Jump to content

Διαθεσιμότητα και αγορά του Samsung Galaxy Note II


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τι καφέ που έχω τώρα είναι κούκλα, σοβαρό χρώμα κ πολύ όμορφο τουλάχιστον στα μάτια μου.

Είχα σε γκρι και άσπρο και δεν ήμουν σίγουρος για το καφέ αλλά τελικά είναι πρώτο.

Το κινητό τώρα είναι ευκαιρία για τέτοια συσκευή και όπως σου είπε και ο φίλος παραπάνω αν θα πάρεις πάρε αυτό.

Γερμανικό έχω και εγώ και όλα άψογα και η συσκευή φρέσκια με ποιο φωτεινή οθόνη απ το άσπρο που είχα απ το Δεκέμβρη ελληνικό απ το πλαίσιο...

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το καθενα εχει την χαρη του παιδια και φανταζει διαφορετικα στα ματια καθενος.Εγω εχω το titanium και μου αρεσει περισσοτερο απο ολα ενω της γυναικας μου της εχω παρει το ασπρο γιατι της αρεσε αυτο περισσοτερο απο τα άλλα. ..περι ορεξεως λοιπον.... :lol:
Link to comment
Share on other sites

Δεν τα έχω δει ζωντανά δυστυχώς τα άλλα χρωματα αλλά μάλλον κλείνω προς το μπλέ, βέβαια η πιθανή αγορά θα γίνει δευτέρα/τρίτη, οπότε μέχρι τότε δεν ξέρω τι θα υπάρχει διαθέσιμο, καλά ας έχω εγω τα φράγκα και το τελευταίο που με νοιάζει είναι το χρώμα. Σας έχω πρήξει και εσάς, αλλά είναι η προσμονή καταλαβαίνετε. :O Να ρωτήσω κάτι, αυτά που φέρνουν απ' έξω έχουν καννικά ελληνικό πληκτρολόγιο ή το κατεβάζω από κάπου; Για μενού ξέρω ότι είναι οκ.
Link to comment
Share on other sites

Δεν τα έχω δει ζωντανά δυστυχώς τα άλλα χρωματα αλλά μάλλον κλείνω προς το μπλέ, βέβαια η πιθανή αγορά θα γίνει δευτέρα/τρίτη, οπότε μέχρι τότε δεν ξέρω τι θα υπάρχει διαθέσιμο, καλά ας έχω εγω τα φράγκα και το τελευταίο που με νοιάζει είναι το χρώμα. Σας έχω πρήξει και εσάς, αλλά είναι η προσμονή καταλαβαίνετε. :O Να ρωτήσω κάτι, αυτά που φέρνουν απ' έξω έχουν καννικά ελληνικό πληκτρολόγιο ή το κατεβάζω από κάπου; Για μενού ξέρω ότι είναι οκ.

Για να σε μπερδέψω ακόμη περισσότερο εγώ εχω το γκρι και θα το άλλαζα μόνο με το καφέ. Με τα ελληνικά δεν θα έχεις θέμα, αν δεν είναι προεγκατεστημένα τα κάνεις εγκατάσταση πολύ απλά όπως και κάθε γλώσσα.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια, δεν ξερω αν ειναι διαφημιση αυτο που θα πω παντως αν ειναι σβηστε το ευχαριστως αλλα το παραπανω http://www.mediamarkt.gr/mcs/product/SAMSUNG-GALAXY-Note-II-N7100-Titan-Gray,99452,397537,549193.html?langId=-18 καταστημα το χει στα 479 και ειναι ελληνικης αντιπροσωπειας....το πηρε εχθες φιλος απο το κατατημα απευθειας χωρις παραγγελια απο το ιντερνετ.

 

σημερα θα παω και γω με εκτυπωση στα χερια μηπως και μπορεσω να το παρω και γω....

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια, δεν ξερω αν ειναι διαφημιση αυτο που θα πω παντως αν ειναι σβηστε το ευχαριστως αλλα το παραπανω http://www.mediamarkt.gr/mcs/product/SAMSUNG-GALAXY-Note-II-N7100-Titan-Gray,99452,397537,549193.html?langId=-18 καταστημα το χει στα 479 και ειναι ελληνικης αντιπροσωπειας....το πηρε εχθες φιλος απο το κατατημα απευθειας χωρις παραγγελια απο το ιντερνετ.

 

σημερα θα παω και γω με εκτυπωση στα χερια μηπως και μπορεσω να το παρω και γω....

 

Αν είσαι φίλε μου διατεθειμένος να πληρώσεις 80-90ε παραπάνω από όσο μπορείς να το βρεις ονλινε.Τοτε πόρτο :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/10396meerjungfrau.gif
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια, δεν ξερω αν ειναι διαφημιση αυτο που θα πω παντως αν ειναι σβηστε το ευχαριστως αλλα το παραπανω http://www.mediamarkt.gr/mcs/product/SAMSUNG-GALAXY-Note-II-N7100-Titan-Gray,99452,397537,549193.html?langId=-18 καταστημα το χει στα 479 και ειναι ελληνικης αντιπροσωπειας....το πηρε εχθες φιλος απο το κατατημα απευθειας χωρις παραγγελια απο το ιντερνετ.

 

σημερα θα παω και γω με εκτυπωση στα χερια μηπως και μπορεσω να το παρω και γω....

 

Για ευκαιρία το έχεις και φοβάσαι μήπως και δεν προλάβεις?

Link to comment
Share on other sites

Που να δείτε την τιμή στο γερμανο,γύρω στα 35ε κάτω από το σ4...
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/10396meerjungfrau.gif
Link to comment
Share on other sites

Μόνο που το media markt έχει και 36 άτοκες.

 

Και σου πιανει τον κ@..λο και το πληρωνεις κυριολεκτικα χρυσο

Link to comment
Share on other sites

Και σου πιανει τον κ@..λο και το πληρωνεις κυριολεκτικα χρυσο

Δεν διαφωνώ ότι οι τιμές του Mediamarkt μόνο για τον ΤΖΑΜΠΑ δεν είναι,αλλά note 2 ελληνικό,με 36 άτοκες στα 479 ευρώ, δεν έχει κανένα σκρουτζομάγαζο.

Link to comment
Share on other sites

ναι ρε παιδακια....αυτο εννοω χαιρω πολυ τα σκρουτζομαγαζα με το ινδικο ιμει και γω το ξερω...αν ειναι να ειστε ειρωνικοι τουλαχιστον να ειστε ενω εχετε καταλαβει τι εννοει ο καθενας με αυτα που γραφει.για αμεση παραδοση ελληνικο με ευκολια δοσεων και εγγυηση εντος της χωρας ειναι καλη τιμη. οχι ευκαιαρια...αν ειναι ομως να καθετε ο καθενας να γραφει εκθεση για να μην βγαινει μακακας τι να το κανω...
Link to comment
Share on other sites

ας εχει και απο την ταυλανδη δεν ειναι το προβλημα μου εκει... ουτε το ανεφερα σαν προσφορα(ξανα λεω) αλλα σαν καλη τιμη μεσα στους μεγαλο καρχαριες... κανε και δημοσκοπηση δεν με πειραζει ουτε θα θιχτει το εγω μου...ο καθενας κανει οτι θελει με τα λεφτα του....απλα δε μ αρεσε η αντιμετωπιση στο ποστ μου
Link to comment
Share on other sites

ας εχει και απο την ταυλανδη δεν ειναι το προβλημα μου εκει... ουτε το ανεφερα σαν προσφορα(ξανα λεω) αλλα σαν καλη τιμη μεσα στους μεγαλο καρχαριες... κανε και δημοσκοπηση δεν με πειραζει ουτε θα θιχτει το εγω μου...ο καθενας κανει οτι θελει με τα λεφτα του....απλα δε μ αρεσε η αντιμετωπιση στο ποστ μου

 

Φίλε patrik85 σκέψου και την επιλογή του Νίκου (extreme mobile).

1) Είναι ασύγκριτα πιο άξιος εμπιστοσύνης απο το media markt, το οποίο το θεωρώ γενικότερα απάτη (άποψη μου...), και σέβεται τον πελάτη αλλά και τα λεφτά που παίρνει απο αυτον

2) Έχει το note 2 ελληνικής αντιπροσωπείας στα €415

3) Μπορείς αν θυμάμαι καλά να το αγοράσεις με κάρτα (τουλάχιστον στις αρχές που το είχα αγοράσει θυμάμαι ότι είχα αυτή την option) και με ένα τηλεφώνημα θα σου λυθεί και η απορία για το αν μπορεί να γίνει κάτι όσον αφορά τις δόσεις.

Αξίζει πιστεύω τον κόπο να δοκιμάσεις και εκεί πριν καταλήξεις στην απόφαση σου...

Link to comment
Share on other sites

Γίνεται λίγο κουραστικό να διαβάζει κανείς τα ίδια κ τα ίδια.

Σύμφωνοι κάποιοι είναι νέοι στο θέμα και ενδεχομένως να μην έχουν διαβάσει παλιότερα μηνύματα.Έχουμε απαντήσει όμως ΠΟΛΛΆΚΙΣ σχετικά με τι ισχύει από πλευράς εγγυήσεων σε ευρωπαϊκές συσκευές.

 

Για το λόγο αυτό κρατούν και το θέμα καθαρό οι mods,να μπορεί να ανατρέξει κάποιος ευκολότερα σε παλιότερες αναρτήσεις.

 

Το να λέμε τα ίδια και τα ίδια για μήνες,καταντάει κάπως κουραστικό για κάποιον που παρακολουθεί το θέμα από τότε που πρώτο κυκλοφόρησε το note ii..

me > you
Link to comment
Share on other sites

Ενα note2 ευρωπαικης προελευσεως δεν εχει να ζηλεψει σε τιποτε ενα ελληνικο....αν ο αλλος ξερει απο ποιο σκρουτζομαγαζο να αγορασει δεν πεφτει σε παγιδες....

Προσωπικα μια αγορα που εκανα τον Δεκεμβριο (LG 4X HD απο birdphone) και μια τον Ιουνιο (Note2 απο easy buy world) ηταν Γερμανικα, με πολυ χαμηλοτερη τιμη απο τα αντιστοιχα ελληνικα και κανονικοτατη πανευρωπαικη εγγυηση και αποδειξεις με τυπωμενο το ιμει επανω!

 

Όσον αφορά το post σου, με βρίσκεις απολύτως σύμφωνο, ανεξάρτητα αν εγώ έχω ελληνικό λόγω επιδότησης οπότε και το πήρα απο πλαίσιο. Παρόλα αυτά εφόσον ο φίλος ανέφερε το "ελληνικής προέλευσης" (είτε γιατί δεν είναι ψαγμένος με το όλο θέμα,είτε είναι απλά θέλει σώνει και καλά ελληνικής αντιπροσωπείας), θεωρώ πως θα τον βοηθούσε αν του προτείναμε (πέραν της προσωπικής μας άποψης περί ελληνικού ή ευρωπαϊκού) και κάποια λύση σε αυτό που ρωτάει :)

Link to comment
Share on other sites

Aφήστε παιδιά προέκυψε ένα έκτακτο πρόβλημα και ξόδεψα κάποια από τα λεφτά, δεν με θέλει λέμε. Αναγκαστικά θα πάρω κάτι πιο οικονομικό.
Link to comment
Share on other sites

ρε σεις αυτο ειπα , δεν θελω να τρολλαρω, απλα μεσα στους μεγαλους ο τζαμπας το χε χαμηλοτερα και σκεφτηκα να το βαλω για καποιους που δεν εμπιστευονται με το δικο τους μυαλο οτι και να πουμε εδω μεσα τα σκρουτζομαγαζα..... δεν ηθελα να ανοιξω αντιπαραθεση με κανεναν....συνηθως ποσταρω απο την δουλεια(καλη ωρα) , κανοντας ενα brake απο το συστημα 1-2 λεπτα ετσι να σπασει ο παγος και γραφω πολυ προχειρα για να μην δινω αφορμες...ισως γι αυτο να μν διαβαστηκε σωστα απο καποιους....
Link to comment
Share on other sites

Περα απο τηλεφωνο στην smartec πως βλέπουμε χώρα προέλευσης?

 

Δες το θέμα με τις συχνές ερωτήσεις..

Νικος

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Περα απο τηλεφωνο στην smartec πως βλέπουμε χώρα προέλευσης?

 

Στις ρυθμισεις θα κοιταξεις το build Number...τα 6 τελευταια γραμματα που βλεπεις σου δειχνουν αν τα googlaρεις για που ηταν κατασκευασμενο το κινητο σου..XXxxxx

Sony Ericsson W900,Sony Ericsson P990i , Nokia N95,Sony Ericsson Satio,Iphone 4 ,Samsung Galaxy Note ,Samsung Galaxy Nexus ,Lg Optimus 3D,Samsung Galaxy Note II, Huawei Ascend Mate,LG G, LG G PRO,Samsung Galaxy Note III ,Oneplus One, Huawei Ascend Mate 7,Xiaomi Mi4 ,OnePlus One ,LG G3 ,Iphone 6 Plus ,Samsung Galaxy Note Edge,Samsung Galaxy S6,Samsung Galaxy Note 4 Xiaomi Mi Note Pro
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...