Jump to content

[Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πως βαζω το m3u αρχειο?

 

 

 

Το ποιο απλό είναι να πατήσεις πάνω στο αρχείο m3u και να το ανοίξεις με το iptv extreme. Αλλά και μέσα από την εφαρμογή : πάνω δεξιά, τρεις τελείες - playlists.

Έχω το pro. Δεν ξέρω αν στο Free είναι αλλιώς...

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω για κάποια εφαρμογή email που να σου έρχεται κατευθείαν και όχι πως είναι στα περισσότερα που του λες να κάνει έλεγχο κάθε πέντε, δέκα, μία ώρα κτλ, για νέα μηνύματα. Να μπορώ να βάλω πολλούς και διαφορετικούς λογαριασμούς. Έχω δοκιμάσει στο gmail να το κάνω αλλά σε λογαριασμούς εκτός Google δεν δουλεύει σωστά. Edited by vastegial_74
ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

δες το yahoo mail. σε μενα ερχονται αμεσως και απ οτι ειδα μπορεις να βαλεις και αλλα mails

 

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

δες το yahoo mail. σε μενα ερχονται αμεσως και απ οτι ειδα μπορεις να βαλεις και αλλα mails

 

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

 

το yahoo εχει συγχρονισμο 15 λεπτων και πανω η μηπως κανω λαθος;

Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω για κάποια εφαρμογή email που να σου έρχεται κατευθείαν και όχι πως είναι στα περισσότερα που του λες να κάνει έλεγχο κάθε πέντε, δέκα, μία ώρα κτλ, για νέα μηνύματα. Να μπορώ να βάλω πολλούς και διαφορετικούς λογαριασμούς. Έχω δοκιμάσει στο gmail να το κάνω αλλά σε λογαριασμούς εκτός Google δεν δουλεύει σωστά.

Δες τo κ9 mail.

 

Sent from my Huawei Mate S using Tapatalk

The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Aquamail,υποστηρίζει push σε gmail & hotmail που έχω εγώ τουλάχιστον και καθάρισες..

 

Από κατανάλωση μπαταρίας τι λέει ;

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Δες και το cloudmagic , έχω δοκιμάσει πολλά σαν αυτό κανένα, και κρατάει αντίγραφο λογαριασμών ώστε αν το σβήσεις η κάνεις κανένα format μόλις βάλεις username και password σου επαναφέρει όλους τους λογαριασμούς.
Link to comment
Share on other sites

Το gmail πως θα το απενεργοποίησω το gmail, για να μην μου έρχονται διπλά όταν βάλω client, χωρίς να μπιπ το τηλέφωνο που είναι όλα συγχρονισμένα με το λογαριασμό Google;
ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

το yahoo εχει συγχρονισμο 15 λεπτων και πανω η μηπως κανω λαθος;

σε μενα τα στελνει αμεσα, χωρις να εχω πειραξει κατι!

 

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το gmail πως θα το απενεργοποίησω το gmail, για να μην μου έρχονται διπλά όταν βάλω client, χωρίς να μπιπ το τηλέφωνο που είναι όλα συγχρονισμένα με το λογαριασμό Google;

Απλά θα απενεργοποιήσεις τα notifications μέσα από τις ρυθμίσεις.

 

Unleashed by my M1 NOTE

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Το gmail πως θα το απενεργοποίησω το gmail, για να μην μου έρχονται διπλά όταν βάλω client, χωρίς να μπιπ το τηλέφωνο που είναι όλα συγχρονισμένα με το λογαριασμό Google;

 

Πας στην διαχείριση εφαρμογών, στο gmail, και επιλέγεις 'απενεργοποίηση'. Με αυτή την επιλογή το κλείνεις εντελώς, και δεν εμφανίζεται ούτε στο συρτάρι εφαρμογών. Αν αλλάξεις γνώμη, με τον αντίθετο τρόπο το εμφανίζεις ξανά. ;)

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή θα απενεργοποίησω το συγχρονισμό στο Gmail και είναι κομπλε;
ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή εδώ θα απενεργοποίησω το συγχρονισμό στο Gmail και είναι κομπλε;

Την εφαρμογή θα απενεργοποιήσεις τελείως ώστε να μην καταναλώνει και μπαταρία. Από τις ρυθμίσεις θα πας στη διαχείριση εφαρμογών που γράφει και το παιδί πάνω.

 

Sent from my Huawei Mate S using Tapatalk

The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Προσπαθώ ρε παιδιά εδώ και μέρες να ανεβασω σκρισοτ και δεν μπορώ μου βγάζει αυτό το μύνημα Screenshot_2016-06-12-10-35-49.png: Exceeds forum quota by 69,5 KB.
ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Προσπαθώ ρε παιδιά εδώ και μέρες να ανεβασω σκρισοτ και δεν μπορώ μου βγάζει αυτό το μύνημα Screenshot_2016-06-12-10-35-49.png: Exceeds forum quota by 69,5 KB.

 

Η φωτογραφία που ανεβάζεις είναι μεγαλύτερη κατά 69,5KB από το επιτρεπόμενο όριο.

Πρέπει να την μικρύνεις λίγο. Το όριο για PNG είναι 128ΚΒ.

Η Ελλάδα είναι η μόνη Αφρικανική χώρα που κατοικείται από λευκούς
Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω για κάποια εφαρμογή email που να σου έρχεται κατευθείαν και όχι πως είναι στα περισσότερα που του λες να κάνει έλεγχο κάθε πέντε, δέκα, μία ώρα κτλ, για νέα μηνύματα. Να μπορώ να βάλω πολλούς και διαφορετικούς λογαριασμούς. Έχω δοκιμάσει στο gmail να το κάνω αλλά σε λογαριασμούς εκτός Google δεν δουλεύει σωστά.

Δοκίμασε και την εφαρμογή Nine. Την έχω ένα εξάμηνο και είναι άψογη.

Link to comment
Share on other sites

Δες και το cloudmagic , έχω δοκιμάσει πολλά σαν αυτό κανένα, και κρατάει αντίγραφο λογαριασμών ώστε αν το σβήσεις η κάνεις κανένα format μόλις βάλεις username και password σου επαναφέρει όλους τους λογαριασμούς.

Επειδή χρησιμοποιώ και εγώ το cloudmagic αυτό όμως που περιγράφεις πόσο ασφαλές είναι;

Link to comment
Share on other sites

Κατέβασα το Nba 2k16 αλλά όταν πάω να παίξω είναι πολύ αργό.... μπορεί κάποιος φίλος να μου πει το γιατί??

Ευχαριστώ!!!

 

Στάλθηκε από το Lenovo K50a40 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε και την εφαρμογή Nine. Την έχω ένα εξάμηνο και είναι άψογη.

 

 

δεν υποστηριζει gmail?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...