Jump to content

Google Nexus 4 (by LG)


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γεια σας παιδιά, έχω μια βδομάδα το nexus 4 και παρατηρώ κάποια ζητήματα και δεν ξέρω αν είναι φυσιολογικά ή πρέπει να το πάω στο σέρβις.

1)Το ακουστικό είτε κατά τη διάρκεια της κλήσης είτε όχι, κάνει ένα παράξενο βουητό όπως όταν συνδέσεις ένα φορτιστή στην πρίζα και δεν έχει συνδέσει τη συσκευή πάνω

2)Η φωτεινή ένδειξη led, δεν αναβοσβήνει από μόνη της παρόλο που την έχω ενεργή από τις ρυθμίσεις..λειτουργεί μόνο αν βάλω κάποια εφαρμογή από το google play.

3)Από την πρώτη μέρα που το πήρα έκανα τις ενημερώσεις(έχει την 4.4.2 τώρα) και μετά προσπάθησα να περάσω φωτογραφίες από το παλιό μου κινητό μέσω καλωδίου(δοκίμασα και με mac και με pc). Κάθε φορά που περνάω φωτογραφίες, ανεξαρτήτως όγκου βγάζει ένα μνμ η οθόνη της συσκευής που λέει ότι : "Η διαδικασία android.process.media έχει τερματιστεί και κολλά η μεταφορά στον υπολογιστή.Έκανα επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων και πάλι το ίδιο.Το αξιοπερίεργο είναι ότι μουσική και άλλα αρχεία όπως για gps, τα περνάει κανονικά όσο ογκώδη και να είναι.Μάλιστα για τις φωτό, τις έκανα όλες ένα zip, και τις πέρασα κανονικά.

Η απορία μου είναι, φταίει μήπως η αναβάθμιση, ή είναι κάποιο ζήτημα hardware?

4)το ματ περίβλημα πάνω από το πλήκτρα έντασης όταν τα κρατάς ακούγεται σα να πατιέται..(ενώ είναι συμπαγής καταστκευή, εκεί φαίνεται να μην είναι)

Είμαι καινούργιος χρήστης, αρκετά ψείρας όπως βλέπετε, και δεν ξέρω αν είναι όντως ζητήματα όλα αυτά που να χρειάζεται έλεγχος από το σέρβις, ή απλά εγώ είμαι πολύ ψείρας..

Σας ευχαριστώ πολύ.

Και συγγνώμη αν είμαι off-topic, δεν ήμουν σίγουρος αν έπρεπε να ανοίξω καινούργιο.

 

Γεια σου φίλε, και καλωσορισες. Λοιπόν. 1 ) από όσο ξέρω αυτόν τον ήχο τον κάνει σε όλους. Δυστυχώς είναι πολύ ενοχλητικό μερικές φορές. Κάποιο παιδί το πήγε στο σερβίς αλλά εξακολουθεί να του το κάνει. Πάντως μην σε απασχολεί (δεν λέω όρο είναι φυσιολογικό) αλλά το κάνει σε ολους, δεν έχει κάποιο πρόβλημα.

2) το led ανάβει μόνο στα Μάιλ νομίζω. Κάτι στα μηνύματα? Κάποιος ειπε ότι το είδε να ανάβει και για αναπ μετά απο 20 λεπτά. Δεν εδώ την υπομονή να το περιμένω.:-P πάντως καλύτερα βάλε μια άλλη εφαρμογή , είναι και καλύτερες με πολλές δυνατότητες. Lightflow ή light manager.

3) οταν συνδέσεις το καλώδιο σου βγάζει μήνυμα στο κινητό να επιλέξεις mtp ή ptp. αν όχι πήγαινε ρυθμίσεις>αποθηκευτικός χώρος> πατάς τις τρεις τελιτσες πανω δεξια. Λογικά αυτό είναι. Δεν είναι bug απλά έτσι φτιάξανε τις νέες εκδόσεις.

4) εδώ την εντύπωση ότι και σε ριβιου το είχα ακούσει που το έλεγε ότι ενώ φαινετε καλή κατασκευή τα κουμπιά στα σαν να κουνανε. πάντως εμένα δεν μοθ δίνουν την εντύπωση ότι θα φύγουν. Επίσης θα ακούσεις μερικές φορες και έναν ήχο από το φακό της κάμερας όταν το ακουμπάς με την πλάτη, το κάνει σε πολλους. δεν είναι χαλασμενο

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 9,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Γεια σου φίλε, και καλωσορισες. Λοιπόν. 1 ) από όσο ξέρω αυτόν τον ήχο τον κάνει σε όλους. Δυστυχώς είναι πολύ ενοχλητικό μερικές φορές. Κάποιο παιδί το πήγε στο σερβίς αλλά εξακολουθεί να του το κάνει. Πάντως μην σε απασχολεί (δεν λέω όρο είναι φυσιολογικό) αλλά το κάνει σε ολους, δεν έχει κάποιο πρόβλημα.

2) το led ανάβει μόνο στα Μάιλ νομίζω. Κάτι στα μηνύματα? Κάποιος ειπε ότι το είδε να ανάβει και για αναπ μετά απο 20 λεπτά. Δεν εδώ την υπομονή να το περιμένω.:-P πάντως καλύτερα βάλε μια άλλη εφαρμογή , είναι και καλύτερες με πολλές δυνατότητες. Lightflow ή light manager.

3) οταν συνδέσεις το καλώδιο σου βγάζει μήνυμα στο κινητό να επιλέξεις mtp ή ptp. αν όχι πήγαινε ρυθμίσεις>αποθηκευτικός χώρος> πατάς τις τρεις τελιτσες πανω δεξια. Λογικά αυτό είναι. Δεν είναι bug απλά έτσι φτιάξανε τις νέες εκδόσεις.

4) εδώ την εντύπωση ότι και σε ριβιου το είχα ακούσει που το έλεγε ότι ενώ φαινετε καλή κατασκευή τα κουμπιά στα σαν να κουνανε. πάντως εμένα δεν μοθ δίνουν την εντύπωση ότι θα φύγουν. Επίσης θα ακούσεις μερικές φορες και έναν ήχο από το φακό της κάμερας όταν το ακουμπάς με την πλάτη, το κάνει σε πολλους. δεν είναι χαλασμενο

 

Σε ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σου φίλε!Όσο για το θέμα με τις φωτογραφίες το προσπαθούσα τόσο καιρό σε λειτουργία mtp με android file transfer στο mac.Θα το προσπαθήσω και σε ptp , αλλά και να μη δουλέψει, τουλάχιστον δουλεύει zipάροντάς τες και μετά unzip στη συσκευή!(Μου φαίνεται αρκετά εύκολος τρόπος τελικά, απλά άργησε να μου περάσει η ιδέα από το μυαλό!)

 

Να ρωτήσω και κάτι άσχετο, σκέφτομαι να περάσω αύριο από κατάστημα με ηλεκτρονικά ήδη.. έχεις να μου προτείνεις κάποια καλά ακουστικά που να δουλεύουν με τη συσκευή? Σκεφτόμουν να έπαιρνα τα iluv, μιας και τα ακούω πολύ αλλά δεν ξέρω αν είναι όντως καλά ή μόδα, και αν είναι πλήρως συμβατά..

Link to comment
Share on other sites

Με το mtp περνάς τα παντα (μάλλον εκτός φωτο και βίντεο) με ptp το κινητό εμφανιζεται σαν φωτογραφικη μηχανή. Δυστυχώς δεν εδώ να σου προτείνω κάποια. Εγώ χρησιμοποιώ τα hands free του s3, άλλα δεν βολευουν πολύ στο αυτί, δεν τα προτείνω. Κοιτά στο θέμα με τα αξεσουάρ για περισσότερες πληροφορίες.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά Καλησπέρα!

 

Επειδή είμαι noobas θα κάνω πολλές ερωτήσεις!:P

 

1.Σκέφτομαι να αγοράσω το Nexus 4 , αλλά διαβάζοντας το φόρουμ πιο πολύ προβληματίστηκα παρά με ενθάρυνε στην αγορά του. Καταρχήν χωρίς να παίζεις games και να σερφάρεις στο διαδίκτυο πόσο σου κρατάει η μπαταρία?Δηλαδή να στέλνεις κανα σμσ στην δουλειά για 8 ωρες..άντε πιο πριν και μετά κανα 3g στο τρένο..κλπ..

 

2.Επίσης η τιμή του έχει ανέβει πιστεύω..μόνο το πλαίσιο το δίνει στα 299 ευρώ και σε σκρουτζ εχει ανεβει πολύ! Έχετε κάποια πρόταση για πιο οικονομικό κατάστημα αυτήν την περίοδο?

 

3.Ραδιόφωνο όντως δεν έχει?

 

4. Αυτό το stock που επαναλαμβάνεται συνέχεια τι ειναι? 4.4.2 stock?:cry:

 

5. Η αναβάθμιση του android αξίζει να την κάνεις σε kitkat?

 

6. Και όλα αυτά για root κλπ κλπ που χρησιμεύουν?

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων παίδες!!!

 

___

 

ΥΓ : και αυτο το θεμα με τον ηχο οταν κανεις κληση ειναι σιγουρο οτι θα εχει καθε συσκευη? ειναι συχνο?

Link to comment
Share on other sites

Κουλο bug: το γυροσκόπιο σταμάτησε να δουλεύει και χρειάστηκε επανεκκίνηση για να στρώσει. Stock 4.4.2 με art.

 

Και σε μένα σήμερα το έκανε πρωτη φορά και έφτιαξε μετα απο επανεκκίνηση

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά Καλησπέρα!

 

Επειδή είμαι noobas θα κάνω πολλές ερωτήσεις!:P

 

1.Σκέφτομαι να αγοράσω το Nexus 4 , αλλά διαβάζοντας το φόρουμ πιο πολύ προβληματίστηκα παρά με ενθάρυνε στην αγορά του. Καταρχήν χωρίς να παίζεις games και να σερφάρεις στο διαδίκτυο πόσο σου κρατάει η μπαταρία?Δηλαδή να στέλνεις κανα σμσ στην δουλειά για 8 ωρες..άντε πιο πριν και μετά κανα 3g στο τρένο..κλπ..

 

2.Επίσης η τιμή του έχει ανέβει πιστεύω..μόνο το πλαίσιο το δίνει στα 299 ευρώ και σε σκρουτζ εχει ανεβει πολύ! Έχετε κάποια πρόταση για πιο οικονομικό κατάστημα αυτήν την περίοδο?

 

3.Ραδιόφωνο όντως δεν έχει?

 

4. Αυτό το stock που επαναλαμβάνεται συνέχεια τι ειναι? 4.4.2 stock?:cry:

 

5. Η αναβάθμιση του android αξίζει να την κάνεις σε kitkat?

 

6. Και όλα αυτά για root κλπ κλπ που χρησιμεύουν?

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων παίδες!!!

 

___

 

ΥΓ : και αυτο το θεμα με τον ηχο οταν κανεις κληση ειναι σιγουρο οτι θα εχει καθε συσκευη? ειναι συχνο?

 

1. Με ελαφριά χρήση σαν αυτή που περιγράφεις, και πιθανώς με τη βοήθεια του BatteryGuru (εφαρμογή εξοικονόμησης ενέργειας), σου κρατάει σίγουρα πάνω από μία μέρα.

 

2. Δεν ξέρω

 

3. Όντως δεν έχει

 

4. Στο Android «stock» σημαίνει η rom που έχει από τον κατασκευαστή του -- γιατί μπορείς να βάλεις και διάφορες άλλες. Στην περίπτωση των Nexus, η stock rom είναι ίσως πιο «απλή» σε σχέση με τις άλλες καθώς οι ανεξάρτητοι δημιουργοί rom φροντίζουν να βάλουν ευκολίες κ.λπ. σε αυτές. Κάποιοι υποστηρίζουν ότι συγκεκριμένες (όχι stock) rom έχουν καλύτερες επιδόσεις, μικρότερη κατανάλωση μπαταρίας σε σχέση με την stock. Αν έχεις όρεξη για πειραματισμό, θέλει πολύ διάβασμα!

 

5. Σίγουρα. Βασικά σε Nexus θα πρέπει να προσπαθήσει για να μην την κάνεις, γιατί σου έρχεται αυτόματα.

 

6. Το root χρησιμεύει για πολλά: για να βάλεις άλλη rom, για να βάλεις προγράμματα που κάνουν πράγματα πιο περίεργα ή λίγο παραπάνω από τα συνηθισμένα. Γενικά αν έχεις πρόσβαση root στο τηλέφωνο μπορείς να το πειράξεις περισσότερο.

Link to comment
Share on other sites

 

ΥΓ : και αυτο το θεμα με τον ηχο οταν κανεις κληση ειναι σιγουρο οτι θα εχει καθε συσκευη? ειναι συχνο?

 

Επειδή ίσως σε φοβησα με αυτό που είπα σε προηγούμενο ποστ. είναι ένας ήχος που σχεδόν δεν ακούγεται. Πρεπει να έχει πολύ ησυχία,βασικά απόλυτη, για να τον ακούσεις και πάλι αν δεν το σκεφτείς ίσως δεν το καταλάβεις. Ο αδερφός μου και ένας φίλος μου δεν το είχαν καταλάβει μέχρι που τους ρώτησα. Επίσης νομίζω δεν το κάνει σε κάθε κλήση, ίσως το κάνει όταν δεν έχεις καλό σήμα.

Link to comment
Share on other sites

Μάλιστα .. ευχαριστώ για τις απαντήσεις! Με βοήθησαν αρκετά!

 

Σχετικά με το θέμα της μπαταρίας..που για μένα είναι σημαντικό ζήτημα καθώς δεν θέλω να ξεμείνω σε καποια "κρίσιμη στιγμή" γιατί διάβαζα μέσα στο φόρουμ οτι απο ενα ποσοστό και κάτω 40% πχ πέφτει απότομα.

Τι ενέργειες μπορεί να κάνει κάποιος για να κρατάει περισσότερο η μπαταρία? Μία λύση αναφέρερθηκε και πιο πάνω. Και πόσο τελικά μπορεί να βοηθήσει οτι ενέργεια κάνει κάποιος?

 

Επειδή έχω να ασχοληθώ χρόνια με την αγορά κινητού εσείς που είστε πιο κοντα στα πράγματα μπορείτε να πείτε αν πιστεύετε οτι θα πέσει η τιμή του? Δεν ξέρω αν είναι απο τους κανόνες του φορουμ να μην αναφέρουμε καταστήματα αλλά κανα 2μηνο πιο πίσω που είχα κάνει μια έρευνα αγοράς ήταν στα ίδια λεφτά και ας κυκλοφόρησα τώρα τα καινουργια nexus, iphone κλπ.

 

Ευχαριστώ παιδιά!!!

Link to comment
Share on other sites

Μάλιστα .. ευχαριστώ για τις απαντήσεις! Με βοήθησαν αρκετά!

 

Σχετικά με το θέμα της μπαταρίας..που για μένα είναι σημαντικό ζήτημα καθώς δεν θέλω να ξεμείνω σε καποια "κρίσιμη στιγμή" γιατί διάβαζα μέσα στο φόρουμ οτι απο ενα ποσοστό και κάτω 40% πχ πέφτει απότομα.

Τι ενέργειες μπορεί να κάνει κάποιος για να κρατάει περισσότερο η μπαταρία? Μία λύση αναφέρερθηκε και πιο πάνω. Και πόσο τελικά μπορεί να βοηθήσει οτι ενέργεια κάνει κάποιος?

 

Επειδή έχω να ασχοληθώ χρόνια με την αγορά κινητού εσείς που είστε πιο κοντα στα πράγματα μπορείτε να πείτε αν πιστεύετε οτι θα πέσει η τιμή του? Δεν ξέρω αν είναι απο τους κανόνες του φορουμ να μην αναφέρουμε καταστήματα αλλά κανα 2μηνο πιο πίσω που είχα κάνει μια έρευνα αγοράς ήταν στα ίδια λεφτά και ας κυκλοφόρησα τώρα τα καινουργια nexus, iphone κλπ.

 

Ευχαριστώ παιδιά!!!

 

Αν θες να μιλήσεις με 40% και να ενημερωθείς από ίντερνετ χωρίς πολλά πολλά σε βγάζει. Η μόνη ενέργεια που μπορείς να κάνεις για να τα έχεις όλα ανοιχτά και να κάνεις σχετικά βαριά χρήση είναι να φορτίζεις όποτε μπορείς. Έτσι σπάνια θα την πατήσεις. Κάνει καλό και στην μπαταρία. Τιμή είναι μέχρι 300 για καινούριο. Οποιαδήποτε παραπάνω δεν αξίζει.

OnePlus 5 | Galaxy nexus i9250 maguro

OOS | DU 11.2

Kernel : Flash 1.27 | stock

Root MagiskSU

Recovery : Twrp 3.2.0.0 | Twrp 3.2.0.0

Link to comment
Share on other sites

Βαριά δουλεια ρε παιδιά τι είναι εκτός απο ανοιχτο 3G , παιχνίδια ? Με 3G πόσο σε βγάζει? Για να καταλάβετε ειχα ενα παλιο LG Optimus One και οταν ανοιγα 3G για να στειλω με fb κλπ κλπ συνεχόμενα, να ανοίξω και κανα pdf σε δύο ώρες έπεφτε κοντα στο 5%-10%+ και δεν μ άρεσε. Τα ίδια και εδώ έχουμε?
Link to comment
Share on other sites

οι παραπάνω τιμές αναφέρονται στην οθονη και οχι γενικα στο κινητό, μην τρομάζετε.

 

 

με cyanogenmod 18-20 ωρες. wifi, τηλεφωνα

Link to comment
Share on other sites

"cyanogenmod" αυτό τι είναι?:P

όποτε μπορείτε επειδή λογικά θα προχωρήσω στην αγορά του κινητού αρκεί να ξέρω οτι αξίζει τα λεφτά του σε σχεση με αυτο που ψάχνω.

π.χ. μια εναλλακτική με χαμηλότερο κόστος που σκέφτομαι ειναι το l9 ii.

 

Οποτε απο οτι καταλαβαίνω με κάποιες τροποποιήσεις σαν root(?) μπορείς να κανεις την μπαταρία να κρατάει κι άλλο? π.χ. η χαμηλή φωτεινότητα είναι ένα ρεαλιστικό σενάριο αλλά δεν θα μου άρεσε να στηρίζομαι "στο σκοτάδι":PP.

Link to comment
Share on other sites

Σαν γενική κατεύθυνση, μην περιμένεις πολλά από την μπαταρία αν θα το δουλεύεις αρκετά το κινητό, με ανοιχτό ίντερνετ, και χωρίς να έχεις σκοπό να το φορτίζεις μέσα στην ημέρα.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Xωρίς ανοιχτό ιντερνετ ομως περιμένω..και δεν ειναι πολλά να το φορτίζεις καθε βραδυ..αλλά ίσως έτσι λειτουργούν τα περισσότερα.
Link to comment
Share on other sites

Πάρε ένα power bank και θα είσαι κομπλέ.Και μη συγκρίνεις το nexus με το l9.Το ένα είναι μπρίκι και το άλλο χύτρα ταχύτητας.
Link to comment
Share on other sites

"firebank"?

δεν συγκρινω τα κινητα σαν τεχνολογίες κλπ.προφανως ειναι αλλη κλαση.

συγκρινω το ποσο μου καλυπτει την δουλεια ενα κινητο με -80 ευρω που μου την καλυπτει...πλα σαν "θυμα" καταναλωτισμου και εγω τινω να παρω το καλυτερο μιας και κουτσα στραβα το υποστηριζω οικονομικα.

ευχαριστω όλους για τις συμβουλες! σημερα θα το δω και απο κοντα!

Link to comment
Share on other sites

Θα ηθελα να ρωτησω, ισως μια χαζη απορια σχετικα με την χρηση μπαταριας στο Ν4. Πειραζει αν το φορτιζω και ταυτοχρονα χρησιμοποιω το κινητο ή παιζω παιχνιδια ? Επισης εχοντας λιωσει στο κινητο στο NFL pro 13 , μου βγαζει 4 ωρες ...ειναι φυσιολογικο αυτο? Πειραζει που το φορτιζω μερικες φορες, 2 φορες την μερα ? Επηρρεαζουν ολα αυτα τη ''ζωη'' της μπαταριας και ενδεχεται να μου βγαλει προβληματα συντομα ή ειναι ανθεκτικη?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και Καλή Χρονιά με υγεία!!.. Είμαι προσφάτως κάτοχος ενός Nexus 4, αλλά μου έσπασε το εξωτερικό γυαλί με αποτέλεσμα να μην λειτουργεί σωστά η οθόνη. Βρήκα ανταλλακτικά στο ίντερνετ αλλά θα καθυστερήσουν πολύ να έρθουν Ελλάδα από Κίνα :p ..Υπάρχει πιθανότητα κάποιος να έχει ένα άμεσα διαθέσιμο; (ξέρω ακούγεται χαζή η ερώτησή μου, αλλά είναι ανάγκη). Ευχαριστώ και πάλι Χρόνια Πολλά!!
Link to comment
Share on other sites

με την σιμ τι παιζει ρε παιδια? χρειαζεται micro sim για να χωρεσει??

 

Ναι, χρειάζεται micro sim, ή κοβεις αυτή που έχεις ή από τον πάροχο σου σου δίνουν άλλη, φυσικά με το ανάλογο αντίτιμο ( δεν ξέρω αν άλλαξε κάτι τελευταία, στο κόστος εννοώ)

sent from my Nexus 4
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια απορία, το nexus στις ρυθμίσεις του wifi έχει μια λειτουργία που λέει ότι κάνει σάρωση για δίκτυα και όταν είναι κλειστό, για να βελτιώση η google την τοποθεσία και κάποιους άλλους λόγους.. Ξέρεις κανείς ποιοι είναι αυτοί οι άλλοι λόγοι αφ'ενός, και αν τρώει πολύ μπαταρία αυτή η ρύθμιση??
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια απορία, το nexus στις ρυθμίσεις του wifi έχει μια λειτουργία που λέει ότι κάνει σάρωση για δίκτυα και όταν είναι κλειστό, για να βελτιώση η google την τοποθεσία και κάποιους άλλους λόγους.. Ξέρεις κανείς ποιοι είναι αυτοί οι άλλοι λόγοι αφ'ενός, και αν τρώει πολύ μπαταρία αυτή η ρύθμιση??

 

Είναι για μεγαλύτερη ακρίβεια στον εντοπισμό της τοποθεσίας, μαζί με το GPS ενεργοποιημένο κ αυτό σου λέει ότι θα υπάρχει πολύ καλό αποτέλεσμα, βέβαια θα υπάρχει κ η ανάλογη κατανάλωση στο θέμα της μπαταρίας

sent from my Nexus 4
Link to comment
Share on other sites

Θα ηθελα να ρωτησω, ισως μια χαζη απορια σχετικα με την χρηση μπαταριας στο Ν4. Πειραζει αν το φορτιζω και ταυτοχρονα χρησιμοποιω το κινητο ή παιζω παιχνιδια ? Επισης εχοντας λιωσει στο κινητο στο NFL pro 13 , μου βγαζει 4 ωρες ...ειναι φυσιολογικο αυτο? Πειραζει που το φορτιζω μερικες φορες, 2 φορες την μερα ? Επηρρεαζουν ολα αυτα τη ''ζωη'' της μπαταριας και ενδεχεται να μου βγαλει προβληματα συντομα ή ειναι ανθεκτικη?

 

καμια απαντηση , κανεις??

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση by default το Ν4 δεν ειχε ελληνικη γλωσσα πχ για σμσ . κατεβασα ενα app greek keyboard αλλα δεν βλεπω να μπορω να κανω εναλλαγη απο ελληνικα->αγγλικα ή απο ελληνικα-> αριθμους. any help about it?

 

--

 

no prob.

Edited by DrNio
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Google Nexus 4 (by LG)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...