Jump to content

Lord of the Rings - Hobbit Movies


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Tόσο χάλια; Αφού τα περισσότερα είναι πραγματικά σε υψηλή ανάλυση. Μήπως είχε κάποια βλάβη; Γιατί αλλιώς είναι απάτη του κόσμου. Μήπως ήσουν ο μόνος όμως που το είδε έτσι; :p :p

 

Η αλήθεια είναι ότι είμαι λίγο μυγιάγγιχτη και έχω καλομάθει στο σπίτι με τα BRRips. Δεν ρώτησα τους υπόλοιπους στην αίθουσα πώς τους φάνηκε αλλά κι ο άντρας που με συνόδευε είπε ότι δεν τον ικανοποίησε η εικόνα.

Ίσως να είχα κι εγώ υπερβολικές απαιτήσεις επειδή ακριβώς ήταν το Hobbit.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 78
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Η αλήθεια είναι ότι είμαι λίγο μυγιάγγιχτη και έχω καλομάθει στο σπίτι με τα BRRips. Δεν ρώτησα τους υπόλοιπους στην αίθουσα πώς τους φάνηκε αλλά κι ο άντρας που με συνόδευε είπε ότι δεν τον ικανοποίησε η εικόνα.

Ίσως να είχα κι εγώ υπερβολικές απαιτήσεις επειδή ακριβώς ήταν το Hobbit.

Αφού έχεις καλομαθει (μια χαρά σε βρίσκω) πώς δεχτηκες καταρχήν να δεις τέτοια ταινιαρα με τόσα εφέ σε μη 3D;

Προσωπικά, τα 2 τελευταία Hobbit δεν τα είδα ούτε καν στο απλό 3D, αλλά στο HFR που είναι ακόμα καλύτερο.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Αφού έχεις καλομαθει (μια χαρά σε βρίσκω) πώς δεχτηκες καταρχήν να δεις τέτοια ταινιαρα με τόσα εφέ σε μη 3D;

Προσωπικά, τα 2 τελευταία Hobbit δεν τα είδα ούτε καν στο απλό 3D, αλλά στο HFR που είναι ακόμα καλύτερο.

 

Δεν έχω δει ποτέ 3D κι έχω ακούσει ότι μπορεί να ζαλιστείς, να θες λίγη ώρα να το συνηθίσεις και είπα να μην το ρισκάρω να χάσω την αρχή της ταινίας. :p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω δει ποτέ 3D κι έχω ακούσει ότι μπορεί να ζαλιστείς, να θες λίγη ώρα να το συνηθίσεις και είπα να μην το ρισκάρω να χάσω την αρχή της ταινίας. :p

Ισχύει ότι τις πρώτες φορές μπορεί λίγο τα μάτια σου να κουραστούν, αλλά συνηθίζεις μετά.

Άλλωστε η εμπειρία μιας καλής 3D ταινίας είναι μοναδική!

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...