Jump to content

[Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τελικά παιδιά έχετε να προτείνετε κάποια αντίστοιχη εφαρμογή?

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 5A Prime μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν την ξέρω αυτή που αναφέρεις αλλά φαντάζομαι είναι κάτι τέτοιο...

https://play.google.com/store/apps/details?id=at.bluesource.mobilepocket

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τελικά παιδιά έχετε να προτείνετε κάποια αντίστοιχη εφαρμογή?

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 5A Prime μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν έχω βρει κάτι ακόμα. Τουλάχιστον μετά από 2 email μου διέγραψαν (έτσι είπαν...) τον λογαριασμό μου.

 

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω βρει κάτι ακόμα. Τουλάχιστον μετά από 2 email μου διέγραψαν (έτσι είπαν...) τον λογαριασμό μου.

 

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Εχω εδω κ ενα χρονο, την εφαρμογη που ειπε και πιο πανω ο φιλος.

Με ρωτησε εαν αποδέχομαι την νεα νομοθεσια κ συνεχιζει να λειτουργεί κανονικά (μεχρι στιγμής)

 

-------------

Στάλθηκε με Tapatalk, χρησιμοποιώντας το δεξί μου δάχτυλο.

Χρηματοοικονομικός Σύμβουλος

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να βρω ένα (ελαφρύ) προγραμμα αναπαραγωγής mp3 (ακόμη καλύτερα και ένα αναπαραγωγής βίντεο) το οποίο να έχει ένα κουμπι που να πηγαίνει 5 δευτερόλεπτα πίσω. Είναι τόσο απίστευτα χρήσιμο όταν είμαι στον δρόμο ή στο λεωφορείο ακούγοντας θεατρικά ή διαλέξεις και λόγο κάποιου θορύβου, πολύ συχνά χάνω κάτι σημαντικό. Είναι πολύ σπαστικό κάθε φορά να πρέπει να ανοίγω την οθόνη και να προσπαθώ στο πόδι να πετύχω να το βάλω μερικά δευτερόλεπτα πίσω. Τι προτείνετε; Edited by Black_Drag0n
Link to comment
Share on other sites

Θέλω να βρω ένα (ελαφρύ) προγραμμα αναπαραγωγής mp3 (ακόμη καλύτερα και ένα αναπαραγωγής βίντεο) το οποίο να έχει ένα κουμπι που να πηγαίνει 5 δευτερόλεπτα πίσω. Είναι τόσο απίστευτα χρήσιμο όταν είμαι στον δρόμο ή στο λεωφορείο ακούγοντας θεατρικά ή διαλέξεις και λόγο κάποιου θορύβου, πολύ συχνά χάνω κάτι σημαντικό. Είναι πολύ σπαστικό κάθε φορά να πρέπει να ανοίγω την οθόνη και να προσπαθώ στο πόδι να πετύχω να το βάλω μερικά δευτερόλεπτα πίσω. Τι προτείνετε;
πάντως στο mx player τώρα που το είπες το δοκίμασα κρατώντας πατημένο κακή σέρνοντας αριστερά πχ το πάει όσα δευτερόλεπτα θες πίσω. αντίστοιχα για μπροστά σέρνεις δεξιά όσο θες..δεν ξέρω εάν είναι αυτό που θες όμως

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ποια εφαρμογή θεωρείτε καλύτερη για εύρεση πάρκινγκ; Με ενδιαφέρει περισσότερο (μόνο) για το εξωτερικό...

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλημερα.

Επειδη ειμαι ολιγον τι "γκαβουλιακας", υπαρχει καμμια σωστη εφαρμογη widjet να βλεπω στην οθονη ποσο γεματη ειναι η μπαταρια? Δοκιμασα πολλες αλλα συμβαινει μερικες φορες να δειχνουν αλλη ενδειξη απο αυτη του τηλεφωνου. Η συσκευη δεν ειναι ρουτ.

Ευχαριστω

 

Battery Solo Widget :)

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Παιδιά εφαρμογή για να δείχνει σήμα κινητής όπως το powerline (ή κάτι παρόμοιο) υπάρχει που να δουλεύει με huawei συσκευές? Ευχαριστώ

 

OpenSignal :)

Linux myphone υπογραφή.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδια τι εχει παθει το instagram?δρν μ ανεβαζει στόρι. Την εχω σβησει πολλες φορες εχω στειλει κ αναφορά αλλα τιποτα. Εχω το galaxy a5 2017
Μην μετράς τον αριθμό των φίλων που έχεις. Μέτρα τον αριθμό των φίλων στους οποίους μπορείς να βασιστείς.
Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδια τι εχει παθει το instagram?δρν μ ανεβαζει στόρι. Την εχω σβησει πολλες φορες εχω στειλει κ αναφορά αλλα τιποτα. Εχω το galaxy a5 2017

 

αυτο το ειχα την προηγουμενη εβδομαδα...διεγραψε την εφαμοργη και ξανα εγκατασταση!!!

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

αυτο το ειχα την προηγουμενη εβδομαδα...διεγραψε την εφαμοργη και ξανα εγκατασταση!!!

 

Αυτο καμνω συνεχεια αλλα το πρόβλημα συνεχίζει

Μην μετράς τον αριθμό των φίλων που έχεις. Μέτρα τον αριθμό των φίλων στους οποίους μπορείς να βασιστείς.
Link to comment
Share on other sites

δυσκολο πολυ.. εως αδυνατο...

network signal guru ειχε πει καποτε καποιος κι αυτο ΑΝ εισαι ρουτ,

εγω την εβαλα (ενω ειμαι), αλλα ακρη δεν εβγαλα...

Link to comment
Share on other sites

Αυτο καμνω συνεχεια αλλα το πρόβλημα συνεχίζει
Εμενα έτσι λύθηκε....εχω s9+ δεν ξερω αμα παιζει ρολο...

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει καποια εφαρμογη να δω αν όντως η συσκευή μου έχει την Β20?
Δοκιμασε Network cell info

Σε μένα την δείχνει,αλλά πρέπει να είσαι σε περιοχή που είσαι σίγουρος ότι έχει Β20 και μόνο αυτή,διαφορετικά και να έχει μπορει το τηλέφωνο σου να κλειδώνει σε άλλη μπάντα

 

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει εφαρμογή που να κάνει απομαγνητοφώνηση ηχογραφημένης τηλεφωνικής συνομιλίας που έχει γίνει από το κινητό με εφαρμογή ηχογράφησης; (περιττό να αναφέρω πως θα υπάρχει η σύμφωνη γνώμη του συνομιλητή)
ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει εφαρμογή που να κάνει απομαγνητοφώνηση ηχογραφημένης τηλεφωνικής συνομιλίας που έχει γίνει από το κινητό με εφαρμογή ηχογράφησης; (περιττό να αναφέρω πως θα υπάρχει η σύμφωνη γνώμη του συνομιλητή)

 

Η ίδια εφαρμογή έχει φάκελο που μεσα υπαρχει η συνομιλία....! Να συνδέσεις το τηλ. στο Pc και την πάρεις...!;)

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

Η ίδια εφαρμογή έχει φάκελο που μεσα υπαρχει η συνομιλία....! Να συνδέσεις το τηλ. στο Pc και την πάρεις...!;)

 

Εννοώ να την εμφανίζει ως κείμενο, για την τήρηση πρακτικών.

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασε Network cell info

Σε μένα την δείχνει,αλλά πρέπει να είσαι σε περιοχή που είσαι σίγουρος ότι έχει Β20 και μόνο αυτή,διαφορετικά και να έχει μπορει το τηλέφωνο σου να κλειδώνει σε άλλη μπάντα

 

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Το δοκίμασα και εγώ και όντως δουλεύει μια χαρά, μία απορία, σε δικαρτο πώς βλέπουμε από ποια κεραία λαμβάνει η sim 2; όλα τα υπόλοιπα τα δείχνει κανονικά

Link to comment
Share on other sites

Εμενα έτσι λύθηκε....εχω s9+ δεν ξερω αμα παιζει ρολο...

 

Και απλά την έσβησες και λύθηκε??

Μην μετράς τον αριθμό των φίλων που έχεις. Μέτρα τον αριθμό των φίλων στους οποίους μπορείς να βασιστείς.
Link to comment
Share on other sites

Και απλά την έσβησες και λύθηκε??
Εσβησα και ξανα εγκατεστησα...

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

Εσβησα και ξανα εγκατεστησα...

 

Τυχερός είσαι την σβήνω κ πάλι εγκατάσταση πάνω από 5 φορές μερα αλλά το πρόβλημα υπαρχει

Μην μετράς τον αριθμό των φίλων που έχεις. Μέτρα τον αριθμό των φίλων στους οποίους μπορείς να βασιστείς.
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια, εσεις που εχετε χρησιμοποιησει viber και skype για βιντεοκληση,

εχει το viber ίδιας ποιοτητας/καλυτερη/εφαμιλλη βιντεοκληση οπως του skype?

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά παρατήρησα πως το Skype έχει καλύτερη σταθερότητα από το Viber κατά την διάρκεια της βίντεο κλήσης και με 3g - 4g είτε με wifi .
Link to comment
Share on other sites

Ξέρετε καμία εφαρμογή που να μπορω να γράφω κείμενο πάνω σε φωτογραφίες;;;; θέλω κάτι πολύ απλό χωρίς πολλά πολλά.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...