Jump to content

[Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Υπάρχει εφαρμογή η οποία όταν σου κλέψουν το κινητό να σου στελνει μήνυμα την τοποθεσία?

Μου είπε ένας γνωστός για το Phone Tracker αλλά δεν το έχω δοκιμάσει.

 

cerberus, the best αλλά με πληρωμή

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

cerberus, the best αλλά με πληρωμή

 

Με πληρωμή αλλά.... μπορείς να το χρησιμοποιήσεις έως κ πέντε συσκευές παρακαλω, δηλ. να το κανείς εγκατάσταση με μόνο ένα account , αυτό το οποίο θα φτιαξεις στην αρχή. ;)

sent from my Nexus 4
Link to comment
Share on other sites

Το AirDroid έχει δύο τρόπους σύνδεσης. Τον "εύκολο" και τον "δύσκολο". Με τον εύκολο δεν μπορείς να μεταφέρεις πάνω από 10mb αρχεία αν δεν πληρώσεις...

 

Για πες μας καλύτερα τους δύο τρόπους!

Link to comment
Share on other sites

Εδώ και δύο τρεις μέρες το tapatalk pro δεν μου εμφανίζει τα ποστς του xda που έχω συμμετοχή, το ίδιο συμβαίνει και στο τηλέφωνο αλλά και στο ταμπλετ. Δοκίμασα sign out και sign in απ'την αρχή αλλά τζίφος.. το έχει παρατηρήσει κανείς;
Link to comment
Share on other sites

Το AirDroid έχει δύο τρόπους σύνδεσης. Τον "εύκολο" και τον "δύσκολο". Με τον εύκολο δεν μπορείς να μεταφέρεις πάνω από 10mb αρχεία αν δεν πληρώσεις...

 

Ο περιορισμός των 10mb πρέπει να ισχύει μέσω απομακρυσμένης μεταφοράς αρχείων ίντερνετ η δεδομένα (3G 4G)

Edited by maarinos
Link to comment
Share on other sites

Ο περιορισμός των 10mb πρέπει να ισχύει μέσω απομακρυσμένης μεταφοράς αρχείων ίντερνετ η δεδομένα (3G 4G)

 

Αφού πρέπει να σκανάρεις για να στείλεις

Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

Εδώ και δύο τρεις μέρες το tapatalk pro δεν μου εμφανίζει τα ποστς του xda που έχω συμμετοχή, το ίδιο συμβαίνει και στο τηλέφωνο αλλά και στο ταμπλετ. Δοκίμασα sign out και sign in απ'την αρχή αλλά τζίφος.. το έχει παρατηρήσει κανείς;

 

Μου το έκανε τις προηγούμενες 3 μέρες από χθες έφτιαξε και απλά καθυστερεί λίγο.

Link to comment
Share on other sites

Κανένα πρόβλημα με tapatalk pro και xda τις τελευταίες μέρες.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

και εδω κανενα προβλημα στο tapatalk pro περα απο μια μικρη καθυστερηση στο φορτωμα του xda.(sgs4 mini stock 4.2.2.)

Σε έχω δει πρωτάθλημα να παίρνεις...

...σε έχω δει στην γ' εθνική...

Link to comment
Share on other sites

Κανένα πρόβλημα με tapatalk pro και xda τις τελευταίες μέρες.

 

 

και εδω κανενα προβλημα στο tapatalk pro περα απο μια μικρη καθυστερηση στο φορτωμα του xda.(sgs4 mini stock 4.2.2.)

 

Τι στο καλό.. και δεν ξέρω πως να το διαγραψω απ'τη λίστα των φόρουμς που έχω στο tapatalk ώστε να το βάλω ξανά από'την αρχή μήπως και..

Link to comment
Share on other sites

Χμ, τώρα δοκιμασα να κάνω ενα ποστ στο xda απο τον browser και το συγκεκριμένο thread μου το εμφάνισε κανονικά το tapatalk στα participated. Για κάποιο λογο λοιπον σβηστηκαν τα παλιά threads που είχα συμμετοχή, ποιος ξέρει γιατί.. δε βαριέσαι, ζούμε κι έτσι..
Link to comment
Share on other sites

Στο Facebook για να μετεχω σε κάποιον διαγωνισμό αν θυμάμαι καλά είχα κάνει λαικ σε κάποιο σύνδεσμο της σελίδας newsbomb.gr αλλά και in.gr, πως γίνεται να μην βλέπω πλέον τα ποστ τους στις ενημερώσεις μου; δεν είναι φίλοι μου για να τους βρω στην λίστα να τους φίλους.αλλά που είναι να διαγραφώ από αυτά που ποσταρουν;
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει εφαρμογή η οποία όταν σου κλέψουν το κινητό να σου στελνει μήνυμα την τοποθεσία?

Μου είπε ένας γνωστός για το Phone Tracker αλλά δεν το έχω δοκιμάσει.

 

Κοίταξε και το prey.

Link to comment
Share on other sites

Στο Facebook για να μετεχω σε κάποιον διαγωνισμό αν θυμάμαι καλά είχα κάνει λαικ σε κάποιο σύνδεσμο της σελίδας newsbomb.gr αλλά και in.gr, πως γίνεται να μην βλέπω πλέον τα ποστ τους στις ενημερώσεις μου; δεν είναι φίλοι μου για να τους βρω στην λίστα να τους φίλους.αλλά που είναι να διαγραφώ από αυτά που ποσταρουν;

 

Μπες στις σελίδες που θέλεις και πατα δεν μου αρέσει .

Βέβαια είμαστε τελείως εκτός θέματος :p

Link to comment
Share on other sites

Τι στο καλό.. και δεν ξέρω πως να το διαγραψω απ'τη λίστα των φόρουμς που έχω στο tapatalk ώστε να το βάλω ξανά από'την αρχή μήπως και..

 

Τώρα έφτιαξε από τι είπες αλλά αν χρειαστείς να σβήσει ένα φόρουμ πάτα πάνω του παρατεταμένα και θα σου βγάλει την επιλογή της διαγραφής.

 

 

Είναι δυνατόν να είναι τόσο καλή όσο λένε στα σχόλια;;;;

Την pro την έχει δωρεάν έβαλα την free για να δείτε τα σχόλια...

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.onexuan.battery

Edited by araditsas
Link to comment
Share on other sites

Και το PRO δωρεάν το βλέπω.

 

Το γράφω ότι είναι δωρεάν αλλά αν μπεις να πειράξεις λειτουργίες σου λέει να αγοράσεις πότε δεν συμπάθησα τέτοιες εφαρμογές και δεν τις χρειάζομαι κιόλα δόξα το θεό πάω καλά από μπαταρία απλά μου έκαναν μεγάλη εντύπωση τα σχόλια και λέω μπας και να τα βάζουν οι ίδιοι;;;;; παίζει κάτι τέτοιο;;

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάτι για ελληνικές ειδήσεις στο play newsstand;

Βρήκα το αθηναϊκό και μακεδονικό πρακτορείο ειδήσεων στο g+, αλλά μήπως υπάρχει κάτι και για το newsstand;

Edited by cb600f
Link to comment
Share on other sites

Το γράφω ότι είναι δωρεάν αλλά αν μπεις να πειράξεις λειτουργίες σου λέει να αγοράσεις πότε δεν συμπάθησα τέτοιες εφαρμογές και δεν τις χρειάζομαι κιόλα δόξα το θεό πάω καλά από μπαταρία απλά μου έκαναν μεγάλη εντύπωση τα σχόλια και λέω μπας και να τα βάζουν οι ίδιοι;;;;; παίζει κάτι τέτοιο;;

 

 

 

 

 

 

 

Και το PRO δωρεάν το βλέπω.

 

 

Την κατέβασα τώρα προσπαθώ να την καταλάβω.πατώντας το defense με έβαλε στο ότι η "θέση δικτύου" είχε πολλά wake ups πάτησα πάνω της και με έβαλε στην εφαρμογή ,συστήματος μάλλον, θέση δικτύου.αυτό τι είναι; τι κάνει και ξυπνάει το τηλ τόσες φορές; που να ψάξω; κλειστό GPS εχω αλλά ανοιχτή την θέση μέσω κεραιών κινητής ή Wi-Fi

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλή εφαρμογή για τα ευρωπαϊκα παιχνίδια ποδοσφαίρου.Πολύ γρηγόρη ενημέρωση των παιχνιδιών,λεπτό προς λεπτό και ωραία σχεδίαση.

Δοκιμάστε την....https://play.google.com/store/apps/details?id=com.htc.uefa&hl=el

My Device:

Smartphone: iPhone 14 Pro

Πώληση: Τίποτα Ζήτηση: Τίποτα

Link to comment
Share on other sites

δοκιμασε το Livescores ;)

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τι γίνεται όταν η εσωτερική μνήμη δεν έχει επαρκή χώρο?Στο s3 mini δεν έχω την δυνατότητα να μεταφέρω τις εφαρμογές στην εξωτερική?

Device : Samsung Galaxy 3 (GT I5801)

Rom : Kyrillos' ROM v10 GWK74 beta

Kernel : CM7-kernel 1.3 H.V.

Min Freq: 83Mhz, Max Freq:1200Mhz

Init.d Scripts: Supercharger Storage Method Used: Hybrid Data2SD

Link to comment
Share on other sites

δοκιμασε το Livescores ;)

Το ελληνικό κύπελλο τα δείχνει;

Την κατέβασα και τσέκαρα έχει τα πάντα πολύ καλή.

Edited by araditsas
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...