Jump to content

[Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Χρησιμοποιεί κανένας το bobsled calling; Ελλάδα κατάφερα να μιλήσω. Προσπάθησα σε σταθερό στη Σερβία αλλά τίποτα. Υπάρχει πιθανότητα να το κάνω να λειτουργήσει σε κινητό (πιο πολύ ενδιαφέρομαι για τις Φιλιππίνες); Είχα διαβάσει παλιότερα εδώ ότι αν βάλουμε ότι βρισκόμαστε στην Αμερική κάνει κλήσεις. Το δοκίμασα όμως χωρίς επιτυχία. Γίνεται να κάνω κάτι; Και αν όχι, υπάρχει κάτι άλλο αντίστοιχο; Μη μου προτείνετε το viber γιατί το χρησιμοποιώ ήδη, απλά δεν έχουν όλοι smartphone.
ANDROID DEVICES: OnePlus 7 Pro / ONEPLUS 6T / ONEPLUS 5T / ONEPLUS 3T / MOTOROLA NEXUS 6 / LG G2 / LG OPTIMUS G / LG E960 NEXUS 4 / GOOGLE NEXUS 7 / GOOGLE GALAXY NEXUS / NEXUS S (BY SAMSUNG) / NOKIA 5800 / SAMSUNG WAVE / SAZEM MY V-65
Link to comment
Share on other sites

Μηπως ξερει κανεις αν υπαρχει καποια παρομοια εφαρμογη σαν το Ηandy Safe??(Mε την JB σταματησε να συγχρονιζει)Απλα ειχε και συγχρονισμο με desktop εφαρμογη HandySafe,οποτε το backup ητανε παιχνιδακι...
Link to comment
Share on other sites

Μηπως ξερει κανεις αν υπαρχει καποια παρομοια εφαρμογη σαν το Ηandy Safe??(Mε την JB σταματησε να συγχρονιζει)Απλα ειχε και συγχρονισμο με desktop εφαρμογη HandySafe,οποτε το backup ητανε παιχνιδακι...

 

Safe wallet... THE BEST ;)

“When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.”
Link to comment
Share on other sites

Safe wallet... THE BEST ;)

 

Πραγματικά καλό, αλλά αργούν πολύ οι ενημερώσεις. Εδώ και 1 χρόνο προσπαθούν να βγάλουν τη νέα έκδοση...

 

Edit: το έχει σε προσφορά στο store με 0,99 €

Edited by kted
Link to comment
Share on other sites

Χρησιμοποιεί κανένας το bobsled calling; Ελλάδα κατάφερα να μιλήσω. Προσπάθησα σε σταθερό στη Σερβία αλλά τίποτα. Υπάρχει πιθανότητα να το κάνω να λειτουργήσει σε κινητό (πιο πολύ ενδιαφέρομαι για τις Φιλιππίνες); Είχα διαβάσει παλιότερα εδώ ότι αν βάλουμε ότι βρισκόμαστε στην Αμερική κάνει κλήσεις. Το δοκίμασα όμως χωρίς επιτυχία. Γίνεται να κάνω κάτι; Και αν όχι, υπάρχει κάτι άλλο αντίστοιχο; Μη μου προτείνετε το viber γιατί το χρησιμοποιώ ήδη, απλά δεν έχουν όλοι smartphone.

 

Αν σε ενδιαφέρει πραγματικά το voip, καλύτερα να βάλεις ένα πρόγραμμα voip και θα μπορείς να παίρνεις πολύ φτηνά σε όλο τον κόσμο, σταθερά και κινητά.

Εφαρμογές για τέτοια δουλειά υπάρχουν πολλές, όπως το Mobilevoip, sipdroid κ.α.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Έχει κατεβάσει κανείς την εφαρμογή always on pc; αξίζει τα 20 ευρώ;
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει εφαρμογή παιχνίδι ναυμαχία?ίσως και να παίζεται δικτυακά με δυο παίκτες από διαφορετικά τηλεφωνά?θέλω να βυθίσω την γυναίκα μου που μου την μπαίνει :D
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει εφαρμογή παιχνίδι ναυμαχία?ίσως και να παίζεται δικτυακά με δυο παίκτες από διαφορετικά τηλεφωνά?θέλω να βυθίσω την γυναίκα μου που μου την μπαίνει :D

 

Διάλεξε...

[sIGPIC][/sIGPIC]

Πωλείται: Τίποτα. Ζητείται: Τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Αν σε ενδιαφέρει πραγματικά το voip, καλύτερα να βάλεις ένα πρόγραμμα voip και θα μπορείς να παίρνεις πολύ φτηνά σε όλο τον κόσμο, σταθερά και κινητά.

Εφαρμογές για τέτοια δουλειά υπάρχουν πολλές, όπως το Mobilevoip, sipdroid κ.α.

Βασικά με ενδιαφέρει να μπορώ να τηλεφωνό φθηνά. Επειδή δεν έχω ιδέα για το voip, μπορείς να μου δώσεις πληροφορίες για αυτό; Γίνεται από κινητό ή από σταθερό και τι ακριβώς πρέπει να κάνω;

ANDROID DEVICES: OnePlus 7 Pro / ONEPLUS 6T / ONEPLUS 5T / ONEPLUS 3T / MOTOROLA NEXUS 6 / LG G2 / LG OPTIMUS G / LG E960 NEXUS 4 / GOOGLE NEXUS 7 / GOOGLE GALAXY NEXUS / NEXUS S (BY SAMSUNG) / NOKIA 5800 / SAMSUNG WAVE / SAZEM MY V-65
Link to comment
Share on other sites

Βασικά με ενδιαφέρει να μπορώ να τηλεφωνό φθηνά. Επειδή δεν έχω ιδέα για το voip, μπορείς να μου δώσεις πληροφορίες για αυτό; Γίνεται από κινητό ή από σταθερό και τι ακριβώς πρέπει να κάνω;

Δες εδώ:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=316194&highlight=voip

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Έχετε να προτείνεται κάποια καλή εφαρμογή για το πρόγραμμα της TV;

My Device:

Smartphone: iPhone 14 Pro

Πώληση: Τίποτα Ζήτηση: Τίποτα

Link to comment
Share on other sites

Έχετε να προτείνεται κάποια καλή εφαρμογή για το πρόγραμμα της TV;

 

Βάλε της nova. Έχει και τα υπόλοιπα κανάλια

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, ξέρει κανείς καμιά εφαρμογή που να μπορώ να δω μαζεμένα τα ringtone που έχω αντιστοιχήσει σε κάθε επαφή? Είδα το ringo αλλά πρέπει να ψάχνω κι εκεί μία - μία. Παλιά νομίζω είχα πετύχει κάτι αλλά τώρα δεν...

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

Εάν έχεις ICS ή JB το κάνει και η stock εφαρμογή μηνυμάτων.

 

Πως ενεργοποιείς τους 160 χαρακτήρες για sms ? Στις ρυθμίσεις δε μπορώ να το βρω! Εχω ics.

Samsung S8
Link to comment
Share on other sites

Όποιος χρησιμοποιεί το whatsApp messenger (και είμαστε πολλοί), ας δοκιμάσει και το WhatsApp PLUS.

Ουσιαστικά είναι το ίδιο αλλά βελτιωμένο και με αρκετά extra.

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

 

Σε ευχαριστώ πολύ!τελικά δοκίμασα το naval clash που διάβασα καλα λόγια αλλά τα γραφικά του είναι απλά.ξέρει κανεις κάποιο από όλα που να μπορώ να παίξω με κάποιον γνωστό μου ακόμα και εάν δεν είναι κοντά μου για να παίξουμε μέσω bluetooth?

 

@ elthis μόνο από xda το κατεβάζουμε? Δεν το βλέπω στο μαρκετ.θα βγει και εκεί?

Edited by ilka71
Link to comment
Share on other sites

@ elthis μόνο από xda το κατεβάζουμε? Δεν το βλέπω στο μαρκετ.θα βγει και εκεί?

 

Υπάρχει μόνο xda μιας και είναι modded.

Δε θα βγει φυσικά market...;)

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Έχετε να προτείνεται κάποια καλή εφαρμογή για το πρόγραμμα της TV;

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.arxnet.greekepg&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5hcnhuZXQuZ3JlZWtlcGciXQ..

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει εφαρμογή που να σου βγάζει ημερομηνία και ώρα οταν παίρνεις φωτός??

 

LG camera, την προτεινω, αν και καλο θα ηταν να την αγορασεις ωστε να μην σου πεταει μηνυμα καθε λιγο και λιγακι...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει μόνο xda μιας και είναι modded.

Δε θα βγει φυσικά market...;)

 

Το whatsapp plus είναι του ιδίου developer με το απλό whatsapp?

Επίσης που είναι η ρύθμισή του χρώματος των τσεκ ότι το μήνυμα διαβάστηκε?

Edited by ilka71
Link to comment
Share on other sites

Δεν και το ΟΤΕ τν

Είναι πολύ καλό

Μήπως δεν κάνω κάτι καλά;

Καταρχήν δεν βρίσκω τον Αντ1 στα κανάλια να το βάλω στα favorites.

Μετά, επέλεξα κάποια κανάλια ως Favorites και ενώ πάω στην ενότητα Tv Guide, πάλι βλέπω όλα τα κανάλια. Τότε ποια η έννοια των Favorites.

Επίσης, πώς βλέπω πχ τι ταινίες έχει σήμερα στις 10 το βράδυ; Πατάω Next και δεν πάει πιο μετά από τις 6:15.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...