Jump to content

[Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

 

Δεν είναι δωρεάν. Για το ad block κομμάτι θέλει subscription (2,55€/year).

1) Οδηγός καταναλωτή (περί εγγυήσεων) -> http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=357763

2) Backup της rom χωρίς root -> http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=357312.

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Αυτό θα εχει μονιμη ειδοποίηση στη notification bar?

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό θα εχει μονιμη ειδοποίηση στη notification bar?

Όποια εφαρμογή και αν έχει τέτοιου είδους ειδοποίηση την οποία δεν θέλουμε, πατάμε παρατεταμένα επάνω σε αυτήν - πληροφορίες εφαρμογής και ξετικάρουμε τις ειδοποιήσεις (με αυτό τον τρόπο δεν θα φαίνεται καμία ενημέρωση βέβαια της εν λόγω εφαρμογής στη μπάρα ειδοποιήσεων).

Link to comment
Share on other sites

Μια από τα ίδια. Παλαιότερα ήταν σταθεροτερο

Λοιπον, επειδη μου την εδωσε και το εψαξα, βρηκα μια λυση που δουλευει κανονικα δυο μερες που το δοκιμαζω.

Μετα απο πολλες δοκιμές, παρατηρησα ότι χάνει την επαφη το απομακρυσμενο τηλέφωνο, μετα απο λιγη ωρα αφου εχει σβησει η οθονη.

Σαν να πεφτει σε sleep mode ενα πράγμα.

Οπότε κανεις το εξής απλο, κανεις μια κλήση στο άλλο τηλέφωνο ωστε να "ξυπνησει" η οθόνη, και μετα αμεσως το εντοπιζει. Το εκανα παρα πολλες φορές και δουλεψε σε ολες!

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Επίσης Adblock plus χωρίς root, δωρεάν και για Wi-Fi και για mobile data.

 

Δοκιμασμένα σε Wi-Fi πριν ρουτάρω και δούλευαν κανονικά.

Δοκιμασα να το εγκαταστησω στο κινητο μου αλλα δεν δουλευε καθολου δεν μπλοκαρε καμια διαφημηση παρολο που στο wifi που συνδεωμουνα πατησωσα για λιγη ωρα πανω του με αποτελεσμα να με βγαλει στο μενου "τροποπ. διαμορφ. δικτυου" και μετα εβαλα σαν proxy το "localhost" και σαν port το 2020 αλλα δεν ειδα να μπλοκαρει καμια διαφημηση ειτε σε παιχνιδι, ειτε σε καποιο site.

Καμια βοηθεια σας παρακαλω πολυ.

 

Αν δουλευει εστω και λιγο οπως δουλευει στο desktop τοτε το προγραμμα πραγματικα ειναι τρομερο.

Το εχω στον υπολογιστη μου και ειμαι υπερ-ευχαριστημενος για το ποσο σωστα και ωραια δουλευει.

 

Το εχει δοκιμασει κανεις σε κινητα να μας πει πως δουλευει και με τι browser?

Εγω χρησιμοποιω κυριως τον opera browser.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπέρα, υπάρχει καμια εφαρμογή δωρεάν για τα τελευταία νεα???και ενημέρωση για οτι έχει συμβεί στην χώρα μας στο 24ωρο.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπέρα, υπάρχει καμια εφαρμογή δωρεάν για τα τελευταία νεα???και ενημέρωση για οτι έχει συμβεί στην χώρα μας στο 24ωρο.

 

"περίπτερο" της google

 

+.1000 Περίπτερο Google Play

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

Εγώ προσωπικά χρησιμοποιώ το δωρεάν Accuweather το οποίο είναι κατά τη γνώμη μου το πιο αξιόπιστο όσον αφορά τις προβλέψεις του.

Δοκίμασα αρκετές εφαρμογές πριν καταλήξω σε αυτήν, οπότε σου τη συστήνω ανεπιφύλακτα.

Link to comment
Share on other sites

Επίσης Adblock plus χωρίς root, δωρεάν και για Wi-Fi και για mobile data.

 

Δοκιμασμένα σε Wi-Fi πριν ρουτάρω και δούλευαν κανονικά.

Λειτουργεί άψογα στο απείραχτο Note 3 μου :) Με έσωσες ;):cool:

Απλώς... FAZER FZ6-S '04
Link to comment
Share on other sites

+.1000 Περίπτερο Google Play

 

Ρε παιδιά εμένα μου βγάζει μόνο ξένες ειδήσεις ενώ σε ένα φίλο μου κανονικά ελληνικές... Τι κάνω λάθος;; μήπως τη γλώσσα του κινητού;;

Link to comment
Share on other sites

Γλωσσα κινητού εχω την αγγλικη. ?ελληνικές ειδησεις δε μπορεσα να δω. Εψαξα λιγο τις ρυθμισεις αλλα δε βρήκα κατι
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά εμένα μου βγάζει μόνο ξένες ειδήσεις ενώ σε ένα φίλο μου κανονικά ελληνικές... Τι κάνω λάθος;; μήπως τη γλώσσα του κινητού;;

 

Κανονικά....!!!

 

http://s23.postimg.org/412hws1zf/Screenshot_2014_12_01_02_43_13.png

images hosting

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον, επειδη μου την εδωσε και το εψαξα, βρηκα μια λυση που δουλευει κανονικα δυο μερες που το δοκιμαζω.

Μετα απο πολλες δοκιμές, παρατηρησα ότι χάνει την επαφη το απομακρυσμενο τηλέφωνο, μετα απο λιγη ωρα αφου εχει σβησει η οθονη.

Σαν να πεφτει σε sleep mode ενα πράγμα.

Οπότε κανεις το εξής απλο, κανεις μια κλήση στο άλλο τηλέφωνο ωστε να "ξυπνησει" η οθόνη, και μετα αμεσως το εντοπιζει. Το εκανα παρα πολλες φορές και δουλεψε σε ολες!

Thanks! Θα το δοκιμάσω!

Link to comment
Share on other sites

 

πφφφ, πως το κανες και βλεπεις μονο ελληνικες ειδησεις;

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...