Jump to content

Google Nexus 4 (by LG)


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλησπέρα...πως γίνεται αυτό με τα 50GB γιατί εμένα μου δίνει 2GB!!!! :(:(

 

καμιά ιδέα?....την εβγαλα την εφαρμογή...την ξανάβαλα... έκανα sign me άλλο account...αλλά τα ίδια...πάντα 2Gb...

εγω γιατί?????????????:cry::cry::cry::cry::cry:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 9,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

καμιά ιδέα?....την εβγαλα την εφαρμογή...την ξανάβαλα... έκανα sign me άλλο account...αλλά τα ίδια...πάντα 2Gb...

εγω γιατί?????????????:cry::cry::cry::cry::cry:

 

Nομιζω μετα πρεπει να κανεις verify μεσω pc.Για δες τα email σου.Επισης αυτο γινοταν αν θυμαμαι καλα με κινητα Sony οπως εκανα και γω με την προηγουμενη συσκευη μου.

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

καμιά ιδέα?....την εβγαλα την εφαρμογή...την ξανάβαλα... έκανα sign me άλλο account...αλλά τα ίδια...πάντα 2Gb...

εγω γιατί?????????????:cry::cry::cry::cry::cry:

Δεν κάνεις κάτι λάθος. Η προσφορά των 50GB για κάθε LG κινητό στο box ίσχυε επίσημα ως 31/12/2012. Ανεπίσημα είχαν αφήσει για ακόμα 1-2 μήνες την προσφορά αλλά πλέον δεν ισχύει.
Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφέρον και ευχάριστο νέο!Παρακαλώ ενημερωσέ μας για την εξέλιξη. :)

 

Απλά να επιβεβαιώσω ότι μετά από 2η συνομιλία με εκπρόσωπο της LG, υπάρχει επίσημη οδηγία ότι οι συσκευές που είναι αγορασμένες από Google Store, ανεξαρτήτως χώρας, καλύπτονται από εγγύηση. Οπότε, όλοι εσείς που το πήρατε από Αμερική μην φοβάστε, αν χρειαστεί κάτι (μακριά από εσάς) η LG σας καλύπτει.

Link to comment
Share on other sites

Απλά να επιβεβαιώσω ότι μετά από 2η συνομιλία με εκπρόσωπο της LG, υπάρχει επίσημη οδηγία ότι οι συσκευές που είναι αγορασμένες από Google Store, ανεξαρτήτως χώρας, καλύπτονται από εγγύηση. Οπότε, όλοι εσείς που το πήρατε από Αμερική μην φοβάστε, αν χρειαστεί κάτι (μακριά από εσάς) η LG σας καλύπτει.

 

Τέλεια!!!! :D

Link to comment
Share on other sites

Ήμουν τυχερός στην ατυχία μου!!!! Τουλάχιστον τώρα ξέρουμε τι γίνεται με την εγγύηση, έστω και αν το έμαθα the hard way!!! :):):D
Link to comment
Share on other sites

Ποτέ δεν μπορούσα να φανταστώ ότι θα ήταν τόσο δύσκολο να βρω ένα proxy. Μέχρι και η Google έστειλε μήνυμα πως κάποιος προσπάθησε να μπει στον λογαριασμό μου. Ένα proxy που να δουλεύει σίγουρα ρε παιδιά!

 

Παραιτούμε, το μόνο που κατάφερα είναι να αλλάξω τον κωδικό του gmail μου :(

 

Το έκανα!!! επιτέλους, για να δούμε, άξιζε τον κόπο;

 

http://www.tunnelbear.com/download/

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και απο εμενα! Θα ηθελα να ρωτησω κατι σχετικα με την θερμοκρασια του κινητου...ειδα οτι πολλοι μιλανε για υπερθερμανση κοντα στους 55 - 60 βαθμου (μεσα σε 10-20 λεπτα) και οτι με τις αρκετες φορες που θα γινει αυτο το πισω γυαλι μπορει να υποστει ζημια. Ισχυει αυτο το προβλημα ή λυθηκε με καποιο update?

Σαν κινητο εχει αλλα προβληματα? Ειμαι υποψηφιος αγοραστης και θελω να σιγουρεψω καποια πραγματα πριν αποφασισω.

 

Ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, σήμερα έβγαλα 2,5 ώρες ομιλία και 2,5 ώρες οθόνη. Ανοιχτά Bluetooth WiFi και η φωτεινότητα στο 50% την περισσότερη ώρα. Βέβαια ο χρόνος της οθόνης δεν είναι καθαρός μάλλον, γιατί μετράει και από τις κλήσεις που μένει κάποια ώρα ανοιχτή η οθόνη.

Συμπαθητικά είναι αν αναλογιστούμε την ταχύτητα του κινητού.

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια εχει καταφερει κανεισ να εγκαταστησει flash player και αν ναι πως???

 

αν πας με crome να παιξεις flash.......ατυχησες.......

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

ριξε μία ματιά εδω

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1774336

και εδω

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2053044

 

ααααα το κυριότερο....εδώ....

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2042464

Edited by taliban

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Firefox rulez.

Δε τα λετε, δε τα γραφετε και αναγκαζομαι να τα λεω εγω.

 

στο 4αρι παίζει καλά; γιατί στο 7αρι που τον έχω είναι λίγο αργός!!

Link to comment
Share on other sites

Δε μου λεει κατι. Proof or did not happen.

 

 

 

Δεν με εχει απασχολησει το θεμα, με συγχωρεις.

Δεν με εχει ενοχλησει κατι, θελω και καποια add ons που δεν μπορω να βρω αλλου και χρησιμοποιω αυτον.

Δοκιμασε τον, αλλιως δε γινεται να καταλαβεις.

 

Τον έχω στο 7αρι όπως είπα και πριν, άλλα τώρα τελευταία νομίζω ότι σέρνεται!! Δεν ξέρω τι φταίει αλλά πριν ήταν πιο γρήγορος. Τουλαχιστον δεν κρασάρει όπως κάποιοι άλλοι που δοκίμασα. Θα τον περάσω και στο 4αρι και θα κάνω τις συγκρίσεις μου.

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως το google music δεν μπορω να το σεταρω με τιποτα!!!Δεν χρεωνει την χρεωστικη μου καρτα και δεν με αφηνει να συνεχισω!!!

Yo estoy aqui.todos estamos aqui...

Humanidad ahora habita dos mundos

(I am here.We are here...

Mankind now inhabits two worlds...)

Deus Ex 2

Link to comment
Share on other sites

Έχει κάνει κανείς upload ταινία στον box και μετά να την δει κανονικά; 50G είναι αρκετός χώρος για να έχεις μερικά έργα.. Πάντος μουσική ανεβάζει αλλά δεν μπορει να την παίξει.
Vw CC 1.8TSI K04.. :D
Link to comment
Share on other sites

Έχει κάνει κανείς upload ταινία στον box και μετά να την δει κανονικά; 50G είναι αρκετός χώρος για να έχεις μερικά έργα.. Πάντος μουσική ανεβάζει αλλά δεν μπορει να την παίξει.

 

Νομιζω οτι κάθε αρχείο είναι Μαξ 250 mb

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Να καταθεσω κι εγώ τη άποψη μου περί flash και browsing. Αφού βρούμε από archived flash editions τη τελευταία για το android 4 την κατεβάζουμε και την εγκαθιστουμε με file manager. Το θέμα είναι ότι ο chrome και ο dolphin δεν το υποστηρίζουν. Λύση είναι η εγκατάσταση άλλου browser. Ο Firefox δε μου αρέσει καθόλου αλλά γούστα είναι αυτά
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Google Nexus 4 (by LG)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...