Jump to content

Sony Xperia Ζ


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγω την οθονη την εχω σχεδον στο μινιμουμ παντα ,νομιζω θα κανεις δουλια

Xperia S & M2 Aqua

&Tablet Z & E1

& ,Xperia Z & Z3 & Tablet Z3

XZ Premium & L1

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 9,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εγω την οθονη την εχω σχεδον στο μινιμουμ παντα ,νομιζω θα κανεις δουλια

 

Στη σκια ναι..αλλα στον ηλιο ; Η οταν φορας γυαλια ;

Να σε ρωτησω στο ακουστικο ακους καλα ; Γιατι οταν ειχα το T δεν ακουγα τιποτα !!

Και απο οτι ειδα ενα rewiew του Βασιλη στο youtube αυτος λεει οτι φοραει τα ιδια ακουστικα και ηχεια με το Τ ....

 

Οπως καταλαβατε εδω και 3 ωρες βλεπω βιντεακια. Σε λιγο θα δω και για LG 2 .

 

ρε παιδια το LED που το εχει ; Δεξια αριστερα η στο κεντρο ;

Link to comment
Share on other sites

Στη σκια ναι..αλλα στον ηλιο ; Η οταν φορας γυαλια ;

Να σε ρωτησω στο ακουστικο ακους καλα ; Γιατι οταν ειχα το T δεν ακουγα τιποτα !!

Και απο οτι ειδα ενα rewiew του Βασιλη στο youtube αυτος λεει οτι φοραει τα ιδια ακουστικα και ηχεια με το Τ ....

 

Οπως καταλαβατε εδω και 3 ωρες βλεπω βιντεακια. Σε λιγο θα δω και για LG 2 .

 

ρε παιδια το LED που το εχει ; Δεξια αριστερα η στο κεντρο ;

Παντου βλεπω καλα ,προσωπικα μιλαω παντα με bt

Xperia S & M2 Aqua

&Tablet Z & E1

& ,Xperia Z & Z3 & Tablet Z3

XZ Premium & L1

Link to comment
Share on other sites

Παντου βλεπω καλα ,προσωπικα μιλαω παντα με bt

 

ωραιος . το LED ειδοποιησεων που βρισκεται ; Ποσα χρωματα βγαζει ;

Link to comment
Share on other sites

ωραιος . το LED ειδοποιησεων που βρισκεται ; Ποσα χρωματα βγαζει ;

Πάνω δεξιά, του ουράνιου τόξου:p ,κοκκινο μπλε πρασινο μωβ ασπρο

Edited by nick2crete

Xperia S & M2 Aqua

&Tablet Z & E1

& ,Xperia Z & Z3 & Tablet Z3

XZ Premium & L1

Link to comment
Share on other sites

Σερνεται οντος το s 3 αν του βαλεις 100+ εφαρμογες...το Ζ ομως θα σερνεται η οχι ;

 

Εχω στανταρ 100 εφαργμογες μεσα .

 

Μην σε αγχωνουν οι εφαρμογες..

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Και έλεγα που είναι εξαφανισμένος ο Κωσταντίνος, τόση ώρα. :p

 

Πλεον θα γραφω μονο οταν χρειαζεται.. :p

 

 

Σωπα ρε συ ;Δεν μασαει τιποτα με ολες αυτες ;

 

Τιποτα απολυτως. 600mb ram ελευθερα.

Βεβαια ολες τις συσκευες μου τις εχω με nova επειδη εχει πολλα καλουδια.. αλλα με next launcher που το ειχα για εναν μηνα με ολα τα εφφε παλι κανενα προβλημα.

Και απο ξηλωμα μονο 9 εφαρμογές της google που μου τις εχει βαλει ετσιθελικα στην συσκευη και πηραν δρομο!

 

Δες την τη συσκευη απο κοντα. Πρσπαθησε να γραψεις ενα μηνυμα με το ενα χερι, δες και την οθονηνγιατι εσυ που προερχεσαι απο amoled και συγκεριμενα της sammy ισως να σου κακοφανουν τα γηινα και "ψυχρα" χρωματα. Αλλα κατω απο τον ηλιο τα βλεπεις ΟΛΑ πεντακαθαρα. ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μόλις αγόρασα το κινητό και έκανα κάτι που δεν ξέρω πως φτιάχνετε, έδωσα οδηγία και όποια φωτογραφία δημοσιεύουν οι φίλοι μου στο fb μπαίνει απευθείας μέσα σε ένα album που ονομάζετε facebook ειναι μεσα στα album, ξέρει κανείς πως το απενεργοποιώ και επισης πως σβηνο ολες αυτες τις φωτογραφειες,
Link to comment
Share on other sites

Πλεον θα γραφω μονο οταν χρειαζεται.. :p

 

 

 

 

 

 

Τιποτα απολυτως. 600mb ram ελευθερα.

Βεβαια ολες τις συσκευες μου τις εχω με nova επειδη εχει πολλα καλουδια.. αλλα με next launcher που το ειχα για εναν μηνα με ολα τα εφφε παλι κανενα προβλημα.

Και απο ξηλωμα μονο 9 εφσρμογες τις google που μου τις εχει βαλει ετσιθελικα στην συσκευη και πηραν δρομο!

 

Δες την τη συσκευη απο κοντα. Πρσπαθησε να γραψεις ενα μηνυμα με το ενα χερι, δες και την οθονηνγιατι εσυ που προερχεσαι απο amoled και συγκεριμενα της sammy ισως να σου κακοφανουν τα γηινα και "ψυχρα" χρωματα. Αλλα κατω απο τον ηλιο τα βλεπεις ΟΛΑ πεντακαθαρα. ;)

 

Κοιτα ...την Sony την βαζω πλεον τριτη . 1. Samsung, LG ( Εβγαλε το τερας LG G 2 και σκιζει) , Sony και μετα HTC κλπ.

 

Μου αρεσει σαν ιδεα να παρω το Z γιατι το βρηκα σε τελεια τιμη 1 ημερας μονο και δευτερον αν δεν μου κανει το δινω σε καλη τιμη παλι και παιρνω κατι αλλο.

 

Αν δεν βρω S 4 εως αυριο το απογευμα λογικα καταληγω στο Ζ ( εχω να παρω Sony 2 χρονια και κατι,το τελευταιο ηταν το xperia S).

Edited by SpecialMan
Link to comment
Share on other sites

Απλα ειμαι της αποψης να μην παρεις κατι αν δεν το εχεις δει γιατι ο,τι και να σ λεμε εμεις, ειναι υποκειμενικο κατα κυριο λογο.

Ο,τι και αν αποφασισεις, καλομιλητο..:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Απλα ειμαι της αποψης να μην παρεις κατι αν δεν το εχεις δει γιατι ο,τι και να σ λεμε εμεις, ειναι υποκειμενικο κατα κυριο λογο.

Ο,τι και αν αποφασισεις, καλομιλητο..:)

 

Το εχω δει το Ζ πολλες φορες,μου φαινεται μεγαλο καπως αλλα νομιζω το παλευω . Εξαλλου απο οτι διαβασα στο νημα δεν εχει και πολλα κουσουρια.

Link to comment
Share on other sites

Το εχω δει το Ζ πολλες φορες,μου φαινεται μεγαλο καπως αλλα νομιζω το παλευω . Εξαλλου απο οτι διαβασα στο νημα δεν εχει και πολλα κουσουρια.

Να τα γράψω με το δικό σου στιλ και όποιος κατάλαβε κατάλαβε....

Μην πάρεις το z. Αυτό το "μηχανάκι" δεν κάνει για εσένα.

Εσύ κάνεις "επαγγελματική" χρήση.

Πάλι στο s3 θα γυρίσεις.

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Να τα γράψω με το δικό σου στιλ και όποιος κατάλαβε κατάλαβε....

Μην πάρεις το z. Αυτό το "μηχανάκι" δεν κάνει για εσένα.

Εσύ κάνεις "επαγγελματική" χρήση.

Πάλι στο s3 θα γυρίσεις.

 

Πιθανον . Σε S 3 οχι ξανα τελος . Σε S 4 ισως ! :) Αλλα δεν χανω και τιποτα να το δοκιμασω ! Αν τα βρουμε με την μπαταρια του ισως κανουμε " σχεση " σοβαρη :P

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ κι εγώ με τον Θανάση, όποιος το πολύ ψυριζει συνήθως Δεν..

Xperia S & M2 Aqua

&Tablet Z & E1

& ,Xperia Z & Z3 & Tablet Z3

XZ Premium & L1

Link to comment
Share on other sites

guyz εγω πιστευω γενικα πως περα απο την σημαντικη ανανεωση που εφαγε με την 4.3 και το κινητο πραγματικα γυαλιζει,,λειτουργικα ειναι λιγο πισω πλεον,η ισχυ του δεν με ικανοποιει τοσο οσο στην αρχη,εχω λιγη ραμ ελευθερη,συνεχει κλεινω εφαρμογες ανοιχτες συνεχεια καθαριζω,προσπαθω να εξοικονομισω απο παντου και αυτο το πραγμα ηδη με κουρασε,με αυτα που θελω να εχει μεσα γινεται σημαντικα πιο αργο,και ναι κανω clean install παντα και ολα τα σχετικα.το εχω δει να με προδιδει με ανοιχτες εφαρμογες καθως οδηγαω και σπαστηκα,,επιτευγμα της τεχνολογιας δεν το συζηταω για οταν βγηκε αλλα πλεον τιποτα λιγοτερο απο 3 ραμ και ισχυρο τελευταιο επεξεργαστη.
Link to comment
Share on other sites

guyz εγω πιστευω γενικα πως περα απο την σημαντικη ανανεωση που εφαγε με την 4.3 και το κινητο πραγματικα γυαλιζει,,λειτουργικα ειναι λιγο πισω πλεον,η ισχυ του δεν με ικανοποιει τοσο οσο στην αρχη,εχω λιγη ραμ ελευθερη,συνεχει κλεινω εφαρμογες ανοιχτες συνεχεια καθαριζω,προσπαθω να εξοικονομισω απο παντου και αυτο το πραγμα ηδη με κουρασε,με αυτα που θελω να εχει μεσα γινεται σημαντικα πιο αργο,και ναι κανω clean install παντα και ολα τα σχετικα.το εχω δει να με προδιδει με ανοιχτες εφαρμογες καθως οδηγαω και σπαστηκα,,επιτευγμα της τεχνολογιας δεν το συζηταω για οταν βγηκε αλλα πλεον τιποτα λιγοτερο απο 3 ραμ και ισχυρο τελευταιο επεξεργαστη.

 

Δηλαδη το βλεπεις οτι αργει ; Με ποσες εφαρμογες μεσα φιλε ; Απο μπαταρια πως παει με ολα ανοιχτα ;

Link to comment
Share on other sites

μια χαρα ειναι,τα κανει ολα,δεν ξερω τι απαιτησεις εχεις ,η μπαταρια μου φαινεται ιδια με ολα τα κινητα που ειχα στην ζωη μου,δηλαδη καθε μερα φορτιζω,πιστευω ολοι καθε μερα φορτιζουμε οτι κινητο και να εχουμε,οχι δεν θα σε αφησει στην μεση της ημερας μην φοβασαι,,απλα θελω κινητο με μεγαλυτερη ραμ και πιο δυνατο επεξεργαστη.
Link to comment
Share on other sites

μια χαρα ειναι,τα κανει ολα,δεν ξερω τι απαιτησεις εχεις ,η μπαταρια μου φαινεται ιδια με ολα τα κινητα που ειχα στην ζωη μου,δηλαδη καθε μερα φορτιζω,πιστευω ολοι καθε μερα φορτιζουμε οτι κινητο και να εχουμε,οχι δεν θα σε αφησει στην μεση της ημερας μην φοβασαι,,απλα θελω κινητο με μεγαλυτερη ραμ και πιο δυνατο επεξεργαστη.

 

Δεν το θελω για ολη την ημερα. Για 10 ωρες το θελω συνεχη λειτουργια ! Για τα υπολοιπα που λες δεν συμφωνω παντως. Ειναι νωρις ακομα για 3GB μνημη. Ακομα στον υπολογιστη οι πιο πολλοι εχουν 4 !

Link to comment
Share on other sites

to 2014 παντως ερχονται τα διαστημικα συμφωνα με τις προβλεψεις ,οχι απλα με 3 ραμ αλλα και οχταπυρηνα και ενα σωρο πατεντες,παντως δεν νομιζω να φυγω απο σονυ,την ακολουθω απο την πρωτη φορα που το πασοκ βγηκε κυβερνηση χεχεχεεχε
Link to comment
Share on other sites

to 2014 παντως ερχονται τα διαστημικα συμφωνα με τις προβλεψεις ,οχι απλα με 3 ραμ αλλα και οχταπυρηνα και ενα σωρο πατεντες,παντως δεν νομιζω να φυγω απο σονυ,την ακολουθω απο την πρωτη φορα που το πασοκ βγηκε κυβερνηση χεχεχεεχε

 

Σιγουρα θα βγουνε καλυτερα οπως καθε χρονο,το θεμα ειναι να εχεις ετοιμα τα 700 ευρω για να δοκιμασεις καποιο απο αυτο.

Φυσικα και να μεινεις σε Sony . Μια χαρα ειναι !

Link to comment
Share on other sites

Κύριοι το γεγονός ότι παρεμβαίνω δείχνει ότι μάλλον αρχίζει και ξεφεύγει η συζήτηση. Φίλε SpecialMan νομίζω ότι θα πρέπει να έχεις σχηματίσει πλέον μια εικόνα για το αν το κινητό αξίζει ή όχι. Αν χρειάζεσαι κάτι περισσότερο τότε προτείνω να ανοίξεις ένα θέμα στην Επιλογή Συσκευής όπου αφού παραθέσεις τις ανάγκες σου και τις απαιτήσεις σου θα πάρεις πολύ περισσότερες και αντικειμενικές απαντήσεις.

 

Συνεχίζουμε on topic παρακαλώ. :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Κύριοι το γεγονός ότι παρεμβαίνω δείχνει ότι μάλλον αρχίζει και ξεφεύγει η συζήτηση. Φίλε SpecialMan νομίζω ότι θα πρέπει να έχεις σχηματίσει πλέον μια εικόνα για το αν το κινητό αξίζει ή όχι. Αν χρειάζεσαι κάτι περισσότερο τότε προτείνω να ανοίξεις ένα θέμα στην Επιλογή Συσκευής όπου αφού παραθέσεις τις ανάγκες σου και τις απαιτήσεις σου θα πάρεις πολύ περισσότερες και αντικειμενικές απαντήσεις.

 

Συνεχίζουμε on topic παρακαλώ. :)

 

Εγινε χιλια συγνωμη παιδια.

Link to comment
Share on other sites

Αγόρασα χθες καΙ εγώ το z και αντιμετωπίζω 2 προβλήματα:

Έχοντας το 4.2.2 γιατί ακόμα εμένα το update για το επόμενο μου ήρθε μέσω του update center,η μπαταρία τελειώνει εξαιρετικά γρήγορα..

Είναι φυσιολογικό ενώ το έχω στην πρίζα

και ένα παιχνίδι(το εχω δοκιμάσει με 3 διαφορετικά μέχρι στιγμής ) μόνο να τρέχει η μπαταρία να κατεβαίνει σε σημείο που να κλείνει?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia Ζ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...