Jump to content

[Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Με Teamviewer δοκίμασες;

Ναι σωστός ευχαριστώ την είχα ξεχάσει τελείως. Το team viewer θα πρέπει να κάνει καλή δουλειά αν πάρω ως παράδειγμα την λειτουργία του στον υπολογιστή. ☺

Link to comment
Share on other sites

Μια που αναφέρθηκε παραπάνω ο Nova prime μόλις είδα ότι μπήκε σε προσφορά 0,99.

 

50 λεπτά μου το βγάζει εμένα! https://play.google.com/store/apps/details?id=com.teslacoilsw.launcher.prime

 

Εγώ τον έχω ήδη πληρώσει αλλά όποιος τον ήθελε και δεν τον έχει πάρει ακόμα τρεχάτε!

[sIGPIC][/sIGPIC]

goto fail;

goto fail;

Link to comment
Share on other sites

μιας και ρωτουσα για apps να σας πω το σημερινο story μου και το πρψτο μου αγορασμενο app.....! axax ποσο κ@λοφαρδος παιζει να ειμαι! αγορασα το μεσημερι το Nova Prime στα 0.99 και την εκανα refund! και βλεπω τωρα 0.50! πωωω την αγορασα τωρα αχαχαχαχαχ
Link to comment
Share on other sites

Δεν σε κατάλαβα; εννοείς αντί το cyberon ότι μπορεί να κάνει το ίδιο με το Google Now;

Πιστεύω ότι δεν έχουν καμία σχέση.

Έχω χρόνια να το χρησιμοποιήσω, αλλά πες μου τι είναι αυτό που δεν μπορεί να κάνει το Google now. Να πληκτρολογήσει έναν έναν αριθμό, είναι κάτι που έρχεται τώρα. Άλλο;

Link to comment
Share on other sites

Δεν δουλεύω το Now οπότε δεν ξέρω τι ακριβώς κάνει και τι δεν κάνει, το cyberon που και αυτό δεν το δουλεύω συχνά ανοίγει εφαρμογές, κάνει κλήσεις και φυσικά όλα αυτά στα ελληνικά, όπως είπα δεν γνωρίζω αν αυτά τα κάνει και Now, αλλά σίγουρα όταν αγορά το cyberon δεν υπήρχε καν;)
Link to comment
Share on other sites

Ο καλύτερος launcher ο Nova prime σε τιμή χώμα. Τον χτύπησα στα 50 λεπτά τα αξίζει και με το παραπάνω.

Εντάξει δεν υπάρχει η τιμή.

Λουκούμι

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

50 λεπτά μου το βγάζει εμένα! https://play.google.com/store/apps/details?id=com.teslacoilsw.launcher.prime

 

Εγώ τον έχω ήδη πληρώσει αλλά όποιος τον ήθελε και δεν τον έχει πάρει ακόμα τρεχάτε!

 

Έχεις δίκιο. Όταν πήγα να κάνω update στο nova & nova prime είδα ένα "$0,99 and lower".

Κι εγώ το έχω αγορασμένο και φυσικά το προτείνω ανεπιφύλακτα στην κανονική τιμή... τώρα μάλιστα είναι κλοπή. :p

Link to comment
Share on other sites

Κάτι δεν μου πάει καλά.

Το αγόρασα και μάλιστα το εγκατέστησα.

Μετά από λίγα λεπτά όμως το έβγαλα, γιατί δεν το ήθελα περασμένο.

Refund όμως δεν πάτησα.

 

Μπαίνω μετά από μερικές ώρες και δεν μου το βγάζει αγορασμένο.

Επειδή το απεγκατεστησα,έγινε και αυτόματα refund?

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Κάτι δεν μου πάει καλά.

Το αγόρασα και μάλιστα το εγκατέστησα.

Μετά από λίγα λεπτά όμως το έβγαλα, γιατί δεν το ήθελα περασμένο.

Refund όμως δεν πάτησα.

 

Μπαίνω μετά από μερικές ώρες και δεν μου το βγάζει αγορασμένο.

Επειδή το απεγκατεστησα,έγινε και αυτόματα refund?

Υπάρχει ένα χρονικό όριο (δεν θυμάμαι πόσα λεπτά είναι) που θεωρείται δοκιμαστική περίοδος.

Αν κάνεις απεγκατάσταση κάποια εφαρμογή που έχεις αγοράσει μέσα σ' αυτό το όριο σού κάνει refund.

 

Μάλλον έπεσες σ' αυτή τη περίπτωση.

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

Κάτι δεν μου πάει καλά.

Το αγόρασα και μάλιστα το εγκατέστησα.

Μετά από λίγα λεπτά όμως το έβγαλα, γιατί δεν το ήθελα περασμένο.

Refund όμως δεν πάτησα.

 

Μπαίνω μετά από μερικές ώρες και δεν μου το βγάζει αγορασμένο.

Επειδή το απεγκατεστησα,έγινε και αυτόματα refund?

Λογικά ναι, έτσι έπαθα και εγώ παλαιότερα με μια άλλη εφαρμογή που την είχα απεγκαταστήσει λίγα λεπτά αφού την αγορασα. Δες αν έχουν επιστραφεί τα χρήματα. Εγώ μόλις το είχα κάνει απεγκατάσταση ήρθε email από google και είχαν επιστραφεί τα χρήματα στο wallet.

 

Τον τσίμπησα και εγώ τον nova. Αν και δεν τον δουλεύω, καιρός είναι να αρχίσω με αυτά που διαβάζω για το πόσο καλός είναι.

The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

παιδια εχει κανεις χρησιμοποιησει καποια εφαρμογη vpn που να λειτουργει?

 

Betternet : Unlimited Free VPN

oie_187028Bihdufbm.png.3d3976d11317e0e48874a77356b5ad14.png

Link to comment
Share on other sites

Ποιο θεωρείτε το καλύτερο εορτολόγιο ,με αναγνώριση εορτών από τις επαφές με ειδοποίηση . Αλλά να αναγνωρίζει και επαφές υποκοριστικα πχ του Αγίου Νικολάου να βρίσκει και επαφές ως Νίκη ή της Αγίας Άννας Χριστιαννα
Link to comment
Share on other sites

Ποιο θεωρείτε το καλύτερο εορτολόγιο ,με αναγνώριση εορτών από τις επαφές με ειδοποίηση . Αλλά να αναγνωρίζει και επαφές υποκοριστικα πχ του Αγίου Νικολάου να βρίσκει και επαφές ως Νίκη ή της Αγίας Άννας Χριστιαννα

Και εγώ αυτό έχω, πολύ καλό.

Link to comment
Share on other sites

να κάνω μια ίσως χαζή ερώτηση.μέσω teamviewer βλέπω, ελέγχω την κάμερα που έχω πάνω στο ένα usb του πισι.το κάνω για να βλέπω τι γίνεται σπίτι όταν είμαστε διακοπές κλπ.καμία φορά όμως πέφτει το ρεύμα και φυσικά ο υπολογιστής μένει κλειστός.υπάρχει τρόπος/ εφαρμογή από μακρυά να ξανά ανοίξει ο υπολογιστής; πάσα ιδέα δεκτή!
Link to comment
Share on other sites

να κάνω μια ίσως χαζή ερώτηση.μέσω teamviewer βλέπω, ελέγχω την κάμερα που έχω πάνω στο ένα usb του πισι.το κάνω για να βλέπω τι γίνεται σπίτι όταν είμαστε διακοπές κλπ.καμία φορά όμως πέφτει το ρεύμα και φυσικά ο υπολογιστής μένει κλειστός.υπάρχει τρόπος/ εφαρμογή από μακρυά να ξανά ανοίξει ο υπολογιστής; πάσα ιδέα δεκτή!

 

Ριξε μια ματια εδω

Αν δεν βγαλεις ακρη googleit για Wake-on-LAN. Δεν ζητας τιποτα τρελο γενικα.

Ισως το μονο που δυσκολευει λιγο τα πραγματα ειναι να θες να ξυπνησεις το pc μεσω wifi. Με ethernet ειναι πολυ ποιο ευκολο

Edited by salmador
Link to comment
Share on other sites

να κάνω μια ίσως χαζή ερώτηση.μέσω teamviewer βλέπω, ελέγχω την κάμερα που έχω πάνω στο ένα usb του πισι.το κάνω για να βλέπω τι γίνεται σπίτι όταν είμαστε διακοπές κλπ.καμία φορά όμως πέφτει το ρεύμα και φυσικά ο υπολογιστής μένει κλειστός.υπάρχει τρόπος/ εφαρμογή από μακρυά να ξανά ανοίξει ο υπολογιστής; πάσα ιδέα δεκτή!

Εγω το δουλευω !! Δες αυτό https://youtu.be/VG6sCC4afRI . Προϋποθέτει το pc να συνδεθεί στο Internet μέσω καλωδίου και όχι wifi.

Σαν πρόγραμμα δουλεύω το https://play.google.com/store/apps/details?id=de.vrallev.shutdown.android που και ανοίγει και κλείνει

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...