Jump to content

Newman N2


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παιδια μολις το παραγγειλααα :D

μολις το παραλαβω περιμενω βοηθεια για τα updates:)

 

Εδώ είμαστε για οτιδήποτε χρειαστείς.Καλώς να σου έρθει και εσένα.:)

Sharing is caring/Spread the knowledge
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εδώ είμαστε για οτιδήποτε χρειαστείς.Καλώς να σου έρθει και εσένα.:)

 

σημερα το παραγγειλα λογικα απο δευτερα θα ξεκινησει η διαδικασια.

λιγο με τα updates θα χρειαστω βοηθεια αλλα κατσε να μου ερθει πρωτα:rolleyes: γιατι πως και πως το περιμενω

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια εσεις που το πειρατε απο το minideal και εγω απο εκει το παραγγειλα μηπως δινει και εγγυση το minideal για το κινητο η οχι?
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας εχω παραγγειλη κι εγω αυτο το τηλεφωνο την παρασκευη 25/01/2013 και περιμενω να το παραλαβω.

Οποιος το εχει ειδη στο χερι ας γραψει για εντυπωσης και θετικα η αρνητικα σχολια .

ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ πως δουλευει με το android 4.0 και αν ειναι απαραιτητο το update για καποιον απλό χρηστη????

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας εχω παραγγειλη κι εγω αυτο το τηλεφωνο την παρασκευη 25/01/2013 και περιμενω να το παραλαβω.

Οποιος το εχει ειδη στο χερι ας γραψει για εντυπωσης και θετικα η αρνητικα σχολια .

ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ πως δουλευει με το android 4.0 και αν ειναι απαραιτητο το update για καποιον απλό χρηστη????

Ευχαριστώ.

 

Αμα δεις στις προηγουμενες σελιδες το πειραν καποια παιδια και ανεβασανε και φωτο οπως και γραψανε και εντυπωσεις.

το update δεν ειναι απαραιτητο απλα ειναι καλο να το περασεις για να καλυτερεψει την συσκευη σου

Link to comment
Share on other sites

παιδια απο το minideal ποσο καιρο κανανε να σας δωσουνε tracking number?

παραγγειλα το Newman N2 απο το minideal το σαββατο και περιμενω σε εσας ποτε σας στειλανε?

Link to comment
Share on other sites

παιδια απο το minideal ποσο καιρο κανανε να σας δωσουνε tracking number?

παραγγειλα το Newman N2 απο το minideal το σαββατο και περιμενω σε εσας ποτε σας στειλανε?

 

Εμένα Franky μου το έδωσαν την ίδια μέρα αλλά την παραγγελία την είχα κάνει Τρίτη. Μίλησες μαζί τους πριν την παραγγελία αν το είχαν διαθέσιμο?

Link to comment
Share on other sites

Εμένα Franky μου το έδωσαν την ίδια μέρα αλλά την παραγγελία την είχα κάνει Τρίτη. Μίλησες μαζί τους πριν την παραγγελία αν το είχαν διαθέσιμο?

 

ναι μιλησα και μου ειπαν οτι ειναι διαθεσιμο.λες να τους ενοχλησω εγω για το tracking number?γιατι και σημερα απο οτι ειδα δεν μου στειλανε ακομα

Link to comment
Share on other sites

Φιλε franky μιλησα μαζι τους και με email και live μου ζητησαν συγνωμη για την καθυστερηση ,(χωρις να πουν το λογο της καθυστερησης) το trackink μετα της 30/01 .

 

Ισως δεν ειναι ακομη in stock!!!!!!!!(λεω εγω ) Ας περιμενουμε εως την παρασκευη.

Link to comment
Share on other sites

Φίλε efrai έβαλες την 00.24? Εγώ εχτές έφτασα μέχρι την 00.23 και είναι μια χαρά (αφού επανέφερα και το IMEI γιατί σβήστηκε :) ). Πες μου αν την έβαλες και είναι καλή να το κάνω και εγώ το upgrade!
Link to comment
Share on other sites

εγω απο την 0.20 πηγα με την μια στην 24, αρα δε μπορω να σου πω για διαφορες, παντος ως τωρα ουτε κολλημα ουτε τιποτα! ολα μια χαρα!
Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε συ, πιεσε τους , τα λευτα σου τους δινεις

ναι αυτο κανω...

 

Φιλε franky μιλησα μαζι τους και με email και live μου ζητησαν συγνωμη για την καθυστερηση ,(χωρις να πουν το λογο της καθυστερησης) το trackink μετα της 30/01 .

 

Ισως δεν ειναι ακομη in stock!!!!!!!!(λεω εγω ) Ας περιμενουμε εως την παρασκευη.

 

αυτοι μου απαντησανε αυτο σημερα "we can send out the parcel today,and give you the tracking number"

αρα περιμενουμε?

Link to comment
Share on other sites

παιδια εμενα σημερα μου δωσανε το tracking number απο το Minideal ποσες μερες λετε να κανει?

 

15 περιπου συνηθς κανει για Αθηνα

Link to comment
Share on other sites

ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΣΗΜΕΡΑ ΑΠΟ android-sale.com. ΞΕΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΙ ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΟ 3g της cosmote;;;:mad:
Link to comment
Share on other sites

εχει βγει official 4.1 rom final upgrade?

link?

οχι ακομα...

 

ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΣΗΜΕΡΑ ΑΠΟ android-sale.com. ΞΕΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΙ ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΟ 3g της cosmote;;;:mad:

 

ψαξε στο σιτε της cosmote για APN και βαλε οτι λεει για το Galaxy S3

 

 

-Ομάδα Διαχείρισης- Μην κάνεις συνεχόμενα posts. Χρησιμοποίησε την τροποποίηση αν θέλεις να διορθώσεις κάτι ή την πολλαπλή παράθεση αν θέλεις να απαντήσεις σε περισσότερα από ένα άτομα.

Edited by navi55
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...