Jump to content

Google Nexus 4 (by LG)


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Tελικά με το φορτιστή ξέρει κανείς κάτι; τον έχει πάρει κανείς;

myphone.gr Legal Advisor

Phones: iPhone XsMax 64GB Silver, iPhone X 64GB Silver, Pocophone F1 64GB

Tablets: iPad Pro 12,9 128GB WiFi, iPad mini 4 64GB WiFi & 4G

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 9,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Όχι. Δεν υπάρχουν νεώτερα για τον φορτιστή. Ούτως ή άλλως, εξ αρχής, μου είχαν πει για Μάρτιο. Ελπίζω να έχετε χαρτί στα χέρια σας.
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια,απο το Σαββατο θα ειναι στα χερια μου το Ν4 απο αμαζον,στα 395€.Ελπιζω να μην εχω ξανα ποτε την ταλαιπωρια με το 2χ :p
LG G3 32gb,Nexus 4,Lg optimus 2x
Link to comment
Share on other sites

γνωρίζει κανείς για πόσο χρόνο θα έχουμε διαθέσιμα τα 50gb στο box?
ONEPLUS 6, HUAWEI P10 PLUS, NEXUS 6P, NEXUS 7 (2013), RASBERRY PI2
Link to comment
Share on other sites

γνωρίζει κανείς για πόσο χρόνο θα έχουμε διαθέσιμα τα 50gb στο box?

 

Εγω τα εχω εδω κ 2 χρονια σχεδον,χωρις περιορισμο χρονου

LG G3 32gb,Nexus 4,Lg optimus 2x
Link to comment
Share on other sites

Όχι. Δεν υπάρχουν νεώτερα για τον φορτιστή. Ούτως ή άλλως, εξ αρχής, μου είχαν πει για Μάρτιο. Ελπίζω να έχετε χαρτί στα χέρια σας.

 

Καλησπέρα,

σου δίνουν ξεχωριστό χαρτί για τον φορτιστή; Ή εννοείς την απόδειξη αγοράς του κινητού;

Link to comment
Share on other sites

Εγώ απλά την απόδειξη έχω, συμπλήρωσε ο υπάλληλος μια φόρμα online με στοιχεία και τηλέφωνο και μου είπε ότι θα ενημερωθώ από την Wind.
Link to comment
Share on other sites

Επειδή πολλές υποσχέσεις, τουλάχιστον από το κατάστημα της γειτονιάς μου, έχουν μείνει στα λόγια και μετά μετατρέπεται σε "Δεν είπα–δεν εννοούσα αυτό" ζήτησα ξεχωριστό χαρτί, για τον φορτιστή.
Link to comment
Share on other sites

γνωρίζει κανείς για πόσο χρόνο θα έχουμε διαθέσιμα τα 50gb στο box?

Πώς παίρνει κάποιος αυτά τα 50GB?

Με την αγορά του κινητού??

Link to comment
Share on other sites

Εγώ τα έχω από τότε που είχε τη συμφωνία με Sony. Κατεβάζεις την εφαρμογή, κάνεις sign up από το κινητό, αναγνωρίζει τη συσκευή και σου κάνει upgrade.
Link to comment
Share on other sites

Light flow LITE.

 

Ρε παιδιά δινετε σωστα τις πληροφορίες. Το πρόγραμμα συνεργαζεται άψογα με το Ν4.

 

Αν αναφέρεσαι σε μένα, το δεύτερο σκέλος δεν πήγαινε στη λειτουργία του Light Flow, αλλά στη λειτουργία του notification led, χωρίς κανένα 3d party program.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ τα έχω από τότε που είχε τη συμφωνία με Sony. Κατεβάζεις την εφαρμογή, κάνεις sign up από το κινητό, αναγνωρίζει τη συσκευή και σου κάνει upgrade.

 

Ωραίος! Έπιασε!

 

Thanks!

Link to comment
Share on other sites

Αν αναφέρεσαι σε μένα, το δεύτερο σκέλος δεν πήγαινε στη λειτουργία του Light Flow, αλλά στη λειτουργία του notification led, χωρίς κανένα 3d party program.

 

Εσύ καλά ποσταρες το σωστο λινκ αλλά γενικά υπάρχει σύγχυση πληροφοριών.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ τα έχω από τότε που είχε τη συμφωνία με Sony. Κατεβάζεις την εφαρμογή, κάνεις sign up από το κινητό, αναγνωρίζει τη συσκευή και σου κάνει upgrade.

Ποιά εφαρμογή ρε παιδιά; Μπορείτε να γίνετε πιο συγκεκριμένοι γιατί πρώτη φορά ακούω κάτι τέτοιο

Link to comment
Share on other sites

Πρόκειται για εφαρμογή cloud storage. Τύπου Dropbox. Λέγεται box, την κατεβάζεις στο κινητό σου, από play, γράφεσαι από το κινητό και αντί 5gb που είναι το κανονικό, παίρνεις χώρο 50gb.
Link to comment
Share on other sites

Το κινητό έφυγε από Αγγλία σήμερα με postoffice U.K. σε 3-5 μέρες θαναι σπίτι μου.ελπίζω να μετράνε κ το ΣΚ!
Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στο forum, παιδιά θα ήθελα την βοήθειά σας. Χρησιμοποιώ εδώ και μια εβδομάδα το κινητό αγορασμένο από wind. Παρατήρησα ότι γενικά στις κλήσεις όταν μιλάω κάνει κάτι μικροδιακοπές, τρεμοπαιξίματα στην φωνή του άλλου, κάτι περίεργα σα να μην έχει σήμα ο άλλος(ενώ στην πραγματικότητα έχει πολύ καλό σήμα). Το έχει προσέξει κανείς άλλος αυτό? Εν τω μεταξύ δε το κάνει πάντα αλλά αρκετά συχνά. Εσείς έχετε προσέξει κάτι παρόμοιο με την ποιότητα των κλήσεων? Ευχαριστώ.

 

Υ.γ.: επίσης όταν δέχομαι αναπάντητες κλήσεις δεν ανάβει το ledaki. Ανάβει μόνο με sms kai facebook messenger.

 

Πριν λίγες εβδομάδες που το έβαλα εγώ, ήταν δωρεάν.

Αν ψάξεις και παλιότερα posts, θα δεις να αναφέρεται και από άλλους.

 

Όπως όλα δείχνουν, περίπου ναι. Και λέω περίπου, γιατί σε κάποιους (όπως και σε μένα) στην αρχή δούλευε αλλά μετά όχι.

Και που δούλευε όμως, δεν είναι σαφές κάθε πότε άναβε.

 

Τελικά δεν είναι πρόβλημα της συσκευής το led, αλλά bug της έκδοσης 4.2 !!!

Εγώ επειδή αναβάθμισα κατευθείαν από 4.2 σε 4.2.2 δεν ξέρω αν το έκανε και στην 4.2.1 και 4.2. Ας ελπίσουμε να διορθωθεί στην επόμενη έκδοση! Πάντως στα sms λειτουργεί κανονικά!!!!

 

Ευχαριστώ πολύ για τις άμεσες απαντήσεις σας.

Edited by alcateluser
Link to comment
Share on other sites

Μολις ενημερωθηκα οτι Κυριακη βραδυ θα το εχω στα χερια μου!!! Μηπως μπορειτε να μου πειτε αν ερχεται μισοφορτισμενο και πως το φορτισατε? (δλδ αφησατε την μπαταρια να αδειασει και μετα φουλ φορτιση η το φορτισατε οπως ηταν?)
Link to comment
Share on other sites

Μολις ενημερωθηκα οτι Κυριακη βραδυ θα το εχω στα χερια μου!!! Μηπως μπορειτε να μου πειτε αν ερχεται μισοφορτισμενο και πως το φορτισατε? (δλδ αφησατε την μπαταρια να αδειασει και μετα φουλ φορτιση η το φορτισατε οπως ηταν?)

 

Αυτό ενδιαφέρει κ εμένα!

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Ναι, έρχεται σχεδόν φορτισμένο, καλύτερα να το φορτίσεις όταν φτάσει κοντά στο 10%. Και να το επαναλάβεις για τις πρώτες ~5 φορτίσεις.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ απλά την απόδειξη έχω, συμπλήρωσε ο υπάλληλος μια φόρμα online με στοιχεία και τηλέφωνο και μου είπε ότι θα ενημερωθώ από την Wind.

 

Εμένα κράτησε το κινητό μου πανω σε ενα αντίγραφο του τιμολογιου. Αν το δώρο το δίνει η lg θα βρούμε λογικά άκρη με αυτήν γιατί αν περιμένουμε απο wind σωθηκαμε.

Πάντως ψιλοαπογοητευση το κινητό. Σε σχέση με το note που έχω και ειδικα μετα την αναβάθμιση σε jb αλλά και το προηγούμενο nexus που επισης εχω δεν είδα κάτι τρομερό. Η απόκριση του φαίνεται αρκετά γρήγορη αλλά όχι τόσο που να δικαιολογεί τη μετάβαση απο τα ηδη υφιστάμενα στο n4.

myphone.gr Legal Advisor

Phones: iPhone XsMax 64GB Silver, iPhone X 64GB Silver, Pocophone F1 64GB

Tablets: iPad Pro 12,9 128GB WiFi, iPad mini 4 64GB WiFi & 4G

Link to comment
Share on other sites

Σε αυτό παίζει μεγάλο ρόλο το hype.

 

Αν άκουγες άκουγες ένα σωρό και είχες δημιουργήσει μια συγκεκριμένη εικόνα στο μυαλό σου, δεν είναι παράλογο που περίμενες περισσότερα.

 

Αυτό είναι ιδιαίτερα σύνηθες φαινόμενο.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Google Nexus 4 (by LG)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...