Jump to content

Google Nexus 10 (by Samsung)


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δευτέρα θα το έχω στα χεριά μου οπότε κοντός ψαλμός αλληλούια;)

Εγω πιστεύω πως ειναι πολύ μεμονωμένα περιστατικά ,τώρα αν είμαι κ σε αυτό άτυχος τι να πω?

Το έχουμε λοιπόν στα χέρια μας και το απόγευμα έχει unboxing!!! Να δούμε τι θα δούμε,υπομονή παιδιά!! :)

Edited by efthimis31
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Λοιπόν... οθόνη κ χρώματα απο άλλο πλανήτη ,το scroll στο ui είναι απίστευτα smooth όπως κ στα υπομενου :)

Τώρα θα δοκιμάσω ματροσκες 1080p.

Μπαταρία σε κανα 2 μέρες θα μπορώ να πω με ασφάλεια.

giphy.gif
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν... οθόνη κ χρώματα απο άλλο πλανήτη ,το scroll στο ui είναι απίστευτα smooth όπως κ στα υπομενου :)

Τώρα θα δοκιμάσω ματροσκες 1080p.

Μπαταρία σε κανα 2 μέρες θα μπορώ να πω με ασφάλεια.

Χάρη μου, κοίτα και για light bleed, έτσι για να μου φύγει η περιέργεια... thanx :D

Νίκο φυσάει η κάμερα!!!!

Link to comment
Share on other sites

Χάρη μου, κοίτα και για light bleed, έτσι για να μου φύγει η περιέργεια... thanx :D

Νίκο φυσάει η κάμερα!!!!

Δεν υπάρχει bleed δεν ξεφεύγει από πουθενά φως .:)

giphy.gif
Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει bleed δεν ξεφεύγει από πουθενά φως .:)

Α ωραία! Δεν έπρεπε όμως να ανοίξεις πρώτα το δικό μου :p:p:lol::lol:!!!!

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει bleed δεν ξεφεύγει από πουθενά φως .:)

 

Αυτά είναι...

Δώσε στο λαό αυτό που περιμένει...

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

τυχεροι ,ελπιζω και το δικο μου να μην εχει light bleed οταν το παραλαβω αλλα τεταρτη μαλλον θα ναι στα δικα μου χερια.

απο θηκες περιμενω τα smart cover να βγουν

Όσοι θυσιάζουν στοιχειώδεις ελευθερίες για λίγη ασφάλεια, δεν αξίζουν ούτε ελευθερία ούτε ασφάλεια.

Μη πάντα επίστασθαι προθύμεο, μη πάντων αμαθής γένη.

Link to comment
Share on other sites

τυχεροι ,ελπιζω και το δικο μου να μην εχει light bleed οταν το παραλαβω αλλα τεταρτη μαλλον θα ναι στα δικα μου χερια.

απο θηκες περιμενω τα smart cover να βγουν

Λέω να μην του βάλω θήκη πλάτης όπως είχα στο ipad αλλά μόνο να το έχω σε ένα folio για την μεταφορά. Εξάλλου μέσα στο σπίτι θα είναι και στα χέρια τα δικά μου και της γυναίκας. Παιδί δεν παίζει ώστε να πρέπει να θωρακιστεί η συσκευή... ήθελα ένα folio αλλά πρέπει να τα δω από κοντά αφού οι διαστάσεις του είναι αυξημένες σε σχέση με τα ipads (το μήκος του)...

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει bleed δεν ξεφεύγει από πουθενά φως .:)

 

τυχερος :lol::lol: απλως βαλε του ενα μαυρο wallpaper στο gallery και ζουμαρε και πες μας εαν φαινεται κατι σε σκοτεινο δωματιο με φωτεινοτητα στο 100% . Εαν εχεις κινητο, βγαλε φωτο.

 

Εαν και οι υπολοιποι κατοχοι, ειναι θετικα τα νεα, θα προχωρησω για αγορα αμεσα. Ελπιζω να μην ειμαι εγω ο ατυχος :)

Ειμαι gadgetakias και ειμαι καλα :lol:
Link to comment
Share on other sites

Έγινε και το πρώτο unboxing παρουσία Χάρη, Ηλία και Αργύρη!! Όλα καλά, εξαιρετικό το ταμπλετ σε όλα του, δηλώνω άκρως ενθουσιασμενος σαν πρώτη εντύπωση πάντα :)

 

http://db.tt/DW7oPIT4

 

(το video είναι home made παιδιά :p)

Edited by efthimis31
Link to comment
Share on other sites

Ενταξει εκτος της καφριλας (σουβλακια,καφεδες κτλ) ειναι η πρωτη android ταμπλετα που θα μπορουσε να αντικαταστησει το ipad μου.Smooth απροβληματιστη και φυσικα πανευκολη σε rooting κτλ

 

 

Καλοφαγωτη αστερια μου

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Ενταξει εκτος της καφριλας (σουβλακια,καφεδες κτλ) ειναι η πρωτη android ταμπλετα που θα μπορουσε να αντικαταστησει το ipad μου.Smooth απροβληματιστη και φυσικα πανευκολη σε rooting κτλ

 

 

Καλοφαγωτη αστερια μου

 

Για να το λες εσύ που δεν ενθουσιαζεσαι εύκολα καταλαβαίνω...

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Καλοριζικο, καλοταξιδο, καλοφαγωγο, μεγεια παιδια!!!!!!! :!::lol:

Μια ευκολη ερωτηση. Εχει εργοστασιακο protector στην οθονη, που μπορει να "φιλοξενηθει" για λιγο διαστημα μεχρι να βρουμε screen protector η δεν ειδα καλα σε σχετικο βιντεακι?

Αντε θελω παλμο και ενθουσιασμο, τι ειναι αυτα τα ψοφια?:lol:;)

Link to comment
Share on other sites

Καλοριζικο, καλοταξιδο, καλοφαγωγο, μεγεια παιδια!!!!!!! :!::lol:

Μια ευκολη ερωτηση. Εχει εργοστασιακο protector στην οθονη, που μπορει να "φιλοξενηθει" για λιγο διαστημα μεχρι να βρουμε screen protector η δεν ειδα καλα σε σχετικο βιντεακι?

Αντε θελω παλμο και ενθουσιασμο, τι ειναι αυτα τα ψοφια?:lol:;)

Οχι Βαγγέλη δεν έχει, είναι αυτό το ζελατινακη που φυσικά δεν μπορεί να μείνει πάνω γιατι ειναι χάλια.

Είναι οτι ποιο smooth εχω δει σε android tablet φυσικά;)

giphy.gif
Link to comment
Share on other sites

Οχι Βαγγέλη δεν έχει, είναι αυτό το ζελατινακη που φυσικά δεν μπορεί να μείνει πάνω γιατι ειναι χάλια.

Είναι οτι ποιο smooth εχω δει σε android tablet φυσικά;)

 

Ε τι να κανουμε, θα αφησουμε αυτο το χαλι (η θα κοψουμε κανενα απο note 10.1) και θα το ριξουμε μεχρι να βρουμε κατι της προκοπης.

Ρε παιδια, οι διαστασεις σε μηκος - πλατος διαφοροποιουνται κατα 2 χιλιοστα περιπου (το παχος ειναι ιδιο) με το note 10.1

Θελω να δοκιμασω απο μια θηκη που εχω αν κανουν αυτες για το νοτελι στο... νεξουσελι :lol:

οκ, κουρασμενος μετα απο αρκετες ωρες δουλειας (και τωρα που γραφω αυτες τις γραμμες δουλευω σπιτι), οποτε λεμε και καμια λαλακια για να περασει η ωρα.

Λοιπον, γραψτε ο,τι θελετε, καλοδεχουμενα τα πρωτα σχολια.

Link to comment
Share on other sites

Γειά

Ε τι να κανουμε, θα αφησουμε αυτο το χαλι (η θα κοψουμε κανενα απο note 10.1) και θα το ριξουμε μεχρι να βρουμε κατι της προκοπης.

Ρε παιδια, οι διαστασεις σε μηκος - πλατος διαφοροποιουνται κατα 2 χιλιοστα περιπου (το παχος ειναι ιδιο) με το note 10.1

Θελω να δοκιμασω απο μια θηκη που εχω αν κανουν αυτες για το νοτελι στο... νεξουσελι :lol:

οκ, κουρασμενος μετα απο αρκετες ωρες δουλειας (και τωρα που γραφω αυτες τις γραμμες δουλευω σπιτι), οποτε λεμε και καμια λαλακια για να περασει η ωρα.

Λοιπον, γραψτε ο,τι θελετε, καλοδεχουμενα τα πρωτα σχολια.

Καλησπέρα!! Αν έχεις καμιά πλάτης και δοκιμάσεις και κάνει πες το μας γιατί είναι τόσο ωραία η πλάτη που δεν θέλω να δω ίχνος από σημάδι κτλ.. Δεν το έχω δει ακόμα καλά το ταμπλετ αλλά δείχνει πολύ δύναμη!! Μέχρι και η γυναίκα μας την είπε, "με είχες τόσο καιρό με το iPad" Lololol!!!

 

Μόλις ήρθε και η αναβάθμιση και είχα αγχωθει Χάρη γιατί δεν έχει photosphere η κάμερα στο δικό μου :p

 

Επίσης κανένα ίχνος light bleeding!

Edited by efthimis31
Link to comment
Share on other sites

Καλοριζικο παιδια και να το χαρειται:)

Κατεβασα το video και εκει που περιμενα να πειτε 2-3 πραγματακια δειχνωντας παραλληλα καποιες απο τις λειτουργιες του-ειδα μονο ενα unboxing και ακουγα αγωνα ποδοσφαιρου παραλληλα και μαλιστα τον γαυρο!!!

Μα καλα ντραπηκατε μπροστα στη καμερα μια κουβεντα να πειτε:p

Δοκιμασατε Ματροσκες 1080p μαζι με εφαρμογες ανοιχτες και 2-3 παραθυρα στο ιντερνετ και ολα κυλουσαν νερακι τουλαχιστον?

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Γειά

Καλησπέρα!! Αν έχεις καμιά πλάτης και δοκιμάσεις και κάνει πες το μας γιατί είναι τόσο ωραία η πλάτη που δεν θέλω να δω ίχνος από σημάδι κτλ.. Δεν το έχω δει ακόμα καλά το ταμπλετ αλλά δείχνει πολύ δύναμη!! Μέχρι και η γυναίκα μας την είπε, "με είχες τόσο καιρό με το iPad" Lololol!!!

 

Μόλις ήρθε και η αναβάθμιση και είχα αγχωθει Χάρη γιατί δεν έχει photosphere η κάμερα στο δικό μου :p

 

Επίσης κανένα ίχνος light bleeding!

 

Εχω μια flip type οποτε μολις παραλαβω θα ενημερωσω. Κατι μου λεει οτι θα ταιριαξει, καθως οι διαφορες στις διαστασεις ειναι αμελητεες.

Ακουω ποιος ρουταρε ηδη... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Καλοριζικο παιδια και να το χαρειται:)

Κατεβασα το video και εκει που περιμενα να πειτε 2-3 πραγματακια δειχνωντας παραλληλα καποιες απο τις λειτουργιες του-ειδα μονο ενα unboxing και ακουγα αγωνα ποδοσφαιρου παραλληλα και μαλιστα τον γαυρο!!!

Μα καλα ντραπηκατε μπροστα στη καμερα μια κουβεντα να πειτε:p

Δοκιμασατε Ματροσκες 1080p μαζι με εφαρμογες ανοιχτες και 2-3 παραθυρα στο ιντερνετ και ολα κυλουσαν νερακι τουλαχιστον?

 

Δεν ειχαμε πολυ χρονο στη διαθεση μας (κανα 2ωρο) οποτε περιοριστηκαμε σε rooting και στα βασικα.

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειχαμε πολυ χρονο στη διαθεση μας (κανα 2ωρο) οποτε περιοριστηκαμε σε rooting και στα βασικα.

 

Η οθονη τι λεει ειναι οντως τοσο εντυπωσιακη,φωτεινοτητα-χρωματα-γωνιες θεασης.

Το σερφαρισμα πως ειναι με αυτην την αναλυση?

Το wifi καμπανα?

Ποια η αισθηση στο χερι απο τη συσκευη?Ειναι στιβαρη και ποιητικη?

Η αισθηση των υλικων πως σας φανεται?

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Η οθονη τι λεει ειναι οντως τοσο εντυπωσιακη,φωτεινοτητα-χρωματα-γωνιες θεασης.

Το σερφαρισμα πως ειναι με αυτην την αναλυση?

Το wifi καμπανα?

Ποια η αισθηση στο χερι απο τη συσκευη?Ειναι στιβαρη και ποιητικη?

Η αισθηση των υλικων πως σας φανεται?

 

Η συσκευή είναι εντυπωσιακή και δε χρειάστηκε να πούμε κουβέντα! Η οθόνη άψογη, ίσως ότι καλύτερο μετά από ipad, πολύ καλή αίσθηση στο χέρι που "κολλάει" και σαν φινίρισμα πολύ καλό.

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Η συσκευή είναι εντυπωσιακή και δε χρειάστηκε να πούμε κουβέντα! Η οθόνη άψογη, ίσως ότι καλύτερο μετά από ipad, πολύ καλή αίσθηση στο χέρι που "κολλάει" και σαν φινίρισμα πολύ καλό.

 

16αρι η' 32αρι τσιμπισατε και ποσο ειναι πραγματικα διαθεσιμα?

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

16αρι η' 32αρι τσιμπισατε και ποσο ειναι πραγματικα διαθεσιμα?

 

16αρια πηραν τα παιδια.32αρι ουτε κατα διανοια.Και αυτο με preorder

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Google Nexus 10 (by Samsung)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...