Jump to content

[Nexus 4] Τροποποιήσεις / Βελτιώσεις)


Superuser
 Κοινοποίηση

Καθημερινη ROM που εχετε στο NEXUS4  

93 members have voted

  1. 1. Καθημερινη ROM που εχετε στο NEXUS4

    • Official Google AOSP ROM KitKat
    • SlimKat
    • ParanoidAndroid
    • MAHDI
    • Purity
    • CarbonROM
    • PAC-man
      0
    • VANIR
      0
    • CyanogenMOD
    • other ROM


Recommended Posts

Όταν κανεις unlock bootloader, σβηνεται όλη η μνήμη. Αυτό ισχυει για όλες τις android συσκευές. Αν κανεις απλώς root, δεν πειράζεται τπτ
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ακριβως έτσι την πατησα κι εγώ μέρες πριν. Ευτυχώς είχα κ άλλο backup στο pc. :)

 

Όταν κανεις unlock bootloader, σβηνεται όλη η μνήμη. Αυτό ισχυει για όλες τις android συσκευές. Αν κανεις απλώς root, δεν πειράζεται τπτ

 

Κ όταν χρειαστεί να αλλαξω ρομ που θέλει wipe data?

Edited by Superuser
Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Κ όταν χρειαστεί να αλλαξω ρομ που θέλει wipe data?

 

Όταν κανεις μονο factory reset θα χαθούν εφαρμογες, επαφες, ρυθμίσεις. Φωτό κλπ δεν πειραζονται.

Link to comment
Share on other sites

Έχω την εντύπωση οτι μετα το Ρουτ unlocked bootloader recovery τρώει κάποια σκαλωματα. Μάλιστα μου πετάει που κ που να κάνω αναφορά επειδή έκλεισε μια εφαρμογή. Παιζει να εκανα καμια πατάτα? Εκεί που διαλεξα εκδοση πάτησα το 1 ενω έχω 4.2.2 Edited by prioxxx
Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Έχω την εντύπωση οτι μετα το Ρουτ unlocked bootloader recovery τρώει κάποια σκαλωματα. Μάλιστα μου πετάει που κ που να κάνω αναφορά επειδή έκλεισε μια εφαρμογή. Παιζει να εκανα καμια πατάτα? Εκεί που διαλεξα εκδοση πάτησαν το 1 ενω έχω 4.2.2

Αφού σου έλεγε ότι είναι για 4.2 και εσύ έχεις την 4.2.2. Γιατί το πάτησες; Έπρεπε να κανείς ένα donation για να κατεβάσεις την αναβάθμιση του toolkit, που έχει την έκδοση 4.2.2. Κάνε ένα donation και κάνε ξανά την διαδικασία

Link to comment
Share on other sites

Αφού σου έλεγε ότι είναι για 4.2 και εσύ έχεις την 4.2.2. Γιατί το πάτησες; Έπρεπε να κανείς ένα donation για να κατεβάσεις την αναβάθμιση του toolkit, που έχει την έκδοση 4.2.2. Κάνε ένα donation και κάνε ξανά την διαδικασία

 

Θα κάνω όπως το λες σε ευχαριστώ.πρέπει όμως να κάνω τπτ άλλο για να καθαρίσει το κινητό?

 

Εdit:Τελικα μετα απο το donate και την σωστη επιλογη απλα περασα απο πανω ολη τη διαδικασια της επιλογης 8.Ετσι μου κρατησε οτι ειχα απο εφαρμογες.Ελπιζω να μην ηθελε τπτ αλλο για να καθαρισει τελειως.

Edited by prioxxx
Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Αφού σου έλεγε ότι είναι για 4.2 και εσύ έχεις την 4.2.2. Γιατί το πάτησες; Έπρεπε να κανείς ένα donation για να κατεβάσεις την αναβάθμιση του toolkit, που έχει την έκδοση 4.2.2. Κάνε ένα donation και κάνε ξανά την διαδικασία

 

Δεν εχει καμια διαφορα το root και το unlock σε 4.2 και 4.2.2.

Δεν φταιει αυτο.

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχει καμια διαφορα το root και το unlock σε 4.2 και 4.2.2.

Δεν φταιει αυτο.

 

Αλλά τι θα μπορουσε να φταιει?Αλλωστε γτ να εχει να επιλεξω αμα ηταν το ιδιο σε ολες τις εκδοσεις?Εκανα root unlocked bootloader,rename recovery,busybox και δεν θυαμαι τι αλλο εβαλε η επιλογη 8.

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Δεν εχει καμια διαφορα το root και το unlock σε 4.2 και 4.2.2.

Δεν φταιει αυτο.

Ακριβώς αυτό.

Για πες λοιπόν γιατί θέλησες να πειράξεις το κινητό; Δεν σε ικανοποιούσε το stock στήσιμο; Ρωτάω γιατί κι εγώ είχα σκοπό να τα αλλάξω όλα αλλά είναι τόσο καλό μαμά που δε θέλει τίποτα άλλο. Επίσης καλό είναι ο καθένας που θέλει να κάνει root και να βάλει custom rom να διαβάσει λίγο και να μάθει 5 εντολές σε adb και fastboot. Καλά τα toolit που κάνουν τη δουλειά για σένα αλλά αν πάει κάτι λάθος άντε να το βρεις.

Link to comment
Share on other sites

Αλλά τι θα μπορουσε να φταιει?Αλλωστε γτ να εχει να επιλεξω αμα ηταν το ιδιο σε ολες τις εκδοσεις?Εκανα root unlocked bootloader,rename recovery,busybox και δεν θυαμαι τι αλλο εβαλε η επιλογη 8.

 

Οταν το επιλεξεις δε σου βγαζει αλλες επιλογες παρα μονο root και unlock?

Προφανως λοιπον για μερικες απο τις υπολοιπες επιλογες πρεπει να επιλεξεις εκδοση.

Μπορει ναναι πολλα πραγματα τα οποια το κολλανε.

Αρχισε να δοκιμαζεις διαφορα με σταματημα εφαρμογων, καθαρισε τις μνημες σου (cache, dalvik) αν και ενα wipe θα ηταν το καλυτερο.

Το toolkit ειναι απιστευτα χρησιμο.

Το οτι καποιος δε ξερει τι κανει δεν ειναι δικο του φταιξιμο.

Αν ξερεις να κανεις unlock και root χειροκινητα τοτε θα ηξερες τι κανει και θα ηταν πολυ πιο ευκολο να αντιμετωπιστει ενα προβλημα.

Edited by g47
Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς αυτό.

Για πες λοιπόν γιατί θέλησες να πειράξεις το κινητό; Δεν σε ικανοποιούσε το stock στήσιμο; Ρωτάω γιατί κι εγώ είχα σκοπό να τα αλλάξω όλα αλλά είναι τόσο καλό μαμά που δε θέλει τίποτα άλλο. Επίσης καλό είναι ο καθένας που θέλει να κάνει root και να βάλει custom rom να διαβάσει λίγο και να μάθει 5 εντολές σε adb και fastboot. Καλά τα toolit που κάνουν τη δουλειά για σένα αλλά αν πάει κάτι λάθος άντε να το βρεις.

 

Σαφως θελησα να κανω root για να βαλω καποιες εφαρμογες που δουλευα και πριν.Το να το κανεις root δεν νομιζω οτι ειναι κατι που επηρρεαζει το στοκ στησιμο.Ρομ δεν θα αλλαξω ακομα γτ μαρεσει αυτη που εχει,αν και μου λειπουν καποια πραγματακια οπως tonggles,μπαταρια με ποσοστο,οπως και να μικρυνω τη μπαρα με τα navs.Το toolkit αν κανεις το donate για να δεις τις εκδοσεις σου ειναι ευκολο.Αλλωστε μονο αυτο εκανα που σε παει μονο του βημα βημα.

Οταν το επιλεξεις δε σου βγαζει αλλες επιλογες παρα μονο root και unlock?

Προφανως λοιπον για μερικες απο τις υπολοιπες επιλογες πρεπει να επιλεξεις εκδοση.

Μπορει ναναι πολλα πραγματα τα οποια το κολλανε.

Αρχισε να δοκιμαζεις διαφορα με σταματημα εφαρμογων, καθαρισε τις μνημες σου (cache, dalvik) αν και ενα wipe θα ηταν το καλυτερο.

Το toolkit ειναι απιστευτα χρησιμο.

Το οτι δε ξερεις τι κανει δεν ειναι δικο του φταιξιμο.

Αν ξερεις να κανεις unlock και root χειροκινητα τοτε θα ηξερες τι κανει.

 

Διαλεξα τη σωστη τωρα και το περασα.Φυσικα δεν εφταιγε το toolkit απλα επρεπε να το αναβαθμισω.Απο κει και περα η επιλογη ειναι 8 ειναι μονοδρομος και πας βημα βημα.Δεν πειραξα τπτ αλλο.Νομιζω ομως οτι ηρθε στα ισα του παλι.Καθαρισα και τις μνημες.Αν δω τπτ υποπτο θα ξαναφλασαρω την official rom απο την αρχη με wipe τα παντα.

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειαζεται να το αναβαθμισεις.

Υπαρχουν τα αρχεια για την 4.2.2 και στην free εκδοση.

Ολα γινονται και με την free.

Απο τη στιγμη που δε φταιει αυτο, καποιο app λογικα σου κανει νερα.

Με υπομονη μπορεις να το βρεις.

Btw μπαταρια με ποσοστα εχω κι εγω που δε προκειται να βαλω αλλη ρομ εκτος της στοκ μονιμα.

Kαι dongles μπορεις να βαλεις με app, δεν θες αλλη ρομ.

Για τα navkeys μποορεις μονο να τα εξαφανισεις μαζι με τη πανω μπαρα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειαζεται να το αναβαθμισεις.

Υπαρχουν τα αρχεια για την 4.2.2 και στην free εκδοση.

Ολα γινονται και με την free.

Απο τη στιγμη που δε φταιει αυτο, καποιο app λογικα σου κανει νερα.

Με υπομονη μπορεις να το βρεις.

Btw μπαταρια με ποσοστα εχω κι εγω που δε προκειται να βαλω αλλη ρομ εκτος της στοκ μονιμα.

Kαι dongles μπορεις να βαλεις με app, δεν θες αλλη ρομ.

Για τα navkeys μποορεις μονο να τα εξαφανισεις μαζι με τη πανω μπαρα.

 

Μεχρι στιγμης φαινεται μια χαρα.Και γω μαζι σου για την στοκ ρομ την θεωρω τελεια οπως και στοκ κερνελ εχω.Η μπαταρια του ειναι μια χαρα για την χρηση που κανω εγω.Βεβαια καποια στιγμη αργοτερα ισως δοκιμασω κατι.Θα μπορουσες να μου πεις πως λεγονται τα apps για μπαταρια,toggles και nav keys?Εψαξα στους xda αλλα εβρισκα για custom rom οτι mod ειχαν.:)

Edited by prioxxx
Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Στο μονο που διαφωνω ειναι στο stock kernel και στα χρωματα της οθονης που ειναι απαραδεκτα.

Οι ρομ ειναι απλα παιχνιδακια γιατι τη μπαταρια ελεγχει ο kernel οπως και την οθονη μου.

Για τη μπαταρια δεν ειναι app, ειναι ενα πολυ απλο mod. εκτος αν σου κανουν τα zip.

Διαβασε το θεμα εδω (κανει και για 4.2.2):

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2037171&highlight=battery+percentage

 

Για εξτρα ρυθμισεις και nav. bar μπορεις να βρεις πολλα με ενα απλο ψαξιμο, απορω πως δε βρηκες.

https://play.google.com/store/apps/details?id=jqsoft.apps.mysettings&feature=search_result

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.smartwho.SmartQuickSettings&feature=search_result

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.hb.settings&feature=search_result

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=be.ppareit.hidebar&feature=search_result

https://play.google.com/store/apps/details?id=de.tsorn.FullScreen&feature=search_result

κλπ.

Μπορεις να βρεις πολλα περισσοτερα, οπως βρηκα κι εγω αλλα στο χαος των εφαρμογων τις εχω ξεχασει γιατι κραταω μονο οσες μου κανουν.

Με υπομονη θα τα βρεις ολα.

 

 

Υπαρχει και ενας τροπος προσθετωντας μια γραμμη κωδικα στο prop.build να μπορεσεις να εξαφανισεις μονο τα κατω κουμπια.

Αν θελεις να το δοκιμασεις μου λες και το βλεπουμε.

Οταν το εκανα εγω δυστυχως το κινητο μου μπηκε σε bootloop και επρεπε να το στησω απο την αρχη.

Με δυσκολια μπηκα στο fastboot και δεν μου αναγνωριζε τα backup, οποτε το εστησα απο την αρχη.

Καλυτερα βεβαια γιατι παροτι εχω το sd maid ο χωρος μου αυξηθηκε σημαντικα μιας και ειχα δοκιμασει απειρες εφαρμογες και πλεον εχω βρει ποιες θελω.

Επισης εχω πλεον ολη τη μουσικη μου στο g.music online και ειναι ακομα καλυτερα τα πραγματα.

Edited by g47
Link to comment
Share on other sites

Στο μονο που διαφωνω ειναι στο stock kernel και στα χρωματα της οθονης που ειναι απαραδεκτα.

Οι ρομ ειναι απλα παιχνιδακια γιατι τη μπαταρια ελεγχει ο kernel οπως και την οθονη μου.

Για τη μπαταρια δεν ειναι app, ειναι ενα πολυ απλο mod. εκτος αν σου κανουν τα zip.

Διαβασε το θεμα εδω (κανει και για 4.2.2):

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2037171&highlight=battery+percentage

 

Για εξτρα ρυθμισεις και nav. bar μπορεις να βρεις πολλα με ενα απλο ψαξιμο, απορω πως δε βρηκες.

https://play.google.com/store/apps/details?id=jqsoft.apps.mysettings&feature=search_result

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.smartwho.SmartQuickSettings&feature=search_result

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.hb.settings&feature=search_result

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=be.ppareit.hidebar&feature=search_result

https://play.google.com/store/apps/details?id=de.tsorn.FullScreen&feature=search_result

κλπ.

Μπορεις να βρεις πολλα περισσοτερα, οπως βρηκα κι εγω αλλα στο χαος των εφαρμογων τις εχω ξεχασει γιατι κραταω μονο οσες μου κανουν.

Με υπομονη θα τα βρεις ολα.

 

Βρηκα καποια πραγματακια βαζοντας τις σωστες λεξεις για αναζητηση.Αυτο με τον κερνελ ισως το κοιταξω και γω.Φανταζομαι θα εχεις του franco.Σε ευχαριστω

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Βρηκα καποια πραγματακια βαζοντας τις σωστες λεξεις για αναζητηση.Αυτο με τον κερνελ ισως το κοιταξω και γω.Φανταζομαι θα εχεις του franco.Σε ευχαριστω

 

Εκανα ενα edit στο προηγουμενο Post μου, κοιταξε το αν θελεις.

Ναι, περασα απο ολους και κρατησα τον franco και εχω αγορασει και τον updater, παιζω με τα παντα πλεον. Χρωματα, gamma, voltages, συχνοτητες, αριθμο πυρηνων, ολα οπως τα θελω.

Ειναι εξαιρετικος.

Link to comment
Share on other sites

Εκανα ενα edit στο προηγουμενο Post μου, κοιταξε το αν θελεις.

Ναι, περασα απο ολους και κρατησα τον franco και εχω αγορασει και τον updater, παιζω με τα παντα πλεον. Χρωματα, gamma, voltages, συχνοτητες, αριθμο πυρηνων, ολα οπως τα θελω.

Ειναι εξαιρετικος.

 

Oχι ακομα δεν θελω να μπλεξω με στησιματα γτ ειναι αρχη ακομα!Σιγα σιγα ομως θα γινει κ αυτο.Βασικα ειδα στον φρανκο γινεται ενας κατεγισμος απο posts.Εγω θελω να αλλαξω τα χρωματα μονο και ολα τα αλλα stock values.Ποιον φρανκο εχεις?

Edited by prioxxx
Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Oχι ακομα δεν θελω να μπλεξω με στησιματα γτ ειναι αρχη ακομα!Σιγα σιγα ομως θα γινει κ αυτο.Βασικα ειδα στον φρανκο γινεται ενας κατεγισμος απο posts.Εγω θελω να αλλαξω τα χρωματα μονο και ολα τα αλλα stock values.Ποιον φρανκο εχεις?

 

r100 με updater 8.5.5 εν αναμονης του 8.5.6 που θα αυξανει το volume και θα εχει ρυθμισεις για rgb ξεχωριστα.

Θα σου προτινα να μην αφησεις stock τα υπολοιπα. Ηδη βαζωντας τον kernel δεν εισαι stock και πειραζεις τον πυρηνα της συσκευης σου (εκτος gpu που δεν εχουν εφαρμοστει τα νεα Updates αν και εχουν βγει), η qualcomm εχει κανει αρκετα λαθη.

Δηλαδη αν βρεις το bine σου, μπορεις ανετα να χαμηλωσεις τις θερμοκρασιες σου (γιατι μπαταρια δε σωζεις γιατι αυξανεις την αντισταση, αν και πολλοι το αγνοουν αυτο).

Πχ οπως εχω πει παλι, ειμαι -100mv με fast binned cpu.

Απο εκει και περα πειραζεις τα governors σου και γενικα το βελτιωνεις παρα πολυ.

Αν δεν εχεις ορεξη να ψαχτεις, κανενα προβλημα, αν εχεις ομως καντο, το stock ΔΕΝ ειναι καλυτερο.

Και το πιο σημαντικο...κρατας backup, ξερεις πως να ξεφυγεις αν συμβει κατι κακο, πας βημα βημα και διαβαζεις ΠΟΛΥ πριν κανεις οτιδηποτε.

Για μενα που μου αρεσει να σκαλιζω ειναι παραδεισος, καποιος απλα θελει το πολυ να φλασαρει εναν κερνελ και να μην ασχολειται αλλο.

Και αυτο σεβαστο.

 

Ένα μεγάλο ευχαριστώ στον g47 για τα links αλλά και για τη γενικότερη συνεισφορά του στο thread.

 

Nασαι καλα αλλα δε κανω κατι ιδιαιτερο πραγματικα. :)

Ολα αυτα μπορει να τα βρει ο καθενας.

Edited by g47
Link to comment
Share on other sites

r100 με updater 8.5.5 εν αναμονης του 8.5.6 που θα αυξανει το volume και θα εχει ρυθμισεις για rgb ξεχωριστα.

Θα σου προτινα να μην αφησεις stock τα υπολοιπα. Ηδη βαζωντας τον kernel δεν εισαι stock και πειραζεις τον πυρηνα της συσκευης σου (εκτος gpu που δεν εχουν εφαρμοστει τα νεα Updates αν και εχουν βγει), η qualcomm εχει κανει αρκετα λαθη.

Δηλαδη αν βρεις το bine σου, μπορεις ανετα να χαμηλωσεις τις θερμοκρασιες σου (γιατι μπαταρια δε σωζεις γιατι αυξανεις την αντισταση, αν και πολλοι το αγνοουν αυτο).

Πχ οπως εχω πει παλι, ειμαι -100mv με fast binned cpu.

Απο εκει και περα πειραζεις τα governors σου και γενικα το βελτιωνεις παρα πολυ.

Αν δεν εχεις ορεξη να ψαχτεις, κανενα προβλημα, αν εχεις ομως καντο, το stock ΔΕΝ ειναι καλυτερο.

Και το πιο σημαντικο...κρατας backup, ξερεις πως να ξεφυγεις αν συμβει κατι κακο, πας βημα βημα και διαβαζεις ΠΟΛΥ πριν κανεις οτιδηποτε.

Για μενα που μου αρεσει να σκαλιζω ειναι παραδεισος, καποιος απλα θελει το πολυ να φλασαρει εναν κερνελ και να μην ασχολειται αλλο.

Και αυτο σεβαστο.

 

 

Οχι με ενδιαφερει αλλωστε αμα δεις την υπογραφη μου οι συσκευες μου ειναι πειραγμενες.Για το bine καποιος εχει γραψει δεν θυμαμαι ποιος ισως και εσυ,για το πως θα το βρω.Θα γυρισω λιγο πισω να δω τι ελεγε.Επισης επαθα μια ταραχη με το ποσο γρηγορα ανανεωνονται τα ποστς και χαθηκα λιγο στους xda :lol:.Οκ λοιπον για αρχη παιρνω το app του Φρανκο kernel updater.Και ξεκινω σιγα σιγα τις δοκιμες.Και οτι ειναι θα το γραψω εδω :)

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Οχι με ενδιαφερει αλλωστε αμα δεις την υπογραφη μου οι συσκευες μου ειναι πειραγμενες.Για το bine καποιος εχει γραψει δεν θυμαμαι ποιος ισως και εσυ,για το πως θα το βρω.Θα γυρισω λιγο πισω να δω τι ελεγε.Επισης επαθα μια ταραχη με το ποσο γρηγορα ανανεωνονται τα ποστς και χαθηκα λιγο στους xda :lol:.Οκ λοιπον για αρχη παιρνω το app του Φρανκο kernel updater.Και ξεκινω σιγα σιγα τις δοκιμες.Και οτι ειναι θα το γραψω εδω :)

 

Eγω το ειχα γραψει, εναν terminal emulator θελεις και την εντολη που ειχα γραψει.

https://play.google.com/store/apps/details?id=jackpal.androidterm&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImphY2twYWwuYW5kcm9pZHRlcm0iXQ..

 

Με αυτο βλεπεις τι cpu εχεις και αναλογα προχωρας.

 

Το franco updater ειναι καλη αρχη, το 90% μπορεις να το ρυθμιζεις απο εκει.

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ ακολουθησα τις συμβουλες του g47 σχετικά με τον κερνελ και μπορω να πω οτι το τηλέφωνο πλεον καλύπτει τις ανάγκες μου. Με franko r97 (-100 και λίγο uc) και paranoid rom θερμοκρασία χαμηλά, χρώματα στην οθόνη σχεδόν amoled και το σημαντικότερο μπαταρία μια ωρα ανοιχτής οθόνης = 18-20%
Link to comment
Share on other sites

paidia μια βοηθεια.εψαξα εδω αλλα δεν βρηκα κατι αναλογο.θελω οταν κανω την οθονη swipe down να εχω κατι αναλογο οπως ειχα στο iphone με το sbsettings.να εχω αμεσα τα κουμπια 3g,data,wifi,airplane κα....μαζεμενα ολα σε μια μπαρα....

υπαρχει κατι τετοιο χωρις να ειμαι root?

Link to comment
Share on other sites

Eγω το ειχα γραψει, εναν terminal emulator θελεις και την εντολη που ειχα γραψει.

https://play.google.com/store/apps/details?id=jackpal.androidterm&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImphY2twYWwuYW5kcm9pZHRlcm0iXQ..

 

Με αυτο βλεπεις τι cpu εχεις και αναλογα προχωρας.

 

Το franco updater ειναι καλη αρχη, το 90% μπορεις να το ρυθμιζεις απο εκει.

 

Λοιπον το εκανα κ εβγαλε acpuclk-8064:ACPU PVS:Fast.

Aρα τι συμπεραινω?

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

paidia μια βοηθεια.εψαξα εδω αλλα δεν βρηκα κατι αναλογο.θελω οταν κανω την οθονη swipe down να εχω κατι αναλογο οπως ειχα στο iphone με το sbsettings.να εχω αμεσα τα κουμπια 3g,data,wifi,airplane κα....μαζεμενα ολα σε μια μπαρα....

υπαρχει κατι τετοιο χωρις να ειμαι root?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Nexus 4] Τροποποιήσεις / Βελτιώσεις)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...