Jump to content

[Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά και στο Dropbox αποθηκεύονται σε πλήρη ανάλυση;

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Επιλέγεις εσύ αν θες να είναι public ή private ή αν θες να τις βλέπουν συγκεκριμένα άτομα κλπ. Για το συγχρονισμό επιλέγεις εσύ πότε θες να γίνεται. Μπορείς να τον έχεις συνεχώς ανοικτό ή να τον ανοίγεις κατ επιλογή. Για το τρίτο που ρωτας δεν γνωριζω.

 

 

 

Sent from my Huawei Mate S using Tapatalk

 

Ευχαριστώ πολύ φίλε μου.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παίδες,ενω πριν κάμποσο καιρό η εφαρμογή της winbank δούλευε μια χαρά παρά το root, τελευταία λογικά μετα απο update ανοίγει και κλείνει.Έχει κάποιος το apk που δουλευει με ροοτ να το ανεβάσει;

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παίδες,ενω πριν κάμποσο καιρό η εφαρμογή της winbank δούλευε μια χαρά παρά το root, τελευταία λογικά μετα απο update ανοίγει και κλείνει.Έχει κάποιος το apk που δουλευει με ροοτ να το ανεβάσει;

https://drive.google.com/file/d/0B7uV6Dx3TGCCX0RzamVfQll3YVE/view?usp=drivesdk

 

Στάλθηκε από το Lenovo TAB 2 A10-70L μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Aν δεν έχεις αυτό που αγαπάς, αγάπα αυτό που έχεις.
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ φίλε μου ,ουτε ο flash τετοια ταχύτητα!

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

Ναι, το dropbox είναι προέκταση του σκληρού σου.

 

From m2 note with Tapatalk

Ενώ το έχω στο pc και μου δουλεύει οκ στο κινητό με την εφαρμογή δεν μου δείχνει όλα μου τα αρχεία που έχω μέσα και αναγκάζομαι να μένω από μπροουσερ στο Dropbox για να τα βλέπω όλα.

Ξέρει κανείς γιατί;

Link to comment
Share on other sites

Έχει σχέση με το πόσους χαρακτήρες έχει το όνομα που έχεις δώσει στα αρχεία/φακέλους σου.

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Σπύρος

Tab S8 - S23 Ultra

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα ψαχνω εφαρμογη η οποια να κλεινει διαφορες εφαρμογες που δεν χρησιμοποιουμε ετσι ωστε να κραταει περισσοτερο η μπαταρια.μιλαω παντα για android !
Link to comment
Share on other sites

Καμία εφαρμογή που να κρατάω σημειώσεις χειρόγραφες επάνω στις φωτογραφίες μου υπάρχει; Απλή, γιατί κατά τα άλλα χρησιμοποιώ το Evernote το οποίο δεν το κάνει αυτό. Ευχαριστώ

 

Στάλθηκε;

Link to comment
Share on other sites

Καμία εφαρμογή που να κρατάω σημειώσεις χειρόγραφες επάνω στις φωτογραφίες μου υπάρχει; Απλή, γιατί κατά τα άλλα χρησιμοποιώ το Evernote το οποίο δεν το κάνει αυτό. Ευχαριστώ

 

Στάλθηκε;

 

Χειρογραφες;

Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

Ναι! Να βγάζω φωτογραφία ή να την παίρνω από την συλλογή και να μπορώ να γράφω επάνω με το δάχτυλο. (Για ταχύτητα και ευκολία)

 

Στάλθηκε;

Link to comment
Share on other sites

Εγώ αγόρασα με 2 ευρώ από ebay 70 giga για το Dropbox για πάντα.. Δημοπρασία ήταν αλλά νομίζω μπορείτε και τώρα να αγοράσετε απλά λίγο πιο ακριβά... Εδώ και 3 χρόνια έτσι είμαι...

Είναι legit αυτό;

Link to comment
Share on other sites

Είναι legit αυτό;

ναι και εμένα με ενδιέφερε εαν είναι μούφα η όχι! Μην αγοράσουμε και ξαφνικά χαθούν τα gb!

 

Στάλθηκε από το ZP952 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ενώ το έχω στο pc και μου δουλεύει οκ στο κινητό με την εφαρμογή δεν μου δείχνει όλα μου τα αρχεία που έχω μέσα και αναγκάζομαι να μένω από μπροουσερ στο Dropbox για να τα βλέπω όλα.

Ξέρει κανείς γιατί;

Καλησπέρα. Είχα και γω το ίδιο προβλημα. Βρήκα όμως την εφαρμογή zeropc cloud navigator και πλέον βλέπω όλα μου τα αρχεία που έχω στο Dropbox από το κινητό.

 

Στάλθηκε από το HUAWEI NXT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Είχα και γω το ίδιο προβλημα. Βρήκα όμως την εφαρμογή zeropc cloud navigator και πλέον βλέπω όλα μου τα αρχεία που έχω στο Dropbox από το κινητό.

 

Στάλθηκε από το HUAWEI NXT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ναι ρε φιλε..... Σε ευχαριστώ είναι αυτό που χρειαζόμουν.

Link to comment
Share on other sites

Με χαμηλότερη ανάλυση..... όμως

Παιδιά εγώ έκανα και δεύτερο λογαριασμό Gmail. Οπότε έχω αλλά 15gb σε full ανάλυση.

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα υπάρχει εφαρμογή που να μπορώ να στείλω μια ταινία με εξωτερικούς υπότιτλους στην τηλεόραση?αυτές που έχω δοκιμάσει στέλνουν μονο την ταινία αλλα γράμματα δεν δείχνει

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Flud,

BS player

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

tTorrent +mx-player

Αυτός ο συνδυασμός ακριβώς.

Τον χρησιμοποιώ από το 2011, αν θυμάμαι καλά.

 

Συστήνεται ανεπιφύλακτα.

 

Sent from my Oneplus 3 using Tapatalk

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

Flud,

BS player

 

Εγώ θα σου πρότεινα το

aTorrent

BSPlayer

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Για Lockscreen app τι λέτε? Έχω δοκιμάσει αρκετά απ τα οποία είμαι ανάμεσα στα: Echo Notification Lockscreen και Next Lock Screen .. και τα 2 όμως μου κάνουν κάτι περίεργο. Ενω δείχνουν να δουλεύουν ρολόι μετά τις ρυθμίσεις που κάνω, δεν δουλεύει σωστά το Power botton.. τις περισσότερες φορές ανοίγει με το 2ο πάτημα.. ενώ με το ''μαμά'' που έχει η συσκευή δεν το κάνει. Είναι θέμα ρύθμισης συσκευής και δεν βγάζω άκρη εγώ ή υπάρχει θέμα? γνωρίζει κανείς?

Όπως και να 'χει ψάχνω κάτι καλό περισσότερο για τα notifications.

Το Echo που μ αρέσει πιο πολύ και υποστηρίζει και την Ελληνική γλώσσα δείχνει να το κάνει περισσότερο. Επίσης ενώ είναι σβηστό τελείως το κινητό και το έχω αφήσει απ τα χέρια μου .. ανα τακτά χρονικά διαστήματα αναβοσβήνει :s

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...