Jump to content

Google Nexus 4 (by LG)


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μπορεις να μου θυμησεις την εφαρμογη που μπορεις να ρυθμισεις ποτε θα ανοιγοκλεινει 3g-wifi kai αλλα? Edited by gfilip
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 9,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Μπορεις να μου θυμησεις την εφαρμογη που μπορεις να ρυθμισεις ποτε θα ανοιγοκλεινει 3g-wifi kai αλλα?

 

Εγώ χρησιμοποιώ το MyProfiles

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω και τους δυο.Προτιμησα το tasker τελικα.Μπορει καποιος να μου πει,πως μπορω να βγαλω το εικονιδιο του απο το notification center? Edited by gfilip
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα νεος και εγω με τη συσκευη και μια ερωτηση.το google now πως δουλευει?γιατι μου βγαζει ακυρο για την χωρα μας

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα νεος και εγω με τη συσκευη και μια ερωτηση.το google now πως δουλευει?γιατι μου βγαζει ακυρο για την χωρα μας

 

Πρέπει να γυρίσεις την γλώσσα του τηλεφώνου στα αγγλικά και μετά να μπεις στην εφαρμογή

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να γυρίσεις την γλώσσα του τηλεφώνου στα αγγλικά και μετά να μπεις στην εφαρμογή

 

σ'ευχαρηστω πολυ!!!

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

3 μήνες με το κινητό και να αναφέρω κάποια προβλήματα.

1: Ξαφνικός θάνατος, σβήνει και ανοίγει μόνο άμα έχω το κουμπί 10 δευτερόλεπτα πατημένο. Αυτό το επαθα 2-3 φορές.

2: Παταω το κουμπί να ξεκλειδωσω την οθόνη και δεν ανοιγη. Λέω μήπως δεν το πάτησα καλά;; Δεν το διαπίστωσα ακόμα.

3: Το βάζω να φωρτησει ενώ είναι 20% και σε 5 λεπτά δείχνει 100% και χτυπάει και η ειδοποίηση ότι φορτησε. Βγάζω το καλώδιο δείχνει φωρτισμένο. Το κουμπί ξανά για 10 δευτερολεπτα και επανέρχεται. Αυτό το έπαθε 2 φορές.

4: Βάζω το καλώδιο να φωρτησει και δεν φορτηζει. Το βγάζω το βάζω και φορτίζει.

Αυτό το έπαθε 3 φορές.

5: Όταν μεταφέρω αρχεία απο το λάπτοπ στο κινητό με USB όπως πχ ταινία εκείνη την στιγμή το κινητό είναι αργό κολλάει δεν είναι και οτι καλύτερο να ασχολεισε μαζί του εκείνη την στιγμή. Αυτό το κάνει πάντα.

Vw CC 1.8TSI K04.. :D
Link to comment
Share on other sites

3 μήνες με το κινητό και να αναφέρω κάποια προβλήματα.

1: Ξαφνικός θάνατος, σβήνει και ανοίγει μόνο άμα έχω το κουμπί 10 δευτερόλεπτα πατημένο. Αυτό το επαθα 2-3 φορές.

2: Παταω το κουμπί να ξεκλειδωσω την οθόνη και δεν ανοιγη. Λέω μήπως δεν το πάτησα καλά;; Δεν το διαπίστωσα ακόμα.

3: Το βάζω να φωρτησει ενώ είναι 20% και σε 5 λεπτά δείχνει 100% και χτυπάει και η ειδοποίηση ότι φορτησε. Βγάζω το καλώδιο δείχνει φωρτισμένο. Το κουμπί ξανά για 10 δευτερολεπτα και επανέρχεται. Αυτό το έπαθε 2 φορές.

4: Βάζω το καλώδιο να φωρτησει και δεν φορτηζει. Το βγάζω το βάζω και φορτίζει.

Αυτό το έπαθε 3 φορές.

5: Όταν μεταφέρω αρχεία απο το λάπτοπ στο κινητό με USB όπως πχ ταινία εκείνη την στιγμή το κινητό είναι αργό κολλάει δεν είναι και οτι καλύτερο να ασχολεισε μαζί του εκείνη την στιγμή. Αυτό το κάνει πάντα.

 

Μήπως κάποια στιγμή από αυτούς τους τρεις μήνες το φούνταρες στη θάλασσα?

Γιατί αν όχι, μου φαίνεται περίεργο που αυτή τη στιγμή τα μοιράζεσαι αυτά μ εμάς και όχι με την αντιπροσωπεία της LG

Link to comment
Share on other sites

Μήπως κάποια στιγμή από αυτούς τους τρεις μήνες το φούνταρες στη θάλασσα?

Γιατί αν όχι, μου φαίνεται περίεργο που αυτή τη στιγμή τα μοιράζεσαι αυτά μ εμάς και όχι με την αντιπροσωπεία της LG

 

Αμα ήμουν Ελλάδα από όπου και το αγορασα θα τους το πήγαινα.. Δεν πήγα θάλασσα 3 μήνες Γερμανία μόνο κρύο... :)

Πάνω κάτω παρόμοια θέματα είχαν και άλλοι εδώ μέσα.. Σαν κινητό είναι καλό πιστεύω με την αναβάθμιση που υα βγει να διωρθοθουν αρκετά θέματα.

Vw CC 1.8TSI K04.. :D
Link to comment
Share on other sites

3 μήνες με το κινητό και να αναφέρω κάποια προβλήματα.

1: Ξαφνικός θάνατος, σβήνει και ανοίγει μόνο άμα έχω το κουμπί 10 δευτερόλεπτα πατημένο. Αυτό το επαθα 2-3 φορές.

2: Παταω το κουμπί να ξεκλειδωσω την οθόνη και δεν ανοιγη. Λέω μήπως δεν το πάτησα καλά;; Δεν το διαπίστωσα ακόμα.

3: Το βάζω να φωρτησει ενώ είναι 20% και σε 5 λεπτά δείχνει 100% και χτυπάει και η ειδοποίηση ότι φορτησε. Βγάζω το καλώδιο δείχνει φωρτισμένο. Το κουμπί ξανά για 10 δευτερολεπτα και επανέρχεται. Αυτό το έπαθε 2 φορές.

4: Βάζω το καλώδιο να φωρτησει και δεν φορτηζει. Το βγάζω το βάζω και φορτίζει.

Αυτό το έπαθε 3 φορές.

5: Όταν μεταφέρω αρχεία απο το λάπτοπ στο κινητό με USB όπως πχ ταινία εκείνη την στιγμή το κινητό είναι αργό κολλάει δεν είναι και οτι καλύτερο να ασχολεισε μαζί του εκείνη την στιγμή. Αυτό το κάνει πάντα.

 

1. Ένα κόλλημα μέχρι τώρα οπου το έσβησα με hard off (10 sec πατημένο όπως λες)

2. Ποτέ

3. Ποτέ, αλλα μπορείς να σβήσεις τα στατιστικά της μπαταρίας μπας και στρώσει

4. Ποτέ

5. Δεν το έχω δοκιμάσει τα μεταφέρω πάντα wireless.

 

Γενικά ακούγεται να έχεις ενα θεματάκι ισως στο σύστημα φόρτισης; Να το ψάξεις πριν λήξει η εγγυηση σου.

Link to comment
Share on other sites

1. Ένα κόλλημα μέχρι τώρα οπου το έσβησα με hard off (10 sec πατημένο όπως λες)

2. Ποτέ

3. Ποτέ, αλλα μπορείς να σβήσεις τα στατιστικά της μπαταρίας μπας και στρώσει

4. Ποτέ

5. Δεν το έχω δοκιμάσει τα μεταφέρω πάντα wireless.

 

Γενικά ακούγεται να έχεις ενα θεματάκι ισως στο σύστημα φόρτισης; Να το ψάξεις πριν λήξει η εγγυηση σου.

 

Χρεισημοποιω έναν φορτιστή από sgs2 λόγο του ότι έχει μακρί καλώδιο. Μπορεί να είναι και ο φιρτιστεις. Όλο στην μπριζα τον έχω. Το πείρα από Ελλάδα το κινητό. Μπορώ να το πάω εδώ στην LG με την απόδειξη από την Ελλάδα;

Vw CC 1.8TSI K04.. :D
Link to comment
Share on other sites

3. Ποτέ, αλλα μπορείς να σβήσεις τα στατιστικά της μπαταρίας μπας και στρώσει

 

ειναι ευκολο να μου πειτε πως σβηνουμε τα στατιστικα της μπαταριας;

Link to comment
Share on other sites

ειναι ευκολο να μου πειτε πως σβηνουμε τα στατιστικα της μπαταριας;

 

Μέσα απο recovery κάνε wipe battery stats

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

ειναι ευκολο να μου πειτε πως σβηνουμε τα στατιστικα της μπαταριας;

 

Δε χρειάζεται να κάνεις τίποτα σχετικό με battery stats.placebo effect είναι καθαρά.Έτσι και αλλιώς σε κάθε πλήρη φόρτιση, όταν πάει στο εκατό τοις εκατό ή μπαταρία, σβήνονται Μόνα τους.Και σε κάθε reboot επίσης.

Link to comment
Share on other sites

τα στατιστικα καλο ειναι να τα σβηνουμε μετα απο φλασαρισμα νεας ρομ,αλλα και παλι οχι απαραιτητο
Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

Με αναζήτηση δε βρήκα κάτι σχετικό, οπότε το αναφέρω εδώ:

 

Nexus 4 αγορασμένο στη Γερμανία από Google Play και παρατηρώ τα εξής:

  • Όταν καλέσω κάποιον αριθμό που είναι κατειλημμένος (φυσικά χωρίς voice mail ή call waiting), τότε το κινητό τερματίζει άμεσα την κλήση χωρίς να ακουστεί σήμα κατειλημμένου ή κάτι άλλο. Η μόνη οπτική ένδειξη είναι "Η ΚΛΗΣΗ ΤΕΡΜΑΤΙΣΤΗΚΕ".
  • Όταν καλέσω κάποιο μη έκγυρο αριθμό, εμφανίζεται πάλι άμεσα η ένδειξη "Η ΚΛΗΣΗ ΤΕΡΜΑΤΙΣΤΗΚΕ" χωρίς άλλη ηχητική ή οπτική ένδειξη.
  • Όπως μου ανέφεραν, όταν κληθεί κατειλημμένος αριθμός με call waiting, τότε δεν εμφανίζει ένδειξη ότι η κλήση είναι σε αναμονή, απλά καλεί.

Τα ίδια συμβαίνουν και σε άλλες συσκευές Nexus 4 γνωστών που δοκίμασα, όλες από Γερμανία όμως. Δεδομένου ότι οποιοδήποτε άλλο κινητό έχω χρησιμοποιήσει εμφάνιζε κατάλληλη ένδειξη σε καθεμιά από τις παραπάνω περιπτώσεις, μου φάνηκε πολύ περίεργο. Υποψιάστηκα ότι μπορεί να έχει να κάνει με το τηλεφωνικό σήμα στην Ελλάδα. Έτσι δοκίμασα κλήση σε μη έγκυρο αριθμό της Αγγλίας και ... εμφανίστηκε πράγματι η ένδειξη "ΜΗ ΕΓΚΥΡΟΣ ΑΡΙΘΜΟΣ"! Υποθέτω, χωρίς να το έχω δοκιμάσει ακόμη, ότι και οι υπόλοιπες παραπάνω λειτουργίες θα είναι εντάξει σε δίκτυα της Αγγλίας, ενώ δε λειτουργεί σωστά στα Ελληνικά δίκτυα. Σε έγγραφο της ETSI είδα ότι πράγματι το Αγγλικό π.χ. busy signal είναι λίγο διαφορετικό από το Ελληνικό, όχι σε συχνότητες αλλά στη διάρκεια του ήχου και της παύσης (0,30'' στην Ελλάδα, 0,375'' στην Αγγλία). Ίσως να παίζει αυτό ρόλο?

 

Όλα τα nexus 4 έχουν την ίδια συμπεριφορά στην Ελλάδα; Υπάρχει ίσως firmware της LG με το οποίο λειοτυργεί σωστά; Μέσω αντιπροσωπείας δεν έχω βρει άκρη ακόμη. Γνωρίζετε κάτι;

http://briefcase.pathfinder.gr/download/petros_pf/15778/181976/0/Petran.gif

Nokia Series 60 forum moderator (Ret.)

Link to comment
Share on other sites

Χρεισημοποιω έναν φορτιστή από sgs2 λόγο του ότι έχει μακρί καλώδιο. Μπορεί να είναι και ο φιρτιστεις. Όλο στην μπριζα τον έχω. Το πείρα από Ελλάδα το κινητό. Μπορώ να το πάω εδώ στην LG με την απόδειξη από την Ελλάδα;

 

Πρέπει να ρωτήσεις την LG Γερμανίας αν το δέχεται. Στη Σουηδία που μένω δέχονται μόνο το κινητό αν είναι αγορασμένο από σκανδιναβική χώρα. Στην Ελλάδα έχουν αλλη πολιτική, Ελλάδα και playstore. Δηλαδή πανευρωπαϊκή εγγύηση δεν έχει το κινητό απ' ότι φαίνεται. Μεγάλο φάουλ της LG.

Link to comment
Share on other sites

Με αναζήτηση δε βρήκα κάτι σχετικό, οπότε το αναφέρω εδώ:

 

Nexus 4 αγορασμένο στη Γερμανία από Google Play και παρατηρώ τα εξής:

  • Όταν καλέσω κάποιον αριθμό που είναι κατειλημμένος (φυσικά χωρίς voice mail ή call waiting), τότε το κινητό τερματίζει άμεσα την κλήση χωρίς να ακουστεί σήμα κατειλημμένου ή κάτι άλλο. Η μόνη οπτική ένδειξη είναι "Η ΚΛΗΣΗ ΤΕΡΜΑΤΙΣΤΗΚΕ".
  • Όταν καλέσω κάποιο μη έκγυρο αριθμό, εμφανίζεται πάλι άμεσα η ένδειξη "Η ΚΛΗΣΗ ΤΕΡΜΑΤΙΣΤΗΚΕ" χωρίς άλλη ηχητική ή οπτική ένδειξη.
  • Όπως μου ανέφεραν, όταν κληθεί κατειλημμένος αριθμός με call waiting, τότε δεν εμφανίζει ένδειξη ότι η κλήση είναι σε αναμονή, απλά καλεί.

Τα ίδια συμβαίνουν και σε άλλες συσκευές Nexus 4 γνωστών που δοκίμασα, όλες από Γερμανία όμως. Δεδομένου ότι οποιοδήποτε άλλο κινητό έχω χρησιμοποιήσει εμφάνιζε κατάλληλη ένδειξη σε καθεμιά από τις παραπάνω περιπτώσεις, μου φάνηκε πολύ περίεργο. Υποψιάστηκα ότι μπορεί να έχει να κάνει με το τηλεφωνικό σήμα στην Ελλάδα. Έτσι δοκίμασα κλήση σε μη έγκυρο αριθμό της Αγγλίας και ... εμφανίστηκε πράγματι η ένδειξη "ΜΗ ΕΓΚΥΡΟΣ ΑΡΙΘΜΟΣ"! Υποθέτω, χωρίς να το έχω δοκιμάσει ακόμη, ότι και οι υπόλοιπες παραπάνω λειτουργίες θα είναι εντάξει σε δίκτυα της Αγγλίας, ενώ δε λειτουργεί σωστά στα Ελληνικά δίκτυα. Σε έγγραφο της ETSI είδα ότι πράγματι το Αγγλικό π.χ. busy signal είναι λίγο διαφορετικό από το Ελληνικό, όχι σε συχνότητες αλλά στη διάρκεια του ήχου και της παύσης (0,30'' στην Ελλάδα, 0,375'' στην Αγγλία). Ίσως να παίζει αυτό ρόλο?

 

Όλα τα nexus 4 έχουν την ίδια συμπεριφορά στην Ελλάδα; Υπάρχει ίσως firmware της LG με το οποίο λειοτυργεί σωστά; Μέσω αντιπροσωπείας δεν έχω βρει άκρη ακόμη. Γνωρίζετε κάτι;

 

Πολύ σωστές παρατηρήσεις και στο δικό μου αγορασμένο από play store Αγγλίας τα ίδια ακριβώς κάνει

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Με αναζήτηση δε βρήκα κάτι σχετικό, οπότε το αναφέρω εδώ:

 

Nexus 4 αγορασμένο στη Γερμανία από Google Play και παρατηρώ τα εξής:

  • Όταν καλέσω κάποιον αριθμό που είναι κατειλημμένος (φυσικά χωρίς voice mail ή call waiting), τότε το κινητό τερματίζει άμεσα την κλήση χωρίς να ακουστεί σήμα κατειλημμένου ή κάτι άλλο. Η μόνη οπτική ένδειξη είναι "Η ΚΛΗΣΗ ΤΕΡΜΑΤΙΣΤΗΚΕ".
  • Όταν καλέσω κάποιο μη έκγυρο αριθμό, εμφανίζεται πάλι άμεσα η ένδειξη "Η ΚΛΗΣΗ ΤΕΡΜΑΤΙΣΤΗΚΕ" χωρίς άλλη ηχητική ή οπτική ένδειξη.
  • Όπως μου ανέφεραν, όταν κληθεί κατειλημμένος αριθμός με call waiting, τότε δεν εμφανίζει ένδειξη ότι η κλήση είναι σε αναμονή, απλά καλεί.

Τα ίδια συμβαίνουν και σε άλλες συσκευές Nexus 4 γνωστών που δοκίμασα, όλες από Γερμανία όμως. Δεδομένου ότι οποιοδήποτε άλλο κινητό έχω χρησιμοποιήσει εμφάνιζε κατάλληλη ένδειξη σε καθεμιά από τις παραπάνω περιπτώσεις, μου φάνηκε πολύ περίεργο. Υποψιάστηκα ότι μπορεί να έχει να κάνει με το τηλεφωνικό σήμα στην Ελλάδα. Έτσι δοκίμασα κλήση σε μη έγκυρο αριθμό της Αγγλίας και ... εμφανίστηκε πράγματι η ένδειξη "ΜΗ ΕΓΚΥΡΟΣ ΑΡΙΘΜΟΣ"! Υποθέτω, χωρίς να το έχω δοκιμάσει ακόμη, ότι και οι υπόλοιπες παραπάνω λειτουργίες θα είναι εντάξει σε δίκτυα της Αγγλίας, ενώ δε λειτουργεί σωστά στα Ελληνικά δίκτυα. Σε έγγραφο της ETSI είδα ότι πράγματι το Αγγλικό π.χ. busy signal είναι λίγο διαφορετικό από το Ελληνικό, όχι σε συχνότητες αλλά στη διάρκεια του ήχου και της παύσης (0,30'' στην Ελλάδα, 0,375'' στην Αγγλία). Ίσως να παίζει αυτό ρόλο?

 

Όλα τα nexus 4 έχουν την ίδια συμπεριφορά στην Ελλάδα; Υπάρχει ίσως firmware της LG με το οποίο λειοτυργεί σωστά; Μέσω αντιπροσωπείας δεν έχω βρει άκρη ακόμη. Γνωρίζετε κάτι;

 

Αγορασμένο από play store Γερμανίας, δεν έχω κανένα απολύτως πρόβλημα από αυτά. Δίνει κανονικά και σωστά τα σήματα.

OnePlus 5 | Galaxy nexus i9250 maguro

OOS | DU 11.2

Kernel : Flash 1.27 | stock

Root MagiskSU

Recovery : Twrp 3.2.0.0 | Twrp 3.2.0.0

Link to comment
Share on other sites

Πολύ σωστές παρατηρήσεις και στο δικό μου αγορασμένο από play store Αγγλίας τα ίδια ακριβώς κάνει

 

Ξέρουμε εάν τα αγορασμένα από Ελλάδα (π.χ. μέσω του γνωστού παρόχου) λειτουργούν σωστά όμως;

Θα μπορούσε να μας πει κάποιος που έχει τέτοιο;

Π.χ. καλέστε το 2100000 να δείτε εάν βγάζει ένδιεξη "ΜΗ ΕΓΚΥΡΟΣ ΑΡΙΘΜΟΣ" ή απλά "Η ΚΛΗΣΗ ΤΕΡΜΑΤΙΣΤΗΚΕ".

http://briefcase.pathfinder.gr/download/petros_pf/15778/181976/0/Petran.gif

Nokia Series 60 forum moderator (Ret.)

Link to comment
Share on other sites

Ξέρουμε εάν τα αγορασμένα από Ελλάδα (π.χ. μέσω του γνωστού παρόχου) λειτουργούν σωστά όμως;

Θα μπορούσε να μας πει κάποιος που έχει τέτοιο;

Π.χ. καλέστε το 2100000 να δείτε εάν βγάζει ένδιεξη "ΜΗ ΕΓΚΥΡΟΣ ΑΡΙΘΜΟΣ" ή απλά "Η ΚΛΗΣΗ ΤΕΡΜΑΤΙΣΤΗΚΕ".

 

Αγορασμενο απο Ελλάδα και λέει απλα η κλήση τερματίστηκε αν πάρω τον αριθμό που έγραψες

Αν όμως πάρω 2100000000 (δέκα ψηφία δηλαδή) βγαίνει ηχητικό μήνυμα.

Link to comment
Share on other sites

Ξέρουμε εάν τα αγορασμένα από Ελλάδα (π.χ. μέσω του γνωστού παρόχου) λειτουργούν σωστά όμως;

Θα μπορούσε να μας πει κάποιος που έχει τέτοιο;

Π.χ. καλέστε το 2100000 να δείτε εάν βγάζει ένδιεξη "ΜΗ ΕΓΚΥΡΟΣ ΑΡΙΘΜΟΣ" ή απλά "Η ΚΛΗΣΗ ΤΕΡΜΑΤΙΣΤΗΚΕ".

 

Εμένα μου βγάζει το ηχητικό μήνυμα "ο αριθμός που καλώ δεν χρησιμοποιείται".. Αγορασμένο από playstore Γερμανίας.

:D
Link to comment
Share on other sites

Αγορασμένο από play store Γερμανίας, δεν έχω κανένα απολύτως πρόβλημα από αυτά. Δίνει κανονικά και σωστά τα σήματα.

 

Περίεργο, έτσι το αγόρασα κι εγώ και άλλοι (απλά ήρθαν στη Γερμανία από Αγγλία).

Μπορείς να συγκρίνεις τα παρακάτω αν θέλεις με τα δικά σου;

 

android

4.2.2

 

Βασικό Φάσμα:

M9615A-CEFWMAZM-2.0.1700.48

 

Kernel

3.4.0-perf-g7ce11cd

android-buid@vpbs1.mtv.corp.google.com#1

Tue Jan 29 11:41:33 PST 2013

 

Έκδοση

JDQ39

http://briefcase.pathfinder.gr/download/petros_pf/15778/181976/0/Petran.gif

Nokia Series 60 forum moderator (Ret.)

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου βγάζει το ηχητικό μήνυμα "ο αριθμός που καλώ δεν χρησιμοποιείται".. Αγορασμένο από playstore Γερμανίας.

 

Αγορασμενο απο Ελλάδα και λέει απλα η κλήση τερματίστηκε αν πάρω τον αριθμό που έγραψες

Αν όμως πάρω 2100000000 (δέκα ψηφία δηλαδή) βγαίνει ηχητικό μήνυμα.

 

Τα ηχητικά μηνύματα είναι άλλη υπόθεση, σε αυτή την περίπτωση η κλήση συνδέεται (κάπου) και ακούμε ηχογραφημένο μήνυμα.

Εάν καλέσω UK 0044 04 000 000 000 (που είναι μη έγκυρο), βλέπεις την ένδειξη ΜΗ ΕΓΚΥΡΟΣ ΑΡΙΘΜΟΣ.

Εάν καλέσω 210 000 (μη έγκυρο), βγάζει "Η ΚΛΗΣΗ ΤΕΡΜΑΤΙΣΤΗΚΕ". Από nokia 500 ίδου παρόχου αυτό βγάζει τρίτονο ήχο και ένδειξη "Invalid Number"

http://briefcase.pathfinder.gr/download/petros_pf/15778/181976/0/Petran.gif

Nokia Series 60 forum moderator (Ret.)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Google Nexus 4 (by LG)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...