(πίσω μέρος) και ένα screen protector.. επειδή αυτό είναι όλο γυαλί θα έχω θέμα με αυτόν το συνδυασμό ή κάνει δουλειά? και τα 2 είναι της puro. αν έχετε να προτείνεται κάποιας άλλης εταιρείας, κάποιον άλλο συνδυασμό ακούω μιας και μπορώ ακόμη να ακυρώσω την παραγγελία :)

 

Μια χαρα θα εισαι.εγω ειχα παρει και ζελατινα για πισω.ειμαι λιγο ψειρας.

Link to comment
Share on other sites

είχα παραγγείλει και εγώ ζελατίνα για πίσω αλλά την ακύρωσα γιατί έτσι και αλλιώς καλύπτει μόνιμα εκεί η θήκη.

 

σε ευχαριστώ, ελπίζω μέχρι Τρίτη να τα παραλάβω και αυτά γιατί με τόσο γυαλί φοβάμαι να το βάλω και στην τσέπη μου :p

Link to comment
Share on other sites

είχα παραγγείλει και εγώ ζελατίνα για πίσω αλλά την ακύρωσα γιατί έτσι και αλλιώς καλύπτει μόνιμα εκεί η θήκη.

 

σε ευχαριστώ, ελπίζω μέχρι Τρίτη να τα παραλάβω και αυτά γιατί με τόσο γυαλί φοβάμαι να το βάλω και στην τσέπη μου :p

 

Δε παθαινει τιποτα.απλα μη πεσει κατω.:D

Παρε και μια ιδεα απο το δικο μου;)

[ATTACH]

Link to comment
Share on other sites

ωραία τα bumbers... αλλά σκεφτόμουν τι θα γίνει μετά με την πλάτη και έτσι πήρα από σιλικόνη φουλ. Είχε και ένας φίλος μου σε s3 μια και είναι αρκετά μαζεμένη
Link to comment
Share on other sites

ωραία τα bumbers... αλλά σκεφτόμουν τι θα γίνει μετά με την πλάτη και έτσι πήρα από σιλικόνη φουλ. Είχε και ένας φίλος μου σε s3 μια και είναι αρκετά μαζεμένη

 

Δε παθαινει τιποτα.δεν ακουμπαει.ουτε απο μερια οθονης ουτε απο τη πλατη.τωρα αν πεσει κατω κλαφτα χαραλαμπε

Link to comment
Share on other sites

Δε παθαινει τιποτα.δεν ακουμπαει.ουτε απο μερια οθονης ουτε απο τη πλατη.τωρα αν πεσει κατω κλαφτα χαραλαμπε

 

ελπίζω με την θήκη σιλικόνης να γίνεται στην πτώση κάτι... αλλιώς να παρω sleeve

Link to comment
Share on other sites

Σημερα παρελαβα την Ringke Fusion .πιστευω ειναι must για καθε κατοχο.πολυ καλα υλικα ωραια αισθηση και φυσικα η διαφανη πλατη για τα χαζευεις την πισω οψη του κινητου. Το παρηγγειλα απο ebay και ηρθε απο αμερικη σε 20 μερες..αξιζε την αναμονη πιστευω
Υπογραφή....
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Nexus 4] Αξεσουάρ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...