Jump to content

[Note series] Αξεσουάρ γενικά


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Επειδή το ζαχαρώνω και εγω πες μου έχει δύο ακουστικά; και έχεις παρατηρήσει να κάνει αποσυνδέσεις οπως αναφέρουν άλλα παιδιά για τα plantronics;
έχει 2 ακουστικά με καλώδιο ειδικό για να μην μπλέκεται. Καμία αποσύνδεση και τέλεια ποιότητα ήχου

 

και εγώ το έχω αυτό αλλά όταν

με παίρνουν τηλέφωνο δεν φαίνεται

το όνομα της επαφής αλλά μόνο ο

αριθμός . υπάρχει κάτι που πρέπει να

κάνω για να φανεί και το όνομα ? κάποιος

πριν ανέφερε για αναβάθμιση πως μπορώ να

την κάνω . κατά τα άλλα είναι από τα καλύτερα

που κυκλοφορούν

 

Κατεβαζεις to smart connect. Kai meta ta όλες τις Sony smart εφαρμογές μετα θα εχεις τα πάντα

 

Ναι είναι ο μόνος τρόπος και αυτή τη στιγμή δεν υπάρχει κάποιος kernel που να υποστηρίζει ntfs natively.

Ετός αν φορμαρεις τον σκληρο σε exfat που νομιζω τα βλεπει το νοτε χωρις ροοτ

 

 

Ναι ntfs είναι και οι δύο

 

Εγώ το έχω root με ωμεγα ρομ. Έχω βάλει σκληρούς με ntfs μεγάλους αλλά δεν τους βλέπει. .. Τι να φταίει ,?,

Edited by Superuser
Συνένωση Μηνυμάτων
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Εγώ το έχω root με ωμεγα ρομ. Έχω βάλει σκληρούς με ntfs μεγάλους αλλά δεν τους βλέπει. .. Τι να φταίει ,?,

εχουν δικια τους τροφοδοσια η περιμενεις να την παρουν απο το Note?:rolleyes:

NOKIA 5800,HTC HD2,SAMSUNG GALAXY Ace, Samsung GALAXY NOTE 2,

LG G2 μπράβο στην lg για το δώρο που μου έκανε...:D

Iphone 5c, Iphone 6,Iphone 7 plus,Xiaomi mi 8 lite,Xiaomi redmi note 9s

Link to comment
Share on other sites

όλα εντάξει με το bluetooth

όλα λειτουργούν καλά και

έγινε και η αναβάθμιση και

φαίνεται και το όνομα αυτού

που καλεί . ευχαριστώ όλους

δεν φοβάμαι να πεθάνω απλώς δεν θέλω

να είμαι εκεί όταν θα γίνει !!!!!!! ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗ

http://img820.imageshack.us/img820/8...420x150no2.gif

Link to comment
Share on other sites

δεν διαβασα το manual . τα αγγλικα μου δεν ειναι και τα καλύτερα .

αυτα τα ρπογράμματα που αναφέρεις που πρέπει να τα κατεβάσω ?

smart connect και smart wireless headset pro ?στο κινητό ?

το sony update center θα το κατεβασω τώρα στον υπολογιστη .

 

τα κατέβασα τα προγράμματα απο το play store . πρέπει

να τα κάνω κάποια ρθμιση ?

 

Αφού τα κατεβάσεις μπαινεις στο smart connect, και εκεί που λέει συσκευές πάτα sony headset pro> Εφαρμογές> Αναζήτηση για εφαρμογές και κατέβασε από εκεί τις εφαρμογές που υπάρχουν για το headset.Προσωπικά έχω βάλει αυτές που φαίνονται στην εικόνα.το τελευταίο είναι για να σου έρχονται ΟΛΕΣ οι επισημάνσεις που βγάζει το τηλέφωνο.μπορείς να το ρυθμίσεις όμως για το ποια εφαρμογή θες να σου στέλνει ειδοποίηση στο Bluetooth.πχ, μόνο από viber,whats up,etc

Edited by T.R.S.
ImAgInAtiON iS mOrE ImPOrTAnt tHAN kNOWLeDgE!
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά γεια σας και καλή χρονιά εύχομαι. Θα ήθελα άμεσα να παραγγείλω μια κάρτα για το κινητό μου (sgs3) αλλά από ότι είδα έχει διάφορες κατηγορίες όπως Compact Flash, Memory Stick Duo Pro, microSD, microSDHC, SDHC, SDXC και σαν άσχετος γιατί λειτουργώ πρώτη φορά adroid και επειδή δεν έχω καθόλου χρόνο λόγω εργασίας να διαβάσω όλες τις προηγούμενες σελίδες είπα να ρωτήσω ποια κάρτα να προτιμήσω από όλες.

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά.

1. Nokia 6600, 2. Nokia N96, 3. Nokia E72, 4. iPhone 3GS, 5. iPhone 4, 6. iPhone 4S, 7. galaxy s2, 8. galaxy s3, 9. galaxy s4, Samsung Note 3, Sony Xperia Z5, Xiaomi mi5s
Link to comment
Share on other sites

Μολις μου ηρθε το πρωτο αξεσουαρ για το κινητο μας.

 

Στις 21 12 2012 παραγειλα αυτο

 

http://www.ebay.co.uk/itm/NEW-KALAIDENG-Filp-Leather-Cover-Case-Film-for-Samsung-Galaxy-Note-II-2-N7100-/330824726129?ssPageName=ADME:L:OC:US:3160

 

Σημερα ηρθε σπιτι. Παιδες η θηκη απλα δεν παιζεται, την πηρα σε μαυρο μπεζ (εσωτερικα) . Δεν βγαινει ευκολα δεν μπαινει δυσκολα. Οτι πρεπει το σφυξιμο. Απο την κατω πλευρα προστατευεται πληρως ακομα και με τα κενα που εχει για τον φορτιστη, Το μαγικο που εχει ειναι ενας μαγνητης ο οποιος δεν τον καταλαβαινεις οτι υπαρχει με την αφη παρα μονο οταν βλεπεις το καπακι να βεντουζωνει στο τηλεφωνο διχως να ερχεται σε επαφη αλλα μονο με την θηκη ερχεται σε επαφη. Αυτο ειναι πολυ καλο γιατι δεν ανοιγει λογο βαρυτητας το καπακι μονο του, πχ κατα την διαρκεια μιας πτωσης που λογικα θα ανοιγε το καπακι. Επισης στην τιμη αυτη σου στελνει και μια ζελατινα , οτι ποιοτητας κι αν ειναι , τσαμπα ειναι.

Link to comment
Share on other sites

εχουν δικια τους τροφοδοσια η περιμενεις να την παρουν απο το Note?:rolleyes:

 

ο ενας ειναι 1tb usb 3 με καλωδιο usb 3 και δεν παιρνει απο αλλου τροφοδοσια παρα μονο ενα καλωδιο μονο εχει, ο αλλος που ειναι 320 usb 2 εχει καλωδιο διχαλα που βγαζει σε 2 usb αλλα δεν παιρνει απο αλλου τροφοδοσια το βαζω πανω στο κινητο κατευθειαν.

Link to comment
Share on other sites

ο ενας ειναι 1tb usb 3 με καλωδιο usb 3 και δεν παιρνει απο αλλου τροφοδοσια παρα μονο ενα καλωδιο μονο εχει, ο αλλος που ειναι 320 usb 2 εχει καλωδιο διχαλα που βγαζει σε 2 usb αλλα δεν παιρνει απο αλλου τροφοδοσια το βαζω πανω στο κινητο κατευθειαν.

 

 

σε προηγουμενο μηνυμα μου ειπα οτι εχω το paragon για να κανω mount ntfs, απο το play store.εσυ το εχεις βαλει;

Παντως εγω και εναν 2.5αρι σκληρο που τεσταρα, δουλευε και χωρις εξτα ρεύμα

Link to comment
Share on other sites

Αυτή η θήκη τι σας λέει (εμφάνιση & προστασία) σε note 2 λευκό;

 

http://www.mobilecenter.gr//index.php?target=products&product_id=34930

http://www.mobilecenter.gr//index.php?target=products&product_id=35055

 

την έχει δοκιμάσει κανείς;

Link to comment
Share on other sites

Αυτή η θήκη τι σας λέει (εμφάνιση & προστασία) σε note 2 λευκό;

 

http://www.mobilecenter.gr//index.php?target=products&product_id=34930

http://www.mobilecenter.gr//index.php?target=products&product_id=35055

 

την έχει δοκιμάσει κανείς;

 

φιλαρακι η Θήκη Zenus ειναι ποιοτητα δεν υπαρχει ανθρωπος που θα σε πει αρνητικα γιαυτο και η τιμη στα υψη!

NOKIA 5800,HTC HD2,SAMSUNG GALAXY Ace, Samsung GALAXY NOTE 2,

LG G2 μπράβο στην lg για το δώρο που μου έκανε...:D

Iphone 5c, Iphone 6,Iphone 7 plus,Xiaomi mi 8 lite,Xiaomi redmi note 9s

Link to comment
Share on other sites

σε προηγουμενο μηνυμα μου ειπα οτι εχω το paragon για να κανω mount ntfs, απο το play store.εσυ το εχεις βαλει;

Παντως εγω και εναν 2.5αρι σκληρο που τεσταρα, δουλευε και χωρις εξτα ρεύμα

 

ναι το εχω βαλει , αλλα μου βγαζει μηνυμα οτι ο σκληρος ειναι κενος.. και μετα παω στα αρχεια μου και δεν υπαρχει καν σαν συντομευση

Link to comment
Share on other sites

Παιδια σημερα παρελαβα αυτο http://www.extreme-mobile.gr/p.Samsung-MHL-HDTV-Adapter-EPL-3FHUBEGMHL-MicroUSB-to-HDMI-Adapter-MicroUSB-to-11-Pin-HDMI-Samsung-Galaxy-S3-III-i9300-Galaxy-Note-2-N7100.639668.html .Το δοκιμασα με 2 ταινιες που κατεβασα με το Νοτε ΙΙ και ενω εχω εικονα και ηχο κανονικα, δεν μου εμφανιζει τους υποτιτλους (στην οθονη του τηλεφωνου εμφανιζονται κανονικα) . Τι μπορω να κανω; Υποψην οτι οι υποτιτλοι ειναι σε ξεχωριστα αρχεια και στις 2 ταινιες και χρησιμοποιω Bsplayer και δοκιμασα και τον Mx μηπως και ηταν αυτο, αλλα τιποτα. Περιμενω τα φωτα σας !!!
Link to comment
Share on other sites

Μολις μου ηρθε το πρωτο αξεσουαρ για το κινητο μας.

 

Στις 21 12 2012 παραγειλα αυτο

 

http://www.ebay.co.uk/itm/NEW-KALAIDENG-Filp-Leather-Cover-Case-Film-for-Samsung-Galaxy-Note-II-2-N7100-/330824726129?ssPageName=ADME:L:OC:US:3160

 

Σημερα ηρθε σπιτι. Παιδες η θηκη απλα δεν παιζεται, την πηρα σε μαυρο μπεζ (εσωτερικα) . Δεν βγαινει ευκολα δεν μπαινει δυσκολα. Οτι πρεπει το σφυξιμο. Απο την κατω πλευρα προστατευεται πληρως ακομα και με τα κενα που εχει για τον φορτιστη, Το μαγικο που εχει ειναι ενας μαγνητης ο οποιος δεν τον καταλαβαινεις οτι υπαρχει με την αφη παρα μονο οταν βλεπεις το καπακι να βεντουζωνει στο τηλεφωνο διχως να ερχεται σε επαφη αλλα μονο με την θηκη ερχεται σε επαφη. Αυτο ειναι πολυ καλο γιατι δεν ανοιγει λογο βαρυτητας το καπακι μονο του, πχ κατα την διαρκεια μιας πτωσης που λογικα θα ανοιγε το καπακι. Επισης στην τιμη αυτη σου στελνει και μια ζελατινα , οτι ποιοτητας κι αν ειναι , τσαμπα ειναι.

Όμορφη φαίνεται και μου αρέσει και η χρωματική σου επιλογή. :up:

 

Χωρίς να θέλω να σου χαλάσω τον ενθουσιασμό, κυκλοφορεί η φήμη ότι δεν είναι καλό να χρησιμοποιούμε θήκες με μαγνήτες σε τέτοιες συσκευές γιατί επηρεάζουν τον μαγνητικό αισθητήρα της πυξίδας που μπορεί να απορυθμιστεί, με αποτέλεσμα να μην έχεις αξιόπιστες μετρήσεις στην πυξίδα. Τώρα θα μου πεις, ποιος χρησιμοποιεί την πυξίδα; Απλά στο αναφέρω για να ξέρεις. Αν έχεις κάποια εφαρμογή που χρησιμοποιεί την πυξίδα δοκίμασέ τη να δεις αν παίζει OK με και χωρίς τη θήκη.

Φιλικά, Κώστας

______________

Huawei P30 Pro (8 GB RAM / 256 GB Flash). Κάμερα από άλλον πλανήτη.

Toyota iQ (1.0 L / CVT). My precious! Γιατί το μέγεθος μετράει.

Yamaha X-Max (250 cm³ / ABS). 50,000 km & counting...

Link to comment
Share on other sites

Όμορφη φαίνεται και μου αρέσει και η χρωματική σου επιλογή. :up:

 

Χωρίς να θέλω να σου χαλάσω τον ενθουσιασμό, κυκλοφορεί η φήμη ότι δεν είναι καλό να χρησιμοποιούμε θήκες με μαγνήτες σε τέτοιες συσκευές γιατί επηρεάζουν τον μαγνητικό αισθητήρα της πυξίδας που μπορεί να απορυθμιστεί, με αποτέλεσμα να μην έχεις αξιόπιστες μετρήσεις στην πυξίδα. Τώρα θα μου πεις, ποιος χρησιμοποιεί την πυξίδα; Απλά στο αναφέρω για να ξέρεις. Αν έχεις κάποια εφαρμογή που χρησιμοποιεί την πυξίδα δοκίμασέ τη να δεις αν παίζει OK με και χωρίς τη θήκη.

 

επειδή την συγκεκριμενη θήκη την έχω και

εγώ σε χρώμα καφέ μπορώ να πω ότι είναι

πάρα πολύ καλή για τα λεφτά της και δεν έχει

μαγνήτη

δεν φοβάμαι να πεθάνω απλώς δεν θέλω

να είμαι εκεί όταν θα γίνει !!!!!!! ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗ

http://img820.imageshack.us/img820/8...420x150no2.gif

Link to comment
Share on other sites

επειδή την συγκεκριμενη θήκη την έχω και

εγώ σε χρώμα καφέ μπορώ να πω ότι είναι

πάρα πολύ καλή για τα λεφτά της και δεν έχει

μαγνήτη

 

ε πως κουμπωνει τοτε που λεει ο φιλος σαν μαγνητη?

ειναι ψευδαίσθηση του η εχει κάποιο αλλο κόλπο?

NOKIA 5800,HTC HD2,SAMSUNG GALAXY Ace, Samsung GALAXY NOTE 2,

LG G2 μπράβο στην lg για το δώρο που μου έκανε...:D

Iphone 5c, Iphone 6,Iphone 7 plus,Xiaomi mi 8 lite,Xiaomi redmi note 9s

Link to comment
Share on other sites

ε πως κουμπωνει τοτε που λεει ο φιλος σαν μαγνητη?

ειναι ψευδαίσθηση του η εχει κάποιο αλλο κόλπο?

 

Δεν υπαρχει περιπτωση να μην εχει μαγνητη, ενα εκατοστο πριν κλειση το καπακι, αμεσως τραβιεται και κλεινει, ασφαλιζει λες και εχει κολλα παιδια.

Αν πιασεις προσεκτικα το εσωτερικο της θηκης που σφιγγει το τηλεφωνο μεσα του εχει μια λεπιδα η οποια κολλαει με το καπακι που εχει φυλλο μαγνητη.

Πυξιδα δεν χρησιμοποιω για να ξερω αν μου δημιουργησει προβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Αυτή η θήκη τι σας λέει (εμφάνιση & προστασία) σε note 2 λευκό;

 

http://www.mobilecenter.gr//index.php?target=products&product_id=34930

http://www.mobilecenter.gr//index.php?target=products&product_id=35055

 

την έχει δοκιμάσει κανείς;

 

Xαλαρα η πιο ποιοτικη θηκη που εχω αγορασει ποτε ανεξαρτητως συσκευης. Ορμα.:)

Stormrain@insomnia.gr

 

Πέτρος

Link to comment
Share on other sites

Εχω παρει αυτη http://www.e-click.gr/index.php?target=products&product_id=56563 φοβερη ποιοτητα δερματος και 100% προστασια τηλεφωνου ... το κινητο ειναι το λευκο και πηρα καφε θηκη γιατι οτιδηποτε αλλο λερωνει - το καλοκαιρι πιο πολυ. Ομως ολες οι θηκες της εταιριας ειναι top δεν το συζηταμε.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, με αφορμή μια συζήτηση στο βασικό νήμα του Note II, σκέφτομαι να αγοράσω ένα οικονομικό BT headset για να δοκιμάσω να δω πώς θα μου φανεί. Δεν είχα ποτέ μου BT headset γιατί προτιμώ την άμεση επαφή της συσκευής με το αφτί μου, αλλά θα ήθελα να δοκιμάσω να το χρησιμοποιήσω για να δω αν συνηθίζεται. Οι απαιτήσεις μου:

 

Οικονομικό. Όχι παραπάνω από 20-30 €.

Μονοφωνικό (δεν το θέλω για μουσική).

Χωρίς οθόνη LCD κτλ.

Μόνο ένα πλήκτρο για απάντηση/τερματισμό αρκεί.

Να έχει υποδοχή microUSB για φόρτιση (για να το φορτίζω απ' τον φορτιστή του Note II).

 

Έχετε να προτείνετε κάτι που να δουλεύει απροβλημάτιστα με το Note II;

 

Ευχαριστώ.

 

Edit: Τί λέτε για αυτο:

 

HM1700 Bluetooth Headset Kit, Black

22,90 € στο e-Shop.

 

Εγώ κατέληξα σε αυτό

 

http://www.public.gr/product/aksesoyar/kiniton/bluetooth/sony-ericsson-vh-410-mayro/prod633523pp/#.UOfHqkN8Icw

 

Είναι το Sony vh 410, το χρησιμοποιώ εδώ και ένα μήνα περίπου και μπορώ να πω πολύ καλή ποιότητα ήχου και με πολύ μεγάλη αυτονομία, 350 ώρες αναμονής θεωρητικά έχει νομίζω

Samsung Galaxy S - S3 - S4, Galaxy Note 2 - Note 3- Note 4

LG G2 -G3 -G4 -G5 -G6

Oneplus 5

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα. Νεος κατοχος του θηριου, 3 μερες και θα ήθελα να ρωτήσω αν έχει βάλει κάποιος απο εδώ τις ζελατίνες της zagg. Οχι ματ, τις crystal clear.

 

Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα. Νεος κατοχος του θηριου, 3 μερες και θα ήθελα να ρωτήσω αν έχει βάλει κάποιος απο εδώ τις ζελατίνες της zagg. Οχι ματ, τις crystal clear.

 

Ευχαριστω.

 

Καλορίζικο το θηρίο! Εγώ χρησιμοποιώ τις zagg εδώ και χρόνια σε όλα τα κινητά μου, έτσι και στο ΝΟΤΕ. Αν ακολουθήσεις τις οδηγίες και με λίγη προσοχή κατά την εφαρμογή θα "κολλήσει" άψογα. Δεν έχει κάποιο πρόβλημα σχετικά με την αφή ή και αν ακόμη υπάρχει είναι τόσο μικρο που δεν το αντιλαμβάνεσαι. Αυτό το λέω γιατί συγκρίνοντας το δικό μου κάποιο φίλου που τοχε "ξεσκέπαστο" δεν παρατητηρήσαμε καμια διαφορά. Να σημειώσω ότι χρησιμοποιώ μόνο την ζελατίνα οθόνης, δεν έχω αγοράσει ποτέ το πλήρες κοστούμι.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ.

 

Αυτή χρησιμοποιουσα στο Iphone που ειχα κάποτε. Ολο το σωμα, μπρος πισω. Πραγματικα απιστευτη ποιοτητα. Αλλα εδω διαβαζω και για αλλες, ειδικα μια crystal clear (δεν θυμαμαι μαρκα) που είναι πολυ καλή απο οσο βλέπω. Ποια θα πρότεινες εσυ; δαχτυλιές και λοιπα δεν με νοιαζουν, απλά θέλω να είναι οσο πιο κοντα στην χρωματικη αποδοση του κινητου. Σαν να μην φοραει τιποτα. Τωρα φοραω μια ματ των 2 ευρω και ειναι απιστευτο χαλι. Δεν του ταιριαζει και για τοσο ακριβο κινητό ειναι κρίμα.

 

Ψαχνω να βρω και μια ποιοτικη θηκη τυπου. Zenus αν θυμαμαι καλα, απλα θελω με καποιο τροπο να μπορεί να κατσει και καθετα για παρακολουθηση ταινιων.

 

Διαβασα πολλες σελιδες αλλα δεν ειδα να φοραει καποιος τετοια.

 

Γενικα εσυ τι θα πρότεινες.;

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ.

 

Αυτή χρησιμοποιουσα στο Iphone που ειχα κάποτε. Ολο το σωμα, μπρος πισω. Πραγματικα απιστευτη ποιοτητα. Αλλα εδω διαβαζω και για αλλες, ειδικα μια crystal clear (δεν θυμαμαι μαρκα) που είναι πολυ καλή απο οσο βλέπω. Ποια θα πρότεινες εσυ; δαχτυλιές και λοιπα δεν με νοιαζουν, απλά θέλω να είναι οσο πιο κοντα στην χρωματικη αποδοση του κινητου. Σαν να μην φοραει τιποτα. Τωρα φοραω μια ματ των 2 ευρω και ειναι απιστευτο χαλι. Δεν του ταιριαζει και για τοσο ακριβο κινητό ειναι κρίμα.

 

Ψαχνω να βρω και μια ποιοτικη θηκη τυπου. Zenus αν θυμαμαι καλα, απλα θελω με καποιο τροπο να μπορεί να κατσει και καθετα για παρακολουθηση ταινιων.

 

Διαβασα πολλες σελιδες αλλα δεν ειδα να φοραει καποιος τετοια.

 

Γενικα εσυ τι θα πρότεινες.;

 

Crystal clear spg πολύ καλή την έχω βγαίνουν και άλλες τρεις ποιότητες αλλά άποψη δεν έχω διότι δεν τις έχω χρησιμοποίηση.

NOKIA 5800,HTC HD2,SAMSUNG GALAXY Ace, Samsung GALAXY NOTE 2,

LG G2 μπράβο στην lg για το δώρο που μου έκανε...:D

Iphone 5c, Iphone 6,Iphone 7 plus,Xiaomi mi 8 lite,Xiaomi redmi note 9s

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπαρχει περιπτωση να μην εχει μαγνητη, ενα εκατοστο πριν κλειση το καπακι, αμεσως τραβιεται και κλεινει, ασφαλιζει λες και εχει κολλα παιδια.

Αν πιασεις προσεκτικα το εσωτερικο της θηκης που σφιγγει το τηλεφωνο μεσα του εχει μια λεπιδα η οποια κολλαει με το καπακι που εχει φυλλο μαγνητη.

Πυξιδα δεν χρησιμοποιω για να ξερω αν μου δημιουργησει προβλημα.

Στο note 1 που έχω 13 μήνες zenus θήκη (καταπληκτική ποιότητα) έχει μαγνήτη σχετικά δυνατό και είναι ακριβός πάνω από την οθόνη δεν έχω το παραμικρό πρόβλημα δοκιμασμένα μην το φοβάσαι καθόλου ΦΗΜΕΣ.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Note series] Αξεσουάρ γενικά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...