Jump to content

[Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Η εφαρμογή της Πειραιώς δεν παίζει με xposed, με ρουτ μια χαρά δουλεύει.Όταν είχα xposed προτιμούσα να μπαίνω από browser παρά από Patched εφαρμογή.

 

Και εγώ αυτό κάνω. Μπαίνω από φυλλομετρητή πλέον.

Ευτυχώς όμως που της Eurobank παίζει ακόμη και με ρουτ και με Xposed.

Να δούμε για πόσο όμως.

Η Ελλάδα είναι η μόνη Αφρικανική χώρα που κατοικείται από λευκούς
Link to comment
Share on other sites

Πώς θα κάνω στο Go Sms Pro να γράφει 160 χαρακτήρες ανά μήνυμα και όχι 70; Δεν μπορώ να βρω κάτι στις ρυθμίσεις.

 

Μπορεί να με βοηθήσει κάποιος; Το γκουγκλάρω, το γιουτιουμπάρω, τίποτα...

Link to comment
Share on other sites

Αυτό έχω και αγορασμένο μάλιστα και έλεγα να δοκιμάσω κάτι διαφορετικό.. Βλέπω λίγο τώρα το outlook της Microsoft καλουλη φαίνεται

 

Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Έχω χρόνια το Aqua mail. Δοκίμασα πολλά για να αλλάξω λίγο εμφάνιση. Κανένα δεν είναι σαν αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να με βοηθήσει κάποιος; Το γκουγκλάρω, το γιουτιουμπάρω, τίποτα...

Ρώτα σε αυτό εδώ το θέμα.

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

Πώς θα κάνω στο Go Sms Pro να γράφει 160 χαρακτήρες ανά μήνυμα και όχι 70; Δεν μπορώ να βρω κάτι στις ρυθμίσεις.

 

Δεν μπορώ να βρω πουθενά αυτήν την απάντηση. Ούτε εδώ ούτε στο section που έδωσε ο φίλος από πάνω.

Μήπως απλά δεν γίνεται στο συγκεκριμένο πρόγραμμα και αναγκαστικά το κάθε μήνυμα θα έχει μόνο 70 χαρακτήρες;

Edited by enteka
Link to comment
Share on other sites

Φυσικα και γινεται! Ψαξε να βρεις επιλογη για κωδικοποιηση ή αλφαβητο GSM. Δεν εχω την εφαρμογη για να σου πω ακριβως τη ρυθμιση, αλλα σε ολα τα αντιστοιχα προγραμματα αναφερεται καπως ετσι.
Link to comment
Share on other sites

Είχα για χρόνια type app το οποίο το έβγαλα γιατί λένε ότι περνάνε τα mail απο τον σερβερ τους.Δοκίμασα λίγο το aqua αλλά δεν μαρέσει.έχετε καμία άλλη πρόταση?
1+6 omnirom - smurfkernel - microG - edxposed
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τι ακριβώς κάνει στο viber η επιλογή "Facebook connect"?

Συνδέεται με το Facebook και τι? Προσφέρει κάτι επιπλέον? Τι έξτρα προσφέρει?

Απ ότι κατάλαβα θα μπει η φωτογραφία που έχω στο προφίλ του fb στο viber? Και το όνομα που έχω στο Facebook θα μπει κάτω από την φωτογραφία στο viber?

Αυτά κάνει μόνο?

Edited by lek88
Link to comment
Share on other sites

μόνο φωτογραφία

Τίποτα άλλο; Μόνο αυτό;

Δεν προσφέρει κάτι άλλο;

πχ κάτι στα μηνύματα...

Δεν αξίζει τότε.

Link to comment
Share on other sites

Είχα για χρόνια type app το οποίο το έβγαλα γιατί λένε ότι περνάνε τα mail απο τον σερβερ τους.Δοκίμασα λίγο το aqua αλλά δεν μαρέσει.έχετε καμία άλλη πρόταση?
έχεις κάτι επίσημο να φαίνεται αυτό που λες ότι περνάνε από τους servers τους;

 

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

έχεις κάτι επίσημο να φαίνεται αυτό που λες ότι περνάνε από τους servers τους;

 

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

 

το έγραψε ένα παιδί 1-2 σελίδες πριν, δεν ξέρω τι ισχύει

1+6 omnirom - smurfkernel - microG - edxposed
Link to comment
Share on other sites

δεν αμφισβητώ ότι μπορεί να συμβαίνει. προφανώς δεν έχω μετοχές στην εταιρία. απλά ρωτάω για να δούμε αν ισχύει γιατί με το "το έγραψε ένα παιδί" είναι πιθανόν κάτι που δεν ισχύει να το μεταφέρουμε και σε άλλους ενώ είναι ψέμματα - λάθος.

 

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ να βρω πουθενά αυτήν την απάντηση. Ούτε εδώ ούτε στο section που έδωσε ο φίλος από πάνω.

Μήπως απλά δεν γίνεται στο συγκεκριμένο πρόγραμμα και αναγκαστικά το κάθε μήνυμα θα έχει μόνο 70 χαρακτήρες;

Καλημέρα. Στην καρτέλα ρυθμίσεις, γενικές, προχωρημένες ρυθμίσεις ...ενεργοποιεις συμπαγή μηνύματα. Μετά κάνεις restart Την εφαρμογή και μπορείς να στέλνεις 160 χαρακτήρες στα ελληνικά αλλά κεφάλαια. Πιστεύω να σε βοήθησα. :)

 

Στάλθηκε από το EVA-L19 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τι θα προτείνατε για σκάκι; Έχει πολλές επιλογές βλέπω και σίγουρα θα παίζει πολύ σαβούρα. Έχουμε κάτι δοκιμασμένο;
ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Μια free προταση εφαρμογης καταγραφης ηχου, και ειδικοτερα και για voice recording?
Της Sony είναι πολύ καλή. Αναζήτησε audio recorder Sony
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει εφαρμογή η οποία να μου δείχνει στο tablet ότι έχω κλήση στο κινητό μου, όταν βρίσκομαι μέσα στο σπίτι;

 

Δεν μ' ενδιαφέρει να έχω screen mirror του κινητού μου στο tablet, παρά μόνο ειδοποίηση ότι έχω κλήση.

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω ωρες να βρω πως γίνεται να μην κάνει συνεχώς αυτόματο συγχρονισμό το Gmail αλλά να κάνει κάθε π.χ 1 ώρα, αλλά δεν το βρίσκω στις ρυθμίσεις.
Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω ωρες να βρω πως γίνεται να μην κάνει συνεχώς αυτόματο συγχρονισμό το Gmail αλλά να κάνει κάθε π.χ 1 ώρα, αλλά δεν το βρίσκω στις ρυθμίσεις.
Το Gmail αν δε κάνω, όπως και πολλοί άλλοι mail clients έχει push notifications και σε ειδοποιεί για καινούρια email ακριβώς την ώρα που αυτά έρχονται στο server.

Έτσι, δεν υπάρχει κάποια ρύθμιση για το κάθε πότε να διαβάζει για καινούρια εισερχόμενα emails.

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω ωρες να βρω πως γίνεται να μην κάνει συνεχώς αυτόματο συγχρονισμό το Gmail αλλά να κάνει κάθε π.χ 1 ώρα, αλλά δεν το βρίσκω στις ρυθμίσεις.
δοκιμασε να κανεις τον λογαριασμο σου με pop3.
Δυο πράγματα είναι άπειρα, το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία, αλλά για το σύμπαν δεν είμαι εντελώς σίγουρος
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...