Jump to content

[Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Όσο αφορά την 1η σου ερώτηση παίξε με την κωδικοποίηση χαρακτήρων στις ρυθμίσεις SMS.Αν με οποιαδήποτε επιλογή κωδικοποίησης έχεις πρόβλημα 70 χαρακτήρων ( ήξερα ότι το έχουν αυτό το θέμα τα Samsung κινητά και όχι τα HTC βάσει του avatar σου ) τότε κάνε αυτό που έκανε ένας φίλος μου με Samsung : Xρησιμοποίησε την εφαρμογή handcent sms με ελληνικό πακέτο.

 

Όσο για τη 2η ερώτηση αν έχεις το ΗΤC desire κάνε αυτό ( ίσως να αφορά όλα τα ΗΤC ) :

http://forum.swype.com/showthread.php?1359-Vibration-on-keypress&

Edited by ipred
Link to comment
Share on other sites

Φιλε δεν νομιζω να μπορεις να στειλεις γραπτο μυνημα με μικρα ελληνικα γραμματα και τονους με παραπανω απο 60-70 χαρακτηρες.

Αν θες καθε γραπτο μυνημα να ειναι 160 χαρακτηρες τοτε πρεπει να γραφεις ή μονο κεφαλαια ελληνικα και αγγλικα ή τιποτα.

 

Οσο αφορα το αλλο που λες που εκανε ο φιλος σου τι ακριβως εννοεις?

Οτι δηλαδη με αυτο το προγραμμα μπορει να στελνει γραπτα μυνηματα με μικρους ελληνικους χαρακτηρες και τονους και σε καθε γραμμα να μπορει να στειλει 160 χαρακτηρες και χωρις να εχει ο αλλος εγκατεστημενο αυτο το προγραμμα στο κινητο του ειδικα αν το κινητο του ΔΕΝ ειναι smartphone.

 

Εμενα παλι μου δημιουργηθηκε...με αυτα που λες...μια απορια......

Γιατι καποιος να ΜΗΝ ΘΕΛΕΙ ??????

Τι κακο μπορει να σου κανει μια προπληρωμενη απο καποια τραπεζα...???

Ναι σαφεσταστα ειμαστε off topic εδω και αρκετα posts αλλα......υπαρχουν αποριες...τι να κανουμε???

;););)

Το οτι θα πρεπει να δωσεις τα στοιχεια σου ισως...

Και για τον οποιοδηποτε λογο να ΜΗΝ θες να εχει τα στοιχεια σου η οποια τραπεζα ή γενικοτερα καποιος....

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα συνεχόμενα μηνύματα. Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή τη Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνύματα.

Edited by kollatos
Link to comment
Share on other sites

Όσο αφορά την 1η σου ερώτηση παίξε με την κωδικοποίηση χαρακτήρων στις ρυθμίσεις SMS.Αν με οποιαδήποτε επιλογή κωδικοποίησης έχεις πρόβλημα 70 χαρακτήρων ( ήξερα ότι το έχουν αυτό το θέμα τα Samsung κινητά και όχι τα HTC βάσει του avatar σου ) τότε κάνε αυτό που έκανε ένας φίλος μου με Samsung : Xρησιμοποίησε την εφαρμογή handcent sms με ελληνικό πακέτο.

 

Εχω δοκιμασει και τις 2 κωδικοποιησεις που εχω αλλα τα ιδια. Το προβλημα ειναι πως συνεχιζει να βαζει τονους ακομα και στα κεφαλαια γι'αυτο παει στους 70 χαρακτηρες. To app του κινητου φυσικα δεν το κανει αυτο οποτε δεν υπαρχει θεμα. Και νομιζα πως ειναι σοβαρο το swype. Τσαμπα τα 76 λεπτα. Δεν βαριεσε.

Edited by ardi21
Link to comment
Share on other sites

Φιλε δεν νομιζω να μπορεις να στειλεις γραπτο μυνημα με μικρα ελληνικα γραμματα και τονους με παραπανω απο 60-70 χαρακτηρες.

Αν θες καθε γραπτο μυνημα να ειναι 160 χαρακτηρες τοτε πρεπει να γραφεις ή μονο κεφαλαια ελληνικα και αγγλικα ή τιποτα.

 

Οσο αφορα το αλλο που λες που εκανε ο φιλος σου τι ακριβως εννοεις?

Οτι δηλαδη με αυτο το προγραμμα μπορει να στελνει γραπτα μυνηματα με μικρους ελληνικους χαρακτηρες και τονους και σε καθε γραμμα να μπορει να στειλει 160 χαρακτηρες και χωρις να εχει ο αλλος εγκατεστημενο αυτο το προγραμμα στο κινητο του ειδικα αν το κινητο του ΔΕΝ ειναι smartphone.

Με την εφαρμογή handcent sms γράφεις μικρά και με τόνο εάν π.χ. χρησιμοποιείται πληκτρολόγιο με Τ9 και μετά στην αποστολή, η εφαρμογή τα μετατρέπει σε κεφαλαία και με αυτό τον τρόπο έχεις 160 χαρακτήρες.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μια εφαρμογη για να μπορω να υπογραφω εγγραφα word και pdf αλλα να μην χρειαζεται να ανεβαινουν σε καποιο σερβερ.

Κατι σαν κι αυτο δηλαδη https://play.google.com/store/apps/details?id=com.xyzmo.signature&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS54eXptby5zaWduYXR1cmUiXQ..

Link to comment
Share on other sites

Με την εφαρμογή handcent sms γράφεις μικρά και με τόνο εάν π.χ. χρησιμοποιείται πληκτρολόγιο με Τ9 και μετά στην αποστολή, η εφαρμογή τα μετατρέπει σε κεφαλαία και με αυτό τον τρόπο έχεις 160 χαρακτήρες.

Οποτε ειναι δωρον-αδωρον φιλε μου αφου στον αλλον θα παει ενα μυνημα γεματο με κεφαλαια ελληνικα ενω εσυ του εχεις γραψει ενα με μικρα και τονους ελληνικα ποιος ο λογος να το κανεις και να μην γραφεις εξ' αρχης με κεφαλαια ελληνικα γραμματα και να μην χρειαζεσαι κανενα προγραμμα να κανει την μετατροπη οποτε......

 

Εχω δοκιμασει και τις 2 κωδικοποιησεις που εχω αλλα τα ιδια. Το προβλημα ειναι πως συνεχιζει να βαζει τονους ακομα και στα κεφαλαια γι'αυτο παει στους 70 χαρακτηρες. To app του κινητου φυσικα δεν το κανει αυτο οποτε δεν υπαρχει θεμα. Και νομιζα πως ειναι σοβαρο το swype. Τσαμπα τα 76 λεπτα. Δεν βαριεσε.

Φιλε διαλεγεις τι θες.

Κεφαλαια ελληνικα και αγγλικα = 160 χαρακτηρες ανα γραπτο μυνημα

Μικρα ελληνικα με τονους και αγγλικα = 70 χαρακτηρες ανα γραπτο μυνημα.

Link to comment
Share on other sites

Εχω δοκιμασει και τις 2 κωδικοποιησεις που εχω αλλα τα ιδια. Το προβλημα ειναι πως συνεχιζει να βαζει τονους ακομα και στα κεφαλαια γι'αυτο παει στους 70 χαρακτηρες. To app του κινητου φυσικα δεν το κανει αυτο οποτε δεν υπαρχει θεμα. Και νομιζα πως ειναι σοβαρο το swype. Τσαμπα τα 76 λεπτα. Δεν βαριεσε.

 

Άκου : Στο δικό μου κινητό είτε γράψω με μικρά τονισμένα είτε με κεφαλαία τονισμένα το μήνυμα πάει στο κάτοχο με κεφαλαία άτονα με 160 χαρακτήρες.Αντίθετα σε κινητά της Samsung ( δεν ξέρω για άλλες εταιρίες ) όπως πχ το Note δεν μπορείς να γράψεις 160 τονισμένα μικρά.

 

Τώρα όσο για το σχόλιο σου για το Swype διαφωνώ κάθετα φυσικά όπως και οι περισσότεροι χρήστες android αν δεις σχόλια και βαθμολογίες στο google play.To swiping του είναι το καλύτερο όλων των απομιμήσεων όπως και η φωνητική του πληκτρολόγηση.

Άδικο θεωρώ το να θάβεις την εφαρμογή επειδή το κινητό σου δεν μπορεί να στέλνει 160 μικρά τονισμένα.Το δικό μου ( Optimus 4X) για να απαντήσω και στον άλλον φίλο γράφει 160 μικρά τονισμένα και στον λήπτη παραλαμβάνονται ως 160 κεφαλαία άτονα χωρίς χρήση καμιάς εξωτερικής εφαρμογής φυσικά.

Edited by ipred
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς σε HTC κινητά αν με ΑΛΛΟ πληκτρολόγιο πλην του μαμισιου και ΧΩΡΙΣ go sms και handcent μπορεί να στείλει 160 χαρακτήρες;
Link to comment
Share on other sites

Γενικότερα, η αποστολή sms με 160 χαρακτήρες δεν έχει να κάνει με την εφαρμογή του πληκτρολογίου αλλά μηνυμάτων. Οπότε αν η συσκευή δε στέλνει από default μηνύματα με 160 χαρακτήρες, είτε θα χρησιμοποιήσεις κάποια εφαρμογή μηνυμάτων ή θα γράφεις κεφαλαία και χωρίς τόνους :)
Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

Μπορειτε να μου πειτε ποιες εφαρμογες χρησιμοποιειτε για να γραφετε και να επεξεργαζεστε κειμενα (τα κειμενα ειναι σε word ή αλλη μορφη) ;
Link to comment
Share on other sites

Γενικότερα, η αποστολή sms με 160 χαρακτήρες δεν έχει να κάνει με την εφαρμογή του πληκτρολογίου αλλά μηνυμάτων. Οπότε αν η συσκευή δε στέλνει από default μηνύματα με 160 χαρακτήρες, είτε θα χρησιμοποιήσεις κάποια εφαρμογή μηνυμάτων ή θα γράφεις κεφαλαία και χωρίς τόνους :)

το ξερω απλα ρωταω γιατι στα htc με την μανισια εφαρμογη μηνυματων στελνει μεν 160 αλλα μονο με το στοκ πληκτρολογιο!με οποιοδηποτε αλλο μονο 70 .γιαυτο ρωταω πως γινεται με το στοκ να στελνει 160 και με τα αλλα 70?

Link to comment
Share on other sites

Και με το στοκ οι 160 χαρακτήρες είναι με κεφαλαία και όχι μικρά ελληνικά με τόνους αφού αυτό είναι θέμα σε Όλα τα smartphone κινητά.
Link to comment
Share on other sites

Μπορειτε να μου πειτε ποιες εφαρμογες χρησιμοποιειτε για να γραφετε και να επεξεργαζεστε κειμενα (τα κειμενα ειναι σε word ή αλλη μορφη) ;

 

Kingsoft Office δωρεάν.

 

Document 2 Go επί πληρωμή.

Link to comment
Share on other sites

Μπορειτε να μου πειτε ποιες εφαρμογες χρησιμοποιειτε για να γραφετε και να επεξεργαζεστε κειμενα (τα κειμενα ειναι σε word ή αλλη μορφη) ;

 

Office suite 7. Δεν με έχει προδώσει πότε. Αλλά είναι πολύ ακριβό κατά την άποψή μου. Οπότε περιμένεις να βγει σε έκπτωση. Εγώ το πήρα 2 ευρώ.

Galaxy Note II Grey Titanium, Fujitsu Lifebook T900 Dual Digitizer
Link to comment
Share on other sites

Office suite 7. Δεν με έχει προδώσει πότε. Αλλά είναι πολύ ακριβό κατά την άποψή μου. Οπότε περιμένεις να βγει σε έκπτωση. Εγώ το πήρα 2 ευρώ.

 

Πολυ καλο, οντως...

Link to comment
Share on other sites

Το οτι θα πρεπει να δωσεις τα στοιχεια σου ισως...

Και για τον οποιοδηποτε λογο να ΜΗΝ θες να εχει τα στοιχεια σου η οποια τραπεζα ή γενικοτερα καποιος....

 

Εδώ έχεις δώσει τα στοιχεία σου στη google, στην τράπεζα κόλλησες;

Link to comment
Share on other sites

Και με το στοκ οι 160 χαρακτήρες είναι με κεφαλαία και όχι μικρά ελληνικά με τόνους αφού αυτό είναι θέμα σε Όλα τα smartphone κινητά.

ναι δεν με νοιαζουν τα κεφαλαια οπως εχουν κολλημα με τα μικρα πολλοι!εγω μιλαω για 160 χαρακτηρες ΑΝ ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ σε htc κινητα.με την ΣΤΟΚ εφαρμογη sms και ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ ΑΛΛΟ πληκτρολογιο ΠΛΗΝ ΤΟΥ ΣΤΟΚ αν στελνει 160???

Link to comment
Share on other sites

Άκου : Στο δικό μου κινητό είτε γράψω με μικρά τονισμένα είτε με κεφαλαία τονισμένα το μήνυμα πάει στο κάτοχο με κεφαλαία άτονα με 160 χαρακτήρες.Αντίθετα σε κινητά της Samsung ( δεν ξέρω για άλλες εταιρίες ) όπως πχ το Note δεν μπορείς να γράψεις 160 τονισμένα μικρά.

 

Τώρα όσο για το σχόλιο σου για το Swype διαφωνώ κάθετα φυσικά όπως και οι περισσότεροι χρήστες android αν δεις σχόλια και βαθμολογίες στο google play.To swiping του είναι το καλύτερο όλων των απομιμήσεων όπως και η φωνητική του πληκτρολόγηση.

Άδικο θεωρώ το να θάβεις την εφαρμογή επειδή το κινητό σου δεν μπορεί να στέλνει 160 μικρά τονισμένα.Το δικό μου ( Optimus 4X) για να απαντήσω και στον άλλον φίλο γράφει 160 μικρά τονισμένα και στον λήπτη παραλαμβάνονται ως 160 κεφαλαία άτονα χωρίς χρήση καμιάς εξωτερικής εφαρμογής φυσικά.

 

To κινητο μου στελνει μια χαρα κεφαλαια ατονα 160 χαρακτηρων με το app της HTC. Εγω αυτο θελω. Δεν με ενδιαφερουν τα μικρα τονισμενα. To swype ομως επιμενει να τονιζει τα κεφαλαια (για ποιο λογο?) με αποτελεσμα στελνει 70 χαρακτηρες. Στο φορουμ του swype εχει αναφερθει αυτο για τα ελληνικα. Αρα θεωρω πως ειναι φαουλ του app και οχι του κινητου μου. Αν κανω λαθος διορθωσε με.

Edited by ardi21
Link to comment
Share on other sites

To κινητο μου στελνει μια χαρα κεφαλαια ατονα 160 χαρακτηρων με το app της HTC. Εγω αυτο θελω. Δεν με ενδιαφερουν τα μικρα τονισμενα. To swype ομως επιμενει να τονιζει τα κεφαλαια (για ποιο λογο?) με αποτελεσμα στελνει 70 χαρακτηρες. Στο φορουμ του swype εχει αναφερθει αυτο για τα ελληνικα. Αρα θεωρω πως ειναι φαουλ του app και οχι του κινητου μου. Αν κανω λαθος διορθωσε με.

αυτο λεω κι εγω.οτι πχ η htc εχει ρυθμισει το πληκτρολογιο της ΟΧΙ το app της να μην βαζει τονους οποτε και φευγουν 160.αν ειχε ρυθμισει το app της να στελνει 160 no matter what θα εστελνε και με οποιοδηποτε πληκτρολογιο οχι μονο με το δικο της!

Link to comment
Share on other sites

Kingsoft Office δωρεάν.

 

Document 2 Go επί πληρωμή.

 

Το kingsoft το δοκιμασα αλλα μου φανηκε λιγο μαπα, το document μου φανηκε λιγο καλυτερο.

 

 

 

 

Office suite 7. Δεν με έχει προδώσει πότε. Αλλά είναι πολύ ακριβό κατά την άποψή μου. Οπότε περιμένεις να βγει σε έκπτωση. Εγώ το πήρα 2 ευρώ.

 

Θα το δοκιμασω και θα δω αν μου κανει.

 

Ψαχνω κατι που να μπορει να μου κανει οτι και το office στον υπολογιστη.

Link to comment
Share on other sites

αυτο λεω κι εγω.οτι πχ η htc εχει ρυθμισει το πληκτρολογιο της ΟΧΙ το app της να μην βαζει τονους οποτε και φευγουν 160.αν ειχε ρυθμισει το app της να στελνει 160 no matter what θα εστελνε και με οποιοδηποτε πληκτρολογιο οχι μονο με το δικο της!

 

Α μαλιστα, καταλαβα.

Παντως οπως και να 'χει δεν στεκει να τονιζεις κεφαλαια γραμματα! Ελπιζω να το διορθωσουν.

Link to comment
Share on other sites

Το οτι δεν το ηξερα δεν σου δινει το λογο να τα παιρνεις μαζι μου.

 

Και αν καποιος ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ να προβει στην καποιας καρτας και απλα βολευεται με τις paysafecards τι κανει?

Και μαλλον δεν το κοβω να υπαρχει αλλη λυση για κατι τετοιο....

Αν φάνηκε πιο έντονο το ύφος μου, είχε να κάνει μόνο με το ότι έκανες κριτική για το ότι η Google απαιτεί πιστωτική χωρίς να κάτσεις λίγο να ψάξεις τι επιλογές υπάρχουν. Αυτό μόνο. Δεν τα παίρνω μαζί σου.

Φίλε fits κανείς δεν τα παίρνει μαζί σου,απλά πολλές φορές ο γραπτός λόγος μπορεί να παρεξηγηθεί. Τα περισσότερα παιδιά εδώ μέσα (συμπεριλαμβανομένης και της Ελένης->eltsele) έχουν βοηθήσει και συνεχίζουν να βοηθάνε χρήστες με απορίες/προβλήματα γύρω απο android,οπότε κανείς δεν "έρχεται" εδώ για να την "πει" σε κάποιον,νασαι σίγουρος :)

 

Καταλαβαίνω ότι ΔΕΝ θέλεις να βγάλεις κάποια κάρτα,αλλά δεν γίνεται διαφορετικά. Δεν έχεις έναν λογαριασμό σε μία τράπεζα και κατ'επέκταση μία κάρτα για ΑΤΜ? Αλλά ακόμα και η περίπτωση της προπληρωμένης είναι μια εύκολη και γρήγορη λύση.

Εγώ για παράδειγμα έχω έναν λογαριασμό αποκλειστικά και μόνο για οποιαδήποτε αγορά μέσω internet (συμπεριλαμβανομένου και του play store). Οπότε όταν θέλω κάτι, του βάζω λεφτά,κάνω την αγορά και είμαι back to zero. Έτσι προφυλάσσομαι και απο οποιαδήποτε κακοτοπιά αν και εφόσον προκύψει.

Ακριβώς αυτό. :)

Εχω δοκιμασει και τις 2 κωδικοποιησεις που εχω αλλα τα ιδια. Το προβλημα ειναι πως συνεχιζει να βαζει τονους ακομα και στα κεφαλαια γι'αυτο παει στους 70 χαρακτηρες. To app του κινητου φυσικα δεν το κανει αυτο οποτε δεν υπαρχει θεμα. Και νομιζα πως ειναι σοβαρο το swype. Τσαμπα τα 76 λεπτα. Δεν βαριεσε.

Δεν είναι τσάμπα τα 76 λεπτά. Καλό είναι να τσεκάρετε κάποια πράγματα πριν ρίξετε στην πυρά το οποιοδήποτε πρόγραμμα/εφαρμογή/whatever. Όπως είπαν και πολλοί άλλοι δεν είναι θέμα πληκτρολογίου αλλά εφαρμογής μηνυμάτων και κωδικοποίησης. Και έχει να κάνει με το αν η εφαρμογή διαχειρίζεται τα μικρά τονισμένα ώστε να τα κάνει κεφάλαια και άτονα για να στέλνεις 160 χαρακτήρες ή αν στέλνει ό,τι γράφεις.

Μπορειτε να μου πειτε ποιες εφαρμογες χρησιμοποιειτε για να γραφετε και να επεξεργαζεστε κειμενα (τα κειμενα ειναι σε word ή αλλη μορφη) ;

Έχω αγοράσει Documents to go, Smart Office, Office Suite, Quick Office και δοκιμάσει Kingsoft. Προτιμώ το Office Suite με διαφορά. Είναι πιο εύχρηστο κι έχει λιγότερα προβλήματα με τη μορφοποίηση όταν το πας σε pc.

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

Εδώ έχεις δώσει τα στοιχεία σου στη google, στην τράπεζα κόλλησες;

Και εσυ που το ξερεις οτι εχω δωσει τα στοιχεια μου στην google?

 

Και που ξερεις οτι εχω δωσει ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ στην google?

 

Αν φάνηκε πιο έντονο το ύφος μου, είχε να κάνει μόνο με το ότι έκανες κριτική για το ότι η Google απαιτεί πιστωτική χωρίς να κάτσεις λίγο να ψάξεις τι επιλογές υπάρχουν. Αυτό μόνο. Δεν τα παίρνω μαζί σου.

 

Ακριβώς αυτό.

Μα το εψαξα γι' αυτο και ρωτησα εδω ΑΝ υπαρχει αλλος τροπος και οπως βλεπω ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ πρεπει υποχρεωτικα να εχεις καρτα ειτε χρεωστικη, ειτε viza εν ολιγης καρτα οποτε......

Edited by fits13
Link to comment
Share on other sites

Και εσυ που το ξερεις οτι εχω δωσει τα στοιχεια μου στην google?

 

Και που ξερεις οτι εχω δωσει ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ στην google?

 

 

Έχεις android, έχεις αριθμό τηλεφώνου. Αυτός είναι σε κάποιο όνομα. Αν δεν είναι στο δικό σου είναι σε κάποιου γνωστού σου. Βάλε ότι κίνηση κάνεις μένει (εκτός και αν δεν αποθηκεύεις και τα cookies). Αν θέλει να μάθει για σένα, μπορεί να ξεκινήσει από μια καλή βάση...

Edited by enigma84
Link to comment
Share on other sites

Και εσυ που το ξερεις οτι εχω δωσει τα στοιχεια μου στην google?

 

Και που ξερεις οτι εχω δωσει ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ στην google?

 

 

Μα το εψαξα γι' αυτο και ρωτησα εδω ΑΝ υπαρχει αλλος τροπος και οπως βλεπω ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ πρεπει υποχρεωτικα να εχεις καρτα ειτε χρεωστικη, ειτε viza εν ολιγης καρτα οποτε......

Στο πρώτο σου ποστ αναφέρθηκες σε πιστωτική κάρτα μόνο. Άλλο πιστωτική άλλο χρεωστική άλλο προπληρωμένη. Ναι, από τη στιγμή που για την αγορά απαιτείται επικύρωση του προϊόντος που έχεις συνδεδεμένο στον Google λογαριασμό σου για αγορές λογικό είναι να θέλει κάτι μόνιμο κι όχι μια paysafecard. Δεν βρίσκω κακή την επικύρωση. Επίσης μια προπληρωμένη μπορείς να βγάλεις ακόμα και χωρίς λογαριασμό σε τράπεζα. Χρεωστική έχει κι η γιαγιά μου για τη σύνταξη. Εννοώ δεν είναι και δύσκολο να έχεις πρόσβαση στο market αν θες με ασφαλείς τρόπους. Καταλαβαίνω τι ότι θα ήθελες κάτι μιας χρήσης αλλά δεν νομίζω να υπάρχει πουθενά κάτι αντίστοιχο κι λογική από τη στιγμή που υπάρχει και το refund στη μέση.

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...