Jump to content

[Nexus 4] Αξεσουάρ


DoctorM
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πολυ ομορφη η clear φιλε με εβαλες σε μπριζα και φτηνη!!!το θεμα ειναι να κουμπωνει καλα στο κινητο....

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Τα κουμπιά θα πατιούνται; Πως το βλέπεις;

 

φιλε να σου πω την αληθεια εχω την sgp ultra thin air στο ιδιο στυλ...λιγο σε δισκολευει γιατι τα κουμπια ειναι πιο μεσα αλα εχει τελεια εμφανιση

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Αυτό βλέπω και εγώ στις φωτογραφίες και προβληματίζομαι λιγάκι :confused:

 

[edit]Βλέπω ένα video review για την θήκη σου και οι τρύπες που έχει για τα πλήκτρα μου φαίνονται μια χαρά

[/edit]

Edited by rama
Link to comment
Share on other sites

Αυτό βλέπω και εγώ στις φωτογραφίες και προβληματίζομαι λιγάκι :confused:

 

[edit]Βλέπω ένα video review για την θήκη σου και οι τρύπες που έχει για τα πλήκτρα μου φαίνονται μια χαρά

[/edit]

 

ναι μια χαρά είναι και κουμπώνει πολύ καλά απλα επειδη η θηκη εχει λιγο εξόγκωμα πρέπει να πιέσεις λιγο παραπανω.....τωρα αυτην που προτεινες εσυ γραφει slim οποτε μπορει να ειναι πιο λεπτη ακομα κ να μην εχεις καθολου θεμα

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

ναι μια χαρά είναι και κουμπώνει πολύ καλά απλα επειδη η θηκη εχει λιγο εξόγκωμα πρέπει να πιέσεις λιγο παραπανω.....τωρα αυτην που προτεινες εσυ γραφει slim οποτε μπορει να ειναι πιο λεπτη ακομα κ να μην εχεις καθολου θεμα

 

Εχω μια παρομοια της krusell.σε παχος δε ξερω να σας πω σε σχεση με την spigen.λογικα ιδιες μου φαινονται.τα κουμπια τα παταω μια χαρα.και με εχει βολεψει παρα πολυ.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ μολίς πήρα την Ringke Slim.Είμαι ευχαριστημένος.Πρωτα απ όλα δεν νοιωθω τόσο πολύ την θερμοκρασία του κινητού.Επίσης στον ασύρματο φορτιστη απο Wind κάθεται χωρίς να γλιστράει προς τα κατω.Επίσης έχει πολυ καλη αισθηση,δεν το νοιωθεις τεράστιο στο χερι.

 

 

http://www.rearthusa.com/assets/images/NEXUS_4_all_color_img.JPG

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

 

Απο οτι reviews video κτλπ που έχω δει έχει θέματα με το nexus..Πρεπει να το βάζεις ανάποδα και αρκετές φορες σταματάει να φορτίζει..

Link to comment
Share on other sites

:D Θα της ζητήσω προμήθεια ....χχααχχαχαχαχααχα.

 

Είναι ωραία θήκη πάντως και εμφανισιακά και σαν κατασκευή είναι καλοραμμένη.

Περιμένω και ένα bumper που έχω παραγγείλει από ebay. Αν το κινητό χωράει με το bumper μέσα (το κόβω αδύνατο βέβαια) θα είναι ακόμα πιο καλή :D

 

Χμ, αύριο μπαίνει παραγγελία, αρκεί να βγαίνει το μαγνητάκι και να μπαίνει βέλκρο.

Edited by cb600f
Link to comment
Share on other sites

Χμ, αύριο μπαίνει παραγγελία, αρκεί να βγαίνει το μαγνητάκι και να μπαίνει βέλκρο.

Της το είπα και εγώ σαν καλύτερη ιδέα να μην βάζει μαγνητάκι ή να έχει την επιλογή κάποιος αν θέλει.

Είναι πάρα πολύ μικρό το μαγνητάκι , δεν είναι σαν άλλες θήκες.

Link to comment
Share on other sites

Έχει κανείς σας καμιά βάση αυτοκινήτου που να κάθεται στο παρμπρίζ για να το έχω στο και σαν ναβι;;

Eγώ στο αμάξι επειδή έχω νάβι άρα και βάση σκέφτομαι να αγοράσω κάτι τέτοιο http://www.ebay.com/itm/Air-Vent-Car-Mount-Holder-Stand-for-LG-Optimus-L9-G-E970-Nexus-4-Motion-4G-/231010223115?pt=UK_MobilePhones_MobilePhonesCasesPouches&hash=item35c948440b

Απο οτι reviews video κτλπ που έχω δει έχει θέματα με το nexus..Πρεπει να το βάζεις ανάποδα και αρκετές φορες σταματάει να φορτίζει..

Ευχαριστώ πολύ!

Τώρα για θήκη θέλω να ρωτήσω.Όπως έχω αναφέρει ξανά,έχω το κινητό περίπου 2,5 μήνες χωρίς θήκη,χωρίς τίποτα.Και έτσι θα το άφηνα αλλά αυτοί οι φίλοι μου πολύ ατζαμήδες ρε παιδί μου.Ψάχνω θήκη τέτοιου στυλ http://www.ebay.com/itm/WHITE-TPU-RUBBER-BORDER-BUMPER-COVER-CLEAR-HARD-CASE-for-LG-GOOGLE-NEXUS-4-SP-/281042240367?pt=US_Cell_Phone_PDA_Cases&hash=item416f6c436f που θα μπαινοβγαίνει την ημέρα 4-5 φορές χωρίς να γδέρνει το κινητό.Όποιος έχει κάποια τέτοια ας κάνει τον κόπο να στείλει..:D

Link to comment
Share on other sites

Για οποιον διαμαρτυρεται για την αντοχη της μπαταριας στο N4 μπορει να χρησιμοποιησει αυτο: http://www.androidcentral.com/review-zerolemon-nexus-4-juicer-removable-battery-case:knife:

OnePlus 5 | Galaxy nexus i9250 maguro

OOS | DU 11.2

Kernel : Flash 1.27 | stock

Root MagiskSU

Recovery : Twrp 3.2.0.0 | Twrp 3.2.0.0

Link to comment
Share on other sites

How much ugly are you prepared to put in your pocket — assuming you have oversized pockets and they don't turn inside-out out of fright — to use a battery case (again, with a removable battery) for your Nexus 4?

 

Νομιζω τα λεει ολα!Ασε οποιος θελει μεγαλυτερη αυτονομια ας παρει Note II

Link to comment
Share on other sites

Για οποιον διαμαρτυρεται για την αντοχη της μπαταριας στο N4 μπορει να χρησιμοποιησει αυτο: http://www.androidcentral.com/review-zerolemon-nexus-4-juicer-removable-battery-case:knife:

 

Έχεις αγοράσει από αυτό το site??

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

How much ugly are you prepared to put in your pocket — assuming you have oversized pockets and they don't turn inside-out out of fright — to use a battery case (again, with a removable battery) for your Nexus 4?

 

Νομιζω τα λεει ολα!Ασε οποιος θελει μεγαλυτερη αυτονομια ας παρει Note II

εχασες το καλυτερο "What you've got is a big black brick whose only redeeming design quality is that the corners are rounded off, presumably to keep one from stabbing one's self in the eyeballs after first seeing this monstrosity"

Βαζω και μια αλλη προταση αλμυρη: http://www.mugen-power-batteries.com/mugen-power-4500mah-power-case-for-lg-nexus-4.html

Edited by Gialakias

OnePlus 5 | Galaxy nexus i9250 maguro

OOS | DU 11.2

Kernel : Flash 1.27 | stock

Root MagiskSU

Recovery : Twrp 3.2.0.0 | Twrp 3.2.0.0

Link to comment
Share on other sites

εχασες το καλυτερο "What you've got is a big black brick whose only redeeming design quality is that the corners are rounded off, presumably to keep one from stabbing one's self in the eyeballs after first seeing this monstrosity"

 

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Για οποιον διαμαρτυρεται για την αντοχη της μπαταριας στο N4 μπορει να χρησιμοποιησει αυτο: http://www.androidcentral.com/review-zerolemon-nexus-4-juicer-removable-battery-case:knife:

 

Εγώ περιμένω να πάρω την http://www.mugen-power-batteries.com/lg/lg-nexus-4/mugen-power-4500mah-power-case-for-lg-nexus-4.html , 214% παραπάνω μπαταρία :D

 

Αλλά είναι ο ορισμός του "κάνω το κινητό μου όσο πιο άσχημο γίνεται".

Βέβαια σε κανένα camping, κανένα ταξιδάκι θα βολέψει πολύ.

Edited by nitrodr125
Link to comment
Share on other sites

Εγώ περιμένω να πάρω την http://www.mugen-power-batteries.com/lg/lg-nexus-4/mugen-power-4500mah-power-case-for-lg-nexus-4.html , 214% παραπάνω μπαταρία :D

 

Αλλά είναι ο ορισμός του "κάνω το κινητό μου όσο πιο άσχημο γίνεται".

Βέβαια σε κανένα camping, κανένα ταξιδάκι θα βολέψει πολύ.

 

Τα χρηματα που ζητανε δεν είναι υπερβολικά;;Σε camping μπορείς να πάρεις και battery bank..

Link to comment
Share on other sites

Τα χρηματα που ζητανε δεν είναι υπερβολικά;;

Βγαίνει κάπου στα 67€... ούτε πολλά αλλά ούτε και λίγα.

 

Σε camping μπορείς να πάρεις και battery bank..

Σωστό και αυτό. Αλλά είναι πιο βολικό να έχω ένα καπάκι το οποίο κουμπώνει αμέσως στο κινητό μου και τριπλασιάζει την μπαταρία του.

Link to comment
Share on other sites

Θελω να παρω εναν ασυρματο φορτιστη και σκεφτομουν τον καινουριο της samsung για το σ4 ή της νοκια το dt-900. Τους εχει δοκιμασει καποιος; Εσεις ποιον προτεινετε;

Samsung Galaxy S20 FE 5G:)

 

«Οι πιο σκοτεινές γωνιές στην Κόλαση είναι φυλαγμένες για εκείνους που διατηρούν την ουδετερότητά τους σε εποχές ηθικής κρισης». - Dante Alighieri

Link to comment
Share on other sites

Θελω να παρω εναν ασυρματο φορτιστη και σκεφτομουν τον καινουριο της samsung για το σ4 ή της νοκια το dt-900. Τους εχει δοκιμασει καποιος; Εσεις ποιον προτεινετε;

 

Εφόσον είναι καθαρά για μούρη, τον πιο φτηνό που να είναι και όμορφο.

Εγώ πήρα έναν φτηνό κινέζικο που είναι σε μαύρο γυαλιστερό υλικό και κάνει μια χαρά την δουλειά του.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Εφόσον είναι καθαρά για μούρη, τον πιο φτηνό που να είναι και όμορφο.

Εγώ πήρα έναν φτηνό κινέζικο που είναι σε μαύρο γυαλιστερό υλικό και κάνει μια χαρά την δουλειά του.

 

Για στείλε μας λινκ..

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Nexus 4] Αξεσουάρ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...