Jump to content

[Επίσημο] HTC Windows Phone 8S


ταξιδιωτης22
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 590
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ρε παιδιά ξερει κανείς πότε ερχεται Ελλάδα στα καταστήματα τύπου plaisio κλπ ???

 

Εγω το εχω παραγγείλει απο πλαισιο μου είχαν πει οτι στις 15 θα ηταν στις αποθήκες τους και 16 θα το ειχα τους πηρα σημερα τηλέφωνο και μου ειπαν οτι τους "κρεμασε" η htc και δεν το εχουν ακόμα

Nexus One, Galaxy Nexus , Nexus 4, Nexus 5, Nexus 6, Nexus 5X, Nexus 6p
Link to comment
Share on other sites

Και δεν σου ειπαν πότε θα το εχουν ? estimation, κατι? Πρέπει να πάρω ενα τηλέφωνο τώρα και θελω wp8. Για Δεκέμβριο το βλέπω να ερχεται..
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Και δεν σου ειπαν πότε θα το εχουν ? estimation, κατι? Πρέπει να πάρω ενα τηλέφωνο τώρα και θελω wp8. Για Δεκέμβριο το βλέπω να ερχεται..

 

Οχι μου ειπαν οτι δεν ξερουν εξαρτάται απο την htc

Nexus One, Galaxy Nexus , Nexus 4, Nexus 5, Nexus 6, Nexus 5X, Nexus 6p
Link to comment
Share on other sites

3 ημερομηνίες :

Βάσει χθεσινού άρθρου του PhoneArena :

The HTC 8S is expected to be launched internationally on Tuesday

 

Βάσει προχτεσινού άρθρου από άλλο ξένο site:

This is set to change next week though as retailer Clove has confirmed that it's going to be selling the mid-range device SIM-free starting November 23. That puts its release date ahead of Amazon's UK branch which will start selling it on the 27th.

 

Ή σε 2 μέρες δλδ ( μακάρι ) ή σε 5 μέρες ή σε 9.:) Ελπίζω η HTC Ελλάδας να μην το δώσει πιο αργά σε σχέση με τις άλλες χώρες.

Link to comment
Share on other sites

3 ημερομηνίες :

Βάσει χθεσινού άρθρου του PhoneArena :

The HTC 8S is expected to be launched internationally on Tuesday

 

Βάσει προχτεσινού άρθρου από άλλο ξένο site:

This is set to change next week though as retailer Clove has confirmed that it's going to be selling the mid-range device SIM-free starting November 23. That puts its release date ahead of Amazon's UK branch which will start selling it on the 27th.

 

Ή σε 2 μέρες δλδ ( μακάρι ) ή σε 5 μέρες ή σε 9.:) Ελπίζω η HTC Ελλάδας να μην το δώσει πιο αργά σε σχέση με τις άλλες χώρες.

 

Αντε να δουμε ....

Nexus One, Galaxy Nexus , Nexus 4, Nexus 5, Nexus 6, Nexus 5X, Nexus 6p
Link to comment
Share on other sites

Απο βδομάδθα υπάρχει

 

Απο εβδομαδα οταν λέμε ?? Δευτέρα ή Παρασκευή ? θα υπαρχει που ??

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Tη Δευτέρα από ότι διαβάζω θα το δούμε επιτέλους στα καταστήματα :clap: ( παίζει μια μικρή πιθανότητα και για αύριο ) .Ήδη από προχτές ήρθε το 8Χ.

 

Μακάρι να μου δημιουργήσει πολύ καλή εντύπωση κι από κοντά όταν το δω. :clap:

 

Kαι ένα videaki που ίσως δεν το έχετε δει :

http://youtu.be/9EzWg5LvggI

Edited by ipred
Link to comment
Share on other sites

Tη Δευτέρα από ότι διαβάζω θα το δούμε επιτέλους στα καταστήματα :clap: ( παίζει μια μικρή πιθανότητα και για αύριο ) .Ήδη από προχτές ήρθε το 8Χ.

 

Μακάρι να μου δημιουργήσει πολύ καλή εντύπωση κι από κοντά όταν το δω. :clap:

 

Kαι ένα videaki που ίσως δεν το έχετε δει :

http://youtu.be/9EzWg5LvggI

 

Σαν κατασκευή τουλάχιστον θα ειναι κορυφή,στα υπόλοιπα,δεν ξερω....δεν ξαναπιανομαι πειραματόζωο και βουι της Microsoft...

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Γιατί λες ότι ήσουν πειραματόζωο?:)Είχες πάρει κινητό με 6,5 άρια? Τα 7.5 σε αντίθεση με τα 6.5 δεν δούλευαν άψογα?:)

 

Ένα νέο video review ίσως το καλύτερο όλων για το 8S :

 

http://youtu.be/mKU7hA0GIpk

 

Μάλιστα σε αυτό το review δείχνει και πόσο καλή μπαταρία έχει το κινητό σε αντίθεση με το μεγάλο αδερφό του 8Χ.Eκεί που υστερεί βάσει του video review είναι στη φωτεινότητα της οθόνης που θα μπορούσε να είναι ακόμα μεγαλύτερη όπως πχ στο 8X.Παρόλα αυτά λέει ότι η οθόνη είναι πολύ καλή ενώ για άλλη μια φορά τονίζεται το πόσο καλό είναι το design του και η ποιότητα κατασκευής του.Aν βγουν καλά τα 8άρια Windows τότε θα μιλάμε για ένα άψογο mid range κινητό.:)

Link to comment
Share on other sites

http://www.wpcentral.com/htc-8s-reportedly-features-keep-wifi-alive-and-sms-draft-os-additions

 

αυτο σημαινει πως θα εχει wifi ανοιχτο; γιαυτο αργησε να κυκλοφορησει; μηπως πηρε το update??? :D

Link to comment
Share on other sites

:) Έτσι εικάζει και το άρθρο

"Another interpretation would be the 8S, since it is coming out later, is running a newer version of Windows Phone 8 OS ".

 

Άντε την ερχόμενη βδομάδα να το πιάσουμε στα χέρια μας:)

3 κινητά έχω ως υποψήφια για αγορά αλλά μάλλον στο 8S θα καταλήξω επειδή θέλω να ζήσω τα Windows κι ας είναι τα άλλα δύο ανώτερα από αυτό.

Link to comment
Share on other sites

ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩ....

 

θα ερθει στην Ελλαδα? το πλαισιο λεει αναμενετε συντομα πηρα τηλεφωνο στη HTC και μου ειπαν δεν τους εχουν εβημερωσει αν θα ερθει στην Ελλαδα.. παμε καλα?

Link to comment
Share on other sites

ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩ....

 

θα ερθει στην Ελλαδα? το πλαισιο λεει αναμενετε συντομα πηρα τηλεφωνο στη HTC και μου ειπαν δεν τους εχουν εβημερωσει αν θα ερθει στην Ελλαδα.. παμε καλα?

 

Θα έρθει κανονικα οπότε μην τρελαινεσαι τζάμπα.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Το περιμένω πως και πως, όλο έρχεται και όλο αναβάλλεται. Η HTC και η Vodafone που έστειλα email μου απάντησαν αρχές Δεκεμβρίου. Στο expansys αναμένεται 8 Δεκεμβρίου και στο amazon 5 Δεκεμβρίου. Είδομεν...
Link to comment
Share on other sites

μαλον στις 5 δεκεμβριου απο φιλο εμαθα για να δουμε υπομονη σε οσους το παραγγειλαν .
Link to comment
Share on other sites

Πριν λίγο το εμφάνισε διαθέσιμο και το 8s το Πλαίσιο. Και η Cosmote έκανε σχετική ανάρτηση στο FB αλλά ακόμη δεν το εμφανίζει στο site.

----------------------------------------------------

"Free your mind..."

Link to comment
Share on other sites

Στην Ελλάδα το 8s θα βγει μόνο σε domino style; Γιατί στο πλαίσιο έχει μόνο το ασπρόμαυρο!:rolleyes:

 

Μου ήρθε ειδοποίηση ναωπάω να το παραλάβω αύριο από πλαίσιο για να δούμε τι θα δούμε

Nexus One, Galaxy Nexus , Nexus 4, Nexus 5, Nexus 6, Nexus 5X, Nexus 6p
Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε ειδοποίηση ναωπάω να το παραλάβω αύριο από πλαίσιο για να δούμε τι θα δούμε

 

καλοριζικο φιλαρακο! ηταν ενα απο τα τηλεφωνα που αν ειχαν ερθει πιο νωρις θα το ειχα παρει! ολα καλα θα ειναι και θα το χαρεις

Link to comment
Share on other sites

Το πήρα το απόγευμα και έπαιξα μαζί του κάνα 2ωρο και μου φαίνεται πολύ καλό όπως και τα 8ρια

 

Επειδή με ενδιαφέρει η αγορά του θα ήθελα να ξέρω αν η οθόνη είναι λίγο με ξεπλυμενα χρώματα οπως συνήθως είναι της htc... :confused:

Link to comment
Share on other sites

Επειδή με ενδιαφέρει η αγορά του θα ήθελα να ξέρω αν η οθόνη είναι λίγο με ξεπλυμενα χρώματα οπως συνήθως είναι της htc... :confused:

 

οχι δεν νομιζω

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...