Jump to content

Sony Xperia Ζ


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 9,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Link to comment
Share on other sites

Το αργά δεν είναι θέμα. Σε σχέση με άλλες συσκευές εμείς θα πάρουμε 5.0.2 αντί για 5.0.1. Αν δεν έχει και πολλά bugs θα είμαστε σε καλύτερη μοίρα από άλλες συσκευές της ίδιας εποχής.
LG G8s - Lg g6 h870 -- Note 4 N910F(dead) stock 6.0.1 -- Sony Xperia Z 5.1.1 eXistenZ Y 4.0.0 -
Link to comment
Share on other sites

παιδια βοηθεια ειμαι κατοχος της εν λογω συσκευης και πριν απο λιγο καιρο μου καηκε η μητρηκη και θα ηθελα να ρωτησω απο που θα μπορουσα να αγορασω μια
Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω αν σε συμφερει..κατι τετοιο μπορει να βρεις παντως http://www.ebay.com/itm/SONY-XPERIA-Z-L36H-C6603-mainboard-motherboard-100-original-tested-UNLOCKED-PCB-/261828230430?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item3cf62dbd1e

η αν πετυχεις κανενα με καμμενη οθονη και το κανεις τραμπα...

Link to comment
Share on other sites

καλα ρε παλικαρι πως καταφερες και εκαψες μιτρηκη ε εισαι απυστευτος υπομονη το θεμα ειναι να μην του πεφτει βαρυ το 5 ενω τωρα παμε μια χαρα με το 4.4.4 και αν θυμαστε παρολιγο να μην μας το δωσουνε στην 4.3 ζεστενωτανε πολυ απο οτι θυμαμαι ειδικα στο street map της google
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν σήμερα το πρωί μετά απο κλήση που δέχτηκα έβαλα το κινητό να φορτίσει για λίγο μιας και θα έβγαινα εκτός σπιτιου η ένδειξη έδειχνε 79% μπαταρία, μετά απο 2 λεπτά παρατηρώ οτι δεν ανάβει το λαμπάκι ότι φορτίζει, κουνάω τον φορτιστή τίποτα, πατάω κουμπιά τίποτα, προσπαθώ να κάνω soft reset με power button και volume up τίποτα, το συνδέω με τον υπολογιστή ούτε αυτός το αναγνώριζε:(:mad::mad: Μπορείτε να μου πείτε τη έπαθε στα καλά καθούμενα;;;;;;:confused::ninja:
ΦΤΑΙΕΙ, που είμαστε αυτοί που είμαστε. Και που δεν θ' αλλάξουμε ποτέ.
Link to comment
Share on other sites

Θέλει διακοπές στο service για το Πάσχα φένεται περiμενε να σβήσει και ξανά βάλτο για φόρτιση περίμενε το πολύ κάνα 10 λεπτό και αν δεν κάνει τίποτα τότε service
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν σήμερα το πρωί μετά απο κλήση που δέχτηκα έβαλα το κινητό να φορτίσει για λίγο μιας και θα έβγαινα εκτός σπιτιου η ένδειξη έδειχνε 79% μπαταρία, μετά απο 2 λεπτά παρατηρώ οτι δεν ανάβει το λαμπάκι ότι φορτίζει, κουνάω τον φορτιστή τίποτα, πατάω κουμπιά τίποτα, προσπαθώ να κάνω soft reset με power button και volume up τίποτα, το συνδέω με τον υπολογιστή ούτε αυτός το αναγνώριζε:(:mad::mad: Μπορείτε να μου πείτε τη έπαθε στα καλά καθούμενα;;;;;;:confused::ninja:

 

Μετα απο μια μιση μερα "νεκρο" το κινητό αποφάσισε να "αναστηθεί", εχθές το βράδυ πριν πάω για ύπνο πάτησα το power και...εγένετο πάλι κινητό!:p:wacko::confused:

ΦΤΑΙΕΙ, που είμαστε αυτοί που είμαστε. Και που δεν θ' αλλάξουμε ποτέ.
Link to comment
Share on other sites

εγω εχθες ειχα θεμα..μου γονατισε η μπαταρια στα καλα καθουμενα μου ζεσταινωταν και μου εκανε επανεκκινησεις.. αφου με τα χιλια ζορια ξανααναψε το εψαξα για ιους.το avast δεν βρήκε τιποτα.το clean master μου το βρηκε σε συνδυασμό με το du antivirus..δεν θυμαμαι πως τον ελεγαν και πρεπει να τον κολλησα απο εφαρμογη του play γιατι αυτη ηταν τελευταια που κατεβασα ..μαλλον angeda 2015 λεγόταν..
Link to comment
Share on other sites

εγω εχθες ειχα θεμα..μου γονατισε η μπαταρια στα καλα καθουμενα μου ζεσταινωταν και μου εκανε επανεκκινησεις.. αφου με τα χιλια ζορια ξανααναψε το εψαξα για ιους.το avast δεν βρήκε τιποτα.το clean master μου το βρηκε σε συνδυασμό με το du antivirus..δεν θυμαμαι πως τον ελεγαν και πρεπει να τον κολλησα απο εφαρμογη του play γιατι αυτη ηταν τελευταια που κατεβασα ..μαλλον angeda 2015 λεγόταν..

 

 

Καλά πόσα antivirus έχεις ? δεν χρειάζεται αν θες την γνώμη μου δες και το παρακάτω λινκ , μάλλον αυτά γονατίζουν το Ζ ,

http://www.adslgr.com/forum/threads/870718-%CE%9C%CF%8C%CE%BB%CE%B9%CF%82-%CF%83%CF%84%CE%BF-1-%CE%BF%CE%B9-%CE%BC%CE%BF%CE%BB%CF%85%CF%83%CE%BC%CE%AD%CE%BD%CE%B5%CF%82-%CE%BC%CE%B5-malware-Android-%CF%83%CF%85%CF%83%CE%BA%CE%B5%CF%85%CE%AD%CF%82-%CE%BC%CE%B5-%CF%83%CE%B7%CE%BC%CE%B1%CE%BD%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%AE-%CF%80%CF%84%CF%8E%CF%83%CE%B7-%CF%84%CE%BF%CF%85-%CF%80%CE%BF%CF%83%CE%BF%CF%83%CF%84%CE%BF%CF%8D-%CF%84%CE%BF-2014

Xperia S & M2 Aqua

&Tablet Z & E1

& ,Xperia Z & Z3 & Tablet Z3

XZ Premium & L1

Link to comment
Share on other sites

οχι οχι δεν εχω κανενα antivirus εβαλα το avast εψαξε δεν βρηκε τιποτα και το ξαναεβγαλα,μετα εβαλα το du το βρηκε και το εβγαλα και αυτο.τελικα μηπως υπαρχει καμμια εφαρμογη που πριν εγκαταστησεις κατι η απο play η απο αλλου να τσεκαρει πρωτα αν εχει ιο.οχι να τρεχει συνεχεια ομως..καλο Πασχα.:)
Link to comment
Share on other sites

απο τα καλυτερα anti-vurs εχω το webroot που κλεινει και της κλεισεις απο ανονυμος και το este mobile που και αυτο κλεινει τους ανονημος που περνουν τηλ οποιο θελεται διαλεγεται ειναι και τα 2 παναλαφρα
Link to comment
Share on other sites

Έτσι για να αναθερμανω το νήμα. Με ποια εκδοση του λειτουργικού έχετε πάρει την καλύτερη μπαταρία ?εννοώ 4.2 4.3 4.4 & 5.0. Stock sony or custom?που είδατε το μεγαλύτερο screen on time? Την λιγότερη υπερθέρμανση του πίσω μερους; θα γυριζες στην 4.2.2 πχ για τουσ παραπάνω λόγους;
Link to comment
Share on other sites

Ίσως είχε φτιάξει τον πίνακα όταν είχε ανακοινωθεί ποιες συσκευές θα πάρουν lollipop, όταν υπήρχε μόνο 5.0 και αλλάζει την έκδοση όταν πραγματικά γίνεται αναβάθμιση. Έχει κάποιες ανακρίβειες. Π.χ. το Moto G 2nd gen λέει πως περιμένει την 5.0 ενώ εδώ και καιρό έχει πάρει επίσημη 5.0.2 .
Link to comment
Share on other sites

LG G8s - Lg g6 h870 -- Note 4 N910F(dead) stock 6.0.1 -- Sony Xperia Z 5.1.1 eXistenZ Y 4.0.0 -
Link to comment
Share on other sites

Ήρθε το γλυφιτζούρι.

Εκανα ελεγχο ενημέρωσης και είδε νέα εκδοση . Το βράδυ έχουμε δουλειά.:D

Xiaomi Redmi Note 3 Pro
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia Ζ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...