Jump to content

Sony Xperia Ζ


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μόλις παρέλαβα και το δικό μου! :)

Τώρα το μόνο που μένει είναι μια καλή θήκη γιατί οι δαχτυλιές πάνε σύννεφο!( ειδικά στο μαύρο που πήρα). Να ρωτήσω ποιά ειναι τα βασικά πράγματα που πρέπει να ελέγξω πρώτα ώστε να προλάβω τη προθεσμία για άμεση αντικατάσταση (κάτι το οποίο αντεύχομαι φυσικά!), αλλά ποτέ δε ξέρεις. Πέρα από τα καμμένα πιξελς για ποιο άλλο λόγο δικαιούμαι αντικατάσταση; Και κάτι άλλο, πως βλέπω ποια ημερομηνία κατασκευάστηκε; Είναι κάποια παρτίδα που να έχει παρατηρηθεί κάποιο ιδιαίτερο πρόβλημα που πρέπει να προσέξω;

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 9,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Λοιπον ωραία τα reviews και τα youtube videos αλλα αν δεν πιασεις απο κοντα και δεν δεις την θηκη που θα αγορασεις live υπαρχει κινδυνος να παρεις κατι το οποιο μπορει στο μυαλο σου να ειναι καλο αλλα στην πραξη εντελως διαφορετικο...

 

Εξηγούμαι.... οπως ειχα γραψει και παλαιοτερα ειμουν 80% σιγουρος οτι η Case mate Barely There ήταν η επόμενη μου αγορά όπου και ως δευτερη επιλογη ειχα την Krusell FrostCover.

Ημουν τοσο σιγουρος για την case mate οπου και ήμουν ενα κλικ πριν την παραγγελια μεσω ebay...

 

Tελικά για καλή μου τυχη ανακάκυψα ελληνικο σκρουτζομαγαζο που ειχε και τις 2 θηκες που μου αρεσαν και μαλιστα σε σχετικα καλη τιμη αν υπολογισει κανεις οτι δεν θα περιμενα 1 μηνα για να την παραλαβω...

 

Το καλο ειναι οτι η ευγενικη κοπέλα του μαγαζιου με αφησε να δοκιμασω και τις 2 θηκες όπου καταλαβα αμεσως ποσο μεγαλο λαθος θα εκανα με την επιλογη της μεν ποιοτικης case mate αλλα μεγεθους κουμούτσας θηκης η οποια και εδινε extra ποντους σε ενα ετσι και αλλιως "γεματο" κινητο.

 

Η krusell τωρα ηταν θαρεις και ηταν φτιαγμενη απο την μαμα καθως οπως θα δειτε και απο τα snapshots εχει προσοχη στην λεπτομερεια και extra λεπτοτητα χαριζοντας στην συσκευη μας προστασια χωρις να τις χαλαει την"μόστρα"...

 

Οπως και να εχει αυτό ειναι κατι υποκειμενικό... δείτε την και τα ξαναλεμε...

 

Ωραια είναι καλοφόρετη!! Εχει free τις επαφές για την φόρτιση σε dock? Χωραει στο dock?

Εμενα μ αρεσει παντως, αν κ κλεινω προς την λεπτη που εχουν αναφερει παλαιοτερα που χωραει στο dock

Δυστυχως δεν την βρισκω διαθεσιμη κ μεχρι να ερθει θα εχω μπαρκαρει...

Link to comment
Share on other sites

Oi επαφές για το dock δεν Είναι free αλλά αυτό ήταν κάτι που γνώριζα εκ των προτέρων ;) και δεν με πολυαπασχολει αυτή την στιγμή καθώς dock ακούμε αλλά dock δεν βλέπουμε
Link to comment
Share on other sites

Τελικά είναι πολύ.... τραγικό να μην μπορεί ο MacBook Pro να δεί το Ζ και να προσπαθώ τώρα να αντιγράψω στον υπολογιστή 1 βίντεο 1,16 gb που έχω τραβήξει απο την κάμερα του κινητού και να μου λέει ότι η μεταφορά θα ολοκληρωθεί σε 3 ώρες και 25 λεπτά!!!!:wacko:

BRAZILEIROS - Hellas

 

Video-Sakis :respect:

Link to comment
Share on other sites

Μόλις παρέλαβα και το δικό μου! :)

Τώρα το μόνο που μένει είναι μια καλή θήκη γιατί οι δαχτυλιές πάνε σύννεφο!( ειδικά στο μαύρο που πήρα). Να ρωτήσω ποιά ειναι τα βασικά πράγματα που πρέπει να ελέγξω πρώτα ώστε να προλάβω τη προθεσμία για άμεση αντικατάσταση (κάτι το οποίο αντεύχομαι φυσικά!), αλλά ποτέ δε ξέρεις. Πέρα από τα καμμένα πιξελς για ποιο άλλο λόγο δικαιούμαι αντικατάσταση; Και κάτι άλλο, πως βλέπω ποια ημερομηνία κατασκευάστηκε; Είναι κάποια παρτίδα που να έχει παρατηρηθεί κάποιο ιδιαίτερο πρόβλημα που πρέπει να προσέξω;

 

Καλοριζικο και welcome to club !!

 

H αντικατασταση εντος 10 ημερων ειναι ...τσεκαρε για dead pixels και τα ακουστικά αν παιζουν σωστα... επισης δες αν σου τριζει το ηχειο οπως του Βασιλη.. 2 σελιδες πισω. Για την εγγυηση δες εδω. Αν υπαρχει ελαττωματικη η οχι παρτιδα δεν ειναι κατι που πρεπει να σε ζοριζει, παιξε με την συσκευη σου, διαβασε τον οδηγο της υπογραφης μου και οπου κολλησεις εδω ειμαστε...

 

Τελικά είναι πολύ.... τραγικό να μην μπορεί ο MacBook Pro να δεί το Ζ και να προσπαθώ τώρα να αντιγράψω στον υπολογιστή 1 βίντεο 1,16 gb που έχω τραβήξει απο την κάμερα του κινητού και να μου λέει ότι η μεταφορά θα ολοκληρωθεί σε 3 ώρες και 25 λεπτά!!!!:wacko:

Τα μεταξωτα βρακια (mac) θελουν και επιδεξιους κ.... ς ... :lol::lol::lol:

 

Βαλε αγορινα μου Linux να δεις support απο την κοινοτητα... :happy:

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"
Link to comment
Share on other sites

Τελικά είναι πολύ.... τραγικό να μην μπορεί ο MacBook Pro να δεί το Ζ και να προσπαθώ τώρα να αντιγράψω στον υπολογιστή 1 βίντεο 1,16 gb που έχω τραβήξει απο την κάμερα του κινητού και να μου λέει ότι η μεταφορά θα ολοκληρωθεί σε 3 ώρες και 25 λεπτά!!!!:wacko:

 

καλησπερα αν μπορει ας βοηθηση κανενας θελω να δω καπειο βιντεο και μου βγαζει tap here to activate plugin το κλικαρω αλλα μου κρασαρι τι να κανω

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα αν μπορει ας βοηθηση κανενας θελω να δω καπειο βιντεο και μου βγαζει tap here to activate plugin το κλικαρω αλλα μου κρασαρι τι να κανω

 

Αν προσπαθείς με το μαμά ππρόγραμμα να δεις βίντεο ξέχασε το, κατέβασε κάποιον Player από το Play market. Για μένα κορυφαίο θεωρώ τον BS Player, αλλά είναι και άλλοι καλοί MX Player, Meridian media Player, Mobo media Player .

Edited by duc

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

SOS!!!

Απορία: μόλις άνοιξα το κουτί είδα έκπληκτος το κόκκινο φωτάκι να αναβοσβήνει και αφού έβγαλα τις ζελατίνες διαπίστωσα ότι το κινητό ήταν ανοιχτό!! Υπέθεσα στην αρχή ότι ίσως κατά τη μεταφορά πατήθηκε το κουμπί στα πλάγια και άνοιξε, αλλά δε θα έπρεπε να δείχνει κάποια εισαγωγική εικόνα του τύπου "καλώς ήλθατε, δημιουργήστε κάποιο λογαριασμό google κτλ..." κατ'ευθείαν σε βγάζει στο μενού; Δεν έχω ξαναπάρει android κινητό και δε ξέρω αλλά στα iphone δεν είναι έτσι. Υπάρχει περίπτωση να είναι μεταχειρισμένο; Επίσης η μπαταρία ήταν στο 9%. Αλλά η συσκευασία ήταν σφραγισμένη και υπήρχαν και 2 αυτοκόλλητα sony. Τι να κάνω;;;

Link to comment
Share on other sites

SOS!!!

Απορία: μόλις άνοιξα το κουτί είδα έκπληκτος το κόκκινο φωτάκι να αναβοσβήνει και αφού έβγαλα τις ζελατίνες διαπίστωσα ότι το κινητό ήταν ανοιχτό!! Υπέθεσα στην αρχή ότι ίσως κατά τη μεταφορά πατήθηκε το κουμπί στα πλάγια και άνοιξε, αλλά δε θα έπρεπε να δείχνει κάποια εισαγωγική εικόνα του τύπου "καλώς ήλθατε, δημιουργήστε κάποιο λογαριασμό google κτλ..." κατ'ευθείαν σε βγάζει στο μενού; Δεν έχω ξαναπάρει android κινητό και δε ξέρω αλλά στα iphone δεν είναι έτσι. Υπάρχει περίπτωση να είναι μεταχειρισμένο; Επίσης η μπαταρία ήταν στο 9%. Αλλά η συσκευασία ήταν σφραγισμένη και υπήρχαν και 2 αυτοκόλλητα sony. Τι να κάνω;;;

 

Όταν ανοίγει πρέπει να του κάνεις τις ανάλογες ρυθμίσεις με τον οδηγό που τρέχει αμέσως μετά το άνοιγμα και εννοείται πως το πρώτο πράγμα που σου ζητάει είναι να δημιουργήσεις λογαριασμό google,η μπαταρία όταν είναι καινούργιο είναι στο 60%. ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΤΗΘΗΚΕ Κατά τη μεταφορά είναι από δύσκολο έως αδύνατο, εκεί που είναι το κεντρικό κουμπί θα δεις πως το χαρτί είναι ανοιχτό δεν έχει επαφή δλδ. Πάντως είναι πολύ πιθανό να έχει ανοιχτεί, αλλά μου φαίνεται παράξενο που είχε τις σφραγίδες ασφαλείας άθικτες. Τώρα για επιστροφή τι να σου πω αν δεν έχει κανένα προφανές πρόβλημα αν δουλεύει καλά, αλλά εσύ θα το σκέφτεσαι (το ότι μπορεί να είναι και δουλεμενο) καλό είναι να το γυρίσεις.

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

SOS!!!

Απορία: μόλις άνοιξα το κουτί είδα έκπληκτος το κόκκινο φωτάκι να αναβοσβήνει και αφού έβγαλα τις ζελατίνες διαπίστωσα ότι το κινητό ήταν ανοιχτό!! Υπέθεσα στην αρχή ότι ίσως κατά τη μεταφορά πατήθηκε το κουμπί στα πλάγια και άνοιξε, αλλά δε θα έπρεπε να δείχνει κάποια εισαγωγική εικόνα του τύπου "καλώς ήλθατε, δημιουργήστε κάποιο λογαριασμό google κτλ..." κατ'ευθείαν σε βγάζει στο μενού; Δεν έχω ξαναπάρει android κινητό και δε ξέρω αλλά στα iphone δεν είναι έτσι. Υπάρχει περίπτωση να είναι μεταχειρισμένο; Επίσης η μπαταρία ήταν στο 9%. Αλλά η συσκευασία ήταν σφραγισμένη και υπήρχαν και 2 αυτοκόλλητα sony. Τι να κάνω;;;

 

Πολύ ύποπτο για μένα. Στην πρώτη ενεργοποίηση θα έπρεπε να υπήρχε οδηγός!! Όπως ακριβώς τα λες.

 

Και πώς το αποδεικνύει Κωστή;

Edited by konstantinoslp
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Τελικά είναι πολύ.... τραγικό να μην μπορεί ο MacBook Pro να δεί το Ζ και να προσπαθώ τώρα να αντιγράψω στον υπολογιστή 1 βίντεο 1,16 gb που έχω τραβήξει απο την κάμερα του κινητού και να μου λέει ότι η μεταφορά θα ολοκληρωθεί σε 3 ώρες και 25 λεπτά!!!!:wacko:

 

Καλά, πόντιος. Μισό το έγραψα. Την μεταφορά κλήθηκε να πραγματοποιήσει (και το πράττει αυτή την στιγμή) το μπλέ δοντάκι. Bluetooth.

BRAZILEIROS - Hellas

 

Video-Sakis :respect:

Link to comment
Share on other sites

Όταν ανοίγει πρέπει να του κάνεις τις ανάλογες ρυθμίσεις με τον οδηγό που τρέχει αμέσως μετά το άνοιγμα και εννοείται πως το πρώτο πράγμα που σου ζητάει είναι να δημιουργήσεις λογαριασμό google,η μπαταρία όταν είναι καινούργιο είναι στο 60%. ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΤΗΘΗΚΕ Κατά τη μεταφορά είναι από δύσκολο έως αδύνατο, εκεί που είναι το κεντρικό κουμπί θα δεις πως το χαρτί είναι ανοιχτό δεν έχει επαφή δλδ. Πάντως είναι πολύ πιθανό να έχει ανοιχτεί, αλλά μου φαίνεται παράξενο που είχε τις σφραγίδες ασφαλείας άθικτες. Τώρα για επιστροφή τι να σου πω αν δεν έχει κανένα προφανές πρόβλημα αν δουλεύει καλά, αλλά εσύ θα το σκέφτεσαι (το ότι μπορεί να είναι και δουλεμενο) καλό είναι να το γυρίσεις.

Mηπως το ανοιξες εσυ κατα λαθος οταν ανοιξες την κουτα κτλ ..πολυ μυστηριο ακουγεται

Xperia S & M2 Aqua

&Tablet Z & E1

& ,Xperia Z & Z3 & Tablet Z3

XZ Premium & L1

Link to comment
Share on other sites

Όταν ανοίγει πρέπει να του κάνεις τις ανάλογες ρυθμίσεις με τον οδηγό που τρέχει αμέσως μετά το άνοιγμα και εννοείται πως το πρώτο πράγμα που σου ζητάει είναι να δημιουργήσεις λογαριασμό google,η μπαταρία όταν είναι καινούργιο είναι στο 60%. ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΤΗΘΗΚΕ Κατά τη μεταφορά είναι από δύσκολο έως αδύνατο, εκεί που είναι το κεντρικό κουμπί θα δεις πως το χαρτί είναι ανοιχτό δεν έχει επαφή δλδ. Πάντως είναι πολύ πιθανό να έχει ανοιχτεί, αλλά μου φαίνεται παράξενο που είχε τις σφραγίδες ασφαλείας άθικτες. Τώρα για επιστροφή τι να σου πω αν δεν έχει κανένα προφανές πρόβλημα αν δουλεύει καλά, αλλά εσύ θα το σκέφτεσαι (το ότι μπορεί να είναι και δουλεμενο) καλό είναι να το γυρίσεις.

 

Ναι αλλά πως θα αποδείξω ότι ήταν ανοιχτο; Υπάρχει τρόπος; γιατί αν δεν υπάρχει τότε αναγκαστικά πρέπει να το κρατήσω.

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά πως θα αποδείξω ότι ήταν ανοιχτο; Υπάρχει τρόπος; γιατί αν δεν υπάρχει τότε αναγκαστικά πρέπει να το κρατήσω.

 

Οι σφραγίδες ασφαλείας το λένε ξεκάθαρα ότι μόνο αν είναι σπασμένες κομμένες, τότε και μόνο τότε θεωρείται ότι το τηλ το έχουν ανοίξει και εννοείται ότι δεν θα το παραλάβεις. Τώρα είναι δύσκολο να αποδείξεις ότι έχει ανοιχτεί και δουλευτεί. Μόνο αν το πήγαινες εκείνη την στιγμή που το πήρες και τους έδειχνες την στάθμη της μπαταρίας ίσως έβγαζες κάποια άκρη.

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Οι σφραγίδες ασφαλείας το λένε ξεκάθαρα ότι μόνο αν είναι σπασμένες κομμένες, τότε και μόνο τότε θεωρείται ότι το τηλ το έχουν ανοίξει και εννοείται ότι δεν θα το παραλάβεις. Τώρα είναι δύσκολο να αποδείξεις ότι έχει ανοιχτεί και δουλευτεί. Μόνο αν το πήγαινες εκείνη την στιγμή που το πήρες και τους έδειχνες την στάθμη της μπαταρίας ίσως έβγαζες κάποια άκρη.

 

ευχαριστω τον duc για την αμεση απαντηση

Link to comment
Share on other sites

Οι σφραγίδες ασφαλείας το λένε ξεκάθαρα ότι μόνο αν είναι σπασμένες κομμένες, τότε και μόνο τότε θεωρείται ότι το τηλ το έχουν ανοίξει και εννοείται ότι δεν θα το παραλάβεις. Τώρα είναι δύσκολο να αποδείξεις ότι έχει ανοιχτεί και δουλευτεί. Μόνο αν το πήγαινες εκείνη την στιγμή που το πήρες και τους έδειχνες την στάθμη της μπαταρίας ίσως έβγαζες κάποια άκρη.

 

...αλλά και πάλι αν κάποιος το είχε "πειράξει" δε θα το ξαναέκλειναν μετά; θα το άφηναν ανοιχτό; τι να πω...

Link to comment
Share on other sites

...αλλά και πάλι αν κάποιος το είχε "πειράξει" δε θα το ξαναέκλειναν μετά; θα το άφηναν ανοιχτό; τι να πω...

 

Μάλλον και να το έκλειναν πάλι θα μπορούσες να καταλάβεις ότι κάτι δεν πάει καλά με το που θα το άνοιγες. Σου είπα όλα τα Android με το που τα ανοίγεις ξεκινάνε με τον οδηγό ρύθμισης, αλλά αυτό είναι μόνο την πρώτη φορά. Μετά ο οδηγός ανοίγει ξανά μόνο όταν τον ανοίξεις εσύ. Και δεν νομίζω να πουλάει η sony σφραγίδες ασφαλείας στα κατά τόπους καταστήματα, ώστε σε περίπτωση που ανοίξουν κάποιο τηλ για να το δείξουν μετά να έχουν την δυνατότητα να το σφραγίσουν ξανά.

 

Όσοι θέλετε να περάσετε ένα καινούργιο mod και να ενεργοποιήσετε 3D Surround, το οποίο το έχουν "κλέψει" ουσιαστικά από το tablet xperia z. Το κατεβάζετε από εδώ http://www.androidfilehost.com/?fid=22926241640219118

 

1.Το αντιγράφετε στην συσκευη.

2.Μπαίνετε με το recovery και το κάνετε install.

3.Κάνετε wipe dalvic cache

4.Επανεκκίνηση το τηλ.

Ανοίγετε το walkman πηγαίνετε στις ρυθμίσεις - βελτιώσεις ήχου - ρυθμίσεις εκεί θα βρείτε ένα νέο μενού με την ονομασία S-Force front Surround 3D. Τσεκάρετε και απολαύστε 3D ήχο στο τηλέφωνο σας.

Εμένα δούλεψε με τη μία, χωρίς να χρειαστεί να πειράξω τπτ στο build.prop.

Τώρα σε περίπτωση που δεν σας εμφανίσει το παραπάνω μενού μπορείτε να πάτε στο system /build.prop και με ένα file explorer να το ανοίξετε και να προσθέσετε στο τέλος του κειμένου την εξής εντολη:

 

EDIT:Την πιο κάτω εντολή την περνάμε υποχρεωτικά στο system/build.prop, ανοίγουμε με ένα file manager και πάμε

Στο system/build.prop , περνάμε την εντολή ΣΤΟ ΤΈΛΟΣ της τελευταίας σειράς ακριβώς από κάτω. Επανεκκίνηση και τέλος.

ro.somc.sforce.supported=true
Edited by duc

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

εβαλα και τους τεσερεις player αλλα τιποτα καμια ειδεα

 

O bsb δεν σου παίζει???

Περιεργο...Εγω αυτόν εχω και πάει σφαίρα

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Τα μεταξωτα βρακια (mac) θελουν και επιδεξιους κ.... ς ... :lol::lol::lol:

 

Βαλε αγορινα μου Linux να δεις support απο την κοινοτητα... :happy:

 

Ετσι!!! δικος μου εισαι!! ;)

http://www.ubuntu-gr.org/files/photos/DSC08916.JPG

 

Μάλλον και να το έκλειναν πάλι θα μπορούσες να καταλάβεις ότι κάτι δεν πάει καλά με το που θα το άνοιγες. Σου είπα όλα τα Android με το που τα ανοίγεις ξεκινάνε με τον οδηγό ρύθμισης, αλλά αυτό είναι μόνο την πρώτη φορά. Μετά ο οδηγός ανοίγει ξανά μόνο όταν τον ανοίξεις εσύ. Και δεν νομίζω να πουλάει η sony σφραγίδες ασφαλείας στα κατά τόπους καταστήματα, ώστε σε περίπτωση που ανοίξουν κάποιο τηλ για να το δείξουν μετά να έχουν την δυνατότητα να το σφραγίσουν ξανά.

 

Ο οδηγος επισης εμφανιζεται εαν κανει wipe data/factory reset

(επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων)..

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε κανεις να κανει επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων στο τηλεφωνο

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

O bsb δεν σου παίζει???

Περιεργο...Εγω αυτόν εχω και πάει σφαίρα

The best ..DTS support ,free

Απορω..

Xperia S & M2 Aqua

&Tablet Z & E1

& ,Xperia Z & Z3 & Tablet Z3

XZ Premium & L1

Link to comment
Share on other sites

SOS!!!

Απορία: μόλις άνοιξα το κουτί είδα έκπληκτος το κόκκινο φωτάκι να αναβοσβήνει και αφού έβγαλα τις ζελατίνες διαπίστωσα ότι το κινητό ήταν ανοιχτό!! Υπέθεσα στην αρχή ότι ίσως κατά τη μεταφορά πατήθηκε το κουμπί στα πλάγια και άνοιξε, αλλά δε θα έπρεπε να δείχνει κάποια εισαγωγική εικόνα του τύπου "καλώς ήλθατε, δημιουργήστε κάποιο λογαριασμό google κτλ..." κατ'ευθείαν σε βγάζει στο μενού; Δεν έχω ξαναπάρει android κινητό και δε ξέρω αλλά στα iphone δεν είναι έτσι. Υπάρχει περίπτωση να είναι μεταχειρισμένο; Επίσης η μπαταρία ήταν στο 9%. Αλλά η συσκευασία ήταν σφραγισμένη και υπήρχαν και 2 αυτοκόλλητα sony. Τι να κάνω;;;

Οπως το περιγραφεις μου κανει για πειραγμενο και οχι καινουριο του κουτιου?

 

Η συσκευασια ειχε πλαστικό απο πανω της η ηταν μονο το κουτι με τα αυτοκολλητα επανω... αν δεν ειχε πηγαινε το πισω (προσωπικα θα το πηγαινα οπως και να ηταν απο την στιγμη που ηταν ανοικτο και χωρις μενου πρωτων ρυθμισεων)

 

Δοκίμασε κανεις να κανει επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων στο τηλεφωνο

εγω 2 φορες... με απολυτη επιτυχια γιατι ?

 

Ετσι!!! δικος μου εισαι!! ;)

http://www.ubuntu-gr.org/files/photos/DSC08916.JPG

 

Mακρια απο την 13αρα... ειναι τιγκα στο bug ... ;) Bαλε Arch ...αν δεν μπορεις βαλε μέντα.. 1000 φορες... :p..

 

Στο θεμα μας... το επίσημο service της Sony για την συσκευη μας που ειναι εχουμε κανενα τηλεφωνο... εχει παει κανεις και γνωριζει ?

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"
Link to comment
Share on other sites

Ωραια είναι καλοφόρετη!! Εχει free τις επαφές για την φόρτιση σε dock? Χωραει στο dock?

Εμενα μ αρεσει παντως, αν κ κλεινω προς την λεπτη που εχουν αναφερει παλαιοτερα που χωραει στο dock

Δυστυχως δεν την βρισκω διαθεσιμη κ μεχρι να ερθει θα εχω μπαρκαρει...

 

Σήμερα μου ηρθε η λεπτη που αναφερεις!!πολυ καλη και δεν προσθέτει καθόλου ογκο!!!ορίστε και το λινκ..

http://shop.brando.com/Simplism-Ultra-Thin-Cover-Set-for-Sony-Xperia-Z_p08858c0304d004.html

 

καμία φθηνή και καλη ζελατινα για μπροστα εχει να προτείνει κανεις?εβαλα αυτή που ειχε η θηκη μαζί αλλα εκανα βλακεια και την εγαλα κ εβαλα παλι και εχει σκονιστεί...αλλα λεφτα τωρα....αν δεν παθεις...

Edited by vasilakis13

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia Ζ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...