Jump to content

ZTE V970


bilya63
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Απο Etotalk μου ερχεται στα 140 ευρω περιπου...

 

Πρεπει να μου το ξεκλειδωσουν για να περασω την Rom του Bruno??

 

Eιναι ευκολο???

 

Απο μπαταρια??

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Απο Etotalk μου ερχεται στα 140 ευρω περιπου...

 

Πρεπει να μου το ξεκλειδωσουν για να περασω την Rom του Bruno??

 

Eιναι ευκολο???

 

Απο μπαταρια??

Ξεκλείδωτο είναι. Πάρτο σήμερα απ το merimobiles με το κουπόνι part2 στα 114€

Link to comment
Share on other sites

κουπονι part 2??? Λιγη βοηθεια εδω...

 

Ειναι η πρωτη φορα που θα ψωνισω απο εξωτερικο...

 

Επισης με μεταφορικα τι γινεται??Ποια εταιρια το στελνει???Ποσες περιπου μερες κανει??

 

Η μπαταρια ποσο κραταει δεν μου ειπες..??

 

Ευχαριστω

Edited by geoman1987
Link to comment
Share on other sites

κουπονι part 2??? Λιγη βοηθεια εδω...

 

Ειναι η πρωτη φορα που θα ψωνισω απο εξωτερικο...

 

Επισης με μεταφορικα τι γινεται??Ποια εταιρια το στελνει???Ποσες περιπου μερες κανει??

 

Η μπαταρια ποσο κραταει δεν μου ειπες..??

 

Ευχαριστω

στο κουτάκι για coupon, πριν κάνεις πληρωμή, θα γράψεις part2 και θα πατήσεις apply, είναι κουπόνοι 7% εκπτωσης που λήγει αύριο.

θα επιλέξεις freeshipping και θα στο στείλουν τσάμπα με singapore post, θα τους πάρει περίπου 4-6 μέρες να το στείλουν, κι άλλες 10-12 να το παραλάβεις απ τα ελτα.

Η μπαταρία με απλή χρήση ξεπερνάει τη μια μέρα, με πολλή χρήση βγάζει 15-20 ώρες

Link to comment
Share on other sites

Παιδες μολις το παρηγγειλα απο merimobiles και επελεξα αποστολη με ΕΜS για πιο γρηγορα...

Λετε να εχω προβλξμα στο τελωνειο???Απο οτι διαβασα πολλα παιδια εχουν παρει με EMS και δεν αντιμετωπισαν προβλημα....

 

 

 

 

Τελικη τιμη μου πηγε καπου στα 140 ευρω με θηκη και screen protector φορεμενο...

Edited by geoman1987
Link to comment
Share on other sites

Παιδες μολις το παρηγγειλα απο merimobiles και επελεξα αποστολη με ΕΜS για πιο γρηγορα...

Λετε να εχω προβλξμα στο τελωνειο???Απο οτι διαβασα πολλα παιδια εχουν παρει με EMS και δεν αντιμετωπισαν προβλημα....

Τελικη τιμη μου πηγε καπου στα 140 ευρω με θηκη και screen protector φορεμενο...

δεν πληρώνεις τελωνείο με EMS. 140€? Να ρυθμίσεις την μετατροπή συναλλάγματος να μην στην κάνει το paypal,αλλά η τράπεζα σου, έτσι θα σου βγαινε 136€ ;) περισσότερα στο αντίστοιχο θέμα http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=17773&page=62
Link to comment
Share on other sites

δεν πληρώνεις τελωνείο με EMS. 140€? Να ρυθμίσεις την μετατροπή συναλλάγματος να μην στην κάνει το paypal,αλλά η τράπεζα σου, έτσι θα σου βγαινε 136€ ;) περισσότερα στο αντίστοιχο θέμα http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=17773&page=62

 

εγω παντως το παραγγειλα απο aliexpress απο την leading electronics με singapore mail. Μου πηγε $156(117€) συνολο, μαζι με επιπλεον μια καρτα 4gb και δωρο 2 θηκες και screen protector.

Link to comment
Share on other sites

δεν πληρώνεις τελωνείο με EMS. 140€? Να ρυθμίσεις την μετατροπή συναλλάγματος να μην στην κάνει το paypal,αλλά η τράπεζα σου, έτσι θα σου βγαινε 136€ ;) περισσότερα στο αντίστοιχο θέμα http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=17773&page=62

 

και μιας και το αναφέρεις πια τράπεζα αυτό το καιρό δεν χρεώνει (ή εστω έχει χαμηλή χρέωση) για μετατροπή συναλλάγματος?

Link to comment
Share on other sites

και μιας και το αναφέρεις πια τράπεζα αυτό το καιρό δεν χρεώνει (ή εστω έχει χαμηλή χρέωση) για μετατροπή συναλλάγματος?

η εθνική, κάτω από 10 λεπτά του ευρώ στις συναλλαγές που κάνω

Link to comment
Share on other sites

Αυτο που με νοιαζει στην παρουσα φαση ειναι να ερθει το κινητο χωρις να κολλησει σε Τελωνεια και τετοια και να ειναι οντως οσο καλο φενεται πτι ειναι...

 

Τωρα το αν μπορουσα να γλιτωσω 5-10 ευρω μικρο το κακο....

 

Επελεξα την EMS γτ απο την μια κοστισε καπου στα 10 ευρω απο την αλλη θςωρητικα παντα θα μου ερθει αρκετα νωριτερα....

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει αλλο κουπονι αυτο εληξε............:O

αν λες για το merimobiles, λογικά το άλλο σαββατοκύριακο θα ξαναβγαλουν κουπόνι

Link to comment
Share on other sites

παιδιά καλησπέρα. το κινητό το πήρε ένας φίλος και μάλιστα εγώ του πέρασα την ROM του bruno και είναι αρκετά ευχαριστημένος.

ήθελα να ρωτήσω

υπάρχει λύση για το κόλλημα την ώρα που φορτίζει?

Θέλω να το συνδέσω με ένα πομπό της Polar που συνεργάζεται με το runkeeper. ξέρει κανείς αν μπορεί να συνδεθεί?

ευχαριστώ!!!

Link to comment
Share on other sites

[...]

υπάρχει λύση για το κόλλημα την ώρα που φορτίζει?[...]

τι εννοείς; αν κάνει τρελά η οθόνη κατά την φόρτιση, φταίει ο φορτιστής.

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να το συνδέσω με ένα πομπό της Polar που συνεργάζεται με το runkeeper. ξέρει κανείς αν μπορεί να συνδεθεί?

Θεωρητικά συνδέεται αφού είναι με bluetooth.

Εγώ να σκεφτείς έχω συνδέσει το κινητό μου με odb για να διαβάζω μέσω του torque pro τον εγκέφαλο του αυτοκινήτου μου... και όλα αυτά με bluetooth

 

αν το δουλέψεις τελικά και είναι καλό πες για να το πάρω και εγώ, ενδιαφέρον gadget ;)

Edited by joss54

We offer three kinds of service: GOOD - CHEAP - FAST. You can pick any two.

If it is GOOD and CHEAP it won't be FAST | If it is GOOD and FAST it won't be CHEAP | If it is FAST and CHEAP it won't be GOOD

Link to comment
Share on other sites

Θεωρητικά συνδέεται αφού είναι με bluetooth.

Εγώ να σκεφτείς έχω συνδέσει το κινητό μου με odb για να διαβάζω μέσω του torque pro τον εγκέφαλο του αυτοκινήτου μου... και όλα αυτά με bluetooth

 

αν το δουλέψεις τελικά και είναι καλό πες για να το πάρω και εγώ, ενδιαφέρον gadget ;)

Βγάίνω λίγο offtopic.

Από που έχεις πάρει το odb?

Έχεις να μου στείλεις link ?

Apple Iphone 11 Black/Ipad mini 4 space gray
Link to comment
Share on other sites

OBD είναι, λάθος το έγραψα πριν

EBAY φυσικά

We offer three kinds of service: GOOD - CHEAP - FAST. You can pick any two.

If it is GOOD and CHEAP it won't be FAST | If it is GOOD and FAST it won't be CHEAP | If it is FAST and CHEAP it won't be GOOD

Link to comment
Share on other sites

Απ'όσο θυμάμαι αυτό, αλλά το έχω βάλει εδώ και κάνα χρόνο στο αμάξι και το έχω ξεχάσει ποιο είναι. Πάντως νομίζω κάνουν όλα.

 

Ναι κάνει για όλα τα αυτοκίνητα, όμως ο εγκέφαλος από το κάθε αμάξι δίνει και διαφορετικά πράγματα. Για παράδειγμα σε ενός φίλου το αμάξι δίνει πόσα λίτρα βενζίνη έχει μέσα, ενώ στο δίκό μου (Hyundai Getz) δεν το δίνει γιατί μάλλον το έχει κλειδωμένο ή δεν έχει γενικός αυτή τη δυνατότητα το αυτοκίνητο.

Edited by joss54

We offer three kinds of service: GOOD - CHEAP - FAST. You can pick any two.

If it is GOOD and CHEAP it won't be FAST | If it is GOOD and FAST it won't be CHEAP | If it is FAST and CHEAP it won't be GOOD

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ενδιαφέρομαι και εγώ για την συγκεκριμένη συσκευή. μπορεί κάποιος να μου πει ποια είναι ΑΚΡΙΒΩΣ τα τεχνικά χαρακτηριστικά του γιατί από site σε site λένε διαφορετικά; πχ gsmarena και σε διαφορα άλλα λέει ότι έχει μπροστά κάμερα. Τα παρακάτω τεχνικά χαρακτηριστικά ισχύουν;

Main specs

 

Android 4.0.4

CPU: MTK MT6577 Dual-Core 1GHz

Dual Sim Active 3G WCDMA/HDPA/HDPA+

1 GB RAM / 4 GB ROM

4,3" QHD 960 x 540 IPS-LCD Screen

Capacitive Multi Touch Screen

Micro SD card slot

GPS, Bluetooth, WiFi

5 mega pixel camera with auto focus and LED flash

1600 mAh battery

 

http://v970.blogspot.gr/

 

Επίσης

1. έχει ραδιόφωνο;

2. Η jellybean τι bugs έχει; η ics γενικά θεωρείται χειρότερη από την jb. Υσχύει στην προκειμένη περίπτωση;

3. Από που προτείνετε να το αγοράσω; κατα προτίμηση χρήση paypal.

 

edit. βρήκα μέσω του aliexpress αυτόν εδώ. Γράφει ότι πουλάει μέσω paypal και με δωρεάν μεταφορικά. Ξέρει κανένας αν είναι με tracking και με ποιον courier τα στέλνει;

Edited by kallair
Link to comment
Share on other sites

Το σαιτ της σινγκαπουρ ποστ λεει arrived at overseas απο 18/3 αλλα των ελτα λεει δεν βρεθηκαν στοιχεια, λογικο? μηπως παιζει κανενα προβλημα στα ελτα?
Link to comment
Share on other sites

Το σαιτ της σινγκαπουρ ποστ λεει arrived at overseas απο 18/3 αλλα των ελτα λεει δεν βρεθηκαν στοιχεια, λογικο? μηπως παιζει κανενα προβλημα στα ελτα?

 

Αδερφέ μην ανησυχείς, θα σου έρθει ειδοποιητήριο.

Κι εμένα τα ίδια λέει αλλά σήμερα μου ήρθε το ειδοποιητήριο, οπότε λογικά το περιμένεις αύριο.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ενδιαφέρομαι και εγώ για την συγκεκριμένη συσκευή. μπορεί κάποιος να μου πει ποια είναι ΑΚΡΙΒΩΣ τα τεχνικά χαρακτηριστικά του γιατί από site σε site λένε διαφορετικά; πχ gsmarena και σε διαφορα άλλα λέει ότι έχει μπροστά κάμερα. Τα παρακάτω τεχνικά χαρακτηριστικά ισχύουν;

Παράθεση:

Main specs

 

Android 4.0.4

CPU: MTK MT6577 Dual-Core 1GHz

Dual Sim Active 3G WCDMA/HDPA/HDPA+

1 GB RAM / 4 GB ROM

4,3" QHD 960 x 540 IPS-LCD Screen

Capacitive Multi Touch Screen

Micro SD card slot

GPS, Bluetooth, WiFi

5 mega pixel camera with auto focus and LED flash

1600 mAh battery

 

http://v970.blogspot.gr/

 

Αυτά τα στατιστικά ισχύουν. Το gsmarena αναφέρεται στο Grand X In.

1. Όχι

2. Προς το παρόν, η ICS ( η rom του bruno) είναι πιο σταθερή και αυτό γιατί η JB εξελίσσεται ακόμη.

3. Οι πιο πολλοί το έχουν πάρει από merimobiles/etotalk/pandawill, τα οποία δέχονται paypal.

Link to comment
Share on other sites

Αυτά τα στατιστικά ισχύουν. Το gsmarena αναφέρεται στο Grand X In.

1. Όχι

2. Προς το παρόν, η ICS ( η rom του bruno) είναι πιο σταθερή και αυτό γιατί η JB εξελίσσεται ακόμη.

3. Οι πιο πολλοί το έχουν πάρει από merimobiles/etotalk/pandawill, τα οποία δέχονται paypal.

 

Eυχαριστώ πολύ για την απάντηση! κοίταξα για το merimobiles και με τον κωδικό welcome, σου δίνει 5% έκπτωση στην 1η σου αγορά και κατεβαίνει στα 118 ευρώ περιπου! έχουμε κανέναν άλλον κωδικό με μεγαλύτερη έκπτωση;

Eπίσης με ποια εταιρεία στέλνει η merimobiles; Μην φάμε καμιά ήττα με τελωνείο..

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to ZTE V970

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...