Jump to content

Euro 2004: Θα κατακτήσει η Ελλάδα το Euro;


Bayern7
 Κοινοποίηση

Θα το σηκώσουμε;  

159 members have voted

  1. 1. Θα το σηκώσουμε;

    • Ναι
      140
    • Όχι
      11
    • ΔΞ/ΔΑ
      8


Recommended Posts

ΣΗΚΩΣΕ ΤΟ,ΤΟ Γ*ΜΗΜΕΝΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩΩΩΩΩΩ!!!! :D

 

ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΙΚΟ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΑΡΤΥ ΜΕ ΤΟΝ ΦΙ..ΜΕ ΤΟΝ ΦΙΓΚΟ ΤΟΝ ΠΕΛΑΤΗ!!! :up:

 

Φέρτε μας την κούπα παλικάρια της Ελλάδας!!!!Γράφουμε Ιστορία πάρτε το χαμπάρι,ότι κι αν γίνει την Κυριακή όλοι στο αεροδρόμιο να ρίξουμε τα τείχη για τους νέους ήρως της Ελλαδάρας μας!!!! :!: :D :up:

 

υ.γ. Βαγγέλη στα λεγα,6.50 έδινε το 1-0!!!! :wacko: :p

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 281
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

 

Βέβαια υπάρχει και η αντίθετη άποψη, αυτή των Ισπανών της "As" η οποία, αν και στην πρώτη σελίδα της αναφέρει ότι "Κάηκε η Τροία", εσωτερικά αναφέρει ότι: "Αντίο Ποδόσφαιρο. Πόνος για το Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα. Κρίμα για το άθλημα, αφού μια Ελλάδα, η οποία δεν έκανε απολύτως τίποτα, πήρε την πρόκριση στο πρώτο ημίχρονο της παράτασης".

 

 

Τα 15 λεπτα της παράτασης στα οποια δεν θα πω τώρα τι τους κάναμε για λόγους σεμνότητας δεν τα είδαν αυτοί;

 

Το πως τους κρατήσαμε τα 90 λεπτά κανονικού παιχνιδιού χωρίς να φάμε γκόλ ενώ σε όλα τα άλλα τους παιχνίδια είχανε σκοράρει δεν το είδαν αυτοί?

 

Αλλά οοοοοοοοοοοοοοοοοόχι, τους τσούζει το 1-1 που τους άφησε απέξω και μας θάβουν, καλά να πάθουν ;)

Link to comment
Share on other sites

http://www.zortal.gr/images/articles/uploads/mitsotakis.jpg

 

Εύχομαι στην ομάδα της Πορτογαλίας

κάθε επιτυχία στον αγώνα της

με την Ελληνική ομάδα ...

 

Μιας και έπιασε στην αρχή....

Namaste!
Link to comment
Share on other sites

Μετα τον αγωνα με τους Ρωσους κατηγορηθηκα για φανατισμο!

 

Πηρα και ποντο κι ολας για αναρμοστες εκφρασεις και συμπεριφορα! Για φανατισμο για την Ελλαδαρα μας, για φανατισμο με την Εθνικη μας ομαδα! Κοντευα να τρελαθω!

Με απειλουσαν κι ολας... Προσεξε γιατι θα βρεις... μου ελεγαν...

 

Και σας ρωταω τωρα! Ολοι εδω περα που βριζουν με τα χιλια και λενε ο,τι θελουν (και καλα κανετε αδελφια)... για τσεχους, πορτογαλους, ισπανους, γαλλους ειναι φανατισμενοι; Ολοι εδω θα δεχτουν ποντο; Ολοι αυτοι θα "βρουν" καπου;

 

Αντε γεια σας! Ειμαι Ελληνας, ζω στη Γερμανια, Κλαιω οταν ακουω την Εθνικο Υμνο, Δε σηκωνω μυγα στο σπαθι μου (με τη τρομερη κοψη) και ΝΑΙ, ειμαι φανατισμενος με την Εθνικη Ελλαδος!

Αντε γεια σας! Φευγω! Τη κανω για Λισαβωνα και εσεις μεινετε εδω να μοιραζετε ποντους για φανατισμο επειδη ειπα τους ρωσους γκομενες και γουρουνια για το αντιαθλητικο τους παιχνιδι! Μη ξεχασετε να δωσετε και ποντους για αυτα:

 

1)Elladara s agapw....elladara g*ma tous to mo*ni ths manas tous ,

2) EINAI BARIA BARIA H PO*TSA TOU TSOLIA!

3) ''ΚΑΠΟΙΑ ΖΩΑ ΔΕΝ ΜΕ ΠΙΣΤΕΥΑΝΕ,ΚΑΠΟΙΑ ΖΩΑ ΔΕΝ ΜΕ ΠΙΣΤΕΥΑΝΕ

ΤΩΡΑ ΘΑ ΜΕ ΠΙΣΤΕΨΟΥΝΕ,ΕΥΤΥΧΩΣ ΚΑΙ ΤΑ Ζ Ω Α''

4) ΕΧΟΥΜΕ ΜΠΥΡΕΣ

ΕΧΟΥΜΕ ΟΥΖΑ

ΦΕΡΤΕ ΜΑΣ ΤΣΕΧΕΣ

ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΑΡΤΟΥΖΑΑΑΑΑ!!!!!!!

 

Πειτε τα αδελφια! Σκυστε τους! Γ@μηστε τους! Αγνοηστε τους!

Don't ask, what your country can do for you!

Ask what you, can do for your country!

Link to comment
Share on other sites

Εδώ που φτάσαμε όλα είναι πιθανά. Κερδίσαμε μια φορά τους πορτογάλους γιατί όχι και δεύτερη? Τα παιδία έχουν αποδείξει ότι είναι παλικαριά…μας έμαθε όλη η Ευρώπη….όλος ο κόσμος …..μέχρι και στην Ταϊλάνδη για την ΕΛΛΑΔΑΡΑ μιλάνε. Οπότε ΝΑΙ θα το σηκώσουμε εύκολα η δύσκολα.:)
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος stelios nikaia ( 2 Ιούλ. 2004 , 13:25)

 

Εχθές, η ΕΤ1, θα έκανε τηλεθέαση 175% !!!!!!

 

Μπα, όλοι είδαν τηλεόραση σε καφετέριες. Στο σπίτι έμειναν οι υπόλοιποι που θα είδαν και άσχετα προγράμματα.

http://skopia.digitalrice.com/ads/myphone-skopia.jpg

Ελληνικός στρατός και στρατιωτική θητεία - http://www.ellinikos-stratos.com/

 

 

Collecting coins - http://www.fleur-de-coin.com/

Link to comment
Share on other sites

ΕΝΑ ΣΧΟΛΙΟ ΕΧΟ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΟΝΟ ΛΟΙΠΟΝ............

 

ΣΗΚΩΣΕ ΤΟ, ΤΟ ΓΑΜ...Ο ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ

 

ΕΛΛΑΔΑ ΟΛΕΕΕΕ

ΟΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

ΟΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

ΟΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

ΟΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

erwtas me ta aytokinhta
Link to comment
Share on other sites

Guest stelios nikaia
Άσχετα πράγματα;!!! Και τι βλέπανε δηλαδή; Το τηλεφώς, με τη γριά που τσιρίζει;;; Οοοοοοοοοοοοο!!!! ΟΛΟΙ ΕΤ1 ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ για να φωνάξουμε όλοι : ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΛ!!
Link to comment
Share on other sites

Φυσικά και θα το κατακτήσουμε!!! Φτάσαμε εδώ και θα φοβηθούμε τους Πορτογάλους; ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΧΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ !!!!!!!!!!!!!!!
Επισκεφθείτε το site μου για τις αστικές συγκοινωνίες της Αθήνας: http://www.leoforeia.gr/
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, μήπως μπορούμε να βρούμε τη ραδιοφωνική μετάδοση του γκολ από την έρα σπορ; :) Του χελάκη την ακούσαμε!
Ότι αρχίζει, πάντα πρέπει να τελειώνει. Είναι φυσικός νόμος...:yinyang:
Link to comment
Share on other sites

ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΤΡΕΛΑΑΑΑ!!!!!!! :wacko:

Έχω πάθει την πλάκα μου! Δυσκολεύομαι να το κατανοήσω, αλλά όπως μου λένε οι άλλοι είναι αλήθεια!!!!

Η ΕΛΛΑΔΑΡΑ ΣΤΟΝ ΤΕΛΙΚΟ!!!! :cool:

 

ΕΛΛΑΔΑΡΑ ΕΙΣΑΙ ΜΙΑ, ΦΕΡΤΕ ΤΗΝ, ΦΕΡΤΕ ΤΗΝ ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ

ΣΗΚΩΣΕ ΤΟ, ΤΟ ΚΥΠΕΛΛΑΚΙ, ΝΑ Κ@ΒΛΩ-ΝΑ Κ@ΒΛΩΣΟΥΜΕ ΛΙΓΑΚΙ

 

ΥΓ. Για γούρι και όπως έχω κάνει από την αρχή του τουρνουά θα είμαι απαισιόδοξος.... :p

seventh_heaven

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

Link to comment
Share on other sites

Τι φτασαμε εως εδω και δεν θα ερθει το κυπελο στην Ελλαδα,θα το φερουν σιγουρα.Και ελπιζω να περασει και απο Θεσ/νικη.

Παντως τι ματς ηταν και αυτο στα καρφια καθομουνα

Link to comment
Share on other sites

Αν εγινε τετοιο πανηγυρι χθες, δεν θελω να σκεφτω τι θα γινει την Κυριακη το βραδυ, οταν ο Ζαγορακης και η παρεα του, θα σηκωσουν ψηλα την κουπα, στον ουρανο της Πορτογαλιας, στελνοντας τους...πελατες μας για τσαι!!!! :P :P :P :P
Link to comment
Share on other sites

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έκλαιγα χτες, δεν το πίστευα, δεν το πίστευα.. η χαρά είναι ανείπωτη, φοβερή, εκπληκτική. Τους τρελάναμε όλους, τα φέραμε όλα ανάποδα, τα κάναμε όλα τούμπα!

Απίστευτο, ρε παιδιά ξυπνήστε με, είναι η Ελλάδα στον τελικό του Euro 2004;;

 

Έρχεται η ***τσα η μεγάλη, Πορτογάλοι, Πορτογάαααλοι!

 

Βλέπω κλαμμένες κοπέλες και δεν είναι Ελληνίδες, βλέπω σκυμμένα κεφάλια και δεν είναι από Έλληνες!

Ο Θεός της Ελλάδας δεν θα αφήσει να χάσουμε το κύπελλο, όχι..

Κλάψαμε με στίχους που γραφτήκαν για τις πτώσεις των όμορφων, ανέγγιχτων, απόμακρων ονείρων...

Current User of: Samsung Omnia II

Previous User of: Siemens C11, Siemens S6, Nokia 3210, Ericsson T28s, Ericsson T29s, Sony Ericsson T68i, Sony Ericsson T610, Sony Ericsson P800, Qtek 8310

Link to comment
Share on other sites

"Μισό" γκόλ πιστεύω να φτάνει την Κυριακή, διοτι πρέπει να φερώμαστε καλά, ευγενικά στους πελάτες. Εξ'άλλου, αυτό ειναι η αρχή. Σε δύο χρόνια, κάπου θα συναντήσουμε και πάλι τους αγαπημένους μας πελάτες. Σε κάποιο Μουντιάλ προφανώς. Εκεί θα τους αντιμετωπίσουμε εκ νέου με ευγένεια και προσφέρωντάς τους ξανά... γεναιόψυχα, τα δώρα μας.
Link to comment
Share on other sites

sigxaritiria se olous tous pektes kai ston proponiti.poli kales emfanisis an kai ipirksan simadia adinamias kapoies stigmes xtes eidika meta to 80.

elpizo na exei sunexia i epitixia kai makria apo dixonia , esostrefia kai apo alofrosini.

prepei na sinexisoyme tis kales emfanisis.

sigxaritiria kai pali se oloys.

χρηστης:9210i,3650,GD87,8310,3510i,

P800

παλαιοτερα : 768,V50,Τ28S,T68,7650

Link to comment
Share on other sites

ένα μεγάλο μείον είναι ότι θα λείπει ο σκύλος Καραγκούνης ... η "πλάκα" είναι ότι με τις 4 κάρτες του είναι ο ρέκορντμαν σε παγκόσμια-ευρωπαϊκή διοργάνωση :!:
Link to comment
Share on other sites

ότι είμαστε της τελευταίας στιγμής το ξέραμε , αλλά και στο EURO; :p :D

 

είμαι σε μια υπερένταση σαν να θέλω να πανηγυρίζω όλη μέρα :happy:

 

πάντως γουρλού η φάνη πάλλη-πετραλιά ε; :D

 

ας σκεφτούμε και κανά σύνθημα για ζέσταμα :rolleyes:

 

πάμε όλοι πορτογαλλία

θέλω να γυρήσω με την ιστορία :p

Link to comment
Share on other sites

o theos extes eixe kataskhnwsei sthn estia tou nikopolidh.

kalh h omada h tsexia kai h gallia den lew,alla mh milas re georgiou kai oi alloi pou kserete eidate me th lyssa paizei h ellada,h ksexnas oti tou ellhna prepei na tou peis nyn yperpantwn o agwn gia na anatrepsei ola ta prognwstika?

akouga 5 to prwi wra elladas sporfm kai legane gia to georgiou to karagiozh ntroph tou se afton kai aftous pou ton plhrwnoun,ton palio blaka.

alitheia thelw na dw mhtsikwsta na satyrizei georgiou.

kai pali ellas me tropo tous pelates giati de tha mas ksanaerthoun.

ALLH FASH E NA ORGANWNEIS OLYMPIAKOUS KAI NA PROERXESAI APO MIA TETOIA DIORGANWSH DAFNOSTEFANWMENOS.ALLA KOLPA.EVRWPAIKA.

KRATATE DYNAMEIS NA GLENTHSOUME TA METALLEIA TWN OLYMPIAKWN.

alitheia teleiwse h apergia twn podosfairistwn?

kala egglezoi tha erthei kai esas h seira sas tha dokimasete kai eseis ti esti fistiki.

ANTE ELLHNES

ZHTW TO ELLHNIKO ETHNOS TO POLIDOKSASMENO KAI POLITIMIMENO.TO DAFNOSTEFANWMENO

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...