Jump to content

Google Nexus 4 (by LG)


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 9,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Παιδιά γίνεται με κάποιον (εύκολο) τρόπο να αγοράσω το nexus 4 από το playstore..?

 

Και εάν όχι ξέρετε αν υπάρχει περίπτωση να πέσει η τιμή του στην Eλλάδα σε τιμές playstore..?

Ξυπνήστε ρεεεε...
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά γίνεται με κάποιον (εύκολο) τρόπο να αγοράσω το nexus 4 από το playstore..?

 

Και εάν όχι ξέρετε αν υπάρχει περίπτωση να πέσει η τιμή του στην Eλλάδα σε τιμές playstore..?

 

1. http://www.doctorandroid.gr/2013/02/how-to-shop-nexus-device-from-other-country-play-store.html?m=1

 

2. Πιθανόν όταν βγεί το νέο nexus και μετά...

 

Edit : είσαι πιο γρήγορος mpacardi!

OnePlus 5 | Galaxy nexus i9250 maguro

OOS | DU 11.2

Kernel : Flash 1.27 | stock

Root MagiskSU

Recovery : Twrp 3.2.0.0 | Twrp 3.2.0.0

Link to comment
Share on other sites

αν θα υπαρχει στο play store γιατι βλεπω τα ξεπουλανε πολυ γρηγορα με την τιμη που το κατεβασανε Edited by mpacardi
salonika city :thanks:
Link to comment
Share on other sites

αν θα υπαρχει στο play store γιατι βλεπω τα ξεπουλανε πολυ γρηγορα με την τιμη που το κατεβασανε

 

Ήδη κάποια στοκ ακούγονται να έχουν τελειώσει

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά.

Παρήγγειλα το τηλ. από google play USA με σκοπό να μου το φέρει ένας φίλος που έρχεται την Δευτέρα! Καθυστέρησαν όμως να το κάνουν ship και η UPS από το site βγάζει ημερομηνία παράδοσης την ημέρα που φεύγει ο φίλος δηλαδή την Δευτέρα! Παίζει αν στείλω κάνα email ή πάρω τηλ. να δώσουν priority?

Έχει κανείς ιδέα;;;

 

Sorry αν είναι off topic η ερώτηση αλλά όπως καταλαβαίνετε είμαι έτοιμος να σκάσω!!!!

:angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά.

Παρήγγειλα το τηλ. από google play USA με σκοπό να μου το φέρει ένας φίλος που έρχεται την Δευτέρα! Καθυστέρησαν όμως να το κάνουν ship και η UPS από το site βγάζει ημερομηνία παράδοσης την ημέρα που φεύγει ο φίλος δηλαδή την Δευτέρα! Παίζει αν στείλω κάνα email ή πάρω τηλ. να δώσουν priority?

Έχει κανείς ιδέα;;;

 

Sorry αν είναι off topic η ερώτηση αλλά όπως καταλαβαίνετε είμαι έτοιμος να σκάσω!!!!

:angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry:

 

Έπρεπε να το χεις κανει χτες αυτο που λες!μη σ πω οτι θα έπαιρνα τηλ .έτσι κ στο στείλουν απο κει παιζει να πληρωσεις τελωνείο.αν είσαι τυχερός μονο τα μεταφορικά.

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

παιδιά μιας που ο φίλος ανέφερε την Αμερική έχω έναν συγγενή εκεί για μελλοντικές αγορές λογικά γίνεται να το πάρει αυτός μέσω play να του αποσταλεί σπίτι του εγώ τον πληρώνω μέσω τραπέζης όλα οκ ως εδώ.. αυτός πως μου το στέλνει? και από εγγύηση? ξέρω από Ευρώπη λόγο ευρωπαϊκής ένωσης είναι οκ αλλά Αμερική?

ευχαριστώ

Edited by nokisas
Link to comment
Share on other sites

παιδιά μιας που ο φίλος ανέφερε την Αμερική έχω έναν συγγενή εκεί για μελλοντικές αγορές λογικά γίνεται να το πάρει αυτός μέσω play να του αποσταλεί σπίτι του εγώ τον πληρώνω μέσω τραπέζης όλα οκ ως εδώ.. αυτός πως μου το στέλνει? και από εγγύηση? ξέρω από Ευρώπη λόγο ευρωπαϊκής ένωσης είναι οκ αλλά Αμερική?

 

Εγγύηση θα εχεις σε nexus 4.Αλλα παιζει τελωνείο..

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα μια ερώτηση το ποσοστό στη μπαταρία απο που το εμφανίσουμε; ευχαριστώ

 

πρέπει να βάλεις custom rom!!

η αλλιώς κάποια εφαρμογή

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα μια ερώτηση το ποσοστό στη μπαταρία απο που το εμφανίσουμε; ευχαριστώ

 

Notification toggle απο play store

...Παναγιώτης[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα μια ερώτηση το ποσοστό στη μπαταρία απο που το εμφανίσουμε; ευχαριστώ

 

Μπορείς να φλασαρεις και κάποιο mod απο xda αν είσαι ροοτ και εχεις custom recovery..

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα μια ερώτηση το ποσοστό στη μπαταρία απο που το εμφανίσουμε; ευχαριστώ

 

Έχω σταματήσει να βάζω εφαρμογή που δείχνει το ποσοστό της μπαταρίας εδώ και δύο χρόνια. Αυτό το κλασικό μπλε χρώμα είναι ότι πρέπει να χαίρεσαι το τηλέφωνο χωρίς περιττό άγχος. Στην τελική, Κατεβάζεις με δύο δάχτυλα την notification bar και είναι μπροστά σου.

Link to comment
Share on other sites

 

παιδιά ευχαριστώ για τις απαντήσεις, αλλά οπως είδατε ρωτάω για κάποιον εύκολο τρόπο.. το συγκεκριμένο τρόπο τον βρήκα με ένα γρήγορο g. search αλλά μιας και δεν έχω ξαναπαραγγείλει από εξωτερικό δεν υπάρχει περίπτωση να μπλέξω με όλα αυτά... και αυτή η google δεν μπορούσε να έχει και ένα shop στην Ελλάδα..?

Ξυπνήστε ρεεεε...
Link to comment
Share on other sites

Μηπως υπαρχει καποιος που να ξερει πως λεγεται αυτο το widget για το ρολοι. Προσπαθω παντου να το βρω αλλα δεν μπορω.

Samsung Galaxy S20 FE 5G:)

 

«Οι πιο σκοτεινές γωνιές στην Κόλαση είναι φυλαγμένες για εκείνους που διατηρούν την ουδετερότητά τους σε εποχές ηθικής κρισης». - Dante Alighieri

Link to comment
Share on other sites

Nipcollector και nip wakelocs.ξέρουμε τι τα προκαλεί?

Τα ίδια και εγώ.

Και τα 2, έχει το καθένα 1.4% χρήση (12m) σε 15ώρες μπαταρίας

 

Επίσης δεν πρόσεξα τρελή παραπάνω κατανάλωση το βράδυ. Με ανοιχτό wifi έχασα 17% σε 10 ώρες

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Κλεισε το location reporting μεσα απο το gmaps

 

http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=45208617&postcount=73

All it takes is a swipe...
Link to comment
Share on other sites

Παιδια, πηρα το nexus 4 πριν 3 μερες. Η μπαταρια κραταει 23 ωρες με νορμαλ χρηση. :( Ειναι γρηγορο. Μονο εχω θεμα με το πληκτρολογιο. Δεν με βολευει το QWERTY.. Θελω το κλασικο με τα εικονικα πληκτρα 4χ3. Εψαξα στις ρυθμισεις αλλα δεν βρηκα να το αλλαξω.. Ξερει κανεις πια ειναι καλη εφαρμογη στο store να μην εχω προβλημα; Επισης εχει μπροστα στη κατω πλευρα της οθονης μικρο φωτακι που αναβοσβηνει και σε ενημερωνει για χαμενη κληση, ειδοποιηση gmail, κ.λ.π.; ; Δεν το εχω παρατηρησει... Ειναι χαμηλος φωτισμος; Πρεπει να το ενεργοποιησω ή ειναι by default στη συσκευη? Edited by jim19
Link to comment
Share on other sites

Μπορει καποιος να μου πει αν οσο γεμιζεις το κινητο με δεδομενα πεφτει η αποδοση του κινητου?

Μιλαω οχι για τη μνημη του κινητου αλλα το "δισκο" του κινητου. αν ας πουμε σε ενα 8αρι μεινουν καμια 600-700mb θα πεσει η αποδοση του σε σχεση αν ειχε 2Gb ελευθερα?

Η απορια ειναι ουσιαστικα αν αξιζει να παρω το 8αρι ή 16αρι

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Google Nexus 4 (by LG)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...