Jump to content

ZTE V970


bilya63
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά καλησπέρα σε όλους, ειναι το πρώτο μου πόστ στο σαίτ και θα ήθελα την βοήθειά σας, μάλλον πιο σωστά την χρειάζομαι, και μάλιστα πολύ. Εχω βρει και εγω αυτο το κινητό στο merimobiles.com και τα χαρακτηριστικά του μου αρέσουν πολύ. Επίσης δεν έχω κανένα πρόβλημα να περιμένω να έρθει από Κίνα ή να το αγοράσω από το ίντερνετ κλπ. Θέλω να κάνω με αυτό συγκεκριμένη χρήση : Κλήσεις, μηνύματα, σερφάρισμα στο ίντερνετ, να τραβάω φωτογραφίες, ραδιόφωνο, dual sim λειτουργίες, και να κατεβάζω κανένα παιχνίδι τύπου Angry Birds ή καμιά λάιτ εφαρμογη.

Το θέμα μου είναι το εξής, και για αυτό χρειάζομαι και την άποψη όσων το αγόρασαν ή έστω γνωρίζουν : Δεν ξέρω πως να το κάνω, και Κυρίως δεν έχω καμιά όρεξη να το φλασάρω/σπάσω/αλλάξω την rom . Σόρι αν το λέω λάθος, αλλά δεν το έχω κάνει ποτέ και ούτε πρόκειται, να φανταστείτε ότι έχω ένα Samsung 8910 HD, με αυτό το άθλιο symbian που είχε από τη μάνα του, και πάλι δεν το φλάσαρα ποτέ.

Το v970 λοιπον, επειδή θέλω να το πάρω για την κοπέλα μου, αυτές τις λειτουργίες που θέλω να κάνει, μπορεί να τις κάνει καλά, χωρίς να το πειράξω ? Επίσης, έχει ελληνικά (πληκτρολόγιο/μενού) ? Είδα στο κινέζικο σάιτ ότι αρκετοί Έλληνες ζητούν από το σάιτ να τους βάλουν ελληνικά και αυτοί λένε οκ.

Παρακαλώ πολύ, όποιος έχει την διάθεση να μου απαντήσει, θα το εκτιμήσω δεόντως. Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων :)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδιά καλησπέρα σε όλους, ειναι το πρώτο μου πόστ στο σαίτ και θα ήθελα την βοήθειά σας, μάλλον πιο σωστά την χρειάζομαι, και μάλιστα πολύ. Εχω βρει και εγω αυτο το κινητό στο merimobiles.com και τα χαρακτηριστικά του μου αρέσουν πολύ. Επίσης δεν έχω κανένα πρόβλημα να περιμένω να έρθει από Κίνα ή να το αγοράσω από το ίντερνετ κλπ. Θέλω να κάνω με αυτό συγκεκριμένη χρήση : Κλήσεις, μηνύματα, σερφάρισμα στο ίντερνετ, να τραβάω φωτογραφίες, ραδιόφωνο, dual sim λειτουργίες, και να κατεβάζω κανένα παιχνίδι τύπου Angry Birds ή καμιά λάιτ εφαρμογη.

Το θέμα μου είναι το εξής, και για αυτό χρειάζομαι και την άποψη όσων το αγόρασαν ή έστω γνωρίζουν : Δεν ξέρω πως να το κάνω, και Κυρίως δεν έχω καμιά όρεξη να το φλασάρω/σπάσω/αλλάξω την rom . Σόρι αν το λέω λάθος, αλλά δεν το έχω κάνει ποτέ και ούτε πρόκειται, να φανταστείτε ότι έχω ένα Samsung 8910 HD, με αυτό το άθλιο symbian που είχε από τη μάνα του, και πάλι δεν το φλάσαρα ποτέ.

Το v970 λοιπον, επειδή θέλω να το πάρω για την κοπέλα μου, αυτές τις λειτουργίες που θέλω να κάνει, μπορεί να τις κάνει καλά, χωρίς να το πειράξω ? Επίσης, έχει ελληνικά (πληκτρολόγιο/μενού) ? Είδα στο κινέζικο σάιτ ότι αρκετοί Έλληνες ζητούν από το σάιτ να τους βάλουν ελληνικά και αυτοί λένε οκ.

Παρακαλώ πολύ, όποιος έχει την διάθεση να μου απαντήσει, θα το εκτιμήσω δεόντως. Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων :)

 

Γιατι δεν προτιμας minideal??

Ριξε μια ματια εδω http://www.minideal.net/zte-v970-mtk6577-3g-wcdma-android4-0-dual-core-1-0ghz-dual-sim-4-3-qhd-smart-phone.html

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα σε όλους, ειναι το πρώτο μου πόστ στο σαίτ και θα ήθελα την βοήθειά σας, μάλλον πιο σωστά την χρειάζομαι, και μάλιστα πολύ. Εχω βρει και εγω αυτο το κινητό στο merimobiles.com και τα χαρακτηριστικά του μου αρέσουν πολύ. Επίσης δεν έχω κανένα πρόβλημα να περιμένω να έρθει από Κίνα ή να το αγοράσω από το ίντερνετ κλπ. Θέλω να κάνω με αυτό συγκεκριμένη χρήση : Κλήσεις, μηνύματα, σερφάρισμα στο ίντερνετ, να τραβάω φωτογραφίες, ραδιόφωνο, dual sim λειτουργίες, και να κατεβάζω κανένα παιχνίδι τύπου Angry Birds ή καμιά λάιτ εφαρμογη.

Το θέμα μου είναι το εξής, και για αυτό χρειάζομαι και την άποψη όσων το αγόρασαν ή έστω γνωρίζουν : Δεν ξέρω πως να το κάνω, και Κυρίως δεν έχω καμιά όρεξη να το φλασάρω/σπάσω/αλλάξω την rom . Σόρι αν το λέω λάθος, αλλά δεν το έχω κάνει ποτέ και ούτε πρόκειται, να φανταστείτε ότι έχω ένα Samsung 8910 HD, με αυτό το άθλιο symbian που είχε από τη μάνα του, και πάλι δεν το φλάσαρα ποτέ.

Το v970 λοιπον, επειδή θέλω να το πάρω για την κοπέλα μου, αυτές τις λειτουργίες που θέλω να κάνει, μπορεί να τις κάνει καλά, χωρίς να το πειράξω ? Επίσης, έχει ελληνικά (πληκτρολόγιο/μενού) ? Είδα στο κινέζικο σάιτ ότι αρκετοί Έλληνες ζητούν από το σάιτ να τους βάλουν ελληνικά και αυτοί λένε οκ.

Παρακαλώ πολύ, όποιος έχει την διάθεση να μου απαντήσει, θα το εκτιμήσω δεόντως. Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων :)

 

λοιπον απο το μεριμομπαιλς δεν εχειι ελληνικα σιγουρα γιατι απο εκει το πηρα και εγω .Λοιπον ελληνικα δεν εχει στομ μενου, αλλα πληκτρολογιο μπορεεις να κατεβασεις απο το play store .Εγω θα σε σουμβουλευα να μην κομπλαρεις και να του αλλαξεις λειτουργικο ετσι θα ειναι πιο γρηγορο, δεν θα εχει τις αχρηστες κεινεζικες εφαρμογες (τουλαχιστον για εμας :Ρ) και θα εχει αριστα ελληνικα μεταφρασμενα απο 2 παιδια απο εδω μεσα (btw rescect guys :) ) επισης η διαδικασια ειναι πανευκολη πολυ πιο ευκολη απο αλλα κινητα και απο οτι λενε τα παιδια ειναι δυσκολο να μπρικαρει ;) .Τελος εγω θα κοιτουσα και αυτο που ειναι καλυτερο σε ολα ( εκτος απο υποστηριξη σε καστομ ρομ ακομα) και κανει μολις 40 $ παραπανω

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις, και σόρι για το πρήξιμο, αλλά να κάνω άλλες 2 ερωτήσεις : 1) Γιατί μου προτείνετε να το πάρω από το minideal.net ? Είναι πιο φτηνό/αξιόπιστο ? 2)Αν ΔΕΝ το φλασάρω, μπορώ να κάνω τις λειτουργίες που θέλω , αυτες που έγραφα στο προηγούμενο πόστ , ή να πάω να πάρω με 150 ένα κατώτερο από Ελλάδα, τύπου Galaxy Ace duos ? To η διαδικασία είναι απλή , αλλά εδώ δεν άλλαξα Rom στο .. 8910 ΗD , θα αλλάξω σε αυτό ? :p Οκ, το ξέρω ότι θα είναι πιο γρήγορο, αλλά όσον αφορά τη χρήση που προανέφερα, (για κοπέλα πάει το κινητό ετσι και αλλιως), ΜΠΟΡΕΙ να την κάνει πετυχημένα ΧΩΡΙΣ φλασάρισμα ?
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις, και σόρι για το πρήξιμο, αλλά να κάνω άλλες 2 ερωτήσεις : 1) Γιατί μου προτείνετε να το πάρω από το minideal.net ? Είναι πιο φτηνό/αξιόπιστο ? 2)Αν ΔΕΝ το φλασάρω, μπορώ να κάνω τις λειτουργίες που θέλω , αυτες που έγραφα στο προηγούμενο πόστ , ή να πάω να πάρω με 150 ένα κατώτερο από Ελλάδα, τύπου Galaxy Ace duos ? To η διαδικασία είναι απλή , αλλά εδώ δεν άλλαξα Rom στο .. 8910 ΗD , θα αλλάξω σε αυτό ? :p Οκ, το ξέρω ότι θα είναι πιο γρήγορο, αλλά όσον αφορά τη χρήση που προανέφερα, (για κοπέλα πάει το κινητό ετσι και αλλιως), ΜΠΟΡΕΙ να την κάνει πετυχημένα ΧΩΡΙΣ φλασάρισμα ?

καμια σχέση το symbian μ αυτο, προς θεού. Πάρτο από το λινκ στο aliexpress που χω αναφέρει παραπάνω και πες να σου περάσουν τη 3.1 του bruno. Σαφώς δουλεύει και με την στοκ ρομ (αν έχουν βάλει στο κατάστημα το play store) κανονικά

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από εμένα,

 

Να ρωτήσω θέλω εάν έχει stabilizer σαν το xpreria, δηλαδή να μην βγάζει θολούρες στην κίνηση κατά τη φωτογράφηση...

 

Ευχαριστώ...

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά δεν αντιμετώπισα θέμα με τελωνεία αλλα μαλλον ξέρω το γιατί. Γιατί πήγε πρώτα Γερμανία, και μετά εδώ! Οπότε υποθέτω οτι αυτό έιναι...(;) Μάλιστα παρακολουθούσα την συσκευή οπου και να πήγαινε, μέσω της σελίδας της DHL:

 

Friday, May 17, 2013 Location Time

18 Delivered - Signed for by : ..... ATHENS 12:37

17 With delivery courier ATHENS - GREECE 10:56

16 Clearance processing complete at ATHENS - GREECE ATHENS - GREECE 10:10

15 Departed Facility in LEIPZIG - GERMANY LEIPZIG - GERMANY 5:30

14 Customs status updated ATHENS - GREECE 6:30

 

Thursday, May 16, 2013 Location Time

13 Processed at LEIPZIG - GERMANY LEIPZIG - GERMANY 23:20

12 Arrived at Sort Facility LEIPZIG - GERMANY LEIPZIG - GERMANY 19:06

11 Departed Facility in HONG KONG - HONG KONG HONG KONG - HONG KONG 4:34

10 Processed at HONG KONG - HONG KONG HONG KONG - HONG KONG 4:14

9 Clearance processing complete at HONG KONG - HONG KONG HONG KONG - HONG KONG 1:06

8 Arrived at Sort Facility HONG KONG - HONG KONG HONG KONG - HONG KONG 1:00

7 Customs status updated HONG KONG - HONG KONG 0:03

 

Wednesday, May 15, 2013 Location Time

6 Departed Facility in SHENZHEN - CHINA, PEOPLES REPUBLIC SHENZHEN - CHINA, PEOPLES REPUBLIC 23:04

5 Processed at SHENZHEN - CHINA, PEOPLES REPUBLIC SHENZHEN - CHINA, PEOPLES REPUBLIC 22:59

4 Arrived at Sort Facility SHENZHEN - CHINA, PEOPLES REPUBLIC SHENZHEN - CHINA, PEOPLES REPUBLIC 22:28

3 Departed Facility in ZHUJIANG DELTA AREA - CHINA, PEOPLES REPUBLIC ZHUJIANG DELTA AREA - CHINA, PEOPLES REPUBLIC 20:27

2 Processed at ZHUJIANG DELTA AREA - CHINA, PEOPLES REPUBLIC ZHUJIANG DELTA AREA - CHINA, PEOPLES REPUBLIC 20:23

1 Shipment picked up ZHUJIANG DELTA AREA - CHINA, PEOPLES REPUBLIC 17:33

 

Ισως εάν ερχόταν κατευθείαν εδώ να μην ήμουν τόσο τυχερός. Οσο για την μπαταρία, απενεργοποίησα το 3G και το άνοιγα όποτε ήθελα και απο το πρωϊ στις 8, τώρα είναι στο 19%, οπότε θα το ξαναβάλω όλο το βράδυ. Ισως και να ψάξω να βρώ καινούρια μπαταρία, τι να πω..!

 

εαν το πηρες απο spemall το στελνει με DHL αλλα το γραφει σαν ψηφιακη κορνιζα και χαμηλη αξια για αυτο δεν περρναει τελωνειο....μπορει να το κανουν και αλλοι ... ωσο για γερμανεια ολες οι αποστολες με DHL πανε πρωτα εκει γιατι ειναι οι κεντρικες αποθηκες της dhl (λειψεια)....;)

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=568971986488193&set=a.322449567807104.91091.322436297808431&type=1&theaternokia 3110 -nokia 3120-vodafon joy845- Huawei ideos x3- sony ericsson xperia neo v samsung galaxy POCET GTS-5300-thl w100- pipo-s2 lenovo thinkpad E540 ICORE 5 4210M

Hiaomi Redmy Note 2 Prime

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από εμένα,

 

Να ρωτήσω θέλω εάν έχει stabilizer σαν το xpreria, δηλαδή να μην βγάζει θολούρες στην κίνηση κατά τη φωτογράφηση...

 

Ευχαριστώ...

όχι, μόνο σταθεροποίηση στο βίντεο έχει

Link to comment
Share on other sites

εαν το πηρες απο spemall το στελνει με DHL αλλα το γραφει σαν ψηφιακη κορνιζα και χαμηλη αξια για αυτο δεν περρναει τελωνειο....μπορει να το κανουν και αλλοι ... ωσο για γερμανεια ολες οι αποστολες με DHL πανε πρωτα εκει γιατι ειναι οι κεντρικες αποθηκες της dhl (λειψεια)....;)

 

Απο etotalk το πήρα!

 

Επίσης κατέβασα το Dark Avenger... Χαιρετίσματα λοιπόν στην μπαταρία...! Τελικά θα παω για φορτιστή αυτοκινήτου! :O

Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο πακέτο παίζει και στο ebay http://www.ebay.com/itm/Free-Shipping-2pcs-New-Battery-Charger-For-ZTE-U970-V930-U930-N970-V970-V889M-/281085132062?pt=PDA_Accessories&hash=item4171fabd1e

 

 

Αύριο παραλαμβάνω το ενα απο τα 2 κινητά που εχω παραγγείλει ... Η πλάκα είναι πρώτο ήρθε αυτο που παρήγγειλα τελευταίο :X

 

Θυμάτε κανείς σε ποια σελίδα είναι οι οδηγίες για τα φλασαρίσματα ?, φτάσαμε αισίως τις 29 και έχω χαθεί:shifty:

 

Έχω το πακέτο εδώ και λίγο καιρό, οι μπαταρίες είναι της πλάκας , μόλις φτάσουν στο 60 -67% το κινητο σβήνει.. Σε επικοινωνία με τον πωλητή μου ανέφερε να τις δουλέψω λιγο παραπάνω θα στρώσουν (~8-10 φορές φορτιση) . Δεν το βλέπω ... οπότε προσοχή στο συγκεκριμένο πακέτο :mad:

Link to comment
Share on other sites

Έχω το πακέτο εδώ και λίγο καιρό, οι μπαταρίες είναι της πλάκας , μόλις φτάσουν στο 60 -67% το κινητο σβήνει.. Σε επικοινωνία με τον πωλητή μου ανέφερε να τις δουλέψω λιγο παραπάνω θα στρώσουν (~8-10 φορές φορτιση) . Δεν το βλέπω ... οπότε προσοχή στο συγκεκριμένο πακέτο :mad:
Και εμένα τα ίδια μου κάνει αυτό το πακετό αλλά ή μια έφτιαξε και κλείνει στο 10%!
Apple Iphone 11 Black/Ipad mini 4 space gray
Link to comment
Share on other sites

Όχι.αν θες καλή κάμερα προτίμησε κάποιο άλλο μοντέλο. Εγώ στο συγκεκριμένο κινητό θα την βαθμολογούσα με 6-6,5/10 στην καλύτερη περίπτωση.
Link to comment
Share on other sites

Έχω το πακέτο εδώ και λίγο καιρό, οι μπαταρίες είναι της πλάκας , μόλις φτάσουν στο 60 -67% το κινητο σβήνει.. Σε επικοινωνία με τον πωλητή μου ανέφερε να τις δουλέψω λιγο παραπάνω θα στρώσουν (~8-10 φορές φορτιση) . Δεν το βλέπω ... οπότε προσοχή στο συγκεκριμένο πακέτο :mad:

Κι εγω το πηρα το πακετο και αν και αρχικα μου φανηκαν δυνατες οι μπαταριες του (μετα απο μια φουλ φορτιση στον φορτιστη του πακετου) μετα μου φανηκε οτι κρατανε λιγοτερο απο τη μαμα μπαταρια...Δεν ξερω,ισως μετα απο καμποσους κυκλους φορτισεων,να γινουν καλυτερες.Προς το παρων εχω τη μαμα μπαταρια στο τηλ.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά είμαι ένα βήμα πριν πάρω το κινητό και θέλω λιγες παραπάνω πληροφορίες. Θα το πάρω απο την Antion Store (οπως μου προτείνατε) της aliexpress.

 

1) Από την Antion Store μου είπαν πως το τηλέφωνο θα έχει ελληνικά αλλά εννοούσαν μόνο ελληνικό πληκτρολόγιο ή και ελληνικό μενού;;

2) Τις άχρηστες εφαρμογές στα κινέζικα - που είπατε ότι υπάρχουν - μπορώ να τις διαγράψω από μόνη μου; Γιατί λογικά θα είναι ρουτ το κινητο ε;

3) Υπάρχει περίπτωση να πληρώσω τελωνείο; Να τους πω να γράφει gift το πακέτο ή το κάνουν από μόνοι τους ;

4) Η zte μιας κ έχει γίνει γνωστή στην Ελλάδα, έχει αντιπροσωπεία για πιθανό σέρβις;

5) Το κινητό θα έχει android 4.0. Να τους πω να μου βάλουν κάτι άλλο;

6) Θα μπορώ να χρησιμοποιήσω την εφαρμογή link2sd?

7) Πόσες μέρες περίπου θα κάνει να έρθει από Κίνα ; Θα εμφανίζεται το tracking number στην ιστοσελίδα ή θα πρέπει να το ζητήσω από τον πωλητή;

 

Και στα μισά να μου απαντήσετε, θα είμαι ευχαριστημένη! :)

WIND :D
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά είμαι ένα βήμα πριν πάρω το κινητό και θέλω λιγες παραπάνω πληροφορίες. Θα το πάρω απο την Antion Store (οπως μου προτείνατε) της aliexpress.

 

1) Από την Antion Store μου είπαν πως το τηλέφωνο θα έχει ελληνικά αλλά εννοούσαν μόνο ελληνικό πληκτρολόγιο ή και ελληνικό μενού;;

2) Τις άχρηστες εφαρμογές στα κινέζικα - που είπατε ότι υπάρχουν - μπορώ να τις διαγράψω από μόνη μου; Γιατί λογικά θα είναι ρουτ το κινητο ε;

3) Υπάρχει περίπτωση να πληρώσω τελωνείο; Να τους πω να γράφει gift το πακέτο ή το κάνουν από μόνοι τους ;

4) Η zte μιας κ έχει γίνει γνωστή στην Ελλάδα, έχει αντιπροσωπεία για πιθανό σέρβις;

5) Το κινητό θα έχει android 4.0. Να τους πω να μου βάλουν κάτι άλλο;

6) Θα μπορώ να χρησιμοποιήσω την εφαρμογή link2sd?

7) Πόσες μέρες περίπου θα κάνει να έρθει από Κίνα ; Θα εμφανίζεται το tracking number στην ιστοσελίδα ή θα πρέπει να το ζητήσω από τον πωλητή;

 

Και στα μισά να μου απαντήσετε, θα είμαι ευχαριστημένη! :)

1. Θα έχει ελληνικό μενού κανονικά.

2. Και βέβαια μπορείς.

3. Μπορείς να τους πεις να γράφει χαμηλότερη αξία, αν και τα περισσότερα κινέζικα καταστήματα το έχουν πιάσει το νόημα με τα ελληνικά τελωνεία...

4. Αντιπροσωπεία υπάρχει, αλλά απ'όσο ξέρω δεν ισχύει η εγγύηση γιατί το κινητό δεν εισάγεται στη χώρα μας.

5. Τι άλλο να σου βάλουν? Η 4.04 είναι μια χαρά.

6. ?

7. Λογικά μέσα σε 20-25 ημερολογιακές ημέρες πρέπει να το έχεις στα χέρια σου. Tracking number θα σου δώσουν μόλις το στείλουν, αλλά εφόσον θα επικοινωνείς μαζί τους, ζήτησε τους κιόλας.

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να κάνω Backup πριν περάσω την Rom. Πως γίνεται;

πριν φλασάρεις τη ρομ στο cwm recovery, έχει κι επιλογη backup πιο κάτω απ το install zip

Link to comment
Share on other sites

Είμαι καινούριος στο σάιτ και τελείως άσχετος με το τηλέφωνο. Μέσω aliexpress απο την εταιρεία Chinatronic ShenZhen αγόρασα το ΖΤΕ V970 Grand. Ολα κύλισαν ομαλά μέχρι και την παραλαβή. Εχει περάσει ένας μήνας και η ταλαιπωρία μου είναι στο γεγονός οτι το gps είναι νεκρό. Λειτουργεί μόνο με χάρτες της google. Εχω κατεβάσει gps test+sygic αλλά τίποτε. Απο χτές βρήκα οτι δεν έχει και μπροστινή κάμερα αρα οχι βίντεοκλήση με skype παρότι στις προδιαγραφές γράφει οτι ΥΠΑΡΧΕΙ. Να το στείλω πίσω...Καμμιά ιδέα??
Link to comment
Share on other sites

Απο χτές βρήκα οτι δεν έχει και μπροστινή κάμερα αρα οχι βίντεοκλήση με skype παρότι στις προδιαγραφές γράφει οτι ΥΠΑΡΧΕΙ.

 

Μπροστινή κάμερα έχει το Grand X In. Το V970 δεν έχει...

Link to comment
Share on other sites

Kαλά εδω μέσα που το διατυμπανίζουμε οτι δεν έχει μπροστά κάμερα πες ότι δεν το διάβασες.. Τι ακριβώς έβλεπες στο κινητό 1 μήνα τώρα και νόμιζες ότι έχει μπροστά κάμερα;;; και βιντεοκλήση μπορείς να κάνεις. απλά με την πίσω κάμερα. αν θες να σε βλέπει, βάλε έναν καθρέπτη! :P humorάκι..! Για το gps είσαι σίγουρος ότι κλειδώνει με το google maps και δεν σου δείχνει απλώς το στίγμα σου σε γενικό επιπεδο μέσω των δεδομένων της κινητής; κουφό μου ακούγεται.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια γρήγορη ερώτηση...επείδή απ ότι βλέπω σε αυτά τα χρήματα δεν υπάρχει κάτι που κάν να το προσεγγίζει, σκέφτομαι να το προτείνω για την κοπέλα μου που θέλει ένα κινητό γύρω στα 100ευρω...αυτο που θέλω να ρωτήσω, απ όλα αυτά τα καταστήματα εσείς ποιο μου προτείνετε να το πάρω; πόσο καιρό κάνει να έρθει περίπου;

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα πήγα να βάλω την μεμβράνη που πήρα από merimobiles και ανακάλυψα στο τέλος ότι το κόψιμο στο πάνω μέρος (που υποθέτω είναι για το notification led είναι στα δεξιά και όχι στα αριστερά.

Αυτο είναι λάθος έτσι;

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to ZTE V970

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...