Jump to content

Sony Xperia Ζ


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ναι αν το κοιτας χωρις να κανεις τιποτα την βγαζει σιγουρα. Αν μιλας ( γιατι εμεις μιλαμε δεν το εχουμε για εφε το κινητο) σιγουρα στο 8ωρο σβηνει.

 

Ναι φίλε αλλά πες μου ενα κινητό που να μην σβήνει με τέτοια χρήση στο 8ωρο.. Αν μου πεις για note2 το οποίο τα παει άψογα στην μπαταρία, ας πάρει αυτό ο φίλος σου. Το Ζ ειναι αρκετα καλύτερο απο s3 και χάνει λίγο απο s4 σε θέμα μπαταρίας. Δεν έχουμε να πούμε κάτι άλλο;)

:shoot: Galaxy s10e - Apple AirPods - Gear s3 watch !
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 9,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Λοιπον εγω εχω S 3 με την μπαταρια των 3.000 και μου βγαζει μια μεση ημερα 12 ωρες.

 

Οποτε το Z ειναι καλο απο οτι καταλαβα σε θεμα μπαταριας.

 

Ευχαριστω παιδια.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον εγω εχω S 3 με την μπαταρια των 3.000 και μου βγαζει μια μεση ημερα 12 ωρες.

 

Οποτε το Z ειναι καλο απο οτι καταλαβα σε θεμα μπαταριας.

 

Ευχαριστω παιδια.

 

καλησπερα μηπως ξερει κανενας κανενα προγραμα για να βλεπω το νουμερο τηλεφ σε ποια ετερεια ανηκει

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα μηπως ξερει κανενας κανενα προγραμα για να βλεπω το νουμερο τηλεφ σε ποια ετερεια ανηκει

 

Δεν νομίζω ότι υπάρχει τέτοιο πρόγραμμα φίλε μου, είμαι σίγουρος ότι εδώ και τόσο καιρό κάπου θα είχε πέσει στην αντίληψή μου κάτι τέτοιο σε πρόγραμμα.

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα μηπως ξερει κανενας κανενα προγραμα για να βλεπω το νουμερο τηλεφ σε ποια ετερεια ανηκει

 

Υπάρχει ένα που δουλεύει μόνο σε Vodafone...

Περισσότερα κοίτα εδώ & εδώ.

Link to comment
Share on other sites

βρε παιδιά, είναι δυνατόν τα προγράμματα clean master τύπου που τερματίζουν τις εφαρμογές που τρέχουν, να κλείνουν ακόμα και το ρολόι?? Είχα το clean master να τερματίζει τα πάντα με το που κλείνει η οθόνη (μαζί και το stamina, μπορεί να κάνει το ίδιο και κανένα άλλο πρόγραμμα από όσα έχω, δεν ξέρω) και μου έμενε το ρολόι στην ώρα που άφησα το κινητό! Πχ. κοιμάμαι 3 και όταν ξυπνάω με το που πάω να ξεκλειδώσω την οθόνη γράφει ακόμα 3 (μόνο στο πάνω ρολόι όμως, όχι στην οθόνη κλειδώματος) και μόλις το ξεκλειδώνω πάει στην κανονική ώρα! Στο μεταξύ όμως το ξυπνητήρι δεν έχει χτυπήσει επειδή δεν είδε την ώρα! Νόμιζα ότι το κλείνω στον ύπνο μου και δεν το θυμάμαι μέχρι που το παρατήρησα!!! Νομίζω πως μόλις απενεργοποίησα το kill δεν μου το ξανακανε....θα δείξει απο το αν θα ξυπνησω αύριο πάλι!! Το έχει πάθει κανένας??
Link to comment
Share on other sites

Δεν εχει να κανει καθολου, ετσι συμβαινει σε ολα οσον αφορα την ωρα κτλ, για το ξυπνητηρι δεν ξερω, καλυτερα δοκιμασε χωρις Σταμινα και δες,

Less is more, αν κανεις συχνα ρισταρτς δεν χρειαζονται εξτρα καθαριστες κτλ, γνωμη μου, οτι βολευει ομως τον καθενα

Edited by nick2crete

Xperia S & M2 Aqua

&Tablet Z & E1

& ,Xperia Z & Z3 & Tablet Z3

XZ Premium & L1

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχει να κανει καθολου, ετσι συμβαινει σε ολα οσον αφορα την ωρα κτλ, για το ξυπνητηρι δεν ξερω, καλυτερα δοκιμασε χωρις Σταμινα και δες

έτσι συμβαίνει? να κολλάει το ρολόι?? και πως θα χρησημοποιούμε το ξυπνητήρι τότε??

Edited by maria_m89
Link to comment
Share on other sites

Δεν κολλαει, οταν ομως το ανοιγεις απο αδρανεια δειχνει την ωρα που το εκλεισες κι αμεσως την τωρινη..

Xperia S & M2 Aqua

&Tablet Z & E1

& ,Xperia Z & Z3 & Tablet Z3

XZ Premium & L1

Link to comment
Share on other sites

WOW! τι κουλο σκάλωμα για ένα τόσο "έξυπνο" τηλέφωνο! Το κοίταξα λίγο στο ίντερνετ και είδα οτι το αναφέρουν πολλοί για διάφορα android κινητά....άρα έχει κανείς λύση?? να κάνουν δουλειά τίποτα από όλα αυτα τα προγράμματα που εχει το market?? το έχει ψάξει κανένας?
Link to comment
Share on other sites

Σε εμένα δεν το κάνει όμως, ότι ώρα και να ανοίξω το τηλ από κλειδωμένο τν ώρα που μου δείχνει και στην αρχική την ίδια μου δείχνει και επάνω.

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Σε εμένα δεν το κάνει όμως, ότι ώρα και να ανοίξω το τηλ από κλειδωμένο τν ώρα που μου δείχνει και στην αρχική την ίδια μου δείχνει και επάνω.

όταν το ανοίγεις ενημερώνεται αμέσως αλλά αν το κοιτάξεις πριν το ξεκλειδώσεις έχει διαφορετικό κάποιες φορές....δεν το κάνει πάντα αλλα τις δυο τελευταίες μέρες αν δεν είχα ξυπνήσει από μόνη μου θα εχανα την εξεταστική!!! Μου φαίνεται θα επαναφέρω το Ν8 μου μόνο για ξυπνητήρι!

Link to comment
Share on other sites

όταν το ανοίγεις ενημερώνεται αμέσως αλλά αν το κοιτάξεις πριν το ξεκλειδώσεις έχει διαφορετικό κάποιες φορές....δεν το κάνει πάντα αλλα τις δυο τελευταίες μέρες αν δεν είχα ξυπνήσει από μόνη μου θα εχανα την εξεταστική!!! Μου φαίνεται θα επαναφέρω το Ν8 μου μόνο για ξυπνητήρι!

 

Σε αυτή την περίπτωση, για ξυπνητήρι θα σου προτείνω το Alarm Clock Xtreme, δεν πρόκειται ποτέ να μη σε ξυπνήσει.Δες το email σου σε λίγο.

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Σε αυτή την περίπτωση, για ξυπνητήρι θα σου προτείνω το Alarm Clock Xtreme, δεν πρόκειται ποτέ να μη σε ξυπνήσει.Δες το email σου σε λίγο.

αυτό κοιτάζω και εγώ τώρα στο market.... και το gentle alarm που πρότειναν κάπου που διάβαζα....

Link to comment
Share on other sites

εδω ειναι ενα ωραιο βιντεο για την διαφανεια Spigen SGP GLAS που πολλοι ενδιαφερονται.

 

 

στη πράξη το δοκίμασε κάνεις;

 

 

 

 

Σε αυτή την περίπτωση, για ξυπνητήρι θα σου προτείνω το Alarm Clock Xtreme, δεν πρόκειται ποτέ να μη σε ξυπνήσει.Δες το email σου σε λίγο.

 

Δαγκωτό το παραπάνω πρόγραμμα. Βρήκα την χαρά μου και έλυσα το θέμα κάθε μέρα να αλλάζω όλα τα ξυπνητήρια.

 

 

2 προγράμματα που ανακάλυψα.

Gr callerid

Αν έχεις ανοιχτά data ή wifi εάν σε πάρουν από σταθερό θα πετάξει το όνομα κτλ στοιχεία. Έχει μέχρι και 10-11 τους καταλόγους οτε. Για τα πολύ πρόσφατα δεν.

 

 

Mightytext

Συγχρονίζεις pc tablet και κινητό. Και στέλνεις μηνύματα σαν να είσαι στο κινητό σου. (κάτι σαν samsung air για όσους το δουλευαν )

 

Επίσης το viber μπορείς να το περάσεις και σε ταμπλετ αν το πράξεις κάτι και το Συγχρονίζεις με το νούμερο σου.

 

Προσοχή στο root call blocker. Κάντε μερικά Πειράματα αφού το βάλετε γιατί στη ρύθμιση είναι κάπως. Το είπα σε φίλο μου και το ρυθμισε ακριβώς ανάποδα από ότι ήθελε. Είναι λίγο μπλέξιμο το λειτουργία Λευκής / μαύρης λίστας.

 

Σκέφτομαι να παραγγείλω την λεπτή θήκη για το ντοκ τελικά. Την δοκίμασε κάνεις; βαρέθηκα το βάλε βγάλε κάθε μέρα.

.
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα,εχω μια απορια,χρησιμοποιω πρωτη φορα το ντοκινγκ στεισον.οταν το συνδεω στο ρευμα ξεκιναει η φορτιση κανονικα και ανοιξε και το σμαρτ κονεκτ για να με ρωτησει αν θελω να ενταξω την βαση.οταν λοιπον το συνδεω στο usb στον υπολογιστη,ειναι νεκρο..μηπως θελει καποια ρυθμιση μεσα απο το τηλεφωνο?αν ξερει κανεις...
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα,εχω μια απορια,χρησιμοποιω πρωτη φορα το ντοκινγκ στεισον.οταν το συνδεω στο ρευμα ξεκιναει η φορτιση κανονικα και ανοιξε και το σμαρτ κονεκτ για να με ρωτησει αν θελω να ενταξω την βαση.οταν λοιπον το συνδεω στο usb στον υπολογιστη,ειναι νεκρο..μηπως θελει καποια ρυθμιση μεσα απο το τηλεφωνο?αν ξερει κανεις...

 

Τι εννοείς ακριβώς; δλδ το συνδέεις στον υπολογιστή και δεν το βλέπει;ή δεν φορτίζει μέσω υπολογιστή.

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα,εχω μια απορια,χρησιμοποιω πρωτη φορα το ντοκινγκ στεισον.οταν το συνδεω στο ρευμα ξεκιναει η φορτιση κανονικα και ανοιξε και το σμαρτ κονεκτ για να με ρωτησει αν θελω να ενταξω την βαση.οταν λοιπον το συνδεω στο usb στον υπολογιστη,ειναι νεκρο..μηπως θελει καποια ρυθμιση μεσα απο το τηλεφωνο?αν ξερει κανεις...

 

Δεν νομιζω να εννοείς με τον ορό νεκρο την διαδικασια να βρει και να φτιαξει σε slideshow τις φωτογραφιες σου? Αναλογα με το ποσες εχεις τοσο χρονο κανει....

Link to comment
Share on other sites

δεν κανει τιποτα απολυτως,σαν να μην το συνδεσα.

 

Έκανες καμία ρύθμιση στο smart connect

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα,εχω μια απορια,χρησιμοποιω πρωτη φορα το ντοκινγκ στεισον.οταν το συνδεω στο ρευμα ξεκιναει η φορτιση κανονικα και ανοιξε και το σμαρτ κονεκτ για να με ρωτησει αν θελω να ενταξω την βαση.οταν λοιπον το συνδεω στο usb στον υπολογιστη,ειναι νεκρο..μηπως θελει καποια ρυθμιση μεσα απο το τηλεφωνο?αν ξερει κανεις...

 

Το dock ειναι μονο για φορτιση(σε πριζα),δεν το βλεπει ο υπολογιστης;)

sks13 :alien:
Link to comment
Share on other sites

Έλα ρε φιλαράκι, είσαι Θεός.....πες μου ότι αυτό έκανες, να συνδέσεις το dock στον υπολογιστή για να σου φορτίσει.

Σαφέστατα δεν πρόκειται να κάνει τπτ, θα είναι σαν νεκρό.Μόνο για την πρίζα είναι.

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Με πρόλαβε ο Σάκης. Μόλις είδα πς και ντοκ λέω κάτι δεν πάει καλά.

 

Τελικά για την θήκη κανένας;

.
Link to comment
Share on other sites

Με πρόλαβε ο Σάκης. Μόλις είδα πς και ντοκ λέω κάτι δεν πάει καλά.

 

Τελικά για την θήκη κανένας;

 

Εγώ μέσα είμαι Βασίλη, αν παραγγείλεις πες μου κι εμένα.

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia Ζ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...