Jump to content

[Nexus 4] Διαθεσιμότητα και αγορά


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

σε μενα νεα εξελιξη στην παραγγελια μου..!!

 

7 Φεβ

Ο έμπορος Google Commerce Ltd έλαβε την παραγγελία σας.

τραβηξαν κ τα λεφτα απο την καρτα...αντε να δουμε..!!

 

αντε να δουμε...γτ εμενα μαλλον με εχουν ξεχασει...:(

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Τα mail πηγαν στον ξαδερφο μου, δεν τα ειδα να σου πω την αληθεια, αλλα η συσκευη ηταν στο ταχυδρομειο και η καρτα δεν ειχε χρεωθει κανονικα!

Αν εχω καταλαβει καλα, οσοι εχουν παρει απο Γερμανια, εχουν εξυπηρετηθει πιο γρηγορα.

 

Έτσι!! Εγώ, παραγγελία την προηγούμενη πέμπτη το απόγευμα Σάββατο πρωί το τηλέφωνο στο σπίτι του φίλου μου!! Σφαίρα οι γερμανοί!!!:p

Link to comment
Share on other sites

τι λετε ρε παιδια..!!!μπραβοοο..!!αντε καλορικααα..!!!

 

εμεις ακομη στην αναμονη..:-(

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

χαχαχα

Το τηλεφωνο εφτασε σε 2 εργασιμες Γερμανια και για εδω με dhl βλεπω καν 7αρι μερες

Ειμαι τωρα σαν μικρο παιδακι που του πηραν το παιχνιδι του:wacko:

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα σου έρθουν όλα μαζί, θα στα στείλει με διαφορετική αποστολή το f2me.

 

Δε νομιζω να ισχύει αυτό που λες. Εμένα όταν το κινητό μου έφτασε στο f2me μου έστειλαν email που έλεγε να τους ενημερωσω αν περιμένω και άλλο ή αν θα προχωρήσουμε στην πληρωμή και αποστολή του.

 

Edit: και για του λόγου το αληθές, έψαξαν και βρήκα το email τους:

 

We have received a package for you at your York House address. We will arrange the shipping on receipt of payment. If you have more parcels to arrive and want us to arrange consolidation, please let us know and we'll arrange that for you.

 

Simply click the link below to complete your order:

Edited by scorpio_1976
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να ρωτήσω κάτι που ίσως σας φανεί και λίγο χαζό..

Τα στοιχεία μας στο f2me τα δίνουμε με τους λατινικούς ή τους Ελληνικούς χαρακτήρες;

[sIGPIC][/sIGPIC]

goto fail;

goto fail;

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να ρωτήσω κάτι που ίσως σας φανεί και λίγο χαζό..

Τα στοιχεία μας στο f2me τα δίνουμε με τους λατινικούς ή τους Ελληνικούς χαρακτήρες;

Με αγγλικούς.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.Ενας φιλος που μενει Αγγλια προσπαθησε χθες το βραδυ και σημερα το πρωι να το παραγγειλει και του βγαζει το εξης: "oups there is a techinical problem 502

Uh oh. There was a problem.

We couldn't start your purchase because of a technical issue" ξερει κανεις γτι του το βγαζει και ποιο ειναι το προβλημα?

Link to comment
Share on other sites

Nexus 4 (16GB)

ΣΥΣΚΕΥΈΣ

349,00 €

8 Φεβρουάριος 2013

Εκτίμηση αποστολής: 13 Φεβρουάριος 2013

 

 

κατι αρχιζει κ κινειται.....!!!!

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Nexus 4 (16GB)

ΣΥΣΚΕΥΈΣ

349,00 €

8 Φεβρουάριος 2013

Εκτίμηση αποστολής: 13 Φεβρουάριος 2013

 

 

κατι αρχιζει κ κινειται.....!!!!

 

 

Σου άλλαξε απο μόνο του στο gPlay ή σου εστειλαν και mail?

Link to comment
Share on other sites

O φιλος μου στην Αγγλια μπορει μονο απο το pc του λεει να μπει στο play store και να βρει to Nexus 4.Απο το κινητο ισχυριζεται οτι δεν το βρισκει στο play store. Eχει δικιο?Μπορεις να το παραγγειλεις μονο μεσω pc η απλα ειναι τοσο ασχετος οσο υποψιαζομαι? :worry:
Link to comment
Share on other sites

ελα μην μας περιπαιζεις τωρα...γτ το παρηγγειλα πριν απο εσενα και ακομα τιποτα...:(

 

Αυτο τωρα λογικα έτυχε πιστευω..κ αλλα παιδια παραγγειλαν κ τους ηρθε πολυ γρηγορα.. :( κανενα νεο ακομα δηλαδη?

Current Device : LG Nexus 4

( Old and lost devices : Sony Ericsson k500i | Sony Ericsson w580i | Sony Ericsson w780i | HTC Wildfire(buzz) )

Link to comment
Share on other sites

O φιλος μου στην Αγγλια μπορει μονο απο το pc του λεει να μπει στο play store και να βρει to Nexus 4.Απο το κινητο ισχυριζεται οτι δεν το βρισκει στο play store. Eχει δικιο?Μπορεις να το παραγγειλεις μονο μεσω pc η απλα ειναι τοσο ασχετος οσο υποψιαζομαι? :worry:

 

Νομίζω οτι έχει δίκιο.

Link to comment
Share on other sites

Σου άλλαξε απο μόνο του στο gPlay ή σου εστειλαν και mail?

 

απο μονο του αλλαξε στο πλαυ..!!

 

δεν μου ηρθε μαιλ..η μαλλον μου ηρθε ενα σημερα με χθεσινη ημερομηνια που λεει ενημερωθηκε η πληρωμη σας..μπλαμπλα..

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

απο μονο του αλλαξε στο πλαυ..!!

 

δεν μου ηρθε μαιλ..η μαλλον μου ηρθε ενα σημερα με χθεσινη ημερομηνια που λεει ενημερωθηκε η πληρωμη σας..μπλαμπλα..

 

Καταλαβα οποτε πρεπει να περιμενω αλλο mail γιατι εμενα το μονο που εχει ερθει ειναι αυτο με την αποδειξη της παραγγελιας

Link to comment
Share on other sites

χαχαχα

Το τηλεφωνο εφτασε σε 2 εργασιμες Γερμανια και για εδω με dhl βλεπω καν 7αρι μερες

Ειμαι τωρα σαν μικρο παιδακι που του πηραν το παιχνιδι του:wacko:

 

Καταρχήν καλορίζικο,έτω και σε πρώτη φάση.Επειδή είμαι κι εγώ σε παρόμοια κατάσταση το 'εντοπίζεις' στο site της dhl με τον κωδικό, γιατί το δικό μου δε φαίνεται πουθενά!

Link to comment
Share on other sites

Καταλαβα οποτε πρεπει να περιμενω αλλο mail γιατι εμενα το μονο που εχει ερθει ειναι αυτο με την αποδειξη της παραγγελιας

 

ναι μαλλον..!!και εγω απο οτι καταλαβα στο τριτο μαιλ που θα μου στειλουν θα γραφει το αριθμο αποστολης και θα φυγει..!!

 

αε να δουμε...!!!

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Αυτο τωρα λογικα έτυχε πιστευω..κ αλλα παιδια παραγγειλαν κ τους ηρθε πολυ γρηγορα.. :( κανενα νεο ακομα δηλαδη?

 

ακομα τιποτα...:(:(:(:(

Link to comment
Share on other sites

Καταρχήν καλορίζικο,έτω και σε πρώτη φάση.Επειδή είμαι κι εγώ σε παρόμοια κατάσταση το 'εντοπίζεις' στο site της dhl με τον κωδικό, γιατί το δικό μου δε φαίνεται πουθενά!

Θα σου απαντησω το βραδυ που θα εχω το tracking number. Σημερα το εστειλε και δεν εχουμε μιλησει ακομα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια θα τρελαθω.Εχει προσπαθησει 20 φορες λεει ο φιλος μου και συνεχιζει να του βγαζει technical problem.Μπαινει απο firefox μπορει να φταει αυτο? Τι να του πω να δοκιμασει?Οταν κανει refresh τον ξαναπαει στην αρχικη και ξαναβαζει τα στοιχεια του και χανει χρονο πολυ ετσι.Κανει κατι λαθος λετε?
Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστούμε.

Φοβερά νέα! Η παραγγελία σας στο Google Play έχει αποσταλεί. Εντοπίστε την κατάσταση του πακέτου σας DHL #. Λάβετε υπόψη σας ότι ενδέχεται να απαιτούνται 24 ώρες έως ότου ο κωδικός εντοπισμού σας να επιστρέψει πληροφορίες.

 

 

XAXAXAXAXAXA..ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩΩΩΩ ΛΕΜΕΕΕΕ

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστούμε.

Φοβερά νέα! Η παραγγελία σας στο Google Play έχει αποσταλεί. Εντοπίστε την κατάσταση του πακέτου σας DHL #. Λάβετε υπόψη σας ότι ενδέχεται να απαιτούνται 24 ώρες έως ότου ο κωδικός εντοπισμού σας να επιστρέψει πληροφορίες.

 

 

XAXAXAXAXAXA..ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩΩΩΩ ΛΕΜΕΕΕΕ

 

αντε τυχερακια...με το καλο να ερθει να το χαρεις...;)

 

ειδες? και μεσα στο χρονικο περιθωριο που ελεγε...

Link to comment
Share on other sites

ναι για...ελεγε αποστελεται σε μια βδομαδα και ακριβως παιδια απο το προηγουμενο Σαββατο που εκανα την παραγγελια σημερα εσταλει..!!

χαχα..!!ειμαι πολυ ευτυχισμενος.!!

 

ο αδερφος μου που το εχει εδω και εναν μηνα μου λεει πως το κινητο τα σπαει..!!

Εδω Iphone 4s πουλησα για να το παρω..!!

 

:D:D:D:D:D:D

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Nexus 4] Διαθεσιμότητα και αγορά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...