Jump to content

[Nexus 4] Αξεσουάρ


DoctorM
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πολυ καλη η fusion..απο που?μπορει να καθησει κ αναποδα το κινητο αμα χρειαστει?

 

Ναι άνετα κάθεται καθώς προεξέχει λίγο απο την οθόνη.. Γενικά εκτός απο τα κουμπιά είναι οτι πιο καλοσχεδιασμένο έχω δει σε android συσκευη!(εκτός απο urban armor gear βεβαια:lol:)

Panasonic g500,Siemens C10,Siemens C25, Ericsson t10s, Ericsson τ28s, Nokia 5110, Nokia 5210, Nokia 7110, Nokia 8210,Nokia 5100, Sharp gx20s, Nokia 6681, Nokia 5800, Nokia 6700, Iphone 3gs, Xperia x10 mini pro, Htc desire HD, Nexus s, Gs2, nexus7, Galaxy note 2, Nexus 4 ,Ipad air, Iphone 5s, Iphone 6, iPad Air2, Iphone6s, Iphone7, Mi Mix 2s, Mi 9 T Pro
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ειναι απολυτως συμβατη με το nexus 4?Ενταση up/down,αποδοχή/απόρριψη κλήσεων ?

 

φιλε εγω που τα προτεινα κ τα πηρα..ειμαι πολυ ευχαριστημενος..μια χαρα..δεχονται κανουν κλησεις...ολα κομπλε...!!

 

παρταα με 1000..σε αυτα τα λεφτα καλυτερα δεν θα βρεις..!!

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Πριν απο μερικές σελίδες ο g47 πρότεινε σε παραγγελία απο skinomi να μπουν 2 μπροστινά protector, μην τυχόν και κάτι παει στραβά. Ε λοιπον πήγε...

Μια μικροσκοπική τριχουλα μου χάλασε τη Μόστρα. Να φανταστώ οτι δεν γίνεται κάτι τώρα?

Το σπαστικο είναι οτι έβαλα πρωτα το πίσω για εξάσκηση και μπήκε σωστα.

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ σήμερα το απόγευμα την παρέλαβα. Το μόνο "πρόβλημα" είναι με το power button. Θέλει λίγο παραπάνω πίεση. Του ήχου είναι μια χαρά.

 

Πολύ ωραία θήκη με πολύ καλή ποιότητα κατασκευής.

 

βάλτε μας και μια φωτογραφία την πλάτη του κινητού!

Link to comment
Share on other sites

βάλτε μας και μια φωτογραφία την πλάτη του κινητού!

 

Οριστε :)

10chrs

 

και στο φως φαινονται τα στρασάκια της πλάτης.

Edited by afilopou

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

πολύ όμορφη, την περιμένω και εγώ. μια ερώτηση. Με το όποιο ύψος δίνει στο κινητό, φτιάχνει καθόλου ο ήχος που δεν ακούγεται με το κινητό κάτω?
Link to comment
Share on other sites

πολύ όμορφη, την περιμένω και εγώ. μια ερώτηση. Με το όποιο ύψος δίνει στο κινητό, φτιάχνει καθόλου ο ήχος που δεν ακούγεται με το κινητό κάτω?

Ναι ναι είναι μια χαρά το υψος που δίνει η θήκη, δεν πνίγεται καθόλου ο ήχος...

Panasonic g500,Siemens C10,Siemens C25, Ericsson t10s, Ericsson τ28s, Nokia 5110, Nokia 5210, Nokia 7110, Nokia 8210,Nokia 5100, Sharp gx20s, Nokia 6681, Nokia 5800, Nokia 6700, Iphone 3gs, Xperia x10 mini pro, Htc desire HD, Nexus s, Gs2, nexus7, Galaxy note 2, Nexus 4 ,Ipad air, Iphone 5s, Iphone 6, iPad Air2, Iphone6s, Iphone7, Mi Mix 2s, Mi 9 T Pro
Link to comment
Share on other sites

ψήνομαι και εγώ για την Ringke εν τω μεταξύ κάθε "επιπλέον" παραγγελία είναι μόλις 1.5 δολάριο προσθήκη στα μεταφορικά.. φαντάζομαι θα έχουν πάει τα 11δόλαρα από μεμονωμένες παραγγελίες σύννεφο.. :P
Link to comment
Share on other sites

ψήνομαι και εγώ για την Ringke εν τω μεταξύ κάθε "επιπλέον" παραγγελία είναι μόλις 1.5 δολάριο προσθήκη στα μεταφορικά.. φαντάζομαι θα έχουν πάει τα 11δόλαρα από μεμονωμένες παραγγελίες σύννεφο.. :P

 

Από που την αγοράζουμε παιδιά; παίζει κανένα λινκ;

Πόσο πάει με μεταφορικά; Αν είναι και κανένας άλλος Αθήνα να πάρουμε δύο τρείς.

Link to comment
Share on other sites

Από που την αγοράζουμε παιδιά; παίζει κανένα λινκ;

Πόσο πάει με μεταφορικά; Αν είναι και κανένας άλλος Αθήνα να πάρουμε δύο τρείς.

http://www.ebay.com/itm/Black-Google-Nexus-4-Ringke-Fusion-Premium-Hybrid-Hard-Case-Cover-Eco-Package-/271163370688?pt=PDA_Accessories&hash=item3f2298acc0

 

ενδεικτικά..εγώ είμαι μέσα αν είναι να πάρουμε μαζί 2-3 από Αθήνα..

Link to comment
Share on other sites

http://www.ebay.com/itm/Black-Google-Nexus-4-Ringke-Fusion-Premium-Hybrid-Hard-Case-Cover-Eco-Package-/271163370688?pt=PDA_Accessories&hash=item3f2298acc0

 

ενδεικτικά..εγώ είμαι μέσα αν είναι να πάρουμε μαζί 2-3 από Αθήνα..

 

Εκπληκτικη θηκη.Την απεκτησα σημερα...

Link to comment
Share on other sites

Πριν απο μερικές σελίδες ο g47 πρότεινε σε παραγγελία απο skinomi να μπουν 2 μπροστινά protector, μην τυχόν και κάτι παει στραβά. Ε λοιπον πήγε...

Μια μικροσκοπική τριχουλα μου χάλασε τη Μόστρα. Να φανταστώ οτι δεν γίνεται κάτι τώρα?

Το σπαστικο είναι οτι έβαλα πρωτα το πίσω για εξάσκηση και μπήκε σωστα.

 

Μπορείς να την σηκώσεις προσεκτικά και να αφαιρέσεις την τρίχα με Sellotape. Δεν αφήνει κόλλα. Προσοχη να μην πάρει περισσότερα όταν την σηκώσεις γιατί θα ταλαιπωρηθείς μετά.

Link to comment
Share on other sites

http://www.ebay.com/itm/Black-Google-Nexus-4-Ringke-Fusion-Premium-Hybrid-Hard-Case-Cover-Eco-Package-/271163370688?pt=PDA_Accessories&hash=item3f2298acc0

 

ενδεικτικά..εγώ είμαι μέσα αν είναι να πάρουμε μαζί 2-3 από Αθήνα..

 

Μέσα και εγώ... Αν είναι ενημερώστε με με πμ.

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να την σηκώσεις προσεκτικά και να αφαιρέσεις την τρίχα με Sellotape. Δεν αφήνει κόλλα. Προσοχη να μην πάρει περισσότερα όταν την σηκώσεις γιατί θα ταλαιπωρηθείς μετά.

 

Aν σηκωσει wet application φαινεται πολυ πιο εντονα απο μια τριχα. Και θα παρει και σκονη.

Δε με ακουτε, παρτε δυο. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Aν σηκωσει wet application φαινεται πολυ πιο εντονα απο μια τριχα. Και θα παρει και σκονη.

Δε με ακουτε, παρτε δυο. :lol:

 

wet είναι άλλου παπα ευαγγέλιο... Good luck with that.

Link to comment
Share on other sites

οποιος εχει skinomi..ποια case/bumper εχει? Αγορασα μια θηκη και μου ξεκολλαει τη μεμβρανη. Δε θελω να την ξαναπατησω με αλλη θηκη και ουτε να βγαλω τη skinomi γιατι τη θεωρω τελεια :wacko:
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

συμβατο hands free με track controll buttons υπαρχει;

 

Όχι γιατί δεν είναι η συσκευή μας συμβατή με track control...

Panasonic g500,Siemens C10,Siemens C25, Ericsson t10s, Ericsson τ28s, Nokia 5110, Nokia 5210, Nokia 7110, Nokia 8210,Nokia 5100, Sharp gx20s, Nokia 6681, Nokia 5800, Nokia 6700, Iphone 3gs, Xperia x10 mini pro, Htc desire HD, Nexus s, Gs2, nexus7, Galaxy note 2, Nexus 4 ,Ipad air, Iphone 5s, Iphone 6, iPad Air2, Iphone6s, Iphone7, Mi Mix 2s, Mi 9 T Pro
Link to comment
Share on other sites

συμβατο hands free με track controll buttons υπαρχει;

 

Όχι γιατί δεν είναι η συσκευή μας συμβατή με track control...
Με ένα απλό handsfree με ένα κουμπί, μπορεί να υπάρξει έλεγχος. Στο google play music πχ με μονό κλικ είναι το play/pause και με διπλό το next track. Στο poweramp που χρησιμοποιώ αναγνωρίζει και τριπλό κλικ που είναι το previous track. Με παρατεταμένο κλικ σταματάει η μουσική και ανοίγει το google now.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Nexus 4] Αξεσουάρ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...