Jump to content

[Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εχετε να προτεινεται καλη εφαρμογή για wallet?

Να περνάω έσοδα έξοδα του καθε μηνα, στατιστικα, export κλπ ... επαιξα λιγο με money lover.. αλλα θελω κατι καλυτερο αν υπαρχει?

Link to comment
Share on other sites

Του σαιτ ειναι.γιατι δεν δοκιμαζεις αλλου να δεις ο ιδιος;
Δυο πράγματα είναι άπειρα, το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία, αλλά για το σύμπαν δεν είμαι εντελώς σίγουρος
Link to comment
Share on other sites

Εκτός και αν υπάρχει κάποια ασυμβατότητα με τη ρομ, πολύ πιθανό να είναι αυτό γιατί η lollipop υποτίθεται δεν έχει το χαρακτηριστικό να αφαιρείς permissions, οπότε μερικές εφαρμογές Ίσως δεν δουλεύουν σωστά αν το κάνεις σε lollipop. Κάτι παρόμοιο είχα πάθει και εγώ με εφαρμογή που δεν ήταν απόλυτα συμβατή με 6 Και μόλις αφορούσαν το permission για το τηλέφωνο δεν δούλευε.

 

Sent from my Huawei Mate S using Tapatalk

 

Πω.. *******.. Δε θα την εγκαταστήσω. Thanks για τις απαντήσεις.

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Σε Samsung A5 2016 δεν μου κάνει install την ελληνική γλώσσα. Όσο το είχα στο S3 δούλευε μια χαρά. Έχει κανείς κάποια ιδέα;

Ευχαριστώ

 

Στάλθηκε;

Κατέβασε από το play την εφαρμογή

Morelocale 2.

Link to comment
Share on other sites

Κατέβασε από το play την εφαρμογή

Morelocale 2.

Ευχαριστώ για την απάντηση.

Η εφαρμογή τι ακριβώς κάνει;

Που θα δώσω την εντολή που περιγράφει μέσα; Σε κάποιο πρόγραμμα;

Ξανά σε ευχαριστώ

 

Στάλθηκε;

Link to comment
Share on other sites

[/color]

Εχετε να προτεινεται καλη εφαρμογή για wallet?

Να περνάω έσοδα έξοδα του καθε μηνα, στατιστικα, export κλπ ... επαιξα λιγο με money lover.. αλλα θελω κατι καλυτερο αν υπαρχει?

 

Δοκίμασε το financisto

Link to comment
Share on other sites

Παλιότερα ενώ μπορούσα να κάνω top up απο εθνική τράπεζα στην revolut... Πλέον δεν με αφήνει... Δηλαδή κρασαρει μπαγκαρει θα έλεγα γιατί μου λέει ότι τίθεται θέμα.. Έχει κάποιος το ίδιο πρόβλημα;

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Εχετε να προτεινεται καλη εφαρμογή για wallet?

Να περνάω έσοδα έξοδα του καθε μηνα, στατιστικα, export κλπ ... επαιξα λιγο με money lover.. αλλα θελω κατι καλυτερο αν υπαρχει?

Χρησιμοποιώ το expense IQ και είμαι πλήρης ικανοποιημένος. Είχα δοκιμάσει και το money lover για ένα διάστημα και ένιωθα ότι κάτι του έλειπε.

Link to comment
Share on other sites

Καλό μήνα

 

Και το Andromoney αρκετά καλό.. Είναι τι θα συνηθίσει ο καθένας..

 

 

Παίδες ψάχνω εφαρμογή, που αν πχ μου ζητήσει κάποιος το κιν να το δει, να μπορώ εύκολα και γρήγορα (widget) να δημιουργώ ένα εικονικό περιβάλλον που να μην μπορεί πχ ο καθένας να μπει στις φωτογραφίες μου, ή chats κλπ..

 

Sent from 1+3

1+7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Εχει να προτινει κανεις εφαρμογη για τον google chrome που να αφαιρει τις διαφημισεις?

Δεν θες εφαρμογή για τον chrome.

Θες ή το adguard ή ροοτ+adaway.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Καλό μήνα

 

Παίδες ψάχνω εφαρμογή, που αν πχ μου ζητήσει κάποιος το κιν να το δει, να μπορώ εύκολα και γρήγορα (widget) να δημιουργώ ένα εικονικό περιβάλλον που να μην μπορεί πχ ο καθένας να μπει στις φωτογραφίες μου, ή chats κλπ..

 

Sent from 1+3

 

Καλό μήνα επίσης.

 

Αν δεν είναι επαγγελματικός ο λόγος, δε βλέπω το λόγο να το δίνεις.

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Καλό μήνα

 

Και το Andromoney αρκετά καλό.. Είναι τι θα συνηθίσει ο καθένας..

 

 

Παίδες ψάχνω εφαρμογή, που αν πχ μου ζητήσει κάποιος το κιν να το δει, να μπορώ εύκολα και γρήγορα (widget) να δημιουργώ ένα εικονικό περιβάλλον που να μην μπορεί πχ ο καθένας να μπει στις φωτογραφίες μου, ή chats κλπ..

 

Sent from 1+3

Πολύ εύκολα γίνεται αυτό από τις ρυθμίσεις-χρήστες-επισκέπτης και είσαι έτοιμος

Link to comment
Share on other sites

Over 1 Million Google Accounts Hacked by 'Gooligan' Android Malware

 

http://thehackernews.com/2016/11/hack-google-account.html?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed:+TheHackersNews+(The+Hackers+News+-+Security+Blog)&_m=3n.009a.1376.bu0ao07r0b.t6h&m=1

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Edited by vabiris
Link to comment
Share on other sites

Παλιότερα ενώ μπορούσα να κάνω top up απο εθνική τράπεζα στην revolut... Πλέον δεν με αφήνει... Δηλαδή κρασαρει μπαγκαρει θα έλεγα γιατί μου λέει ότι τίθεται θέμα.. Έχει κάποιος το ίδιο πρόβλημα;

 

Έχει κάποιος κάποια ιδέα; Παρόλο που πήρε δύο τρεις αναβαθμίσεις από χθες το πρόβλημα παραμένει...

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Καλό μήνα

 

Και το Andromoney αρκετά καλό.. Είναι τι θα συνηθίσει ο καθένας..

 

 

Παίδες ψάχνω εφαρμογή, που αν πχ μου ζητήσει κάποιος το κιν να το δει, να μπορώ εύκολα και γρήγορα (widget) να δημιουργώ ένα εικονικό περιβάλλον που να μην μπορεί πχ ο καθένας να μπει στις φωτογραφίες μου, ή chats κλπ..

 

Sent from 1+3

Share Phone.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.domobile.sharephone

Link to comment
Share on other sites

 

Παίδες ψάχνω εφαρμογή, που αν πχ μου ζητήσει κάποιος το κιν να το δει, να μπορώ εύκολα και γρήγορα (widget) να δημιουργώ ένα εικονικό περιβάλλον που να μην μπορεί πχ ο καθένας να μπει στις φωτογραφίες μου, ή chats κλπ..

 

Sent from 1+3

για κοιτα εδω

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.domobile.applock

:protest: Λέω ΟΧΙ...!!! στα Greeklish
Link to comment
Share on other sites

Το app lock το χρησιμοποιουσα πιο παλιά. Πολύ καλό

Και φαίνεται ότι θα βολέψει καλύτερα

Ευχαριστώ μαγκες

 

Sent from 1+3

1+7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Το app lock το χρησιμοποιουσα πιο παλιά. Πολύ καλό

Και φαίνεται ότι θα βολέψει καλύτερα

Ευχαριστώ μαγκες

 

Sent from 1+3

 

Kαι εγω το είχα παλιότερα αλλά θα πρέπει να κλειδώσεις και το play store γιατί αλλιώς θα μπορεί κάποιος να κατεβάσει μια εφαρμογή π.χ για φωτογραφίες και να δει τις φωτογραφίες σου.

Link to comment
Share on other sites

Παίδες ψάχνω εφαρμογή, που αν πχ μου ζητήσει κάποιος το κιν να το δει, να μπορώ εύκολα και γρήγορα (widget) να δημιουργώ ένα εικονικό περιβάλλον που να μην μπορεί πχ ο καθένας να μπει στις φωτογραφίες μου, ή chats κλπ..

 

Sent from 1+3

 

Όπως σου έγραψε και ο soleman δεν χρειάζεται να βάλεις κάποια 3rd party εφαρμογή από το Google Play για να κάνεις κάτι τέτοιο. Το Android από την Lollipop και μετά σού δίνει αυτή την δυνατότητα από τις Ρυθμίσεις του, και το κινητό θα δείχνει σ' αυτόν που θα το δώσεις σα να το άνοιξε πρώτη φορά, χωρίς εγκατεστημένες εφαρμογές, χωρίς τίποτα.

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα θέλω να κλείσω κάποιες εφαρμογές που τρέχουν από πίσω και ξεκινούν κάθε φορα που ανοίγω την συσκευή υπάρχει κάποιο πρόγραμμα? δεν θέλω να κλείσω εφαρμογές συστήματος αλλα εφαρμογές που έχω κατεβάσει

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα θέλω να κλείσω κάποιες εφαρμογές που τρέχουν από πίσω και ξεκινούν κάθε φορα που ανοίγω την συσκευή υπάρχει κάποιο πρόγραμμα? δεν θέλω να κλείσω εφαρμογές συστήματος αλλα εφαρμογές που έχω κατεβάσει

 

Greenify is your friend.

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

Greenify is your friend.

Και βέβαια για να λειτουργήσει σωστά και να μην κάνει μόνο force kill apps θέλει να ρουταρεις το κινητο. Δεν χρειάζεται να το αγοράσεις αφού το κάνεις με ρουταρισμα καλύτερα.

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...