Jump to content

[Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το έχει δοκιμάσει κανείς? Γιατί στις οδηγίες λέει να σβήσουμε εντελώς την youtube εφαρμογή

 

Διαβασε ξανα τις οδηγιες. Εχει δυο (2) .apk, διαλεγεις και κατεβαζεις οποιο σε βολευει.

Installation:

Version 1 :

Package Name : com.google.android.ogyoutube

You can install it without delete the original version

 

Version 2 :

Package Name : com.google.android.youtube

You should delete the original version

Το εχω δοκιμασει εγω. Αναπαραγωγη και κατεβασμα αψογα. Το μονο περιεργο που μου κανει, ειναι πως δε μπορω να συνδεθω με το youtube λογαριασμο μου.

•••
Link to comment
Share on other sites

Διαβασε ξανα τις οδηγιες. Εχει δυο (2) .apk, διαλεγεις και κατεβαζεις οποιο σε βολευει.

 

Το εχω δοκιμασει εγω. Αναπαραγωγη και κατεβασμα αψογα. Το μονο περιεργο που μου κανει, ειναι πως δε μπορω να συνδεθω με το youtube λογαριασμο μου.

 

Ναι σωστός. Απλά το έτρεχα από το εικονίδιο του youtube ενώ πλέον έχει βγάλει δικό εικονίδιο.

 

Ωραίο φαίνεται. Καλή πρόταση xsol

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να χρησιμοποιήσεις το YouTube downloader όπου έχει και τους codecs και κατεβάζει τα βίντεο και τα μετατρέπει σε mp3... Μπορείς να το βρεις εύκολα στο xda... Δεν αντικαθιστά την εφαρμογή του YouTube αλλά δουλεύει σαν add-on...
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα...Καποιο καλο full screen caller id ??

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Το έχει δοκιμάσει κανείς? Γιατί στις οδηγίες λέει να σβήσουμε εντελώς την youtube εφαρμογή

 

ουτε θα ξαναθυμηθεις την original εφαρμογη...το δουλευω εδω κ μηνες...τελειο

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα...Καποιο καλο full screen caller id ??

 

Εγώ κατέβασα την εφαρμογή rocket dialer που είναι και dialer και contacts και full screen id έχει ενσωματωμένο!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ κατέβασα την εφαρμογή rocket dialer που είναι και dialer και contacts και full screen id έχει ενσωματωμένο!

 

Ευχαριστω.Αν χρησιμοποιουμε για κλισεις το dialer του κινητου μπορει να δουλεψει μονο σαν full screen ?

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω.Αν χρησιμοποιουμε για κλισεις το dialer του κινητου μπορει να δουλεψει μονο σαν full screen ?
δοκιμασα τωρα να καλεσω με τον στοκ και στην οθονη βγηκε η fullscreen του rocket.μαλλον γινεται αυτο που λες.
Link to comment
Share on other sites

Ένα πρόγραμμα για να κατεβάζω βίντεο από youtube και να τα αποθηκεύει στην κάρτα μνήμης? Αν τα μετατρέπει και σε mp3 θα είμαι άρχοντας...

Υπάρχει το tubemate ( το βρίσκεις από Google ) αλλά μετά την τελευταία αναβάθμιση το ψιλοχαλασαν, συνεπώς αν υπάρχει κάποια άλλη πρόταση με ενδιαφέρει και μένα.

Σχεδόν όλοι οι youtube downloaders έχουν επιλογή για mp3 αλλά στην ουσία κάνουν ένα απλό rename του βίντεο που κατεβάζουν σε .mp3 ώστε να το παίζει η συσκευή έτσι.

 

Για πραγματικό mp3, ή κατεβάζεις πρώτα το βίντεο και μετά με κάποιον encoder το μετατρέπεις σε mp3 ή χρησιμοποιείς την κάτω εφαρμογή που λέει το κάνει μόνη της αλλά δεν την έχω δοκιμάσει...

Μπορείς να χρησιμοποιήσεις το YouTube downloader όπου έχει και τους codecs και κατεβάζει τα βίντεο και τα μετατρέπει σε mp3... Μπορείς να το βρεις εύκολα στο xda... Δεν αντικαθιστά την εφαρμογή του YouTube αλλά δουλεύει σαν add-on...
Link to comment
Share on other sites

Βγήκε η themer εφαρμογή του mycolorscreen. Είναι beta και μόνο με invite προς το παρόν.

Περιμένουμε....

Link to comment
Share on other sites

δοκιμασα τωρα να καλεσω με τον στοκ και στην οθονη βγηκε η fullscreen του rocket.μαλλον γινεται αυτο που λες.

 

Χρειαζεται η αγορασμενη εκδοση ??? Παταω μαρκαρισμα ολων στις επαφες...Μετα ?

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Σχεδόν όλοι οι youtube downloaders έχουν επιλογή για mp3 αλλά στην ουσία κάνουν ένα απλό rename του βίντεο που κατεβάζουν σε .mp3 ώστε να το παίζει η συσκευή έτσι.

 

Για πραγματικό mp3, ή κατεβάζεις πρώτα το βίντεο και μετά με κάποιον encoder το μετατρέπεις σε mp3 ή χρησιμοποιείς την κάτω εφαρμογή που λέει το κάνει μόνη της αλλά δεν την έχω δοκιμάσει...

 

Μάλλον δεν στο εξήγησα καλά... Σου δίνει την επιλογή όταν επιλέξεις να κατεβάσεις ffmpeg codecs και αφού τον κατεβάσει να επιλέξεις την δειγματοληψία ώστε να μετατρέψεις σε mp3 το βίντεο.

Link to comment
Share on other sites

Εχει φαει σκαλωμα το google play. Βγάζει συνέχεια σφάλμα οτι κσι να κάνω.

Same here, ακόμα και με την web-based έκδοση.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Same here, ακόμα και με την web-based έκδοση.

 

Έβγαλε ενημέρωση το Facebook app και κόλλησε μέχρι και το google play. Φαντάσου. :p εμενα πάντως δεν στρώνει με τίποτα. Εκανα εκαθαριση επανεκκίνηση αλλα συνεχίζει

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Tι εννοείτε λεγοντας "σφάλμα"; Δεν μπαινει μεσα καν; Γιατι εμενα στο κινητο που δοκιμασα τουλαχιστον μπαινει κανονικα. Δοκιμασα να ανοιξω και μια εγκατεστημενη εφαρμογη και δεν παρουσιασε ουτε εκει κατι.. δεν δοκιμασα ομως να κανω καποια εγκατασταση, εφαρμογη για ενημερωση δεν ειχα..
Link to comment
Share on other sites

δεν δοκιμασα ομως να κανω καποια εγκατασταση..

 

Εμ γι αυτό δε βλέπεις το σφάλμα.

Edited by StratosGR
Link to comment
Share on other sites

Tι εννοείτε λεγοντας "σφάλμα"; Δεν μπαινει μεσα καν; Γιατι εμενα στο κινητο που δοκιμασα τουλαχιστον μπαινει κανονικα. Δοκιμασα να ανοιξω και μια εγκατεστημενη εφαρμογη και δεν παρουσιασε ουτε εκει κατι.. δεν δοκιμασα ομως να κανω καποια εγκατασταση, εφαρμογη για ενημερωση δεν ειχα..

 

Μπαίνει αλλά δεν μπορείς να εγκαταστήσεις-ενημερώσεις εφαρμογές.

Μάθε να περιμένεις και περίμενε για να μάθεις....
Link to comment
Share on other sites

Εμ γι αυτό δε βλέπεις το σφάλμα.

Μπαίνει αλλά δεν μπορείς να εγκαταστήσεις-ενημερώσεις εφαρμογές.

 

Τωρα μαλιστα, βγαζει σφαλμα!:p

Link to comment
Share on other sites

:lol:

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

μαγκες και εμενα μου βγαζει σφαλμα(926) οταν πηγα να κανω ενημερωση το team viewer

ROM:ViperS 5.3.0 JB Sense 5 | Sense 6 Blinkfeed (HTC SENSATION)

KERNEL:Liberty kernel sense JB (HTC SENSATION)

BOOTLOADER:S-OFF/3,33 Universal - version 1.27.1100 (HTC SENSATION)

RECOVERY:4EXT recovery touch v.1.0.0.6 RC3 testing build: 8 (HTC SENSATION)

Νεα συσκευη: SAMSUNG GALAXY S7

Link to comment
Share on other sites

Τσεκάρετε παίδες, διορθώθηκε..:)

 

Επιβεβαιώνω και εγώ...Μόλις αναβάθμισα 2 εφαρμογές...

Link to comment
Share on other sites

εμενα γιατι μου λεει ακομα σφαλμα?:(

ROM:ViperS 5.3.0 JB Sense 5 | Sense 6 Blinkfeed (HTC SENSATION)

KERNEL:Liberty kernel sense JB (HTC SENSATION)

BOOTLOADER:S-OFF/3,33 Universal - version 1.27.1100 (HTC SENSATION)

RECOVERY:4EXT recovery touch v.1.0.0.6 RC3 testing build: 8 (HTC SENSATION)

Νεα συσκευη: SAMSUNG GALAXY S7

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...