Jump to content

Πελοπόννησος 4 ever


cmaniac
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα από τα Ηighfields της Πάτρας, κοινώς Ψηλά Αλώνια!!!
Panasonic GD70, Ericsson GF768, Panasonic GD30, Nokia 3210, Ericsson T18s, Panasonic GD92, Ericsson R320s, Nokia 6210, Ericsson T65i, SE T300i, SE K700i, Siemens SX1, Nokia 7610, Siemens SX1 Music Edition, SE J210i, Sendo X, Qtek 8500, Nokia 6021, HTC Touch Cruise, HTC HD2, LG Optimus 4X HD, HTC One M7, HTC One M9, HTC 10, Xiaomi Mi8 Lite
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 70
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Aθέτησες την υπόσχεσή σου για meeting Βασίλη! :X

 

Και δεν κατέβηκα καθόλου Καλαμάτα αυτό το καλοκαίρι,ντροπή..! Πάμε για το επόμενο :)

Χε,χε,κατέβα εσύ και θα κάνουμε 10 meetings! :happy:

a re patrioth argisa alla se brika

kalamata re k ksero psomi :cool: :cool: :cool: asxeto edo meneis monima?

Άσχετο αλλά δε μένω εκεί μόνιμα. :p

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Αν και μένω Έδεσσα πιστεύω πως το ποιο ωραίο μέρος είναι το ΚΙΑΤΟ RULEZZZZzzzZzzz :D Γιατι έχω και κάποιες ρίζες απο εκεί.... :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2586coollogo_com_2530885.gif

 

MyPhOnE--->ThE--->UnWiReD--->ReVoLuTiOn--->

Subaru Impreza WRX STi

http://www.myspace.com/hacksti_edessa

Link to comment
Share on other sites

Το περισσότερο πράσινο το έχει φυσικά στην Αρκαδία (όχι όμως η Κυνουρία, δηλαδή η παραλιακή Αρκαδία η οποία είναι άγονη).

Απίστευτο μέρος είναι και ο Ταϋγετος, στα όρια Μεσσηνίας Λακωνίας, με πολύ πράσινο, νερά και πολύ γραφικά χωριά. Ειδικά η διαδρομή Καλαμάτα-Σπάρτη σε συγκλονίζει.

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Συγκινήθηκα τώρα... Έχω να δω τόσο καιρό τις χιονισμένες κορυφές του Ταϋγέτου...

 

PS Μην ξεχνάμε και την Μονεμβάσια (ή Μονεμβασιά :))...

The effort to understand the universe is one of the very few things that lifts human life a little above the level of farce, and gives it some of the grace of tragedy.

Steven Weinberg (1933 - )

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/32eppforum.gif

Link to comment
Share on other sites

Αν και δεν είμαι από εκεί, σχεδόν κάθε χρόνο κατεβαίνω για διακοπές στην Νεάπολη Λακωνίας και συγκεκριμένα στο Φαρακλό, το οποίο είναι ένα χωριό στο βουνό που βρίσκεται από πάνω. Γενικά, όλη η περιοχή εκεί είναι απλά καταπληκτική, ιδιαίτερα για όσους θέλουν να περάσουν ήρεμα μερικές μέρες μακρυά από κοσμικά μέρη.

 

Highly recommended :up:

Link to comment
Share on other sites

Και δεν κατέβηκα καθόλου Καλαμάτα αυτό το καλοκαίρι,ντροπή..! Πάμε για το επόμενο :)

 

 

Αφού κάνεις μια στάση στην Πάτρα, για... ένα μήνα... :O :cool:

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

Αμαλιάδα Rules!!!! Αν και τα τελευταία 5 χρόνια μένω μόνιμα Αθήνα κατεβαίνω στην γεννέτηρα πόλη σχεδόν μια φορά το μήνα!!! Και το καλοκαίρι τι άλλο??? Κουρούτα Beach!!!!! :up: :yahoo:
http://briefcase.pathfinder.gr/download/534985
Link to comment
Share on other sites

Αφού κάνεις μια στάση στην Πάτρα, για... ένα μήνα... :O :cool:

 

Πλέον λύθηκαν τα «μάγια» και η Πάτρα αποτελεί μια από τις αγαπημένες μου πόλεις :)

Μα που ξέρεις, μπορεί,

να ταξιδέψουμε μια μέρα ή μια νύχτα μαζί.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ Αργολίδα-Κρανίδι

 

Και εγώ κατά το 1/4 μου από εκεί είμαι - η γιαγιά μου δηλαδή - από ένα χωριουδάκι –μάλλον οικισμό - κάπου εκεί ανάμεσα σε Επίδαυρο και Ναύπλιο –

 

Σταυροπόδι

η απόλυτη ησυχία κοντά στο δάσος –βέβαια όχι για παρά πολύ γιατί βαριόμαστε και γιατί ως νησιώτες πρέπει να πάρουμε τη δόση μας από θάλασσα και έτσι πεταγόμαστε στα ξαδέρφια στα Ίρια ;) :D :D

Κυνήγα το λευκό της ζωής σου

Link to comment
Share on other sites

Καλαμάτα (Τέντα). Πατρίδα Άγιος Ανδρέας-Λογγά.

kalamata ligo pio kato apo tin tenta......

greenglish???? pote ksana!!! iPHONE?????

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/13106basilis.gif

Link to comment
Share on other sites

πατρα ολε!!

 

μηπως σπουδαζεις πατρα μερια???

 

Moi? Όχι,δεν υπάρχει καν η σχολή μου στην Πάτρα και να ήθελα :)

 

Αλήθεια,το Λεωνίδιο δεν έχει αναφερθεί! (Καλύτερα,να κάνω ήσυχη τα μπανάκια μου :p )

Μα που ξέρεις, μπορεί,

να ταξιδέψουμε μια μέρα ή μια νύχτα μαζί.

Link to comment
Share on other sites

Αλήθεια,το Λεωνίδιο δεν έχει αναφερθεί! (Καλύτερα,να κάνω ήσυχη τα μπανάκια μου :p )

Πλάκα ή Λάκκος; :cool:

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Πλάκα ή Λάκκος; :cool:

 

Εμ...Οντως θέλω να κάνω ήσυχη τα μπανάκια μου :p

 

Πάντως η Πλάκα είναι από τα πιο γραφικά χωριά της Πελοποννήσου.Οποιος περνάει,ας κάτσει για φαγητό στο λιμάνι ;)

Μα που ξέρεις, μπορεί,

να ταξιδέψουμε μια μέρα ή μια νύχτα μαζί.

Link to comment
Share on other sites

Εμ...Οντως θέλω να κάνω ήσυχη τα μπανάκια μου :p

 

Πάντως η Πλάκα είναι από τα πιο γραφικά χωριά της Πελοποννήσου.Οποιος περνάει,ας κάτσει για φαγητό στο λιμάνι ;)

Άρα να υποθέσω ότι και εσύ Λάκκο ψηφίζεις.

Η καλύτερη παραλία που έχω πάει (με μικρή διαφορά από τη Βοϊδοκοιλιά στην Πύλο).

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...